Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 5. 2015 15:10

Lucienne
♥------
Registrovaný: 19. 5. 2015
Příspěvky: 5

Barf

Dobrý den. Nenašla jsem tu podobné vlákno. Je tu ještě někdo kdo krmí touto metodou? My jsme na BARFu už třetím rokem a nemůžeme si ho vynachválit. Pejsek úplně ožil a zmizeli mu vyrážky. Jak jste na tom vy? :-)

Není tady

 

#2 20. 5. 2015 11:50

jaspinn
♥♥♥♥---
Místo: Ostrava
Registrovaný: 8. 8. 2008
Příspěvky: 401

Re: Barf

Barfujeme se dvěmi pesany 2 měsíce a zatím na to nedám dopustit - ale  zajímám se o to asi rok smile


Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží nᚠsvět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.
Jan Werich

Není tady

 

#3 4. 6. 2015 23:03

Jelenka
♥------
Registrovaný: 4. 6. 2015
Příspěvky: 1

Re: Barf

K BARFu jsem se před časem dostala. Bohužel jsem ale neměla moc času se o toto téma více zajímat nebo takovou stravu pejskovi připravovat. Proto jsem na internetu hledala jiné varianty zdravější stravy pro psy a narazila jsem na zajímavou stránku www.dogg.cz, kde se dá pořídit vařená strava z čerstvých a kvalitních surovin. Musím říct, že jí kupuji pravidelně asi dva měsíce a nemůžu si jí vynachválit! Můj pejsek je takový čilejší a radostnější. Myslím, že je to dobrá kompenzace BARFu, když člověk nemá tolik času smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů