Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 20. 3. 2015 18:53

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Přítelkyně je stále vdaná

mariann napsal(a):

Dobře, ale tak mi řekněte co mám asi dělat.i kdybys nakrásně připravil občas večeři,to ji  moc asi nepomůže.Tam jde spíš o to,že není rozvedená,proto se musí starat ještě o manžela a proto já nemůžu přijet za ní,aby ona nemusela dojíždět.Ale nikdo po mě nemůže chtít,abych jezdil do domu,kde s ní žije jiný chlap,to opravdu ne.Rád za ní budu jezdit,ale až bude rozvedená.A další zloděj čase je její práce,ale s tím já jí taky nepomůžu.Jak jsem psal,rád bych aby změnila místo,měla víc času a nemusela tak daleko cestovat,ale ona má strach.Nechce se rozvést,nechce opustit manžela,nechce změnit práci,to je pak těžké,jak jí mám v tomto pomoci?

tak objednej hotel, večeři a wellness aby nemusela ona k tobě a ty k ní a když "se ještě musí starat o manžela" tak aby "se ještě nemusela navíc starat i o tebe"


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#77 20. 3. 2015 18:54

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Přítelkyně je stále vdaná

:-( už dlouho jsem tady nebyla, ale tahle vlákna mi připadají že si z nás někdo dělá legraci a směje se jak radíme jak o dušu


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#78 20. 3. 2015 18:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Před ní jsem měl několik žen,ale žádná se jí nevyrovnala,vztah jsem skončil vždycky já.
Jen koukám, jaký jsou ty ženský potvory falešný... a každá chce něco jinýho... big_smile
Jedna  pohrdla životem "v krásném přírodním prostředí", druhá by se možná přistěhovala, ale ta "hledala spíš sponzora" a další chtěla "abych se nastěhoval k ní"... a dokonce si snad myslela, že se budeš "starat o malé dítě"... no a ta současná je kupodivu unavená z dojíždění a nevyspání a navrch hodlá nepochopitelně pečovat o svý potomky než doštudujou... unmöglich... vissla
Zatímco ty hledᚠjen a jen [i]"normální hodnou pracovitou a nezištnou partnerku[i]", která bude tolerovat tvoje chování včetně toho, že [i]"překonat svoje pohodlí bys mohl"[i]... ale pokud to nedělᚠteď, kdy ti ještě pořád o něco jde, zjevně to tuplem dělat nebudeš až ji budeš mít bezpečně v baráku...

a když "se ještě musí starat o manžela" tak aby "se ještě nemusela navíc starat i o tebe"
Chyba... wink
Když se ještě musí starat o manžela tak co by se ještě nemohla navíc starat i o "přítele"... jednou za tejden... vissla

Upravil(a) helena (20. 3. 2015 19:03)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#79 20. 3. 2015 19:01

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Přítelkyně je stále vdaná

helena napsal(a):

Před ní jsem měl několik žen,ale žádná se jí nevyrovnala,vztah jsem skončil vždycky já.
Jen koukám, jaký jsou ty ženský potvory falešný... a každá chce něco jinýho... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif
Jedna  pohrdla životem "v krásném přírodním prostředí", druhá by se možná přistěhovala, ale ta "hledala spíš sponzora" a další chtěla "abych se nastěhoval k ní"... a dokonce si snad myslela, že se budeš "starat o malé dítě"... no a ta současná je kupodivu unavená z dojíždění a nevyspání a navrch hodlá nepochopitelně pečovat o svý potomky než doštudujou... unmöglich...
Zatímco ty hledᚠjen a jen [i]"normální hodnou pracovitou a nezištnou partnerku[i]", která bude tolerovat tvoje chování včetně toho, že [i]"překonat svoje pohodlí bys mohl"[i]... ale pokud to nedělᚠteď, kdy ti ještě pořád o něco jde, zjevně to tuplem dělat nebudeš až ji budeš mít bezpečně v baráku...

tummenupp


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#80 20. 3. 2015 19:47

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Přítelkyně je stále vdaná

mariann napsal(a):

A s tím kaprem to bylo asi blbý vyjádření,ale bylo to myšleno tak,že ona by ho jinak musela koupit,takže ušetřila peníze.
A hospodyni určitě nehledám,potřebuji partnerku,se kterou budu sdílet život a ne jen nějakou šmudlu na uklízení.Paní co mi chodí jednou za dva týdny uklidit dům navíc mám,myslím takový ten větší úklid.Ale snad je normální,že pokud muž žije s přítelkyní,tak se postará i o to vaření a menší úklid,pokud to je normální čistotní žena.

Tohle je snad hodně blbej vtip usch . Mariane, to snad nemůžeš myslet vážně? Je mi tvé přítelkyně fakt líto. A jak tak koukám, tak všichni ti tu píší vesměs stejné rady, ale ty je vůbec nevnímáš, jediné co umíš, tak hledat výmluvy, proč něco nejde, v tom jsi fakt dobrej! Co se takhle spíše nad radama zamyslet?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#81 20. 3. 2015 19:52

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Kdyz to tak ctu,tak Marian me prijde jako sebestredny sobec .Pro tu zenu nic neudela jen si necha posluhovat,kdyby ji miloval tak by si uvedomil jak strasne ta zena musi byt unavena,prijde dlouho s prace,jede 40 km,uvari,poklidi,pan si vyklepe pytlika a ona unavou usne......stoji to te zene vubec za to??Ne ,tohle chlap nepise,to pise zena ktera se necha tak strasne manipulovat.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#82 20. 3. 2015 21:07

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Přítelkyně je stále vdaná

LENNNA napsal(a):

mariann napsal(a):

A s tím kaprem to bylo asi blbý vyjádření,ale bylo to myšleno tak,že ona by ho jinak musela koupit,takže ušetřila peníze.
A hospodyni určitě nehledám,potřebuji partnerku,se kterou budu sdílet život a ne jen nějakou šmudlu na uklízení.Paní co mi chodí jednou za dva týdny uklidit dům navíc mám,myslím takový ten větší úklid.Ale snad je normální,že pokud muž žije s přítelkyní,tak se postará i o to vaření a menší úklid,pokud to je normální čistotní žena.

Tohle je snad hodně blbej vtip usch . Mariane, to snad nemůžeš myslet vážně? Je mi tvé přítelkyně fakt líto. A jak tak koukám, tak všichni ti tu píší vesměs stejné rady, ale ty je vůbec nevnímáš, jediné co umíš, tak hledat výmluvy, proč něco nejde, v tom jsi fakt dobrej! Co se takhle spíše nad radama zamyslet?

Presne, tohle narcisticke chovani muzu naprosto nesnasim.  To je temny stredovek.  Mne je te zeny take moc lito, ja bych narocne zamestnani, domacnost, peci o stare rodice, a jeste platit a starat se a dojizdet za nekym chlapem, ktery deklaruje ze  neni schopen nic zakladniho udelat ani pro sebe, natoz pro cloveka (ani tu studenou veceri), ktereho tak silene miluje a nechce ho ztratit, ..ja bych tenhle napor snad nevydrzela ani 2 tydny, Te zeny je mi lito. Moc.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#83 20. 3. 2015 21:37

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Přítelkyně je stále vdaná

No, tak mě té ženy není líto. Jako jo, soucítím s ní, taky jsem  byla dřív naivní a hloupá. (jasně, i ted dělám chyby, ale to každý, ale uvidím za pár let, budu zase na to koukat jinak) Ona si svým způsobem za to může sama. Vždyt to přeci dělá dobrovolně . dumbom A kdyby to tu četla, tak by si stejně nedala říct, jako Ludmila. Musí na to přijít sama.
Heli - s tím kaprem se tu tlemím big_smile

Upravil(a) dusička (20. 3. 2015 21:39)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#84 20. 3. 2015 22:05

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Nevěřím, že je Marian skutečný. Ona by se měla všech svých jistot vzdát, aby mohla posluhovat chlapovi v krásném přírodním prostředí. Nevěřím, to si z nás někdo dělá pr....

Není tady

 

#85 20. 3. 2015 22:21

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Přece nikdo nemůže po tom druhém, aby se vzdal všech jistot a nenabízet vůbec nic. Bydlení v krásném přírodním prostředí u sporáku a žehličky, závisláppouze na jeho dobré vůli. To by si taky mohla v krásném přírodním prostředí za chvíli hledat most, pod který by si mohla lehnout. Ne, nemůže být skutečný.

Není tady

 

#86 20. 3. 2015 23:48

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Však já svoji přítelkyni chápu,že je unavená,já po ní nevyžaduji aby po večerech vařila,dělá to sama z vlastní vůle,mimochodem vaří i o víkendech svému manželovi,po tom všem co jí provedl,taky by to nemusela dělat a místo toho odpočívat.
marianne, při vší úctě Ti skutečně není nic do toho, jestli Tvoje přítelkyně vaří nebo nevaří svému manželovi, protože je to stále ještě její manžel a určitě nevaří jenom pro manžela, ale též pro vlastní děti.
Samozřejmě vím,že hledat v našem věku novou práci je problém,ale přítelkyně je velmi pracovitá,inteligentní žena a určitě by si něco našla.
Hm - jenomže dobře placené práce nerostou v parku po stromech, obzvl᚝ pro lidi nad 40+ a měnit práci kvůli tomu, abych si našla jinou - ale za pár šupů je holé šílenství.
A pokud by od manžela odešla,rád ji nechám bydlet u sebe a samozřejmě pokud by potřebovala,tak i finančně vypomohu.
Nezlob se na mě, ale to, co své přítelkyni nabízíš je status pomocnice v domácnosti za byt a stravu. Nic víc. grater
Chápu její starost o děti,proto jsem trpělivý a nic jí nevyčítám a zatím pořád čekám.Jen mám strach,že můžu čekat ještě dalšího rok a půl a co když ona ani pak nebude chtít manžela opustit?Co když ztrácím čas a ona pak se mnou stejně nebude?
Milej zlatej, to musíš být ochoten své přítelkyni nabídnout život, ve kterém se bude mít lépe nežli s manželem big_smile Zatím jí nejsi schopen nabídnout - kromě občasného pomilování spojeného s péčí o Tvoji osobu - nic podstatného, kvůli čemu by jí stálo za to podávat žádost o rozvod stolt
Tak mě napadlo,jestli třeba nemá problém s penězi,přece jen to má ke mě 20 kilometrů,benzín něco stojí a ještě doveze jídlo, které taky není zadarmo.Já bych jí peníze klidně dal,kdyby si řekla nebo naznačila,ale ona o tomto vůbec nechce mluvit.Taky bych samozřejmě mohl nakoupit já,ale mám problém se někam večer dostat do obchodu,pracuji dlouho do večera a přiznám se,že když u mě není přítelkyně,tak raději sám ani nevečeřím,abych nemusel někam cestovat do obchodu.
marianne, Ty jsi fakt neskutečnej grater V každém větším městě dnes existují supermarkety, které mají pravidelně otevřeno do 21:00 - 22:00 hodin večer. Mᚠauto, když to nestíhᚠpřes týden, tak není snad takový problém zajet nakoupit přes víkend, když je Tvoje přítelkyně s rodinou a udělat nákup na celý týden, část nákupu dát do lednice a část do mrazáku a ne se spoléhat na to, co přes týden koupí za svoje a přiveze Tvoje přítelkyně. Neuraž se, ale  člověka tak naprosto neschopného samostatného života jsem už dlouho neviděla a vůbec se nedivím, že Tvoje přítelkyně od svého manžela nijak nespěchá stolt  Navíc Ty jí nemᚠco nutit peníze, ty se mᚠjako chlap postarat o to, aby Tvoje přítelkyně nemusela ohledně svých návštěv u Tebe vůbec sahat do peněženky!!!
Opravdu mi někdy přijde,že by klidně mohla přijet,ale že se jí nechce že raději odpočívá doma.
Upřímně řečeno - ani se jí nedivím. Místo aby si u Tebe odpočinula, kmitá jak veverka a čím je člověk starší, tím víc ho takové uspořádání zmáhá. A co jde o uspořádání vašeho mileneckého vztahu, divím se, že Tvé přítelkyni dosud nedošlo, že tím, jak si platí sama ze svého benzín a jak sama ze svého nakupuje jídlo pro vás dva, tak tím de-facto šidí svoji vlastní rodinu,  protože peníze vynaložené na výlety k milenci jí musí logicky někde chybět usch


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#87 21. 3. 2015 0:08

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Přítelkyně je stále vdaná

helena napsal(a):

kapříka sežral její manžel, to jen tak na vysvětlenou
To myslíš vážně? Že bys jí jako chtěl předepisovat, jak má naložit s tím, co dostala? Tak sis měl kapříka zastrčit do pr*ele tlamou napřed, když mᚠkolem jedný blbý ryby tolika keců.

lollolloltummenuppgodliketummenupplollollol heleno, Ty jsi prostě nepřekonatelná ...

Jinak marianne, já vůbec nechci, aby se tato diskuse točila neustále okolo peněz, ale jednoduše mi to nedá. Ty se tady pohoršuješ nad tím, že darovaného kapříka sežral na Vánoce manžel, jenomže sis neuvědomil, že ten dobrý muž stále ještě financuje společnou domácnost, kterou sdílí se svojí manželkou, načež manželka už tři roky dojíždí dvakrát do týdne za milencem a ještě mu vozí i jídlo dumbom

Když si vezmu do ruky tužku a papír, tak se mi zdá, marianne, že toho kapra měl manžel stokrát předplacenýho reta


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#88 21. 3. 2015 0:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelkyně je stále vdaná

mariann napsal(a):

Dobře, ale tak mi řekněte co mám asi dělat.i kdybys nakrásně připravil občas večeři,to ji  moc asi nepomůže.Tam jde spíš o to,že není rozvedená,proto se musí starat ještě o manžela a proto já nemůžu přijet za ní,aby ona nemusela dojíždět.Ale nikdo po mě nemůže chtít,abych jezdil do domu,kde s ní žije jiný chlap,to opravdu ne.Rád za ní budu jezdit,ale až bude rozvedená.A další zloděj čase je její práce,ale s tím já jí taky nepomůžu.Jak jsem psal,rád bych aby změnila místo,měla víc času a nemusela tak daleko cestovat,ale ona má strach.Nechce se rozvést,nechce opustit manžela,nechce změnit práci,to je pak těžké,jak jí mám v tomto pomoci?

Si si istý, že by si si potom nenašiel výhovorku, prečo sa ti nechce? A si si istý, že je taký vežký rozdiel maka denne na jedného lenivého chlapa alebo na dvoch? Podža mňa ani nie je ... preto sa do toho nehrnie. (Resp. od manžela má aspoň cez týždeň pokoj, u teba by mala šichtu denne. mad Z blata do kaluže. hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#89 21. 3. 2015 0:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelkyně je stále vdaná

ADFka2 napsal(a):

Ten kapr začíná bejt zajímavej big_smile

lol Fantázia sa mi divoko rozbieha... godlike supermario


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#90 21. 3. 2015 0:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelkyně je stále vdaná

mariann napsal(a):

Helena: však já také trpělivě čekám, až její děti dostudují,ale kde mám záruku,že ona to pak opravdu udělá,i když teď říká že ano.
Je tak divné,že chci mít přítelkyni pro se,že chci mít zázemí a třeba mít občas i tu nachystanou večeři, to je u vᚠžen všechno podmíněný penězma, že musím zaplatit benzín,jídlo,kupovat dárečky abych vůbec nějakou přítelkyni mohl mít?
Je divné,že chci mít hezkou,hodnou a pracovitou ženu?A kolik peněz jí mám tedy dávat, aby se na mě nevykašlala?

Nikde. Ako si už mohol - z rozvodu - pochopi, v partnerských vzahoch žiadne záruky neexistujú - a celkovo máme len jednu istotu: tento svet živí neopustíme... sova


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#91 21. 3. 2015 0:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelkyně je stále vdaná

mariann napsal(a):

Helena: však já také trpělivě čekám, až její děti dostudují,ale kde mám záruku,že ona to pak opravdu udělá,i když teď říká že ano.
Je tak divné,že chci mít přítelkyni pro se,že chci mít zázemí a třeba mít občas i tu nachystanou večeři, to je u vᚠžen všechno podmíněný penězma, že musím zaplatit benzín,jídlo,kupovat dárečky abych vůbec nějakou přítelkyni mohl mít?
Je divné,že chci mít hezkou,hodnou a pracovitou ženu?A kolik peněz jí mám tedy dávat, aby se na mě nevykašlala?

Neviem ako v ČR, ale u nás sa suroviny na jedlo furt ešte nakupujú... takže niekto ich kúpi musí. A keď nie ty - nikdy - tak je asi dos jasné kto... a prečo po čase ubúda peňazí, chuti, energie, vôle... Ona si a v podstate vydržiava, maká na teba a ešte počúva, prečo je unavená a chodí len raz týždenne... roll Ty musíš by zrejme buď skvelý v posteli alebo úžasný Kecal tummenupp (pominiem hnusnú myšlienku, že jej niečo namiešaš do toho nápoja, čo pripraví, aby si ju oblbol...). V zamilovanosti sa dejú zázraky a človek má silu na všetko, ale keď zaklope na dvere realita, je fajn pozrie sa, či je ten vzah ako-tak vyvážený. Ak nie - radšej upažova kadežahšie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#92 21. 3. 2015 0:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelkyně je stále vdaná

mariann napsal(a):

carpediem: Tak jsem asi nějaký exot.Vidíš, a já myslel, že jsem normální chlap.Myslím,že se k přítelkyni chovám hezky,moc mi na ní záleží.Před ní jsem měl několik žen,ale žádná se jí nevyrovnala,vztah jsem skončil vždycky já.Jedna paní měla malé dítě a hledala spíš táty pro něj,chtěla abych se nastěhoval k ní,já si ale nedovedu představit,že bych se měl odstěhovat a žít jinde,než kde žiju celý život a kde to mám moc rád a ještě se starat o malé dítě.Druhá paní zase nepracovala a hledala spíš sponzora.Další jsem měl rád,měli jsme dvouletý vztah,ale ona se nechtěla nastěhovat ke mě,že prý nebude žít tam kde jí nic nepatří a odkud jí mohu kdykoli vyhodit.Raději zůstala ve svým maličkým panelákovým bytečku,když mohla žít v krásném přírodním prostředí.
Copak je opravdu tak těžké najít normální hodnou pracovitou a nezištnou partnerku,se kterou budeme mít vztah plný lásky a porozumnění?Myslím,že teď jsem ji našel,ale zase je vdaná a mě je souzeno jen čekat a čekat.

Ale ona sa má odsahova... zrejme. K tebe, aby mohla lepšie slúži, stara sa, opečováva... dumbom Teba by mali ukazova na školách ako odstrašujúci príklad na hodinách rodinnej výchovy či ako sa to volá... Dievčatá, bacha na takéto typy.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#93 21. 3. 2015 0:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelkyně je stále vdaná

mariann napsal(a):

carpediem: Tak jsem asi nějaký exot.Vidíš, a já myslel, že jsem normální chlap.Myslím,že se k přítelkyni chovám hezky,moc mi na ní záleží.Před ní jsem měl několik žen,ale žádná se jí nevyrovnala,vztah jsem skončil vždycky já.Jedna paní měla malé dítě a hledala spíš táty pro něj,chtěla abych se nastěhoval k ní,já si ale nedovedu představit,že bych se měl odstěhovat a žít jinde,než kde žiju celý život a kde to mám moc rád a ještě se starat o malé dítě.Druhá paní zase nepracovala a hledala spíš sponzora.Další jsem měl rád,měli jsme dvouletý vztah,ale ona se nechtěla nastěhovat ke mě,že prý nebude žít tam kde jí nic nepatří a odkud jí mohu kdykoli vyhodit.Raději zůstala ve svým maličkým panelákovým bytečku,když mohla žít v krásném přírodním prostředí.
Copak je opravdu tak těžké najít normální hodnou pracovitou a nezištnou partnerku,se kterou budeme mít vztah plný lásky a porozumnění?Myslím,že teď jsem ji našel,ale zase je vdaná a mě je souzeno jen čekat a čekat.

Nezištnou = bez kecov ochotnou na mňa maka, financova a stara sa... grater kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#94 21. 3. 2015 0:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Kiara napsal(a):

A pokud by od manžela odešla,rád ji nechám bydlet u sebe a samozřejmě pokud by potřebovala,tak i finančně vypomohu.
Nezlob se na mě, ale to, co své přítelkyni nabízíš je status pomocnice v domácnosti za byt a stravu. Nic víc. grater

Navyše za stravu, ktorú si sama kúpi - v tom vidím unikum tohto inak originálneho nápadu.... big_smile Ďakujem, rozsvietili ste mi tu inak chmúrny deň (s tým zatmením Slnka)..


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#95 21. 3. 2015 17:06

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Přítelkyně je stále vdaná

mariann napsal(a):

Helena: však já také trpělivě čekám, až její děti dostudují,ale kde mám záruku,že ona to pak opravdu udělá,i když teď říká že ano.
Je tak divné,že chci mít přítelkyni pro se,že chci mít zázemí a třeba mít občas i tu nachystanou večeři, to je u vᚠžen všechno podmíněný penězma, že musím zaplatit benzín,jídlo,kupovat dárečky abych vůbec nějakou přítelkyni mohl mít?
Je divné,že chci mít hezkou,hodnou a pracovitou ženu?A kolik peněz jí mám tedy dávat, aby se na mě nevykašlala?

Mariane, co nabizis ty? Zatim nic moc teda, sorry. Takovych chlapu, kteri chteji vse a nenabizeji nic, je mraky. A ty tvoje vymluvy, ze je to daleko, nestihas, bla bla bla... A tvoje pritelkyne ma jako stihat vse? Ona muze? Jsi dost sobeckej.

Není tady

 

#96 21. 3. 2015 18:16

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Marianne, chápu, že jsi a jste ve svízelné situaci. Bylo by zvláštní, kdyby přítelkyně unavená nebyla, je ku podivu, že je unavená až teď.
Nikde jsi nepsal, jakouže má přítelkyně náročnou práci. Je možné, že je třeba i vysoce kvalifikovaná a má adekvátní práci, o kterou stála a stojí. Pak by se třeba jinou prací, ač bližší, dostala "pod svou úroveň", a to nechce. Nebo pracuje v kolektivu, který má ráda (často se ti, pokud mᚠproblémy se svými "blízkými" stane, že se ti zázemím stanou kolegové v práci).
Co můžeš udělat je změna na tvé straně - scházíte se velmi unaveni oba. Proč je unavena přítelkyně patrně víme. Proč jsi unaven ty tak, že potřebuješ servis a péči, že když ti někdo nepřipraví večeři, ani nevečeříš?
Byli jste někdy s přítelkyní na dovolené?
Také si nedovedu dost dobře představit její soužití s manželem - předpokládá se mlčky nebo po dohodě, že on má mimo domov vztah, či vztahy a domů si jezdí nechat vyprat prádlo, najíst se a pokud toto bude trvat, bude se spolupodílet na financování studií svých dětí? Jedná se o víkendové manželství s full servisem včetně sexu?...................... Nebo jak? Její děti tě znají? Tvoje děti ji znají? 
Pokud by se přítelkyně rozvedla, chcete se vzít?
Nato, jak se vlastně znáte dlouho mi přijdete vůči sobě takoví odtažití, zejména ve finančních otázkách. O které vlastně teoreticky jde. .......... Nebo ne?

Není tady

 

#97 21. 3. 2015 20:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Přítelkyně je stále vdaná

mariann napsal(a):

carpediem: Tak jsem asi nějaký exot.Vidíš, a já myslel, že jsem normální chlap.Myslím,že se k přítelkyni chovám hezky,moc mi na ní záleží.Před ní jsem měl několik žen,ale žádná se jí nevyrovnala,vztah jsem skončil vždycky já.Jedna paní měla malé dítě a hledala spíš táty pro něj,chtěla abych se nastěhoval k ní,já si ale nedovedu představit,že bych se měl odstěhovat a žít jinde,než kde žiju celý život a kde to mám moc rád a ještě se starat o malé dítě.Druhá paní zase nepracovala a hledala spíš sponzora.Další jsem měl rád,měli jsme dvouletý vztah,ale ona se nechtěla nastěhovat ke mě,že prý nebude žít tam kde jí nic nepatří a odkud jí mohu kdykoli vyhodit.Raději zůstala ve svým maličkým panelákovým bytečku,když mohla žít v krásném přírodním prostředí.
Copak je opravdu tak těžké najít normální hodnou pracovitou a nezištnou partnerku,se kterou budeme mít vztah plný lásky a porozumnění?Myslím,že teď jsem ji našel,ale zase je vdaná a mě je souzeno jen čekat a čekat.

Mariane, tak ty si nedovedeš představit, že by ses odstěhoval? Ale od přítelkyně to klidně požaduješ ? Aby se odstěhovala, popřípadě změnila práci, aby na Tebe měla víc času......


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#98 21. 3. 2015 21:15

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Víte, je sice možné, že si z nás někdo dělá srandu, ale já věřím tomu, že je Marian skutečný. Znám tenhle typ chlapů.  Jsem z Vysočiny a takových je zde na malých vesnicích ještě dost. Myslím tedy těch zhruba kolem padesátky a starších. Oni tak byli vychováni. Dokonce můj vlastní tatínek si myslel, že ženy se vdávají jenom proto, aby se mohly starat o muže. Že je to těší a je to jejich náplň. Podle této logiky ten chlap, který jim to umožní, jim vlastně plní sen a ony by mu měly být vděčny....(teď tedy trochu přeháním, ale možná ne zas tak moc....)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#99 21. 3. 2015 22:21

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Přítelkyně je stále vdaná

mariann napsal(a):

...Jedna paní měla malé dítě a hledala spíš táty pro něj,chtěla abych se nastěhoval k ní,já si ale nedovedu představit,že bych se měl odstěhovat a žít jinde,než kde žiju celý život a kde to mám moc rád a ještě se starat o malé dítě.Druhá paní zase nepracovala a hledala spíš sponzora.Další jsem měl rád,měli jsme dvouletý vztah,ale ona se nechtěla nastěhovat ke mě,že prý nebude žít tam kde jí nic nepatří a odkud jí mohu kdykoli vyhodit.Raději zůstala ve svým maličkým panelákovým bytečku,když mohla žít v krásném přírodním prostředí.
Copak je opravdu tak těžké najít normální hodnou pracovitou a nezištnou partnerku,se kterou budeme mít vztah plný lásky a porozumnění?Myslím,že teď jsem ji našel,ale zase je vdaná a mě je souzeno jen čekat a čekat.

marianne, já se té paní ani trochu nedivím a její argumenty považuji za velmi opodstatněné stolt Malinký panelákový byteček byl její jediná jistota, v krásném životním prostředí by jí nepatřila ani klika od dveří.

marianne, měl by sis uvědomit, že navazuješ vztahy druhého životního kola s ženami středního věku, které mají už leccos odžito a žádná, opakuji žádná z nich za sebou nespálí všechny mosty a nezahodí svoje veškeré jistoty kvůli nějakému pánovi, který je jim ochoten nabídnout pouze spolužití na psí knížku. Pokud nepřehodnotíš svůj postoj, budeš se neustále seznamovat a vzápětí zase rozcházet - a na stará kolena zůstaneš v tom svém krásném přírodním prostředí jako kůl v plotě stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#100 22. 3. 2015 10:46

navi
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 1. 2015
Příspěvky: 195

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Judyna napsal(a):

Víte, je sice možné, že si z nás někdo dělá srandu, ale já věřím tomu, že je Marian skutečný. Znám tenhle typ chlapů.  Jsem z Vysočiny a takových je zde na malých vesnicích ještě dost. Myslím tedy těch zhruba kolem padesátky a starších. Oni tak byli vychováni. Dokonce můj vlastní tatínek si myslel, že ženy se vdávají jenom proto, aby se mohly starat o muže. Že je to těší a je to jejich náplň. Podle této logiky ten chlap, který jim to umožní, jim vlastně plní sen a ony by mu měly být vděčny....(teď tedy trochu přeháním, ale možná ne zas tak moc....)

Ano, může to tak být, bez té nadsázky, samozřejmě.
Mariane, vzpomínᚠsi, jak jste žili, když si tě tvoje přítelkyně vybrala? Proč myslíš, že si vybrala právě tebe a jaký je rozdíl mezi jejím manželem a tebou?
Není třeba odpovídat na skle, ale jestli o ni nechceš přijít, přemýšlej a jednej rychle. A poctivě - k sobě i k ní.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů