Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 1. 4. 2015 15:44

jarena
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 133

Re: Už nevím jak dál

Oni vás také chválí?

Není tady

 

#177 1. 4. 2015 17:26

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

já myslim,aby vztah fungoval tak to musí být oboustranné, Tzn muže chválit a oni zase nám dávat občasnou pozornost kterou my potřebujeme..... A chlap nekdy i pochválí

Upravil(a) Lamatko (1. 4. 2015 17:33)

Není tady

 

#178 1. 4. 2015 17:59

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Už nevím jak dál

Barča napsal(a):

Grainne napsal(a):

Lamatko napsal(a):

Ja pravé ty šaty moc nemusím no ale nevím tak asi je v pořádku si vzít doma šaty pro manžela?

doma mas nosit to , v cem se citis dobre

Že ty nosíš nějakou pracovní "uniformu"? Kostýmek se sukní? wink

no jo , opravdu ..kostýmek s kalhotama ..ale byl to boj si kdysi ty kalhoty obhajit


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#179 1. 4. 2015 18:30

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Graine, manžel nechtěl, aby jsi nosila kalhoty??

Není tady

 

#180 1. 4. 2015 18:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Už nevím jak dál

Oni vás také chválí?
Dobrý zboží se chválí samo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#181 1. 4. 2015 21:56

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Už nevím jak dál

jarena napsal(a):

Oni vás také chválí?

Ano,mě chválí mnohem víc než já jeho,ale já se taky snažím nezaostávat v tom chválení,protože si to zaslouží šikulka moje stolt
Ale samozřejmě že se někdy dovedem i shádat,to mi leze děsně na nervy,já určitě jemu,ale ne nadlouho naštěstí wink

Není tady

 

#182 2. 4. 2015 7:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Už nevím jak dál

Eva. napsal(a):

O to jde. Když chválíme nenápadně, tak je to k ničemu, protože si toho ten muž nevšimne, že jsme ho pochválily. A hlavně by to mělo být upřímné a ne hrané.

Ja by som podotkla - chváli hlavne úprimne... t.j. všíma si a kvitova jeho dobré skutky - primerane tomu, ako to má rád a ako to prijíma. Niekto si rochní pri nápadných ováciách, iný to neznáša a lepšie mu robí také to meirne priebežné chváleni. veď ani my nie sme všetky rovnaké, nie?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#183 2. 4. 2015 21:00

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Holky jste tu někdo???

Není tady

 

#184 2. 4. 2015 21:13

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Už nevím jak dál

Jsem už starší paní, ale jsem teď tu smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#185 2. 4. 2015 21:19

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

No konečně. 😊 zrovna jsem si rekla, ze je dva dny klid, ze bychom si mohli promluvit. No nemohli, je podrážděný a nechce se bavit o našich problémech. Tak já už nevím jak se mám chovat...😞

Upravil(a) Lamatko (2. 4. 2015 21:19)

Není tady

 

#186 2. 4. 2015 21:20

jarena
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 133

Re: Už nevím jak dál

Mě se tohle chválení vědomé velmi příčí a to oboustranně. Přijde mi to, jako když z toho chlapa dělám vola a mám nastudováno co, kdy a jak mám použít. Doma jsem chválila, pokud mě zrovna nenamíchnul. Když chválí někdo mě, myslím si něco o pr.......   Já to k životu nepotřebuju. Praktikovala jsem to na šéfa a to bylo fakt hrozný, jak na to slyšel.  Jak se vždycky rozzářil i kvůli pitomosti, co jsem mu řekla! Takovýho chlapa bych si nemohla vážit, přišel by mi tupej. Ovšem jinak pochvalami nešetřím, ale musí to ze mě vypadnout spontánně a ne plánovitě.

Není tady

 

#187 2. 4. 2015 21:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Už nevím jak dál

lamatko, to ti těžko někdo cizí, kdo vás nezná, poradí. To je mi líto. Možná by to chtělo delší dobu nic neřešit a nebýt vzbrklá. Prostě si žít svůj život, být v pohodě a neřešit, když se na to necítíš a on nechce.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#188 2. 4. 2015 21:24

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

No já myslela, ze by se ta kapitola uzavřela a začali bychom znova ale je pravda ze je zase hotovej z prace. Tak já zatím počkám ale mám pocit že u mého manžela nebude nikdy ta správná chvíle

Není tady

 

#189 2. 4. 2015 22:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Už nevím jak dál

Dobré načasovanie je polka úspechu, ak nie celý - ale ČO je to dobré načasovanie v prípade tvojho drahého, to ti asi my tu neprezradíme. hmm (U bývalého to bolo cca hodinu až podlruha po príchode domov, keď bol nakŕmený, zaliaty kávou a nealkom a práve otváral alko alebo si zapažoval cigaretu...)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#190 3. 4. 2015 0:49

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Už nevím jak dál

Lamatko napsal(a):

Graine, manžel nechtěl, aby jsi nosila kalhoty??

To bylo o pracovním oděvu , aspon já to tak pochopila .... manželovi to bylo myslím jedno  a současný přítel by sukýnky chtěl , ale má smůlu ... já na to moc nejsem


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#191 30. 7. 2015 10:34

Alzbeta
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 11. 2013
Příspěvky: 168

Re: Už nevím jak dál

no život je boj a musíte bojovat. Taky jsem teď měla jemnou krizi. Ale už je po a už je zase fajn smile I Vám to přeji smile

Není tady

 

#192 1. 1. 2016 20:48

magdalen
♥------
Registrovaný: 1. 1. 2016
Příspěvky: 6

Re: Už nevím jak dál

smile

Upravil(a) magdalen (4. 1. 2016 10:53)

Není tady

 

#193 1. 1. 2016 20:53

flink
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2015
Příspěvky: 813

Re: Už nevím jak dál

Jsi pro něj levná citová investice

Není tady

 

#194 1. 1. 2016 21:04

magdalen
♥------
Registrovaný: 1. 1. 2016
Příspěvky: 6

Re: Už nevím jak dál

smile

Upravil(a) magdalen (4. 1. 2016 10:55)

Není tady

 

#195 1. 1. 2016 21:15

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Už nevím jak dál

Proc to tady mas dvakrat?
Flinkova reakce se ti nelibila?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#196 1. 1. 2016 21:31

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Už nevím jak dál

Já si o jeho chování myslím, že je to docela obyčejný parazit, který Tě jenom využívá, magdalen hmm Na nájem Ti nepřispívá již dva měsíce, stálé a řádné zaměstnání taky nemá, jdou za ním dluhy, ani po roce známosti Tě nepředstavil rodině a co se týče Tvého bláhového přání ohledně dítěte, reaguje velmi vyhýbavě.

Usuzuji, že jsi ještě mladá, magdalen, podle mě nemᚠzapotřebí vázat se na tak podivného člověka a už vůbec ne s ním plánovat společnou budoucnost a nedejbože i dítě dumbom Protože sis s přítelem již několikrát promluvila o tom, co Ti vadí a nepřineslo to žádný efekt, já na Tvém místě bych tento nevyvážený vztah raději ukončila a požádala bych přítele, aby se co nejdříve odstěhoval.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#197 1. 1. 2016 21:40

magdalen
♥------
Registrovaný: 1. 1. 2016
Příspěvky: 6

Re: Už nevím jak dál

děkuji Kiaro za tvůj názor,je to tak,jak jsi napsala

Není tady

 

#198 1. 1. 2016 21:47

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Už nevím jak dál

Souhlas...
Veci jsou nejak SPATNE...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#199 1. 1. 2016 21:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Už nevím jak dál

I já se připojuji ke Kiařině názoru a přidávám jeden pro muže nelichotivý postřeh ze svého okolí: takovýchto parazitů je čím dál víc. Znám jich několik - dokonce se ani nejedná a mladé kluky, ale muže kolem padesáti let. Nechodí do práce (cíleně) a nechávají se svými ženami živit. Přitom ale striktně dodržují dělení na mužské a ženské práce.
Dokonce jsem jednou byla svědkem rozhovoru takovýchto dvou tvorů a nesl se přibližně v tomto duchu - asi bych si měl najít prácii....a proč, když Tvoje žena tolik vydělává? (oni se vyjadřovali podstatně jadrněji)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#200 1. 1. 2016 22:05

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Už nevím jak dál

Hm ... možná jsem necita, ale zastávám názor, že vydržovat si zdravého a práceschopného partnera je nadstandardní luxus, Pochopím, že někdo může přijít o práci, pochopím, že partner může dlouhodobě onemocnět a ten druhý se holt musí postarat a určitou dobu "táhnout za dva". Ale co nepochopím, jak někdo může dlouhodobě trpět vedle sebe partnera, který má obě ruce zdravé a přesto se práci vyhýbá, na společnou domácnost nepřispěje ani korunou a nechává se bezostyšně živit - a ještě si možná doma diktuje, co jsou a co nejsou ženské a mužské práce usch

Já si myslím, že vadné kusy tohoto typu sice existují, ale na druhou stranu je normálních a poctivých mužů daleko víc - a to ani nemluvím o tom, jaká úleva je zbavit se takového parazita a zjistit, jak je výhodné žít nějaký čas sama stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů