Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 10. 2015 14:46

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Vitamín C v infuzích

Taky jsem se týden odhodlávala. smile

Přeju jako Judy, a tenhle relativně příznivý stav vydrží co nejdéle. A Tobě hodně sil, vím, jak je to vyčerpávající. pussa


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#27 8. 10. 2015 19:03

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: Vitamín C v infuzích

Andreo, i já se připojuju k Judyně a Modrovousovi. Však víš... smile  smile  smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#28 8. 10. 2015 20:42

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Vitamín C v infuzích

Díky moc holky pussapussapussa Prostě bojujeme (ale ne nijak násilně, vše děláme tak nějak intuitivně a přirozeně) a dokud to jen trošku půjde, tak se jen tak lehce nevzdáme smile

Není tady

 

#29 13. 9. 2019 21:29

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Vitamín C v infuzích

Našla jsem toto své staré vlákno .... je tak zvláštní to zpětně číst. Je to jako vrátit se v čase, přesně se mi vybavují ty okamžiky. Jak to u nás dopadlo asi většina tady ví, už nemám ani maminku, ani tatínka. Úplně nejt잚í z těch pěti a půl roků boje o život byl ten rok poslední, kdy zemřela maminka a zůstal táta sám. Okamžik, kdy mi zavolala lékařka z nemocnice, že už se to stalo....a já musela jít za tátou, který zrovna spal (ten den jsem s ním byla na onkologii a byl unavený), musela ho vzbudit a říct mu to.To bylo hodně krutý. To nejt잚í. Pořád vidím jeho výraz v očích. Vidím a navždy budu vidět a slyšet i jejich poslední pohledy a slova.  Byla jsem "nezkušená", doma dvě zoufalé děti (deset měsíců před tím totiž zemřela i manželova maminka, takže ztratili obě babičky), umírající táta - čerstvý vdovec a já musela zařídit vše, od nemocnice, přes pohřeb až po hrob. Je šílený stát nad rakví vlastní mámy (navíc, když byla tak mladá a zemřela dva dny před svými narozeninami) .... a o rok později si to zopakovat komplet to samé s tátou.

Kdybych měla ty roky bilancovat - bylo to zoufalý. Beznadějný. Smutný. Chvílemi i nadějný. Byla to smrš. Fičák. Facky zleva a zprava. Ale byly i chvíle, kdy jsme se dokonce i smáli. Velmi často brečeli (tajně, aby to ten druhý neviděl). Hodiny a hodiny strávené u lékařů. Častokrát střet s jejich arogancí, občas (velmi často) si člověk připadá jako při boji s větrnými mlýny. Potkala jsem ale také během té cesty zdravotnický personál, před kterým smekám (přesněji za celou tu dobu to byly jen dva lékaři a jedna sestřička a těm jsem pak osobně poděkovala). Potkala jsem také hyeny, na které snad karma jednou dolehne. Neskutečně jsem za ty roky zestárla, hodně se "zocelila" a výrazně změnila. Vím to.  Je to nepřenesitelná osudová zkušenost.

Na konci září to bude rok, co jsem, jak já říkám "úplný sirotek". Často si v duchu kladu otázku, jak jsi to proboha všechno přežila? Jak si to vůbec zvládla? Upřímně - nevím. Co vím, že rána v duši je hluboká a jizva v srdci stále moc čerstvá. Nevím, zda se s tím někdy vyrovnám. Teď prostě dělám jediné ... jdu dál. Moc nepřemýšlím. Prostě žiju. Snažím se po kouskách dát dohromady. Jde to sice pomalu, ale jak je asi poznat i z napsaného, já se jen tak nedám. Bojuju hjarta

A nakonec mého slohu velké děkuji i vám všem, co jste mi psali, píšete a byli při mě hjarta

Není tady

 

#30 13. 9. 2019 21:54

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Vitamín C v infuzích

Andrejko, člověk vydrží hodně...
Tak bojuj a jdi dál, stojí to za to. Teď ještě "kulháš" a jsi trošku shrbená, ale postupem času bude Tvá chůze jistější a záda rovnější. Bolest a únava budou čím dál menší. Časem.
Navíc já fakt věřím tomu, že naši mrtví milovaní na nás dávají pozor a jsou nějakým způsobem s námi.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů