Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 19. 5. 2019 18:43

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: dodatečné povolení stavby

vera napsal(a):

rina napsal(a):

Kde není žalobce, není soudce.

tady s Vámi souhlasím, ale vidím to jako boj s větrnými mlýny

dnes......soused si dláždí zámkovou dlažbou........příjezd do své dilny, je to regulérní lesní cesta s cedulí ....vjezd zakázán
je to úsek tak 80-100 m

On opravdu dláždí cestu, která není jeho, navíc se zákazem vjezdu? Mrkla bych na katastr, kdo tu cestu opravdu vlastní a pokud ta cesta opravdu není jeho a je tam dokonce zákaz vjezdu, no tak to je asi fakt na  policii.

Jinak moc dobře vím, co jsou obtížní sousedi - obtěžování smradem a hlukem při opileckých hádkách a štěkot psa od 6 - 14 hodin. Mě vysvobodila až jejich několikátá exekuce a to, že přišli o byt.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#52 19. 5. 2019 20:05

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: dodatečné povolení stavby

vím, že dodatečné povolení ke stavbě dílny nedostal a ani o to nezažádal........stavba pořád existuje jako sklad zemědělské techniky

Není tady

 

#53 19. 5. 2019 20:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: dodatečné povolení stavby

A co ta cesta?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#54 20. 5. 2019 8:02

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: dodatečné povolení stavby

včera začal........cesta vede pod domy asi 5 starousedlíků............jestlipak se některý z nich ozve?
Strašně se mi zajídá............jít udat např. tu skládku,tolik lidí to vidí.....a nic

Vzpomínám si na situaci asi před 20 lety v Rakousku, v jedné podhorské obci někdo zatopil mokrým měkkým dřevem.....z komínu vycházel šedobílý kouř..........do půl hodiny tam byla "ekologická" policie a situaci řešila

Není tady

 

#55 20. 5. 2019 8:23

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: dodatečné povolení stavby

vera napsal(a):

včera začal........cesta vede pod domy asi 5 starousedlíků............jestlipak se některý z nich ozve?
Strašně se mi zajídá............jít udat např. tu skládku,tolik lidí to vidí.....a nic

Vzpomínám si na situaci asi před 20 lety v Rakousku, v jedné podhorské obci někdo zatopil mokrým měkkým dřevem.....z komínu vycházel šedobílý kouř..........do půl hodiny tam byla "ekologická" policie a situaci řešila

vero, teď zase nerozumím tobě.
Zajídá se ti jít udat skládku. Nejraději bys, aby to udělal "za tebe" někdo jiný, chápu. Ale když nic neudělᚠa budeš jenom zbytečně tlachat na babinetu, tak se opravdu nic nezmění.
To mi připomíná, jak na mých výletech sbírám kolem cest, kudy jdu, odpadky. Potkávám různé lidi. Někteří řeknou - ti lidé jsou ale prasata... Ale jenom řeknou. A ani pro jeden odpadek se neohnou...


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#56 20. 5. 2019 8:26

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: dodatečné povolení stavby

A co je špatného na nahlášení té skládky, zvl᚝ když víte kdo to tam vysypal? Jedna věc je ta příhoda z Rakouska, kdy milí sousedi okamžitě naprášili druhého, že jednou špatně zatopil (otázka je, jestli to nedělal pořád a schválně). Ale tu skládku tam jistě založil úmyslně, takovou věc není možné udělat omylem ani z neznalosti (když se potřebuju zbavit objemnějšího odpadu, stačí jeden telefonát a druhý den je to pryč - akorát za to musím zaplatit :-))

Není tady

 

#57 20. 5. 2019 8:43

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: dodatečné povolení stavby

vera napsal(a):

včera začal........cesta vede pod domy asi 5 starousedlíků............jestlipak se některý z nich ozve?

co by se ozýval, však ju "vylepšuje"

Strašně se mi zajídá............jít udat např. tu skládku,tolik lidí to vidí.....a nic

asi jim to nevadí tolik, jako tobě

Vzpomínám si na situaci asi před 20 lety v Rakousku...do půl hodiny tam byla "ekologická" policie a situaci řešila

Určitě se někomu "nezajídalo" situaci nahlásit.

Upravil(a) rina (20. 5. 2019 9:04)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#58 20. 5. 2019 9:31

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: dodatečné povolení stavby

hm......zřejmě nežijete na vesnici

tu skládku vidělo x lidí, 100? a určitě i z místního zastupitelstva

když čtu rinu, tak si říkám, že je asi chyba na mé straně, že mně to vadí..............asi jim to nevadí jak tobě.......jasně, co taková skládka v lese, klidně jich může být víc, a kam to lidi mají házet, žejo rino, proč jim bránit, vždy v lese je tolik místa

ano, když dláždí lesní cestu.......tak ji vylepšuje, proč mi to vadí?

on vlastně tu přírodu zdokonaluje
a ještě jsi zapomněla zmínit srnky

eva.....my taky sbíráme odpadky v lese, dělá to tady hodně lidí, sousedův přístup ale situaci změní.....a už mění
asi to vadí málo lidem............rina a spol. tomu tleskají

Upravil(a) vera (20. 5. 2019 9:32)

Není tady

 

#59 20. 5. 2019 9:37

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: dodatečné povolení stavby

normální chlap napsal(a):

A co je špatného na nahlášení té skládky, zvl᚝ když víte kdo to tam vysypal? Jedna věc je ta příhoda z Rakouska, kdy milí sousedi okamžitě naprášili druhého, že jednou špatně zatopil (otázka je, jestli to nedělal pořád a schválně). Ale tu skládku tam jistě založil úmyslně, takovou věc není možné udělat omylem ani z neznalosti (když se potřebuju zbavit objemnějšího odpadu, stačí jeden telefonát a druhý den je to pryč - akorát za to musím zaplatit :-))

nahlásit černou skládku?........paní, to se nedělá, to nedělejte, to vám doporučuji

však on si toho někdo kompetentní všimne

skládku jsme už nahlásili.............a jsem zvědava na odezvu

Není tady

 

#60 20. 5. 2019 9:50

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: dodatečné povolení stavby

Netleskám zhovadilostem. Napsala jsem, jak vidím věci já.
Že ty tady vypisuješ o spoustě věcí na hraně zákona, reptáš, ale očekáváš, že to bude řešit někdo jinej (100 lidí, zastupitelstvo...), to je opravdu chyba na tvé straně.
Takže vztek stranou, a zvedni zadek, nebo aspoň telefon.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#61 20. 5. 2019 9:55

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: dodatečné povolení stavby

vera napsal(a):

nahlásit černou skládku?........paní, to se nedělá, to nedělejte, to vám doporučuji

však on si toho někdo kompetentní všimne


skládku jsme už nahlásili.............a jsem zvědava na odezvu

To vytučněné ti řekl kdo? Uklízečka na policii?
Nahlásili? No konečně. tummenupp


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#62 20. 5. 2019 10:24

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: dodatečné povolení stavby

ne ulízečka, normální občan, který má tu skládku před nosem

a další.................a vám to vadí, NÁM TO NEVADÍ........

tak oni to vidí jako rina

Není tady

 

#63 20. 5. 2019 10:37

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: dodatečné povolení stavby

rina napsal(a):

vera napsal(a):

včera začal........cesta vede pod domy asi 5 starousedlíků............jestlipak se některý z nich ozve?

co by se ozýval, však ju "vylepšuje"

Strašně se mi zajídá............jít udat např. tu skládku,tolik lidí to vidí.....a nic

asi jim to nevadí tolik, jako tobě

Vzpomínám si na situaci asi před 20 lety v Rakousku...do půl hodiny tam byla "ekologická" policie a situaci řešila

Určitě se někomu "nezajídalo" situaci nahlásit.

tak život dává rině zapravdu

......však ju vylepšuje........ano, my jsme rádi, budeme tam moc vjet s traktůrkem...............a taky vysypávat dolů ze srázu
starousedlíci jsou nadšeni........

já mám tedy jiný názor než rina a klidně tady znovu připomenu srnky, který se rina vysmívá........je to smutné

a už vidím finále.......nic se nezmění................jenom jednoho rána objevím poškrábané auto a propíchané pneumatiky

rina a spol budou vítězit

Není tady

 

#64 20. 5. 2019 11:22

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: dodatečné povolení stavby

To není o vítězství, ale o realitě. Ty ju svým úzkoprsým sobeckým pohledem vidět nechceš. No tak se v té tvojí ukřivděnosti a sebelítosti ňahněj dál. cool

Upravil(a) rina (20. 5. 2019 11:23)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#65 20. 5. 2019 12:05

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: dodatečné povolení stavby

rino, kde bydlíš?...................ve velkém městě, předpokládám

vůbec nevíš, jak to na vesnici funguje

a já že mám sobecký pohled na danou situaci?.............

Není tady

 

#66 20. 5. 2019 12:50

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: dodatečné povolení stavby

10 let jsem bydlela na vesnici a potom už jen v domku na předměstí.
Vím přesně, o čem mluvíš, a ano, jsi zaslepený sobec. Vybírᚠsi z reakcí okolí jenom ty, které z tebe dělají ukřivděnou chudinku.
Z dobrých rad si dělᚠcynickou legraci.
Zatím nechápu proč.
Ale přijdu na to. albert


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#67 20. 5. 2019 13:18

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: dodatečné povolení stavby

rina napsal(a):

10 let jsem bydlela na vesnici a potom už jen v domku na předměstí.
Vím přesně, o čem mluvíš, a ano, jsi zaslepený sobec. Vybírᚠsi z reakcí okolí jenom ty, které z tebe dělají ukřivděnou chudinku.
Z dobrých rad si dělᚠcynickou legraci.
Zatím nechápu proč.
Ale přijdu na to. albert




toto o tobě hodně vypovídá

Není tady

 

#68 20. 5. 2019 14:25

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: dodatečné povolení stavby

Zajímají mě lidé a jejich příběhy.
To vsjo. wink


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#69 20. 5. 2019 16:54

normální chlap
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2019
Příspěvky: 1282

Re: dodatečné povolení stavby

vera napsal(a):

......však ju vylepšuje........ano, my jsme rádi, budeme tam moc vjet s traktůrkem...............a taky vysypávat dolů ze srázu
starousedlíci jsou nadšeni........

já mám tedy jiný názor než rina a klidně tady znovu připomenu srnky, který se rina vysmívá........je to smutné

a už vidím finále.......nic se nezmění................jenom jednoho rána objevím poškrábané auto a propíchané pneumatiky

rina a spol budou vítězit

Jistě, vím jak to chodí na venkově. Lidi dost dlabou na nějakou ochranu přírody, zvěř je zajímá hlavně v guláši a vůbec a upřímně nechápou, co Vám může vadit na sousedově stolařské dílně (a mají Vás za otravnou podivínku).

Jestli to chcete částečně změnit (třeba tu černou skládku), musíte bojovat. Chcete-li naopak splynout s místními, splyňte, ale se vším všudy, včetně toho, že necháte lidi aby si po svém zvelebovali své okolí :-) Cesta je pro ně stokrát cennější než srnky nebo kus čistého lesa a souseda který ji postaví budou vychvalovat.

Není tady

 

#70 20. 5. 2019 17:05

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: dodatečné povolení stavby

děkuji, budu bojovat

Není tady

 

#71 20. 5. 2019 17:46

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: dodatečné povolení stavby

Konečně! tummenupp


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#72 20. 5. 2019 18:07

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: dodatečné povolení stavby

normální chlap napsal(a):

vera napsal(a):

......však ju vylepšuje........ano, my jsme rádi, budeme tam moc vjet s traktůrkem...............a taky vysypávat dolů ze srázu
starousedlíci jsou nadšeni........

já mám tedy jiný názor než rina a klidně tady znovu připomenu srnky, který se rina vysmívá........je to smutné

a už vidím finále.......nic se nezmění................jenom jednoho rána objevím poškrábané auto a propíchané pneumatiky

rina a spol budou vítězit

Jistě, vím jak to chodí na venkově. Lidi dost dlabou na nějakou ochranu přírody, zvěř je zajímá hlavně v guláši a vůbec a upřímně nechápou, co Vám může vadit na sousedově stolařské dílně (a mají Vás za otravnou podivínku).

Jestli to chcete částečně změnit (třeba tu černou skládku), musíte bojovat. Chcete-li naopak splynout s místními, splyňte, ale se vším všudy, včetně toho, že necháte lidi aby si po svém zvelebovali své okolí :-) Cesta je pro ně stokrát cennější než srnky nebo kus čistého lesa a souseda který ji postaví budou vychvalovat.



aby si po svém zvelebovali okolí....................tady tedy budu bojovat.....černá skládka a vydlážděná lesní pěšinka není zvelebování....podle mě......tady se musí bojovat
vrátila jsem se z Nepálu......tak zdevastovanou přírodu jsem nikde neviděla a že jsem toho viděla dost
ještě dnes mě z toho mrazí......tam je konečná, nedovedu si to představit za 30 let a to není jen můj názor
každý si dělá co chce, sype odpadky kam chce..............a místní jsou nadmíru spokojení, nasadí si roušku a sednou si ven

Není tady

 

#73 20. 5. 2019 18:27

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: dodatečné povolení stavby

To to trvalo!
A to jsi bez babinetu nevěděla?


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#74 20. 5. 2019 19:05

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: dodatečné povolení stavby

rina napsal(a):

To to trvalo!
A to jsi bez babinetu nevěděla?

nerozumím

Není tady

 

#75 20. 5. 2019 19:16

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: dodatečné povolení stavby

Vero, znovu se ptám - co ta cesta? Už ses dívala do katastru, čí je, komu patří? Protože pochybuju, že by ji  dláždil, pokud by mu nepatřila. Píšeš, že je to lesní cesta se zákazem vjezdu, ale zároveň že vede pod chalupami starousedlíků. A taky že je to lesní pěšinka.
Ta skládka - to jsou ty piliny? Ty přírodě neškodí, možná naopak. Ale psala jsi myslím i o dřevotřísce, to je horší.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů