Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 30. 3. 2015 13:46

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Re: Už nevím jak dál

Jak postupovat? Tvůj muž tě prostě buzeruje a buzerovat bude, dokud ty si v sobě nanastavíš hranice a pak je nenastavíš i jemu, tedy dokud si to nechᚠlíbit.
Je hezké, že mu chceš vyjít vstříc a být pro něj ta paní Dokonalá podle jeho mustru, ale ten se neustále mění...a ty jednoho dne zjistíš, že jsi v koutě. Za tří stran mᚠzeď a stejně ti nezbývá než v tom koutě zdechnout a nebo vyrazit - a bez milosti převálcovat všechny: jeho, děti, lidi kolem.. prostě všechny, kterým jsi dovolila, aby tě do toho kouta zahnali.
Tak si vyber, zatím ještě můžeš, ještě nejsi v koutě.

Nestarej se jen o to, co vyhovuje jemu, ale starej se taky o to, co vyhovuje tobě.
Pokud to tak chceš, jdi do práce, pokud cítíš, že tě děti potřebují, vykašli se na shánění práce a vysvětli drahému choti, že od toho ho taky máš, aby vás uživil. Může se předvést ve své základní roli zabezpečovatele rodiny. A do práce půjdeš, až budou děti větší a ty seženeš něco, co ti bude vyhovovat.
Je to na tobě.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#27 30. 3. 2015 13:48

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Lamatko napsal(a):

No připravená na zjištění nevěry nejsem, ale chtěla bych vědět jak to je. Je pravda, že ten pocit trochu mám.

Nu pokud s tímhle pocitem chceš miminko, tak jsi dost mimo.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#28 30. 3. 2015 13:53

Lamatko
♥♥♥♥---

S miminkem netlačím čekala jsem několik let a nechala ho byt.... Pak ale řekl sám že jo a teď nechce což chápu....

Není tady

#29 30. 3. 2015 13:57

Lamatko
♥♥♥♥---

No neříkám že si to myslím ale jen mě to napadlo je pravda že teď si samozřejmě uvědomuji že dítě není ta správná cesta. Jen mi je líto že to tak dopadlo 😞

Není tady

#30 30. 3. 2015 13:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Tak se mi zdá, že "nový miminko" by byl takovej hezkej důvod, proč nemuset do práce, nosit tepláky a "přesvědčit" manžela, že tu rodinu prostě živit bude...
Ale za situace, kdy to u něj v práci nestojí za moc, tak se mu ani nedivím, že se do něj nehrne... ona představa výpovědi v jedný a čerstvýho kojence ve druhý ruce moc povzbudivá není.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#31 30. 3. 2015 13:59

Lamatko
♥♥♥♥---

Já vím...

Není tady

#32 30. 3. 2015 14:00

Lamatko
♥♥♥♥---

Není ta správná doba mít dítě musím se smířit s tím že pro mě dříve pěkný plan velké rodiny nevyšel dvě děti už mám. Nemůžu chtít všechno....

Upravil(a) Lamatko (30. 3. 2015 14:00)

Není tady

#33 30. 3. 2015 14:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Lamatko, vycházet neustále chlapovi vstříc bez ohledu na sebe sama je cesta do pekel. Říkám Ti to z vlastní zkušenosti. Prošla jsem tím a nakonec jsem MUSELA z manželství odejít.
Divím se Ti, že přemýšlíš v této situaci o dalším dítěti. To je dost nerozumné. Prvně si udělej pořádek - pokud to jde. Zapracuj na sobě. Ale je to těžké. Navíc - jsou chlapi, kteří jsou aspoň trochu přístupní  - tym je změna možná, a taky ti, kteří jsou velcí despotové a nikdo s nimi nehne.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#34 30. 3. 2015 14:19

andy75
♥♥♥----

tak já bych sis jej vzala.Do práce chodím,nejsem závislá na chlapovi(jsem sama,ale nechci být),děti už mám a další nechci a pokud dobře vydělává a chce jenom, abych normálně pracovala a vypadala dobře, půjdu na částečný a budu cvičit,abych byla krásná.Pokud však je jinak vše ok.
Chtěla bych mít tvoje starosti,zkus si to jednou vyměnit s ním a uvidíš.
Běž do práce,změň účes nebo něco a uvidíš, že stoupneš na hodnotě.

Není tady

#35 30. 3. 2015 14:20

Engi
♥------

ahoj,jsem zde nová.Muj přitel je o dost starší a ma dvě děti.Dcera žije u nas už pul roku,jelikož ji matka vyhodila a nechtěla ji tam.U nas bylo vše fajn až po třech měsicich začala byt drza ,sprosta a vyhrožovat že si něco uděla když nebude po jejim.Mě začala u sve matky ponižovat že jsem lina že musi jis stejne jidlo druhy den.Např.  ted chtěla boty za 2000Kč ale mi na to nemame tak mi napsala přes fb že jsem každeho rozhadala a že kvuli mě tam nechce jezdit syn odpřitele.ja chodim do prace mam časově naročnou praci navařeno je na tyden ze tři jidel a napečené buchty a pořad si jen stěžuje.ja ji nic neudělala a řikala at si tleskam že si mužu udělat ditě z jejím tatkou a at si tleskam.co mam dělat.k matce jezi každy vikend ale vyhazuje ji,ona děla peklo a vyhrožuje že skoči úod vlak atd.a řika že zakazuji jejimu otci aby daval kapesné a aby nedobijel kredit.nafotila si že mame přes křeslo přehozené trička a že tu mame bordel.dnes ma přijit a čekam jak se zachová protože jsme ji zbalili věci

Není tady

#36 30. 3. 2015 14:25

choysia
♥♥♥♥♥♥♥

Tu dcerku bych chtěla mít doma dumbom    ...kolik jí je???

Není tady

#37 30. 3. 2015 14:33

Lamatko
♥♥♥♥---

Andy vidíš to moc jednoduše. Nejde o to že nechci pracovat, chci a hledám práci, ale jde o to že nemám pocit že mi je muž v této situaci oporou. A nový účes mám, ošklivá taky nejsem....tepláky už taky do a nenosím.

Upravil(a) Lamatko (30. 3. 2015 14:35)

Není tady

#38 30. 3. 2015 14:42

Lamatko
♥♥♥♥---

Když jsem přišla s novým účesem tak na mou otázku zda se mu to líbí mi řekl že tomu nerozumí. 😞

Není tady

#39 30. 3. 2015 14:43

Engi
♥------

16 Let a v klidu se vybaluje jako by se nic nestalo akurat jen prudi a ja se sni třepu a zvedla se mi horečka jsem totiž nemocna

Není tady

#40 30. 3. 2015 14:45

Lamatko
♥♥♥♥---

Ta holky ja děsná no jo puberta...

Není tady

#41 30. 3. 2015 14:49

Engi
♥------

Pochopim pubertu,ale toto už je na Opavu,děla pořad problemi ja ji živim a ona se chova ke mě jak k hovnu

Není tady

#42 30. 3. 2015 14:55

Lamatko
♥♥♥♥---

A co chlap NATO snad si s ni poradí??

Není tady

#43 30. 3. 2015 15:15

Engi
♥------

No nikdo si sni nevi rady proto ji asi mama vyhodila

Není tady

#44 30. 3. 2015 15:41

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Kde má trvalé bydliště? Řekni jí, že jestli se jí u vás nelíbí (viz ty pomluvy), tak ji tam nikdo nedrží. Buďto příjme vaše pravidla nebo a jde. Do školy chodí?
Tedy opravuji - to vše by jí měl říct taínek.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#45 30. 3. 2015 16:06

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

Pandorraa napsal(a):

Jak postupovat? Tvůj muž tě prostě buzeruje a buzerovat bude, dokud ty si v sobě nanastavíš hranice a pak je nenastavíš i jemu, tedy dokud si to nechᚠlíbit.
Je hezké, že mu chceš vyjít vstříc a být pro něj ta paní Dokonalá podle jeho mustru, ale ten se neustále mění...a ty jednoho dne zjistíš, že jsi v koutě. Za tří stran mᚠzeď a stejně ti nezbývá než v tom koutě zdechnout a nebo vyrazit - a bez milosti převálcovat všechny: jeho, děti, lidi kolem.. prostě všechny, kterým jsi dovolila, aby tě do toho kouta zahnali.
Tak si vyber, zatím ještě můžeš, ještě nejsi v koutě.

Nestarej se jen o to, co vyhovuje jemu, ale starej se taky o to, co vyhovuje tobě.
Pokud to tak chceš, jdi do práce, pokud cítíš, že tě děti potřebují, vykašli se na shánění práce a vysvětli drahému choti, že od toho ho taky máš, aby vás uživil. Může se předvést ve své základní roli zabezpečovatele rodiny. A do práce půjdeš, až budou děti větší a ty seženeš něco, co ti bude vyhovovat.
Je to na tobě
.

To jsou ale kecy,že ti to neni blbý, rozdávat takové medvědí rady,hrůza. dumbom

Není tady

#46 30. 3. 2015 16:07

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

Pandorraa napsal(a):

Lamatko napsal(a):

No připravená na zjištění nevěry nejsem, ale chtěla bych vědět jak to je. Je pravda, že ten pocit trochu mám.

Nu pokud s tímhle pocitem chceš miminko, tak jsi dost mimo.

byste si mohly podat ruku stolt

Není tady

#47 30. 3. 2015 16:12

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

Tak se mi zdá, že "nový miminko" by byl takovej hezkej důvod, proč nemuset do práce, nosit tepláky a "přesvědčit" manžela, že tu rodinu prostě živit bude...
Ale za situace, kdy to u něj v práci nestojí za moc, tak se mu ani nedivím, že se do něj nehrne... ona představa výpovědi v jedný a čerstvýho kojence ve druhý ruce moc povzbudivá není.

Přesně to tam taky vidím - tohle si ale myslí spousta hloupých a krátkozrakých ženských,ale miminem ten jejich problém jen odsunou a problém jen pak nabobtná ještě víc,nezmizí, protože je třeba živit více krků.A v naší společnosti to už je holt tak zavedeno,že oba manželé či partneři se podílí na chodu rodiny a to hlavně tím,že oba budou vydělávat,ne že jeden se bude zašívat v domácnosti. Jsou vyjímky,které nemusejí chodit do práce,živí je manžel,ale ty většinou opět nebývají spokojené a to nikoli bezdůvodně.

Není tady

#48 30. 3. 2015 16:15

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

Lamatko napsal(a):

Není ta správná doba mít dítě musím se smířit s tím že pro mě dříve pěkný plan velké rodiny nevyšel dvě děti už mám. Nemůžu chtít všechno....

vřele ti doporučuji zařadit do seznamu "věcí,které chceš": práci za účelem výdělku

Není tady

#49 30. 3. 2015 16:20

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

Engi napsal(a):

No nikdo si sni nevi rady proto ji asi mama vyhodila

udělej totéž; pokud bydlíš u přítele v bytě,odešla bych.Neživila bych cizího drzýho spratka,na to se mám moc ráda a mám taky svoji důstojnost,ty ne?

Není tady

#50 30. 3. 2015 16:35

Lamatko
♥♥♥♥---

Jaku já pracovat chci nevím podle čeho ty soudíš že ne!!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí