Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 14. 3. 2006 11:35

karol
Host

Re: "odpůrce sexu"

kolka napsal(a):

karol ty jsi vůl, sorry, ptal ses mě proč nejsem nebo spíš jak to že nejsem vydatá a nemám rodinu???
ODEPSALA JSEM TI CTI PORADNE!!! :-))))

Aha prepáč, nejak som ten príspevok preskočil. Asi ma upútalo, to velké ružové prasiatko big_smile
Neviem ako sa mi to mohlo sta rodna
A čo bolo príčinou vášho rozvodu? Nebolo tam aj niečo také, o čom som písal?

 

#27 14. 3. 2006 12:33

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: "odpůrce sexu"

ja ked tak stratim chut na sex s urcitym partnerom, nikdy nie na sex ako taky. rodna  big_smile

Ale vazne, kratkodoba strata chuti na sex vo vztahu je u zeny uplne normalna, najma ak od zaciatku mal jej partner vacsie libido... teda mne sa tiez nie vzdy chce vecer venovat sa tymto aktivitam. urcite mas pravdu Karol, ze ide o nesmierne prijemne a uvolnujuce "cinnosti", ale aj tak, obcas jednoducho radsej tu cokoladu a partnerovo objatie pri telke. Niekedy si po vycerpavajucom dni pripadam ako zmrazena a to by ma partnerovo naliehanie akurat tak riadne vytocilo....

Blbe je, ked je takchto dni vo vztahu vacsina, tam uz je ale potom problem aj niekde inde....


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#28 14. 3. 2006 12:39

abadon
♥♥♥♥---
Místo: 3. planeta sluneční soustavy
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 339

Re: "odpůrce sexu"

No Kolko, u mě nechu k sexu způsobilo 10 let užívání HA a dodělal to můj poslední ex, který si pak ten sex ještě proti mé vůli vynucoval. A na HA ve vztahu ke svému libidu si na forech ženy stěžují docela často.

Není tady

 

#29 14. 3. 2006 12:44

kolka
Host

Re: "odpůrce sexu"

Karol, BM si našel milenku.Nechápu to KOMUNIKOVALI JSME!!!!O všem. bééééééééééé
No asi tak no.
Děkuji Ti abadon za odpověd!!!
Na mě co vím nikdy HA nepůsobila vůbec nijak, ani jsem nepřibrala, ani nějaké chuti na sladké nebo bolesti prsou a už vůbec ne nechut na sex.Naštěstí.

 

#30 14. 3. 2006 12:57

Peta
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2006
Příspěvky: 90

Re: "odpůrce sexu"

Kolko, já jsem ve vztahu přišla něco zvláštního. Když se s partnerem milujeme pravidelně, třeba obden, tak mám nějak vždycky chu a potěšení z toho. Jenže když je nějaká krize, jsme unavení, hádky atd. tak nemám absolutně chu a nemusím to mít třeba ani dva týdny. Jsem nějaká čudná nebo co, ne?smile


Jestliže budete dělat pořád to, co vždycky - vždycky dostanete to, co už jste měli

Není tady

 

#31 14. 3. 2006 13:05

kolka
Host

Re: "odpůrce sexu"

Peta, ale vubec nejsi divná teda podle mě!! Někdy je zkrátka chut větší někdy menší, a když teda zrovna probíhá ta nechut třeba i ty dva týdny co na to partner nebo je to oboustranné?Že ani on to nemusí??

 

#32 14. 3. 2006 13:14

Peta
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2006
Příspěvky: 90

Re: "odpůrce sexu"

kolka napsal(a):

Peta, ale vubec nejsi divná teda podle mě!! Někdy je zkrátka chut větší někdy menší, a když teda zrovna probíhá ta nechut třeba i ty dva týdny co na to partner nebo je to oboustranné?Že ani on to nemusí??

To víš, že to musí, ale než by projevil nějakou iniciativu nebo snahu, tak proč na to nejít ručně stručně u nějakých šikulek na počítači? No a tím mě vždycky vytočí ještě víc a má po kozách. gloria

Upravil(a) Peta (14. 3. 2006 13:14)


Jestliže budete dělat pořád to, co vždycky - vždycky dostanete to, co už jste měli

Není tady

 

#33 14. 3. 2006 13:29

kolka
Host

Re: "odpůrce sexu"

tak to jsi mě ted dostala a rozesmála:-)))
aha takže jak to je pohádáte se a on pak jde k šikulkám nebo ho nahytᚠu šikulek a je pak hádka??
Stejně že to u těch chlapů tak funguje že jim stačí obrázky

 

#34 14. 3. 2006 13:41

vlnka
♥♥-----
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 29

Re: "odpůrce sexu"

lol Peta lol, tak to je ze života...upřímně jsem se zasmála...storstark


http://www.hanulka.cz/fotos/1409.gif

Není tady

 

#35 14. 3. 2006 14:21

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: "odpůrce sexu"

Tak Kolko, já ti třeba udělám radost. Já jsem sex neměla ráda hodně dlouho. I přesto, že jsem se chovala jinak, nesnášela jsem ho. A proč? Nic mi to neříkalo ba naopak. Když jsem se milovala se svým přítelem (ketrý zrovna byl), tak se mi to po nějaké době hnusilo . Toho prvního, se kterým jsme byli 6 let, jsem u toho několikrát poranila. Tak se mi to hnusilo, že jsem mu zaala nehty do zad nebo kamkoliv, až mu tekla krev. A když jsem někde ulítla, tak to bylo zase o tom, že jsem si něco tím chtěla dokázat a když to skončilo, jen jsem plakala a dlouho se myla pod sprchou. nehledě na to, že jsem z toho nic neměla. Ráda jsem se mazlila, ale jak došlo přímo k tomu, že mi "ho" tam dal, KONEC. Dneska mám dítě, přítele, kterého miluji a sex se mi líbí. Jen mám problém stále s tím, že musíme mít naprostou idylku, jinak nemůžu.

Není tady

 

#36 14. 3. 2006 14:29

kolka
Host

Re: "odpůrce sexu"

chomáčku...prosím tě promin že se tak ptám ted jsem tady na babinetu celkem často...ale nerada bych něco zkonila...neměla jsi nějaký ošklivý zážitek(znásilnění?)někdo tady o tom psal...

Jinak jak si to vysvětluješ?
Proč jsi zraňovala přítele, to bolestí nebo proc?

To já si zase dovedu představit sex,milování po pěkně ostré hádce, teda dovedu jen představit, nezažila jsem to
to zase ty emerický filmy z Holyvůdu:-))

Ono mít "pořád idylku" není dost dobře možný jak často vám to vychází??

 

#37 15. 3. 2006 15:21

Terez
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 89

Re: "odpůrce sexu"

Ahoj všichni, zajímavá diskuze, sice přeskočila trošku jinam, než jak začala, ale i tak je to fajn.
Já bych měla taky připomínku, a sice otázku, proč muž neni ochoten řešit svý "problémy" - já nevim, jestli to jsou problémy, pro něj evidentně ne, ale pro mě jo. Jsme spulu dva a půl roku, a je můj první. Zezačátku jsem měla panickou hrůzu z toho, že se se mnou bude chtít milovat, dotýkat se mě, a kvůli tomu, že se se mnou chtěl po 5 měsících známosti líbat, jsem se s nim málem rozešla. Prostě jsem byla zamnindrákovaná, a měla o sobě dost nízký mínění. On mě ale naučil vážit si sama sebe, a vůbec na mě nijak nenaléhal, za což jsem mu moooooc vděčná. Milovali jsme se poprvé po více než roce vztahu, a bylo to skvělý. Od tý doby mám sex moooc ráda, a jak jsem byla dřív ušlápnutá a za všechno se cejtila trapně a provinile, tak dneska mi nědělá jedinej problém s nim o čemkoli mluvit, a zkoušet různý nový věci...
Problém je ale v tom, že přítel teď (no, teď- on už se to táhne víc než rok... sad nemá na milování ani pomyšlení, a moc dobře ví, že já ho (milování i přítele:) mám moc ráda, a že mě to trápí. Jenže s nim o tom nejde mluvit. Stačí natnačit, kam mířim, a stočí hovor uplně jinam. Kdybych chtěla milování začít já, tak mě nenechá. Odstrčil by mě, nebo dělal že spí, nebo by odešel, co já vim. Což mě dost mrzí - jaksi to shazuje sebevědomí...
Takže to byl on, kdo mě naučil mít ráda sama sebe - a dneska je to zase on, kdo mě pořád shazuje a ponižuje. PROČ? Proč o tom odmítá mluvit? Asi se v tom vyžívá...   
Kdybyste měli někdo nějakej nápad, "jak na něj", tak mi poraďtě, budu ráda...

T.

Není tady

 

#38 15. 3. 2006 15:26

Terez
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 89

Re: "odpůrce sexu"

Jak to máte vy? My když spolu nespíme, třeba několik měsíců (což je normálka... sad, tak na sex nemám vůbec chu. Nebo né na sex s nim. Mám na něj děsnej vztek, a řikám si, že až se jemu příště bude chtít, tak že ho pěkně pošlu do háje. Ale když na to pak příde, roztaju jak sněhová vločka a vlítne do mě taková touha po dalším a dalším milování, že by se z toho jeden zbláznil, když ten muj pak zas půl roku nemá náladu...

Není tady

 

#39 15. 3. 2006 21:39

Peta
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2006
Příspěvky: 90

Re: "odpůrce sexu"

Terez napsal(a):

Jak to máte vy? My když spolu nespíme, třeba několik měsíců (což je normálka... sad, tak na sex nemám vůbec chu. Nebo né na sex s nim. Mám na něj děsnej vztek, a řikám si, že až se jemu příště bude chtít, tak že ho pěkně pošlu do háje. Ale když na to pak příde, roztaju jak sněhová vločka a vlítne do mě taková touha po dalším a dalším milování, že by se z toho jeden zbláznil, když ten muj pak zas půl roku nemá náladu...

Terez, ale promiň mě se vážně nechce věřit, že by chlap nepotřeboval sex i několik měsíců! To je nějaké divné. Buď má nějaký fyzický problém a v tom případě by si měl zajít k doktorovi - jenomže chlapi si to nepřiznají, nebo nevím. U nás je to psychická potřeba, ale u chlapů čistě fyzická. A nepřipadá mi normální aby s tebou někdo žil a měsíce na tebe ani nesáhnul.
Dokážu si představit jak je ti hrozně - ten pocit, že nejsi žádoucí a že tě nechce. Zažívala jsem to taky, ale to bylo když já se chtěla milovat každý den - začátek vztahu - a mu to stačilo dvakrát do týdne. To jsem před ním skákala v průsvitných róbách, dělala sexy pózy a jinak se ztrapňovala a ono to s ním ani nehlo.
Je mi to líto Teri, ale pokud ti to sám neřekne, tak to z něho asi nedostaneš. V tomhle jsou chlapi hrozní. Přeji ti hodně trpělivosti a pokud nebudeš šastná, tak se na to vykašli, to nemá cenu.


Jestliže budete dělat pořád to, co vždycky - vždycky dostanete to, co už jste měli

Není tady

 

#40 16. 3. 2006 10:44

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: "odpůrce sexu"

Dovolím si nesouhlasit, že u muže je sex pouze fyzická potřeba.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#41 16. 3. 2006 10:53

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: "odpůrce sexu"

a co teda? smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#42 16. 3. 2006 11:02

karol
Host

Re: "odpůrce sexu"

Terez napsal(a):

Jak to máte vy? My když spolu nespíme, třeba několik měsíců (což je normálka... sad, tak na sex nemám vůbec chu. Nebo né na sex s nim. Mám na něj děsnej vztek, a řikám si, že až se jemu příště bude chtít, tak že ho pěkně pošlu do háje. Ale když na to pak příde, roztaju jak sněhová vločka a vlítne do mě taková touha po dalším a dalším milování, že by se z toho jeden zbláznil, když ten muj pak zas půl roku nemá náladu...

U mna je to presne rovnako, ale opačný prípad ako u teba. Ja som na tvojom mieste a moja žena hrá rolu tvojho priatela - hoci nie až tak...

 

#43 16. 3. 2006 11:11

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: "odpůrce sexu"

tino, hádej smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#44 16. 3. 2006 12:57

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: "odpůrce sexu"

kolka.... ne ne, nikdo mne neznásilnil. Aspon si to nepamatuji, ale je fakt, že u psychologa jsme to taky řešili. Já to nevím proč to tak je. On byl tak hodný kluk. Nevím proč jsem mu ubližovala. Dneska už svému příteli neubližuji, jsem asi o dost starší, taky máme dítě, ale jesti je to tím, to 100% nevím. Taky někdy pátrám proč tomu tak je.

Není tady

 

#45 16. 3. 2006 13:04

kolka
Host

Re: "odpůrce sexu"

Chomáčku děkuju za opdověď, to co jsi prožívala je dost pozoruhondné...
Já mám zkušenost - jak už tady asi určitě někdo psal-že můj sex.apetit se odvíjí o partnera, když je milý, fajn atd, prostě nám to klape (i v posteli) ...tak není problém, pokud ale stojí partner za prd, tak (NE) stojí za nic ani to ostatní:-)))

 

#46 16. 3. 2006 13:42

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: "odpůrce sexu"

Kolko, to se řeší už v jiném fóru, to je přístup něco za něco, ač je to nevědomé. Pokuď nebude chlap dost pozorný, nebude ani to ostatní (např. sex), což si myslím není správný přístup. Kompromis je správný přístup.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#47 16. 3. 2006 13:55

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: "odpůrce sexu"

KALIK napsal(a):

tino, hádej smile

pivo?


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#48 16. 3. 2006 14:09

kolka
Host

Re: "odpůrce sexu"

Kalik, dobře.
Blbě jsem to napsala, neprovozuji a  nikdy jsem neprovozovla sex za zásluhy-rozuměj, když bude partner hodný tak si zaslouží sex, to ne tak jsem to nemyslela. Myslela jsem to tak že když to klape v posteli tak bych tam vydržela dlouho, když to neklape bude se posteli vyhýbat!!
I řešení nesporů se občas vyřeší krásným sexem hmmm???

 

#49 16. 3. 2006 14:31

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9032

Re: "odpůrce sexu"

pokud to klape v posteli dá se vše ostatní vyřešit :-) opačně to bohužel nejde :-(

Není tady

 

#50 16. 3. 2006 14:49

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: "odpůrce sexu"

Kolko, tak v tomto s tebou naprosto souhlasím wink

tino, ne rum smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů