Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 3. 2015 10:34

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Už nevím jak dál

Ahoj, píšu, protože potřebuji radu a podporu:|
S manželem jsme se rozhodli asi před třemi měsíci, že si pořídíme další dítě. Bohužel se nám během té doby rozjela krize a došlo to tak daleko, že manžel děcko nechce. Já to chápu, vím, že to rozumné není. Je to momentálně tak, že manžel se bojí se mnou spát, ptže neberu antikoncepci. Já ho chápu. Jenže nevím jak se mám chovat dál... Mám jít tedy k doktoru pro léky s tím,že manžel si to rozmyslel.. A dál s ním spát a dělat že se nic neděje??. Okolí kolem nás ví, že chceme tedy manžel ne dítě, děti se už taky těší. Do toho všeho nemůžu sehnat práci, myslím, že to byl spouštěč krize. Přijdu si hrozně nepotřebná, neužitečná. Co by jste dělali ví na mém místě? Jak by jste se zachovali k manželovi přesto že by jste ho pochopily, ale bylo by to pro vás těžké brát antikoncepci a dělat, že se nic neděje gratergrater

Není tady

 

#2 30. 3. 2015 10:50

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Už nevím jak dál

Zachovala bych se tak, že bych si došla pro antikoncepci, jestli mi můj zdravotní stav dovoluje brát ji. A intenzivně bych si hledala práci. A co ví okolí, nebo na co se těší děti, to přece není měřítkem toho, abychom měli další dítě. Ve vaší situaci a taky věku a s tvými zdravotními problémy bych si další dítě už opravdu nepořizovala, i kdyby manžel nakrásně chtěl. To jsem ti tady ostatně už psala.
Nedělala bych, že se nic neděje, ale srovnala bych si v sobě, že další dítě je nerozum, že bys přivedla rodinu do zbytečné finanční krize. Vždy už děti máte. A taky bych se snažila spolu s manželem zlepšit nᚠvztah.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3 30. 3. 2015 11:03

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Děkuji, vím že mᚠpravdu, ale je to těžké se s tím smířit

Není tady

 

#4 30. 3. 2015 11:05

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Jenom bych chtěla podotknout, že manžel má plat dobrý tak že u nás to o penězích není.

Není tady

 

#5 30. 3. 2015 11:32

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Už nevím jak dál

Lamatko napsal(a):

Jenom bych chtěla podotknout, že manžel má plat dobrý tak že u nás to o penězích není.

Myslím, žes psala, že může přijít letos o práci.
Asi jsem tě bohužel moc nepodpořila, ale věřím, že se s tím zvládneš vyrovnat. Kdybys neměla děti, bylo by to t잚í.
Přece kdyby manžel měl veliký manažerský plat, netrval by na tom, aby sis hledala práci, mohla bys zůstat doma a pečovat o dům a děti a dělat mu zázemí. Tak by snad nebyla krize kvůli tvému ne/zaměstnání.

Upravil(a) Eva. (30. 3. 2015 11:33)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6 30. 3. 2015 11:44

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Má manažerský plat, ale je toho názoru, že žena má pracovat, třeba na částečný úvazek. Nechce mít pocit, že je to celé na něm. A měl takový vzor v rodině. Neunesl by, kdybych byla doma a on pracoval. Proto jsme se i začali hádat před tím jsme měli hezký vztah. Myslí si, že proto abych našla práci dělám málo, ale já se snažím, posílám životopisy a dneska jsem si na úřadu práce domluvila kurz účetnictví. Je toho názoru, že bych měla volat i známým, ale já nejsem tak průbojná jak on by chtěl.

Není tady

 

#7 30. 3. 2015 11:48

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

On ví a tuší, že dlouho v této práci nevydrží má špatného ředitele a lidi odtamtud odcházejí. On má vysokou školu, má státníci z angličtiny a věřím, že on práci najde daleko snáz než já pokud by to tedy došlo tak daleko a dal výpověď, ale myslím, že taková odvaha neni. To by už musel mít práci zajištěnou. Pokud by dostal výpověď on tak by zase měl odstupné. Asi se bojí a nechce aby to bylo celé na něm, vždycky říká že by neunesl abych byla jako naše sousedka( chlap malá a ona je doma)

Upravil(a) Lamatko (30. 3. 2015 11:49)

Není tady

 

#8 30. 3. 2015 11:53

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Navíc jsem po domluvě s doktorem vysadila antidepresiva, byla jsem OK až do té doby než začaly ty hádky kvůli práci. Léky jsem vysadila protože způsobovaly nechu k sexu a byla to opravdu nechu, že jsem se musela do sexu nutit a když jsem se ne donutila tak týden, muž byl vzteklý. Teď nevím zda se cítím špatně kvůli krizi nebo kvůli mé ,, nemoci" je to tak blbá situace...😞

Není tady

 

#9 30. 3. 2015 11:57

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Navíc mě chybí ve vztahu to že manžel si své ženy všimne, nalijte ji třeba víno nebo jí třeba vezme koš s prádlem. Jsou to maličkosti, které dělají ve vztahu velké věci. Mám pocit že jsem až několika tak v řadě. Jako táta je perfektní. Někdo by si řekl tak co chceš ty krávou pitomá.... Ale mě to prostě chybí. Necítím se jako žena.

Není tady

 

#10 30. 3. 2015 12:25

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Už nevím jak dál

Lamatko, z toho, co píšeš, mám pocit, že ty si ani jako žena připadat nemůžeš.
Bereš si na sebe totiž něco, co ti nepatří a to manželovy starosti, jeho strachy a z toho plynoucí stresy.

Je úplně jedno, jaký měl vzor v rodině!
Už není malý kluk, aby se ho nemohl bavit, pokud mu způsobuje takovéhle stresy.

A ty bys se měla zabývat víc sebou, než jím, protože s tím, že on je "tupej", ty nic nezmůžeš, ale svoji vlastní "tupost" můžeš vždycky změnit - to jest můžeš si znovu otevřít ta "otupená" čidla, která sis kdysi zavřela, aby byl život snesitelný.

Vykašli se tedy na to, že "manžel je toho názoru, že žena má pracovat, třeba jen na částečný úvazek".
Cožpak ty nepracuješ?
Nevaříš, nepereš, neuklízíš, nenakupuješ, nepečuješ o děti a o něj?
Kruci písek, ženská jedna! Nenech druhého, aby rozhodoval o tvé hodnotě a sebeúctě. Zvl᚝ když on, chudáček malá, má hroznýho šéfa. No to se mi snad zdá, jak ty chlapi blbnou a mamánkovatěj.
Prober se a pak se snad probere i on.
A věci samy zapadnou tam, kde je jejich místo.
Bude dobře smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#11 30. 3. 2015 12:52

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

No ale jak mám postupovat dál?? Práci shánim kdyby ne vím že by byl oheň na střeše je teda i teď protože si myslí že proto dělám málo😞

Není tady

 

#12 30. 3. 2015 12:53

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Už nevím jak dál

Lamatko, tobě teď skončila rodičovská? Mám pocit, že už máte dítě starší než 4 roky. Jestli ano, doteď jsi byla nezaměstnaná?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#13 30. 3. 2015 12:54

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

O dům se starám a vše co k tomu patří. Musím se hodně učit se synem má problémy. On je hodný člověk pracovitý a má dobré hodnoty pro život ale někdy mi přijdou jeho názory úplně mimo. Věnuje se tolik svým koníčkům dětem ale kde jsem já....

Není tady

 

#14 30. 3. 2015 12:56

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Už nevím jak dál

Lámatko, v každým příspěvku, co tu píšeš, je něco, co se manželovi nelíbí, nebo kvůli čemu se vzteká.  A to se zase nelíbí mně neutral
Najdi si práci, at mᚠklid, tam přijdeš - pokud se ti tam bude líbit- na jiný myšlenky.
Srovnejte si svůj vztah a pak až teprve mysli na to, že chceš další miminko.

Není tady

 

#15 30. 3. 2015 13:01

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Dva roky jsem pracovala pro postižený děti v ústavu a pak jsem měla brigádu v administrativě. Trvala čtyři měsíce, ale jedna osoba mě neměla ráda tak zajistila abych tam skončila. Teď mám školní děcko a předškolačka.

Není tady

 

#16 30. 3. 2015 13:02

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Někdy mám pocit že a udělám cokoliv je to špatně. 😞

Není tady

 

#17 30. 3. 2015 13:06

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

To mu i vadili  moje tepláky na doma, které jsou moderní nevytahané. Tak jsem si koupila plátěná kalhoty to už nic neříká. Došlo to pak tak daleko, že když ty měl přijet domu tak jsem honem na topení sušila kalhoty které mu nevadí. Když jsem mu řekla proč se zabývá takovými blbostmi mi řekl že můžu být ráda že mi to řekl že se mu to nelíbí. A že kdybych já řekla že nechci aby nosil nějaké věci na doma tak by byl rád a nevadilo by mu to. No já to prostě nechápu. Chápala bych kdybych o sebe Nedbala.

Není tady

 

#18 30. 3. 2015 13:13

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Už nevím jak dál

Manželova dcera bydlí s vámi? Anebo mají střídavou péči?
Napadla mě taková myšlenka. Asi ti tím nepomůžu, ale. Nemá tvůj manžel milenku? A jinak - je to asi pořádný despota. A ty si to nechávᚠlíbit. sad

Upravil(a) Eva. (30. 3. 2015 13:14)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#19 30. 3. 2015 13:17

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Evy manželova dcerka je 14 dni u Mamky  a týden u nás tak skoro střídavá péče. Víš že mě to s tou milenkou taky napadá. Aniž by jsi to napsala 😞 možné je vše, k němu mi to tedy nesedí ale nebudu naivní.

Není tady

 

#20 30. 3. 2015 13:19

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

Ale nevím jak to zjistit... S tou milenkou jezdí z práce normálně je teda fakt, že o něco déle tak o hodinu někdy dýl než dřív. Ale to že na mě vidí takových chyb nebývalo. Není přeci normální že řeší tepláky....

Není tady

 

#21 30. 3. 2015 13:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Už nevím jak dál

Nezjišovala bych to. Jestli nejsi připravená nést vše, co s tím pak může souviset. Pracovala bych na svém sebevědomí. A nenechala se od něj manipulovat a trápit.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#22 30. 3. 2015 13:31

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Už nevím jak dál

No připravená na zjištění nevěry nejsem, ale chtěla bych vědět jak to je. Je pravda, že ten pocit trochu mám.

Není tady

 

#23 30. 3. 2015 13:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Už nevím jak dál

Projekt diea nateraz odloži (ak sa nevieš zmieri s tým, že navždy) a hžada, kde by sa tvoja energia, tvorivos a rados zo života mohla dobre zužitkova - doma to bohužiaž zjavne nie je... hmm Nenechaj sa zahna do kúta, odtiaž sa najhoršie zvláda, keby si muž zmyslel opusti a (akože v tom kúte je to ideálna pozícia aj preňho... dumbom )


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#24 30. 3. 2015 13:39

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Už nevím jak dál

Lamatko napsal(a):

Někdy mám pocit že a udělám cokoliv je to špatně. 😞

V tom případě ale nemᚠvolbu.
Leda bys z tohoto kruhu vystoupila.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#25 30. 3. 2015 13:40

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Už nevím jak dál

Lamatko a netlačíš na něj moc s tím miminkem?? Třeba mu to vadí.....koukala jsem, že to tady docela hodně řešíš.
Tím samozřejmě nechci říct, že je to důvod, aby tě peskoval smile

A nestrašte tady hned s milenkou sad

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů