Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 8. 2015 21:18

Evelinka
♥♥-----
Registrovaný: 19. 10. 2006
Příspěvky: 45

Má někdo zájem o koupi zahrádky v Sadské?

Úrodná půda.Romantický výhled na kostelík, vlak.nádraží 3 min. pešky, autobusové 7 min. Koupání 5 km jezero Sadská(vždy bez sinic -vtéká do ní minerální voda Sadka (v místě k odběru zdarma) a Poděbradka. Ideální koupání pro malé děti.
Z Černého mostu 15 min.po dálnici, vlak 1x za hodinu, autobus PID podobně. V okolí cyklostezky podél Labe až do Poděbrad, houby, koně (Hradiško), ekofarma.

K dispozici porostlá slušovická maringotka, zařízená(lze si postavit chatku 25 m2), nevysychající studna a elektřina 380/220 (vlastní hodiny). Jablíčka, švestky, trešeń,jahody,ostružiny, rybíz, mirabelky,křen, rakytník atd. Kůlna, barely na vodu 1200 l a 200 l. Oplocená, brána 2x, osada, celkem 7 spolumajitelů společné cesty k zahrádkám a plotů. Zahrádku má každý svou v OV min.10*50 m, místní denně na zahrádce.

Jestli to admin vymaže, chápu a nezlobím se, nevím, zda se to sem smí dávat. Jde o mojí zahrádku v os.vlastnictví. Dcera už vyrostla, zájmy už má jiné a já už zdravotně práci jaksi samotná nezvládám. A to jsem si letos k tomu usekla sekačkou kusy prstů, takže stačilo. Fotky zašlu, popis a cenu řeknu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů