Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 1. 9. 2015 18:49

krepelka
♥------

pád na hlavu

Dobrý večer, moc prosím o vᚠnázor, radu, zkušenost!! Včera mi můj dvouletý rarášek slítnul z boku gauče (cca půl metru) a to přímo na temeno hlavy, následně pak na záda (udělal jakoby salto dozadu).Dělal blbiny, předkláněl se a šup bylo to, nestačila jsem ho zachytit!! Hned brečel, ale po chvíli se uklidnil. Žádné příznaky neměl a nemá, nic na něm divného nepozoruji. Na pohotovost jsme nejeli, ale přece jenom mám ted trochu výčitky zda jsme tam raději neměli zajet. Bojím se nějakého skrytého poranění hlavy, které se třeba projeví později. Co myslíte?

Není tady

#2 1. 9. 2015 19:02

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Re: pád na hlavu

Moje starší se napadala  dost a dost, takže můžu říct - buď v klidu. Pokud nemí spavý, takový jakoby duchem mimo, a nemotá se mu škécka, tak bude vpořádku, uvidíš.
Na skryté poranění by mu stejně museli dělat tomograf, ne? A to se bez nějakého podezření nedělá, pokud vím.

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#3 2. 9. 2015 10:15

krepelka
♥------

Re: pád na hlavu

To on taky občas spadne, uhodí se, ale tohle bylo takové ošklivé spadnutí a na hlavu přímo. Ale potíže neměl tak jsem k lékaři nešla. Taky jsem četla že skryté poranění odhalí až CT. No snad to bude v pohodě, je to teď síla jak všude běhá, leze a pud sebezáchovy ještě mizivýusch.Ale na gauči je teď nějaký opatrnější a už se nepředklání, takže to asi byla i trochu škola života.wink

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí