Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 13. 5. 2015 14:08

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Proč jsou někteří muži tak moc upřímní??

Filoménka napsal(a):

Judyna napsal(a):

Vztah s člověkem závislým na alkoholu -tedy jestli jsem to dobře pochopila-  musí být velice těžký. Já bych do toho asi nešla.

No, já jsem to netušila, že je na tom takhle. On je vpodstatě 100 procentně spolehlivý, myslím že fakt hodný člověk, pracovitý, taky hodně citlivý, jen má bohužel fakt hodně rád pivo. A vzhledem k jeho zdravotnímu stavu, kdy ho má naprosto zakázaný alkohol je to pro něho velký problém. A ta závislost tam je. sad
Kdybych to tušila asi bych do toho taky nešla, protože už zkušenosti s partnery alkoholiky nějaké mám. Jenže ho mám ráda, tak se mu snažím pomáhat jak to jde

bylo by lepší rozhdně pro tebe se od takového člověka odpoutat,je to z tvé strany jen mrhání časem a energií a nech ho jít za hlasem jeho srdce k jemu rovné.

Není tady

 

#27 13. 5. 2015 14:46

Petar
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 2. 2015
Příspěvky: 163

Re: Proč jsou někteří muži tak moc upřímní??

Alkoholik - neznám  nikoho, kdo byl na léčbě a abstinuje. Vůbec nevíš a nechápeš, co se mu děje v hlavě......
Být tebou, hledám už ted jinde.

Není tady

 

#28 13. 5. 2015 19:26

Filoménka
♥♥-----
Registrovaný: 20. 8. 2014
Příspěvky: 49

Re: Proč jsou někteří muži tak moc upřímní??

Petar napsal(a):

Alkoholik - neznám  nikoho, kdo byl na léčbě a abstinuje. Vůbec nevíš a nechápeš, co se mu děje v hlavě......
Být tebou, hledám už ted jinde.

Tak ze sta se prý vyléčí dva, kteří již trvale abstinují, ostatní abstinují taky, ale různě dlouho dobu. Pro něj je to otázka života a smrti abstinence nebo alkohol. Co se děje v jeho hlavě fakt nepobírám

Není tady

 

#29 13. 5. 2015 22:42

Petar
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 2. 2015
Příspěvky: 163

Re: Proč jsou někteří muži tak moc upřímní??

Jde o to, zda ti ten chlap stojí zato. Nebo nemᚠna víc ?  Je ti třeba se trápit za alkoholikem? Odpověz sama sobě.

Není tady

 

#30 14. 5. 2015 9:20

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Proč jsou někteří muži tak moc upřímní??

Filoménka napsal(a):

No, já jsem to netušila, že je na tom takhle. On je vpodstatě 100 procentně spolehlivý, myslím že fakt hodný člověk, pracovitý, taky hodně citlivý, jen má bohužel fakt hodně rád pivo. A vzhledem k jeho zdravotnímu stavu, kdy ho má naprosto zakázaný alkohol je to pro něho velký problém. A ta závislost tam je. sad
Kdybych to tušila asi bych do toho taky nešla, protože už zkušenosti s partnery alkoholiky nějaké mám. Jenže ho mám ráda, tak se mu snažím pomáhat jak to jde

V tom případě by ses měla zamyslet, proč přitahuješ stejné partnery. Co bys měla změnit, udělat jinak.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#31 14. 5. 2015 17:41

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Proč jsou někteří muži tak moc upřímní??

Filoménka napsal(a):

Petar napsal(a):

Alkoholik - neznám  nikoho, kdo byl na léčbě a abstinuje. Vůbec nevíš a nechápeš, co se mu děje v hlavě......
Být tebou, hledám už ted jinde.

Tak ze sta se prý vyléčí dva, kteří již trvale abstinují, ostatní abstinují taky, ale různě dlouho dobu. Pro něj je to otázka života a smrti abstinence nebo alkohol. Co se děje v jeho hlavě fakt nepobírám

Filoménko, ale ty jsi psala, že po návratu z léčby už si dal dvě piva a nějaké nealko pivo. To nevypadá na úspěšnou léčbu. Zřejmě to vůbec srovnané nemá.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#32 17. 5. 2015 10:54

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Proč jsou někteří muži tak moc upřímní??

Snazší se mu pomáhat, jak jen to jde..
Ty jsi prostě taková hodná maminka, co potřebuje synka, pochopit, aby mu mohla ještě víc pomáhat a on jí tak nikdy neutekl..
Děvče, tohle je nastavení na dvě věci...
On má možná problém, ale je to JEHO problém, není malej kluk, aby to nezvládl.
Ty mᚠSVUJ vlastní problém. Na tvém místě řeším to, co je moje a ne závislost někoho jiného. S ní stejně nic neudělaš a jen spadnes holub do svých vlastních s... Když prosvihnes svůj čas, už se z nich nevyhrabeš. A to ani s psychiatrem.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#33 26. 5. 2015 11:39

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Proč jsou někteří muži tak moc upřímní??

Filoménka napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Hodně jsi mu pomohla před tou léčbou...a co jako? Ty nevíš, že deset dobrých skutků v pohodě vymaže jedna necitlivá hysterická scéna? Že když se domýšlíš a vymýšlíš pitomosti, tak ony se časem prostě zhmotní a ty je pak musíš žít?
Mít druhého rád znamená mimo jiné ho také respektovat.
Ne nadarmo se říká: Nečiň druhým to, co nechceš, aby oni činili tobě.

Jak se mám já vyrovnat s tím, že on má úplně opačné pocity než já? Já to prostě NECHÁPU, že on chce být sám a já chci být s ním. Anebo když ne s ním, někde prostě s lidma. Já nedokážu být sama. Chápu to z jeho strany jako NELÁSKU ke mě. A je to tak. Zítra spolu máme strávit asi polovinu dne, protože mi jede s něčím pomáhat, což nechápu proč chce  mi pomáhat. Já jsem se ho o to zase až tak neprosila. Jsem zvědavá jak to ustojím, když ke mě bude zase chladnej jak ledovec. :-(

Přestaň očekávát.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů