Oznámení

1. prosince : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

1. prosince : Maraton pečení cukroví začíná. Finty, jak jednoduše upéct to nejlahodnější cukroví!

1. prosince : Začínají adventní svátky. Připomeňme si je všechny a také tradice s nimi spojené.

#1 4. 5. 2015 10:21

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Problém s komunikací

Zdravím vespolek.
V posledních měsících mám problém s komunikací. Možná to souvisí s tím, že jsem těhotná, ale spíš mi přijde, že to jen v těhotenství zesílilo, takže si to víc uvědomuji a chci to řešit. Nejsem úplně přátelskej typ, co miluje seznamování, nerada chodím na návštěvy a kamarádek a kamarádů mám pár, ovšem mezi nimi platím spíš za baviče než tlumiče (zajímavé). Teď mám ale potíž v tom, že se vyhýbám komunikaci se všemi ostatními krom partnera. Hlavně teda s těmi, co vidím často - rodiče, sourozenci, kolegové. Skoro se jim nedokážu podívat do očí, je mi to nepříjemné, jsem na ně protivná, všechny otázky z jejich strany mi přijdou na hlavu a osobně vůbec nemám potřebu se o ně jakkoliv zajímat. Je mi za to stydno, ale nedokážu se přetvařovat. Raději se komunikaci vyhýbám a když to musí být, vysloveně trpím. Nevím, co s tím... dumbom


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#2 5. 5. 2015 13:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40305

Re: Problém s komunikací

Nič, čo by... radšej sa vyhýba, ako im to dáva najavo. Môžu to fakt by hormóny, alebo potreba sústredi sa na seba a na diea, alebo čokožvek iné. V práci tomu asi neujdeš, ale obmedzila by som kontakty na minimum a počkala si, kedy to prejde. wink (Možno keby si mala medzi kamoškami tehotnú alebo mladú mamičku, to by bolo iné stretávanie...)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 22. 5. 2015 13:46

petrasp
♥------
Registrovaný: 16. 3. 2015
Příspěvky: 9

Re: Problém s komunikací

Ahoj,
Tvůj dotaz mě velice zaujal. V poslední době jsem řešila něco podobného. Většina mých známých a přátel vyhledává mou společnost  z důvodu mé veselé a přátelské povahy. Já se ale někdy přistihnu jak se do veselí nutím. Dlouho jsem tomu nemohla přijít na kloub a tak jsem si nechala poradit. Někdy je náhled třetí strany k nezaplacení. Takže pokud tvé problémy stále trvají vydej se do Aliviocentra (http://aliviocentrum.cz/index.php?m=6&a … choterapie), kde pomohli mě. Hodně štěstí.

Není tady

 

#4 28. 5. 2015 9:59

DankaX
♥------
Registrovaný: 28. 5. 2015
Příspěvky: 1

Re: Problém s komunikací

Hormony no, taky s tím bojuji. Nejvíc mi zabírá, když doplním vitamín Magnesium, je to proti únavě a dělám si čaj ze zázvoru-afrodiziakum, taky mně uklidňují kešu oříšky. http://www.novinky.cz/zena/zdravi/24913 … ovine.html Když si přečteš něco o těchto surovinách zjistíš, jak ti můžou skvěle pomoci. Pak je řešení problémů mnohem lehčí a dávám ti za pravdu, že to,co ti vadí se víc zesiluje při hormonálních změnách, takže bych problémy řešila, ale až potom, když se dostanu do rovnováhy.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů