Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 30. 3. 2015 16:42

Engi
♥------
Registrovaný: 30. 3. 2015
Příspěvky: 8

Re: Už nevím jak dál

Už jsem si zbalila už toho mam plne zuby,jen mě mrzi že ho miluju a že jsme si ten byt vzali spolu a vim že mě miluje ale už na to nemam silu

Není tady

 

#52 30. 3. 2015 16:46

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Engi to je těžká situace....

Není tady

 

#53 30. 3. 2015 17:05

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Zkuste problém vyřešit spolu ale ne,  že se sbalíš. Musíte si promluvit společně i s dcerou. Dát jasná pravidla a pokud je nebude dodržovat tak bude muset z baráku, ale pak to musí manžel dodržet. Chápu, že i on je nešastný, vždy je to jeho dítě. Trápí se stejně jako ty.

Upravil(a) Lamatko (30. 3. 2015 17:06)

Není tady

 

#54 30. 3. 2015 17:23

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Už nevím jak dál

Engi napsal(a):

Už jsem si zbalila už toho mam plne zuby,jen mě mrzi že ho miluju a že jsme si ten byt vzali spolu a vim že mě miluje ale už na to nemam silu

A co na to tvůj přítel? Ten tě nechá, at se sebereš a odejdeš? Neměl by v první řadě srovnat svojí dceru?
Živíte vy jí, ne ona vás, aby tys jí vyklidila pole a odešla z bytu...roll
Ani by mě nehlo.

Není tady

 

#55 30. 3. 2015 17:37

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Už nevím jak dál

Engi - zopakuju to - manžel by jí měl říct, že buďto se přizpůsobí vašim pravidlům nebo a jde. Chodí holka do školy? Kde má trvalé bydliště?
Až pokud to manžel nebude chtít řešit, tak se zařiď po svém.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#56 30. 3. 2015 17:49

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Už nevím jak dál

Lamatko napsal(a):

Zkuste problém vyřešit spolu ale ne,  že se sbalíš. Musíte si promluvit společně i s dcerou. Dát jasná pravidla a pokud je nebude dodržovat tak bude muset z baráku, ale pak to musí manžel dodržet. Chápu, že i on je nešastný, vždy je to jeho dítě. Trápí se stejně jako ty.

Lamatko, ber to jako bys radila sama sobě wink

Není tady

 

#57 30. 3. 2015 18:19

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Já vím radí se dobře, hůře dělá...

Není tady

 

#58 30. 3. 2015 18:49

Engi
♥------
Registrovaný: 30. 3. 2015
Příspěvky: 8

Re: Už nevím jak dál

úřitel nechce odejit zkoušeli jsme si sni dvakrat promluvit ale to nema cenu,vim že všeci mate pravdu ,ale jeho dcera se jen mračí a řve ,on nevi že chci zitra odejit zbalila jsem se potajnu,ja ji nemužu už ani citit,koupila jsem ji psaci stul a ani neřekla dik

Není tady

 

#59 30. 3. 2015 19:13

Engi
♥------
Registrovaný: 30. 3. 2015
Příspěvky: 8

Re: Už nevím jak dál

Opravuji se přitel nechce abych odešla

Není tady

 

#60 30. 3. 2015 19:14

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Už nevím jak dál

Engi napsal(a):

Přitel nechce odejit zkoušeli jsme si sni dvakrat promluvit ale to nema cenu,vim že všeci mate pravdu ,ale jeho dcera se jen mračí a řve ,on nevi že chci zitra odejit zbalila jsem se potajnu,ja ji nemužu už ani citit,koupila jsem ji psaci stul a ani neřekla dik

A proč by měl? Já to nechápu - ona bydlí u vás, ne? Tak přece nebudete vy dva přizpůsobovat chování 16 letého holky.¨
Mně to prostě nebere mozek.....já se vystěhuju, protože mě v mém bytě někdo prudí???? va

Není tady

 

#61 30. 3. 2015 19:14

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Už nevím jak dál

Aha - pak můj příspěvek nehoře beru zpět, ale mazat ho nebudu winksmile

Není tady

 

#62 30. 3. 2015 19:49

Engi
♥------
Registrovaný: 30. 3. 2015
Příspěvky: 8

Re: Už nevím jak dál

Ne v poho,mate naprostou pravdu

Není tady

 

#63 30. 3. 2015 20:18

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Už nevím jak dál

andy75 napsal(a):

tak já bych sis jej vzala.Do práce chodím,nejsem závislá na chlapovi(jsem sama,ale nechci být),děti už mám a další nechci a pokud dobře vydělává a chce jenom, abych normálně pracovala a vypadala dobře, půjdu na částečný a budu cvičit,abych byla krásná.Pokud však je jinak vše ok.
Chtěla bych mít tvoje starosti,zkus si to jednou vyměnit s ním a uvidíš.
Běž do práce,změň účes nebo něco a uvidíš, že stoupneš na hodnotě.

Podle mého je tohle blbost. To je takový chvilkový. Takovej chlap si zase vymyslí něco jiného a bude buzerovat za jiný věci. SOuhlas s Pan, mysli Lámatko na sebe, co se tobě líbí. Udělᚠústupek jednou, budeš muset dělat podruhé a chlapovi se stejně nezavděčíš.
Když se ti nelíbí moje tepláky, tak na ně nekoukej. Asi takhle. big_smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#64 30. 3. 2015 20:42

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Budu se snažit zapracovat na sobě a svém vztahu. Je pravda, že ty tepláky mi přijde jako malichernost jsou důležitější věci na světě než to zda má žena na doma tepláky nebo kalhoty.

Není tady

 

#65 30. 3. 2015 21:07

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Už nevím jak dál

dusička napsal(a):

andy75 napsal(a):

tak já bych sis jej vzala.Do práce chodím,nejsem závislá na chlapovi(jsem sama,ale nechci být),děti už mám a další nechci a pokud dobře vydělává a chce jenom, abych normálně pracovala a vypadala dobře, půjdu na částečný a budu cvičit,abych byla krásná.Pokud však je jinak vše ok.
Chtěla bych mít tvoje starosti,zkus si to jednou vyměnit s ním a uvidíš.
Běž do práce,změň účes nebo něco a uvidíš, že stoupneš na hodnotě.

Podle mého je tohle blbost. To je takový chvilkový. Takovej chlap si zase vymyslí něco jiného a bude buzerovat za jiný věci. SOuhlas s Pan, mysli Lámatko na sebe, co se tobě líbí. Udělᚠústupek jednou, budeš muset dělat podruhé a chlapovi se stejně nezavděčíš.
Když se ti nelíbí moje tepláky, tak na ně nekoukej. Asi takhle. big_smile

Duši,ale Lámátko ještě není v situaci,že by si mohla dovolit myslet jen na sebe - má relativně malé děti,které potřebují oba funkční rodiče a rodinu vůbec;neřeknu kdyby se jednalo vyloženě o psychopata,který by ji mlátil,terorizoval,ale k takovým vyhraněným situacím u nich nedochází,její manžel se jí snaží pomoci alespon radou,ne že vůbec ne,jak píše Lámátko - říkal jí přeci,že se má obrátit i na známé,což Lámátko zamítla.Chápu ji,ale dřív či později se ktomu sama stejně odhodlá,až skutečně přijde i sama na to,že posílat jen tak CV na pasblint,je k ničemu a ztráta času a energie.Dnes to tak prostě je - je holt hodně povolaných,ale málo vyvolených a tak se holt musí zkoušet i jiné cestičky a ty mnohdy vedou ke kýženému výsledku.
Poznámka k teplákům-musí vědět L.sama nejlépe,jak je poznámka blízká pravdě a brát to třebas i jako takové jemné upozornění,chodí-li hodně často sama fakt v nedbalkách,neupravená,atd.,tak bych sealespon před příchodem muže z práce snažila trochu víc zcivilizovat,s tak starými dětmi,jaké jsou v této rodině to není o nekonečné a vyčerpávající domácí dřině jako u paterčat,to je snad jasný každýmu.Hodila bych se tedy trochu do gala v případě,že mám svého muže ráda,chci být pro něj pěkná a líbit se mu,aby ho ani nenapadlo porovnávat mě co by šmudlu s vystajlovanými spolupracovnicemi,třeba.Ale to už je pak volba každé z nás a každý máme svůj život ve svých rukou.

Není tady

 

#66 30. 3. 2015 21:11

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Už nevím jak dál

Dnes jsou tepláky velice moderní a např. mladí je nosí celkem běžně. I ven.
Na pěkných teplákách nevidím vůbec nic špatného. Naopak - doma se má člověk pohybovat v pohodlném oblečení - i to ale může být slušivé.
V teplákách to Lamatko fakt není.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#67 30. 3. 2015 21:13

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Jaku chápu že si myslíš, že chodǐm doma neupravený tepláky tomu dost nahrávají. Ale tak to není. Jsem upravená, namalovaná a ty tepláky to nejsou takový ty klasický. Tyhle jsou moderní a i ségra říkala, že jsou pěkný. Mě právě ty tepláky od mého muže přijdou jako malicherost. Neříkám kdybych chodila jak píšeš ty neupravená atd ale to já  nejsem.'

Upravil(a) Lamatko (30. 3. 2015 21:14)

Není tady

 

#68 30. 3. 2015 21:13

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Už nevím jak dál

Jaku napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Jak postupovat? Tvůj muž tě prostě buzeruje a buzerovat bude, dokud ty si v sobě nanastavíš hranice a pak je nenastavíš i jemu, tedy dokud si to nechᚠlíbit.
Je hezké, že mu chceš vyjít vstříc a být pro něj ta paní Dokonalá podle jeho mustru, ale ten se neustále mění...a ty jednoho dne zjistíš, že jsi v koutě. Za tří stran mᚠzeď a stejně ti nezbývá než v tom koutě zdechnout a nebo vyrazit - a bez milosti převálcovat všechny: jeho, děti, lidi kolem.. prostě všechny, kterým jsi dovolila, aby tě do toho kouta zahnali.
Tak si vyber, zatím ještě můžeš, ještě nejsi v koutě.

Nestarej se jen o to, co vyhovuje jemu, ale starej se taky o to, co vyhovuje tobě.
Pokud to tak chceš, jdi do práce, pokud cítíš, že tě děti potřebují, vykašli se na shánění práce a vysvětli drahému choti, že od toho ho taky máš, aby vás uživil. Může se předvést ve své základní roli zabezpečovatele rodiny. A do práce půjdeš, až budou děti větší a ty seženeš něco, co ti bude vyhovovat.
Je to na tobě
.

To jsou ale kecy,že ti to neni blbý, rozdávat takové medvědí rady,hrůza. dumbom

Jaku,  když něčemu nerozumis, tak se buď zeptej a nebo neukazuj, že jsi mimo. Ještě by se ti mohl někdo smát, že nerozumis všemu.

lam, omluva za off topic.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#69 30. 3. 2015 21:14

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Už nevím jak dál

Judyna napsal(a):

Dnes jsou tepláky velice moderní a např. mladí je nosí celkem běžně. I ven.
Na pěkných teplákách nevidím vůbec nic špatného. Naopak - doma se má člověk pohybovat v pohodlném oblečení - i to ale může být slušivé.
V teplákách to Lamatko fakt není.

A ty si tepláky viděla na vl.oči,ve kterých Lámátko doma chodí? styrka

Není tady

 

#70 30. 3. 2015 21:16

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Jéžiš holky čert vem po..... Tepláky. Ale je fakt, že jsou OK 😀

Není tady

 

#71 30. 3. 2015 21:18

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Už nevím jak dál

Pandorraa napsal(a):

Jaku napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Jak postupovat? Tvůj muž tě prostě buzeruje a buzerovat bude, dokud ty si v sobě nanastavíš hranice a pak je nenastavíš i jemu, tedy dokud si to nechᚠlíbit.
Je hezké, že mu chceš vyjít vstříc a být pro něj ta paní Dokonalá podle jeho mustru, ale ten se neustále mění...a ty jednoho dne zjistíš, že jsi v koutě. Za tří stran mᚠzeď a stejně ti nezbývá než v tom koutě zdechnout a nebo vyrazit - a bez milosti převálcovat všechny: jeho, děti, lidi kolem.. prostě všechny, kterým jsi dovolila, aby tě do toho kouta zahnali.
Tak si vyber, zatím ještě můžeš, ještě nejsi v koutě.

Nestarej se jen o to, co vyhovuje jemu, ale starej se taky o to, co vyhovuje tobě.
Pokud to tak chceš, jdi do práce, pokud cítíš, že tě děti potřebují, vykašli se na shánění práce a vysvětli drahému choti, že od toho ho taky máš, aby vás uživil. Může se předvést ve své základní roli zabezpečovatele rodiny. A do práce půjdeš, až budou děti větší a ty seženeš něco, co ti bude vyhovovat.
Je to na tobě
.

To jsou ale kecy,že ti to neni blbý, rozdávat takové medvědí rady,hrůza. dumbom

Jaku,  když něčemu nerozumis, tak se buď zeptej a nebo neukazuj, že jsi mimo. Ještě by se ti mohl někdo smát, že nerozumis všemu.

lam, omluva za off topic.

A ještě napiš ty namyšlená ženská,že se mám na to zeptat tebe,ty patente na rozum yikes.Trochu víc sebereflexe a mín nadutosti by ti neuškodilo. A ano,trvám si na svém, dávᚠhodně pitomé a primitivní rady.

Není tady

 

#72 30. 3. 2015 21:26

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Už nevím jak dál

Lamatko napsal(a):

Jaku chápu že si myslíš, že chodǐm doma neupravený tepláky tomu dost nahrávají. Ale tak to není. Jsem upravená, namalovaná a ty tepláky to nejsou takový ty klasický. Tyhle jsou moderní a i ségra říkala, že jsou pěkný. Mě právě ty tepláky od mého muže přijdou jako malicherost. Neříkám kdybych chodila jak píšeš ty neupravená atd ale to já  nejsem.'

Hele víš co - dnes se taky nosí např.hodně rifle,ale přesto je dost chlapů,kterým se to prostě a jednoduše na ženské nelíbí; nemyslím si,že zrovna ty chodíš doma neupravená,třeba je tvůj muž jen podrážděný a chce se hádat,taky to nemá jednoduché v práci,jak si psala,no a bohužel není vyloučeno ani to,že má někde nějaký objekt,nový a zajímavý tím pádem-tak nenápadně sleduj.

Není tady

 

#73 30. 3. 2015 21:43

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Už nevím jak dál

Lamatko, jen drobnost k teplákům - jsou lidi (já k nim dost patřím, proto to vím smile), kterým tepláky jindy, než při sportu přijdou nemístné, i kdyby byly hedvábné démanty vykládané.
Je to prostě věc zvyku a vkusu, nic proti nikomu a ničemu. Jestli to ten tvůj muž vidí takto, asi to respektuj, a si myslíš cokoli. Pokud je celkově míň tolerantní, všimni si, k čemu dalšímu má kritické připomínky a zamysli se, jestli je budeš ignorovat nebo akceptovat. Je to jako když se některým oškliví pavouci, praskání prstů a tak.
Zamyslela jsem se, co bych dělala, kdyby můj partner chodil doma v teplákách, dospěla jsem k tomu, že by se asi mým partnerem vůbec nestal, protože by to vůbec nebylo sexy. Pak jsem si ale vzpomněla, že jsem po svatbě a přistěhování se k jeho rodině zjistila, že chodí doma ve slipech (a fakt mi to sexy nepřišlo usch). Tak si říkám: zlaté tepláky! big_smile

Není tady

 

#74 30. 3. 2015 21:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Už nevím jak dál

Jé, Barčo a v čem chodíš doma?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#75 30. 3. 2015 22:08

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Už nevím jak dál

Judyna napsal(a):

Jé, Barčo a v čem chodíš doma?

V takových domácích kalhotách nebo šatech (dost často musím měnit, protože jsem špindíra). Na vaření ještě nosím takovou tu zástěru, ale přesto jsem stále uprasená - utírám si ruce o zadek.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů