|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Zdravím, ráda bych se zeptala, jestli jsou vaše dítka také "závislá" na Brumíkovi? Musím říct, že je to na ty naše děti dobře "vymyšlené" - mojí dcerce (2,5 roku) jednak chutná, a navíc se jí líbí, že je to medvídek :-) Náš nejoblíbenější je čokoládový. Naštěstí ho mají dlouhodobě za dobrou cenu v Albertu, takže nám v nákupním košíku nikdy nechybí :-) Když jdeme na hřiště nebo na jakýkoliv výlet, tak koukám, že je to hodně oblíbená svačinka :-)
Upravil(a) jana-ul. (6. 5. 2015 23:18)
Není tady

Brumíka nekupujeme. Když už, tak pečeme různé muffiny - vím, co tam dávám. A kamarádka si koupila silikonovou formu - medvědy a peče si "brumíky" doma. 
Není tady
Tak mému synovi moc nechutná. 2x kousné a konec.


Není tady