Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 3. 2006 14:41

kolka
Host

"odpůrce sexu"

Kdo NEMA rád sex a proč???Můžete se tady prosím vyjádřit?

 

#2 13. 3. 2006 14:50

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: "odpůrce sexu"

Šmarjá, co to je za průzkum.......roll

Není tady

 

#3 13. 3. 2006 14:52

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: "odpůrce sexu"

Myslím, že těch co nemají rádi sex, sem moc nepřispěje. Ono je to asi taky špatně položená otázka. Spíš bych se ptal, proč sex nevyhledávají?


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#4 13. 3. 2006 14:57

Fialka
Host

Re: "odpůrce sexu"

A ja bych se zase zeptala, co se jim na sexu libi a proc big_smile

 

#5 13. 3. 2006 15:02

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: "odpůrce sexu"

KALIK napsal(a):

Myslím, že těch co nemají rádi sex, sem moc nepřispěje. Ono je to asi taky špatně položená otázka. Spíš bych se ptal, proč sex nevyhledávají?

Mᚠpravdu, že s tím asi moc lidi  "na trh"  nepůjdou... zvl᚝ v této době, kdy se "nedostatek sexu"  pokládá pomalu za úchylku....

Není tady

 

#6 13. 3. 2006 15:16

kolka
Host

Re: "odpůrce sexu"

já vím že je většina lidí pro sex, ale mě by zajímalo proč lide nemají rádi sex, jestli je někdo kdo ho nesnáší
jsou takový NE??

 

#7 13. 3. 2006 19:37

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: "odpůrce sexu"

nebo jsou lidi, kteří doma ne, ale zanáší za humny sad


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#8 13. 3. 2006 21:07

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: "odpůrce sexu"

Přeci sex je tak nehygienický wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#9 14. 3. 2006 7:04

kolka
Host

Re: "odpůrce sexu"

s váma je řeč děcka:-((

 

#10 14. 3. 2006 7:17

karol
Host

Re: "odpůrce sexu"

Kolka pribehol som ti na pomoc:

Ludia aj mna by to velmi zaujímalo. Sú ženy čo im sex nechýba. Ja to nikdy nepochopím. Veď ked je pravda že pri sexe sa uvolnuje hormón štastia, sex nás robí šastnejšími, priblíži partnerov k sebe. Je to niečo, čo im vždy dodá energiu pokračova niekedy v nudnom a ažkom živote, niečo čo ich tak zbližuje.

Skor som nappísal:
Myslím si že je to iba výhovorka a zakrýva sa bud ten zlý partner, alebo nedosahuje orgasmus, alebo ju to už s tým svojim nebaví - nevzrušuje ju.
Alebo je skrátka pohlavne necitlivá a sex juu nebaví od začiatku.

Veď aj keď mᚠcelý deň stresy, nudu, tak večer sa tešíš na niečo výnimočné, na niečo krásne, alebo len tak si sadneš za telku a dᚠsi tú spomínanú čokoládu, ak ju mᚠrada.
Ja teda osobne po takom dni sa na taký večer teším, a aj keď som unavený, ten večer mi vracia chu do života a silu pokračova.

Teda ja neverím že keď to žene nechutí, že za tým niečo nie je. Musí tam by niekde porucha. A tá sa neodstráni, keď si pred nou budeme zatvára oči.

TAK AKO TO VLASTNE JE?

Prosím nejaké babenky nech nám to trošku vysvetlia. Bol by som vďačný bebenkám, keby sa nad tým zamysleli.

 

#11 14. 3. 2006 7:22

karol
Host

Re: "odpůrce sexu"

Kolka ako to že nemᚠmuža a rodinu vo svojom veku? Možno deti, rodina, starosti urobia z množstva žien čiastočne frigidné. Ale tomu sa musí da zabráni!

 

#12 14. 3. 2006 8:59

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: "odpůrce sexu"

Karol , Ty si ako prišiel na to, že ženy nemajú rady sex? To je scela scestní. A čo to meleš o čiastočnej frigidite?
Ku každému sa dá pristupova jedine individuálne. Nechu môže ma milión príčin a nie iba u žien. Myslím , že v mladosti (20 ....) sú viac sexuchtivý muži, a okolo 30tky a viac, zasa ženy.


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#13 14. 3. 2006 9:05

kolka
Host

Re: "odpůrce sexu"

karol...ty zvědavče jeden,tvoje atázka mě fakt pobavila:-)))
a co by na tom bylo divného že nemám v ;)TOMTO VĚKU !!! wink rodinu a děti???
Ale je to takhle, jsem rozvedená a  mám 4,5 letého drobečka. Hm?? Stačí??Jestli ne ptej se dál, a vůbec: ptejte se mě na co chcete, já na co chci, odpovím
Psala jsem toho o sobě jinde víc .

 

#14 14. 3. 2006 9:11

vlnka
♥♥-----
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 29

Re: "odpůrce sexu"

Ono to není vždy jednoznačné... já si myslela, že sex nepotřebuji, obejdu se bez něj a neměla jsem ho ráda...sad,ale za tím vším byl partner, který mi tu chu vzal. Teď  mám chlapa jinýho a já ve čtyřiceti zjišuju jak to mám  moc a moc ráda a k životu to potřebuji a moc si to vychutnávám... hjarta


http://www.hanulka.cz/fotos/1409.gif

Není tady

 

#15 14. 3. 2006 9:20

karol
Host

Re: "odpůrce sexu"

Vlnka presne to si myslím. Že keď to nefunguje, je niekde chyba, ktorú je treba rieši ak sa dá. Ak nám na vzahu záleží. Len najprv si to musí pripustit žena, nájs dôvod prečo je to tak a potom to spolu s manželom rieši. Nie je to lahké, ale stojí to predsa zato, hlavne keď sú už deti, ktoré si zaslúžia oboch rodičov.

 

#16 14. 3. 2006 9:23

kolka
Host

Re: "odpůrce sexu"

Ale ale, karol, jak "nejprve si to musí připusti žena??" snad oba ne??a pak to společně řešit.Sám to člověk nezvládne.

 

#17 14. 3. 2006 9:28

vlnka
♥♥-----
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 29

Re: "odpůrce sexu"

Přesně tak, Kolko....řešit to musí oba, ale pokud si to jeden nepřipustí...problémy  se kupí a je tady odpor...butter


http://www.hanulka.cz/fotos/1409.gif

Není tady

 

#18 14. 3. 2006 9:39

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: "odpůrce sexu"

Karol ty si tuším tak trochu patriarcháček.


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#19 14. 3. 2006 9:42

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: "odpůrce sexu"

Už se perouuuu lol


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#20 14. 3. 2006 10:23

karol
Host

Re: "odpůrce sexu"

Baby ja som to nemyslel, že by si muž nemal prizna chybu. Ale častokrát je to skôr žena, ktorá nevie dôvod prečo ju ten sex nebaví a nesnaží sa nájs ani príčinu. Skôr stratí záujem a je po riešení. Myslím si že žena musí nájs príčinu, prečo tomu tak je a potom to poveda mužovi, ktorý sa častokrát na to pýta, ale žena mu nevie odpoveda. Samozrejme že potom je na mužovi, ak je na príčine on, aby sa nad sebou zamyslel, a potom to spolu nejak vyriešili, alebo sa aspoň spolu snažili nájs nejaké riešenie.
Možno to tak nie je stále, ale vo večšine prípadov áno. Usudzujem podla toho čo na podobných fórach ako toto čítam, ale aj z vlastnej skúsenosti. Moja žena si nemyslí že by proste niekde bola chyba, myslí si iba že ju to nebaví a hotovo. Ale ja hladám všetky možné dôvody prečo by tomu tak mohlo by. Ak chcete, možem vám nejaké vymenova :-) Ale žena musí poveda, ktorý s tých dovodov to je, do akej miery a potom spolu musia nájs riešenie.
Ja zatiaž hladám riešenia na možné problémy sám. Čo už mám robi, keď nechcem prís o pomerne slušnú frekvenciu nášho sex. vzahu...

Tak milé baby, presne takto som to myslel. Ale častokrát práve žena sa bojí poveda svojmu mužovi, že na príčine može by on.

 

#21 14. 3. 2006 10:33

kolka
Host

Re: "odpůrce sexu"

Karol: Je vidět že to chceš fakt řešit ne jenom o tom psát. Mᚠpravdu že často mají ženy "strach" říct manželovi, partnerovi že on je příčinou jejich nechuti a po několika leté známosti jde prostě o stereotyp a partnerka se stydí asi víc než partner něco měnit, že by si mohl on říct že je "divná". proto je lepší mluvit o tom od začátku a nenechat to "zakrnět". souhlasím v tom že ženy mají větší problém mluvit o tom něž muži.

 

#22 14. 3. 2006 10:47

karol
Host

Re: "odpůrce sexu"

Kolka, takáto reakcia sa mi páči oveža viac  big_smile
Preto muž musí by viac aktivný, poveda to namiesto nej. Ona však musí aspoň naznači, či je to tá príčina. Viem že stereotyp, neustále starosti, do toho deti, niet času pre seba, prípadne prídu hádky... To všetko sex zabíja. Ale nemožme sa tomu podda !!! Práve napriek tomu, je dôležité, toto úzke spojenie medzi manželmi udržova, čím častejšie a nemusí ís zrovna len o "vyčistenie komína". Može to by len mazlenie alebo vzájomné vzrušovanie s masturbáciou. Fantázie sa medze nekladú.

Ja by som si rád spolu s vydatými ženami, ktoré sa neboja o tom hovori poklebetil na podobnú tému a spolu by sme možno našli nejaké recepty na oživenie vzahu...wink

 

#23 14. 3. 2006 10:54

kolka
Host

Re: "odpůrce sexu"

Tak směle Karol do toho tady já končím, lebo ja nejsom vydatá:-)))

 

#24 14. 3. 2006 10:59

karol
Host

Re: "odpůrce sexu"

kolka napsal(a):

Tak směle Karol do toho tady já končím, lebo ja nejsom vydatá:-)))

Kolka, to nevadí, myslím že tomu rozumieš. Nebola si niekedy vydatá?? smile

 

#25 14. 3. 2006 11:23

kolka
Host

Re: "odpůrce sexu"

karol ty jsi vůl, sorry, ptal ses mě proč nejsem nebo spíš jak to že nejsem vydatá a nemám rodinu???
ODEPSALA JSEM TI CTI PORADNE!!! :-))))

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů