Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 7. 2015 11:19

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Polyamory

Jak dlouho se to da praktikovat bez zplozeni “polypotomka“? Ev.kdo potom o nej pecuje?

Nevera je, kdyz do vztahu dvou lidi jeden z nich vpusti tretiho. Touhou po nem, myslenkama, fyzicky...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#27 7. 7. 2015 12:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Polyamory

Keď má chlap rozum, tak žiaden polypotomok nemusí by... (trebárs už nejakí exisutjú a ďalší nie sú potrební/žiaduci). V ére antikoncepcie a kondómov je toto najmenší problém.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#28 7. 7. 2015 12:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Polyamory

Grainne napsal(a):

Selima napsal(a):

Človeče, mne ti viac vadí "vynášanie" zdiežaných tajostiev a osobných dôverností ako telesná nevera... Neviem, či som divná, ale skrátka to mám takto.

Tak s tím jsem se ještě nesetkala ..nejsem svěřovací typ a ani nějaká super tajná tajemství nemám , případně si je nechám pro sebe

Mne by napr. aj vadilo (nejde ale o môj prípad, skôr o niekoho z bližšieho okolia), keby sa chlap na mňa milenke sažoval a rozprával jej o mojich chybách, o svojich nespokojnostiach. roll To by mi vadilo, aj keby spolu nespali. Vnímam to ako nelojálnos, ktorá je pre mňa smrtiaca pre vzah. (Ak má sažnosti, asi je múdrejšie prebera ich s dotyčnou, nie?). Alebo by jej rozprával o našich sex. praktikách (aj to som počula a dvíhalo ma len pri tom počúvaní)...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#29 7. 7. 2015 12:23

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Polyamory

Pre Sel:
Takze “polyludia“ bud zostanu bezdetni (tam smerovala moja otazka o casovom omedzeni, a uvadzat, ze vsak sa neprihodi, mi pride naivne... Nio a ten druhy sposob zbavenia sa decka ani nespominam...)
Alebo svojich “predpolypotomkov“ vlacia po tych novych polyvztahoch??


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#30 7. 7. 2015 12:25

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Polyamory

Selima napsal(a):

Mne by napr. aj vadilo (nejde ale o môj prípad, skôr o niekoho z bližšieho okolia), keby sa chlap na mňa milenke sažoval a rozprával jej o mojich chybách, o svojich nespokojnostiach. roll To by mi vadilo, aj keby spolu nespali. Vnímam to ako nelojálnos, ktorá je pre mňa smrtiaca pre vzah. (Ak má sažnosti, asi je múdrejšie prebera ich s dotyčnou, nie?). Alebo by jej rozprával o našich sex. praktikách (aj to som počula a dvíhalo ma len pri tom počúvaní)...

Často se vůbec nedozvíš, že tvůj partner někomu o tobě takhle vypráví. S tím je třeba nejspíš počítat, že to tak bohužel v životě je. Co ty víš, co, komu a o čem vypráví.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#31 8. 7. 2015 14:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Polyamory

Dorka napsal(a):

Pre Sel:
Takze “polyludia“ bud zostanu bezdetni (tam smerovala moja otazka o casovom omedzeni, a uvadzat, ze vsak sa neprihodi, mi pride naivne... Nio a ten druhy sposob zbavenia sa decka ani nespominam...)
Alebo svojich “predpolypotomkov“ vlacia po tych novych polyvztahoch??

Svojich potomkov vláčia so sebou všade, kde sú šastní - čiže možno aj po polyvztahoch. Zdá sa mi to stále lepšie (ak si ich teda neberú so sebou aj do partnerskej postele), ak dusia deti vo svojom klasickom monogmanom vzahu, v ktorom sú nešastní, ale "kvôli deom" z neho neodídu a vytvoria detičkám nádherný program, ako si nájs a ako zotrváva v nešastnom vzahu - hlavne, že je monogamný... hmm Kto má mozog v hlave, vynechá diea/deti z polyamorov a nemieša partnerský vzah s rodičovským.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#32 8. 7. 2015 15:13

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Polyamory

No a kto ma mozog v gatiach, tak moze kludne hlasat, ze pri obojstrannej partnerskej promiskuite ziadne polydieta nevznikne...

Upravil(a) Dorka (8. 7. 2015 15:19)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#33 9. 7. 2015 12:37

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Polyamory

Dorka napsal(a):

Jak dlouho se to da praktikovat bez zplozeni “polypotomka“? Ev.kdo potom o nej pecuje?

Nevera je, kdyz do vztahu dvou lidi jeden z nich vpusti tretiho. Touhou po nem, myslenkama, fyzicky...

ona už docela dlouho existuje antikoncepce roll


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#34 30. 7. 2015 18:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Polyamory

K tématu. Zřejmě je to ve vzduchu......


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#35 30. 7. 2015 18:55

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Polyamory

lupina montana napsal(a):

K tématu. Zřejmě je to ve vzduchu......

Skvěle napsané. smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#36 31. 7. 2015 10:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Polyamory

Naozaj zaujímavé... a fajn na zamyslenie. Ja viem (odskúšané), že by som nedala variantu, kde páníšek chce ma viac žien, ale "nedovolí" to isté partnerke. dumbom Bez ohžadu na to, či by som túžila ma viac chlapov alebo nie - toto mi nepripadá ako rovnocenný vzah,  a teda preč s ním! kapitulation

Upravil(a) Selima (31. 7. 2015 10:12)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#37 31. 7. 2015 15:24

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Polyamory

Ano, Sel, “rovnocenne“ to urco nie je, z hladiska “ma dat-dal“.
Ale co ked to je ČESTNÉ z hladiska 'ber alebo nechaj tak“?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#38 31. 7. 2015 17:26

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Polyamory

carpediem napsal(a):

lupina montana napsal(a):

K tématu. Zřejmě je to ve vzduchu......

Skvěle napsané. smile

No, to mozna ano, napsane skvele...
Ale CO? je skvele napsane?
Ze lidi chtej smilnit ve velkem a nasli si pro to “uzasnej“ nazev a, hmm, novodobe vysvetleni?
No vsak jo.
Pro umela vlakna na vyrobu kdeceho se taky naslo vysvetleni - JE TO LEPSI, NEZ BEJVAVALO...
Lip se to zehli, lip to schne, jedbodussi vyroba..., o-ou...
I am robot-robot-robot...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#39 31. 7. 2015 19:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Polyamory

Dorka, to "smilnenie" je tvoje... Niektorým možno stačí by zamilovaný/á a ani nemusia smilni... Amor znamená láska, s.e.x sa povie inak, aj po grécky, aj po latinsky, aj v každej reči... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#40 31. 7. 2015 19:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Polyamory

Dorka napsal(a):

Ano, Sel, “rovnocenne“ to urco nie je, z hladiska “ma dat-dal“.
Ale co ked to je ČESTNÉ z hladiska 'ber alebo nechaj tak“?

Čestné to je a ja by som na toto čestne povedala SO MNOU ANI OMYLOM. smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#41 31. 7. 2015 19:20

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Polyamory

Byt zamilovany cisto ako amore, ci ako sa to, stale vidim len ako jedna ona,jeden on. Dalsi polyamidi sa mi tam akosi nev.ojdu...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#42 1. 8. 2015 9:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Polyamory

A to ja bez mučenia priznám, že som zamladi bola zamilovaná do dvoch naraz... stolt Našastie, než sa to stihlo vežmi skomplikova, vec sa vyriešila sama, k všeobecnej (skoro) spokojnosti.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů