Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#276 26. 3. 2015 7:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelkyně je stále vdaná

A ze nekteri tady rozebiraj nejaky vajicka, kapry ci vanocni darecky je malicherne a smesne...
... pravila Dušínovic Mirka big_smile
"Stokrát nic umořilo osla... Častá krůpěj i kámen proráží... Stokrát opakovaná lež se stává pravdou..." a stovka "niců" může bejt důvodem k tomu, že se pán (nebo paní - jak kdy) najdenou diví "Proč chce odejít? Vždy se nic nestalo?"...

Upravil(a) helena (26. 3. 2015 7:07)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#277 26. 3. 2015 8:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelkyně je stále vdaná

mariann napsal(a):

Vy tady pořád píšete, že se mi přítelkyně stará o domácnost..vždy jsem psal, že na úklid mám jinou paní a přítelkyně jen doveze to jídlo a občas vyžehlí,nedělám z ní žádnou uklízečku.
A co se té bývalé přítelkyně týká: přijde mi divný dávat dárky někomu koho jsem nikdy neviděl, myšleno její děti.
A ty zbytky jídel co mi vozila pro slepice by stejně vyhodila. A kdyby jen malinko naznačila že potřebuje vejce, rád bych jí je dal..nejsem lakový jak píše Eva, ale nějak mě to nenapadlo.

TOTO bude ten kameň úrazu... Podža mňa by totiž vzah - myslím partnerský, u iných to môže by zložitejšie - mal by hlavne vyrovnaný. Nemusí to vždy znamena úplne rovnaké "investovanie" na tej istej úrovni, ale napríklad to, že muž vkladá viac peňazí a žena (trebárs v domácnosti) viac svojho času, práce a energie. Alebo sa to vykompenzuje/vyrovná nejako inak. Ale keď jeden len dáva, na všetkých alebo skoro všetkých úrovniach, a druhý len prijíma - tak ten vzah proste stojí na krivých nohách... a časom spadne. respektíve sú vzahy, ktoré viac pripomínajú rodičovsko-detský vzah  (kde jeden len dáva a druhý len prijíma a je to OK z podstaty vzahu), ale stačí, ak jeden partner "dospeje" alebo ho prestane bavi robi rodiča a je to v (_._).   
Mariann, u teba mám odjem, že ty fakt výrazne viac prijímaš, "škudlíš" a kalkuluješ, keď mᚠdáva a možno ti fakt niektoré veci nedochádzajú. Čo je škoda, lebo tým, hoci nechtiac a nevedomky, podža mňa tomu vzahu fakt škodíš. stolt

Upravil(a) Selima (26. 3. 2015 8:45)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#278 26. 3. 2015 8:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Dorka napsal(a):

A ze nekteri tady rozebiraj nejaky vajicka, kapry ci vanocni darecky je malicherne a smesne...

Nie je tak celkom... peniaze, jedlo, pitie, pohonné hmoty - to všetko je energia, ktorá vzah a jeho fungovanie buď podporuje, alebo brzdí. stolt V 3D svete sa bez nich nezaobídeme, či sa nám to páči, alebo nie. A niekedy môžu symbolizova aj momentálnu ne/rovnováhu vo vzahu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#279 26. 3. 2015 8:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelkyně je stále vdaná

annie napsal(a):

Já bych docela ráda slyšela pohled té přítelkyně... na všechno.
Přijet k příteli s taškou zbytků, nejlépe nákupem, případně večeří, pak navléknout tepláky a šůrovat, abych se mohla nechat osouložit a jet do domácího maratonu domů...
To se mi zdá natolik neskutečné, že v tom musí být něco... nedokážu si představit co.

Frustrácia z manželstva? Ilúzia lásky? Svetlo v tme...? tongue


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#280 26. 3. 2015 8:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Kiara napsal(a):

annie napsal(a):

Já bych docela ráda slyšela pohled té přítelkyně... na všechno.
Přijet k příteli s taškou zbytků, nejlépe nákupem, případně večeří, pak navléknout tepláky a šůrovat, abych se mohla nechat osouložit a jet do domácího maratonu domů...
To se mi zdá natolik neskutečné, že v tom musí být něco... nedokážu si představit co.

annie, ač se to zdá nepochopitelné, ta paní to všechno dělá zcela dobrovolně. Dobrovolně se rozhodla - jako stále ještě vdaná - pořídit si milence, dobrovolně se rozhodla dojíždět za ním dvakrát do týdne a platit si ze svého jak benzín, tak nákup potravin pro oba dva, dobrovolně se rozhodla milenci po večerech vyvařovat a žehlit mu prádlo.

Jakkoliv se nám může zdát takové uspořádání těžko uvěřitelné, té paní to zřejmě nějakým způsobem vyhovuje, když takovým životem žije už tři roky ... smile

Mno, lenže čo je OK v prvotnej zamilovanosti už teraz nemusí by až taká hitparáda - a ona si to zrejme začína uvedomova. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#281 26. 3. 2015 8:53

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelkyně je stále vdaná

že v tom musí být něco... nedokážu si představit co
Jsem hned na začátku psala - "zatraceně osamělá nebo zoufalá"... strach je docela sviňa - a už z čehokoliv.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#282 26. 3. 2015 9:24

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Grainne napsal(a):

Dorka napsal(a):

No, Graine, vetsine mozna, ale jsou prave i takove, co jim to staci a vyhovuje... A jen cas ukaze, kde je pravda...

cas ukaze komu a jakou pravdu myslis ?

No třeba kterápak bude spokojenější?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#283 26. 3. 2015 9:32

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítelkyně je stále vdaná

helena napsal(a):

[b]....že se pán (nebo paní - jak kdy) najdenou diví "Proč chce odejít? Vždy se nic nestalo?"...

To by se ti líbilo, vid? To by se ti rejpalo líp, než když to Marianna zjevně dělá trpělivě a s láskou...gloria, ač vyčerpána...styrka


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#284 26. 3. 2015 9:41

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Selima napsal(a):

mariann napsal(a):

....nejsem lakový jak píše Eva, ale nějak mě to nenapadlo.

TOTO bude ten kameň úrazu...  a možno ti fakt niektoré veci nedochádzajú. Čo je škoda, lebo tým, hoci nechtiac a nevedomky, podža mňa tomu vzahu fakt škodíš. stolt

Ano. Môžeš si ale by istá, že v tejto diskúzii mu dôjde aj to, čo by ho v živote nenapadlo...
usch


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#285 26. 3. 2015 9:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelkyně je stále vdaná

To by se ti líbilo, vid?
Ne, nelíbilo.
Ale taky se mi nelíbí "trpělivě a s láskou... ač vyčerpána" - vztah přece nemá vést ke zhroucení nebo vyhoření...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#286 26. 3. 2015 9:48

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Selima napsal(a):

annie napsal(a):

Já bych docela ráda slyšela pohled té přítelkyně......... v tom musí být něco... nedokážu si představit co.

Frustrácia z manželstva? Ilúzia lásky? Svetlo v tme...? tongue

Co třeba pochopení hodnoty nálezů a ztrát? /...možná v opačném pořadí... /


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#287 26. 3. 2015 10:01

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Selima napsal(a):

Mno, lenže čo je OK v prvotnej zamilovanosti už teraz nemusí by až taká hitparáda - a ona si to zrejme začína uvedomova. wink

Samozrejme... To je prirodzené... Však ona zvolnila a on sa zamýšla...
Uaaa, tablet nechce da mäkké l... dumbom
Ja myslím, že v tomto fóre sa jednak ubezpečil o tom, že má tú pravú a druhak sa dovtípil, kde majú rezervy....hjarta

Upravil(a) Dorka (26. 3. 2015 10:03)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#288 26. 3. 2015 10:08

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Přítelkyně je stále vdaná

helena napsal(a):

že v tom musí být něco... nedokážu si představit co
Jsem hned na začátku psala - "zatraceně osamělá nebo zoufalá"... strach je docela sviňa - a už z čehokoliv.

Jo, je ve spatnem stavu, at to dela jak to dela dobrovolne, tak tedy alespon me je jasne, ze neni spokojena, jelikoz jezdi mene a mene . Ted je ve stavu, kdy nevi kam kudy. Zustat nebo neco menit. Nabizi se ji asi malo pozitivniho. Novy pritel je clvoek, ktereho nenabidne za vsechnyn ty sluzby nekomu dat ani ta vajicka.

Je psychicky zavisla,a le zaciona se probirat, jenze to probrani se bori vsechny jeji iluze, ktere mela.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#289 26. 3. 2015 10:11

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítelkyně je stále vdaná

helena napsal(a):

Ale taky se mi nelíbí "trpělivě a s láskou... ač vyčerpána" - vztah přece nemá vést ke zhroucení nebo vyhoření...

OK. Co třeba porovnání s horolezci, maratónci, --- ti mají cestu k cíli taky nelehkou, a často vítězí ač šastni, ale vyčerpáni...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#290 26. 3. 2015 11:03

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítelkyně je stále vdaná

sahleb napsal(a):

Jo, je ve spatnem stavu, at to dela jak to dela dobrovolne, tak tedy alespon me je jasne, ze neni spokojena, jelikoz jezdi mene a mene . Ted je ve stavu, kdy nevi kam kudy. Zustat nebo neco menit. Nabizi se ji asi malo pozitivniho. Novy pritel je clvoek, ktereho nenabidne za vsechnyn ty sluzby nekomu dat ani ta vajicka.

Je psychicky zavisla,a le zaciona se probirat, jenze to probrani se bori vsechny jeji iluze, ktere mela.

Ano. Tobě to je jasné, a mně je zas jasné něco zcela jiného... To co ty ve svém příspěvku uvádíš, vyjadřuje TEBE - a nemusí to být nutně shodné s realitou...

Upravil(a) Dorka (26. 3. 2015 11:40)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#291 26. 3. 2015 11:05

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítelkyně je stále vdaná

helena napsal(a):

že v tom musí být něco... nedokážu si představit co
Jsem hned na začátku psala - "zatraceně osamělá nebo zoufalá"... strach je docela sviňa - a už z čehokoliv.

Také hooóodne subjektivní pohled...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#292 26. 3. 2015 11:22

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Co třeba porovnání s horolezci, maratónci, --- ti mají cestu k cíli taky nelehkou, a často vítězí ač šastni, ale vyčerpáni...
Jenže ti většinou dokážou odhadnout, zda to zvládnou nebo odstoupí... a ono odstoupení jim sice může bejt líto nebo je navztekat... ale pokud znají svoje hranice, nenechají se nikým a ničím "hnát"...
V horách většinou zařvou buď "výletníci" nebo naopak "machři", kteří si myslí, že zvládnou všechno... ti končívají v úvazu pod vrtulníkem...
Také hooóodne subjektivní pohled...
Tak původně celá moje věta zněla "To bych musela bejt zatraceně osamělá nebo zoufalá" - takže logicky "subjektivní".
Kdybys četla všechno, věděla bys... neznáš-li souvislosti, bejvᚠobčas mimo.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#293 26. 3. 2015 11:39

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Čtu všechno, tady teda, a nejsem mimo, jen s tebou ve výčtu důvodů jejího jednání nesouhlasím, a dokonce nemám potřebu po nich pátrat, páč to beru prostě tak, že je má...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#294 26. 3. 2015 11:43

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Přítelkyně je stále vdaná

ve výčtu důvodů jejího jednání
Tak ještě jednou a  h o d n ě   p o m a l u...
To nejsou "důvody jejího jednání" - to je moje osobní vyjádření, v jakým bych musela bejt rozpoložení, abych se chovala podobně.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#295 26. 3. 2015 11:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Dorko, tady přece všichni píšeme svůj osobní názor na věc. Jak je to doopravdy, ví jen Marianova přítelkyně.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#296 26. 3. 2015 13:23

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítelkyně je stále vdaná

No však jo, akorát když někdo napíše 'ona je blbá, on je lakomec', tak to už je soud, na základě subjektivních pocitů, ne?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#297 26. 3. 2015 13:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Dorka napsal(a):

Selima napsal(a):

mariann napsal(a):

....nejsem lakový jak píše Eva, ale nějak mě to nenapadlo.

TOTO bude ten kameň úrazu...  a možno ti fakt niektoré veci nedochádzajú. Čo je škoda, lebo tým, hoci nechtiac a nevedomky, podža mňa tomu vzahu fakt škodíš. stolt

Ano. Môžeš si ale by istá, že v tejto diskúzii mu dôjde aj to, čo by ho v živote nenapadlo...
usch

Prečo ten smajlík? Myslíš, že to je tragédia, keď človeku dôjde niečo, čo by mu v živote nenapadlo..:? Ja si ti nemyslím. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#298 26. 3. 2015 13:43

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Smajlík preto, čo tu niektorí na seba medzi riadkami napráskali...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#299 26. 3. 2015 15:53

helenaoparilova
♥------
Registrovaný: 26. 3. 2015
Příspěvky: 11

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Můžete jen čekat, jak se rozhodne.

Není tady

 

#300 26. 3. 2015 17:34

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Přítelkyně je stále vdaná

Dorka napsal(a):

Smajlík preto, čo tu niektorí na seba medzi riadkami napráskali...

.....včetně tebe smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů