|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Stránky: 1
Holky, potřebuji poradit. Sama se s tím nedokážu poprat. I když nevím, zda jsem těhu nebo ne, nerada bych riskovala.
Mám rýmu, která se zhoršuje, cítím zvýšenou teplotu, začíná mě bolet hlava a nevím, zda můžu vzít třeba paralen.
Co vy na to? Mám či nemám?
Není tady
Jak koukám na Tvůj metřík je to jen pár dní co bys mohla být těhu, zatím je to ve fázi dělení buněk tak paralen neškodí samozdřejmě v rozumných dávkách.A kdyby Ti bylo hůř je líp poradit se z doktorem a upozornit ho na to,že bys mohla být těhu.
Upravil(a) Světluška (13. 3. 2006 13:02)
Není tady

Mě doktorka řekla, že Paralen nevadí. Zkus si vzít jen půlku, já to tak taky dělala protože jsem se bála 
Není tady
souhlasím se Světluškou - v případě těhu by to ještě nevadilo, ale lepší je zajít k lékaři, říct o možnosti těhu a hlavně nepodceňovat a nepřecházet ani malé nachlazení....
Není tady
jo jo souhlasim se světluškou.. podle tvýho metříku by ještě mimi nebylo napojený na maminku kdybys byla těhu, takže paralen si klidně vezmi..
Není tady
Moc děkuji.
Není tady

Paralen v pohodě... kdykoliv v těhu....mám to z první ruky od Dr. Kouckého z Virtuální porodnice.
Nevadí nikdy a ničemu až do 5ti tablet denně.
Mám dvě zdravé děti a u prvního jsem v prvních týdnech užívala paralen i antibiotika a narodil se nám kluk jako buk !!!
Není tady
Ahojky,
tak s tímhle se teď potýkám i Já. Holky díky za pomoc! Chytla jsem rýmu od přítele a jsem KO. Chtěla jsem se dnes vyležet, ale v práci mi nedali zdravotní volno
((.
Není tady
Stránky: 1