Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 2. 4. 2015 16:14

Ammazonic
♥♥-----
Registrovaný: 22. 4. 2008
Příspěvky: 37

Chcete být zdravé - a ještě si přivydělat?

Můžete jen udělat něco pro své zdraví - koupí a užíváním juice z kustovnice čínské (goji). GOJI ORIGINAL 100% juice je přírodní, nezahušovaná a ničím neupravovaná, živá tekutina bez jakýchkoliv přídavných látek lisovaná z výběrových plodů kustovnice čínské, které jsou skutečným elixírem mládí, zdraví a krásy. Můžete navíc zkusit i naše sušené plody z goji, a to ve dvou velikostech.

Já a syn užíváme pravidelně. Dost se nám osvědčila:)) Na imunitu synovi skvěle, mně hlavně na únavu. Užíváme značku Himalyo. Když při registraci zadáte kód HIMALYO-4441, dostanete navíc slevu - 50 Kč na každou láhev a 20 Kč na sušené plody.

Doporučuji zkusit:)

Mimo to, nyní se bude spouštět provizní systém a za každého zákazníka, který se zaregistruje pod Vámi (bude Vám přidělen registrační kód), budete získávat provize z jeho nákupů. Vyzkoušejte a doporučte - kamarádkám, rodině - a můžete mít užívání osvědčeného juicu zdarma!!

Zaregistrujte se na: www.himalyo.cz a nezapomente na kód, díky kterému dostanete slevu a později svůj k - HIMALYO-4441. Vyzkoušejte, tratit nebudete!! Neplatíte nic předem, registrace není závazná.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů