Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 5. 2015 22:56

Jejky
♥♥-----
Registrovaný: 23. 3. 2006
Příspěvky: 81

Neklidný spanek

Dobrý den, ahoj... Poradite? Dcera 16 m sebou v noci pořád hází. Uspáváme jí v naší posteli a pak ji přesouvám do postýlky. Dřív se budila až tak kolem 4, tak jsem si ji přesunula k sobě a spali jsme dál, jenže poslední dobou začne kňourat třebas kolem půlnoci a ještě je úplně otočena než byla. Když si ji vezmu do postele, tak mi tu po ni cestuje, všelijak se otačí,... Jednou ji mam nalepenou na sobě, pak je zas na druhým konci postele. Jednou je normálně, pak zas vzhůru nohama. Když ji dam zpátky do postylky, tak spat nebude vubec, pac se omlati o špruclata. Zubama to asi nebude, ty už rostly dřív než se začala takhle kroutit... Co s tím? dumbom

Není tady

 

#2 28. 6. 2015 18:11

Zenuska235
♥------
Registrovaný: 28. 6. 2015
Příspěvky: 7

Re: Neklidný spanek

Nedáváte ji něco sladého před spaním?

případně má už všechny zoubky venku?

Není tady

 

#3 28. 6. 2015 18:19

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Neklidný spanek

Zkuste jí naučit uspávat ve své posteli a brát ji k sobě až ráno na pomazlení. Pár nocí Bude perných, ale jakmile zjistí, že jí Mamka nevezme k sobě, bude klid😊

Není tady

 

#4 2. 7. 2015 22:25

simca35
♥------
Registrovaný: 2. 7. 2015
Příspěvky: 2

Re: Neklidný spanek

Já bych si z toho nedělala hlavu, nᚠmalý to má podobně.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů