Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 3. 2015 9:58

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Jak přežít krizi v manzelstvi

Ahoj, chtěla jsem se poradit tady se zkušenými ženami jak řešily krizi v manželství?
Shanim praci, manžel je nervózní ze je to cele na něm. Příjem ma dobry, o měsíčně ušetřime, přesto ví ze to v teto praci dlouho nevydrží, lelikoz ma šíleného ředitele a vztahy tam jsou špatně. Tak pomalu přemýšlí ze si najde jinou praci méně placenou, ale která bude více v klidu. Ja praci sháním, posílám životopisy a teď přemýšlím o nějakém rekvalifikačním kurzu. Ale pořad prý dělám málo. Došlo to tak daleko, ze se hádáme kvůli blbostem... Jsem z toho moc smutná a trápit se. Nejvíc se začínám bát, ze ho přestanu mít rada. Poradíte jak z toho ven? grater

Není tady

 

#2 17. 3. 2015 10:32

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Nerozumím tomu. Na jedné straně píšeš, že se snažíte o další dítě a na druhé, že hledᚠa potřebuješ práci.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3 17. 3. 2015 10:35

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

O dite se uz nesnažíme, pravé kvůli te krizi která přišla. A praci shanim a sháněla i když jsme se snažili o dite, ptze jsem si říkala, ze mimi nemusí přijít hned a mezitím treba budu pracovat a nečekal doma na zadku. Manžel mel stejný názor a včera mi řekl ze další dite nechce což je rozumné, ale stejně i přesto mě to mrzí, ze to tak dopadlo sad

Není tady

 

#4 17. 3. 2015 10:37

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Je to normální, ze lidi v manželství potká krize?? Nebo je to známka toho ze manželství je špatně a nehodíme se k sobě. Mam v hlavě zmatek sad

Upravil(a) Lamatko (17. 3. 2015 10:38)

Není tady

 

#5 17. 3. 2015 10:43

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Lamatko, nejsi už jednou rozvedená? Tak jsem si myslela, že už mᚠzkušenosti.
Myslím si, že v každém vztahu je občas nějaká krize.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6 17. 3. 2015 10:46

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Rozvedena jednou jsem. Zkušenosti nějaké mam, ale člověk je sbírá cely život a to co si mysli ze je správně ve třiceti si nemusí myslet treba v padesáti. A je mi jasné ze každy děláme chyby, ale nekdy nebo teď mam pocit ze se to na mě nabalilo. Ta prace neni, manžel z toho nervózní ja taky

Není tady

 

#7 17. 3. 2015 10:48

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Je to začarovaný kruh. Mela jsem delat praci pojišovacího poradce ale po poradě s mužem jsem nakonec nenastoupila. Nejsem typ, aby odvolával známe... Atd.takze vim ze bych úspěšná nebyla.

Upravil(a) Lamatko (17. 3. 2015 10:48)

Není tady

 

#8 17. 3. 2015 10:53

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Lamatko, co mᚠvystudováno? Není u vás práce ve tvém oboru? Na pojišovacího poradce musí mít člověk žaludek. Já bych takovou práci taky dělat nemohla, nemám na to povahu, nevydělala bych si.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#9 17. 3. 2015 10:59

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Mam maturitu a ekonomickou školu. Ale mam problém, ze nemám praxi. Provozovala jsem 9 let bar a pak když se narodil druhy syn jsem to pustila k vodě a po mateřské jsem pracovala u postižených deti byla jsem za mateřskou. Pak jsem mela brigádu v administrativě, ale jen tři měsíce. A rada bych praci zase nějakou administrativu. Zkusím se domluvit s úřadem prace o nějaký kurz, treba bych pak mela větší šanci se uplatnit?

Není tady

 

#10 17. 3. 2015 11:29

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Nevím, kde bydlíš a jaké jsou tam možnosti. Mé zkušenosti jsou takové, že o účetní je zájem pořád, ale musíš umět. Člověk se stejně novinky učí stále a základ - školu, to máš. Kdo je aktivní, odvážný a rád se učí a snaží, myslím, že práci určitě najde. Moje dcera se vrací po 5 letech doma s dětmi do práce a při hledání práce neměla problém. Ale ona bydlí v Praze, tam je přece jenom ještě trochu jiná situace.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#11 17. 3. 2015 11:31

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Ja jsem s takové větší vesnice. Ale je kousek od nás město. Nepíšu schválně odkud jsem, aby treba mě treba někdo nepoznal. Budu zkoušet dal a dal se snažit. Zaměstnavatele chtějí většinou praxi.

Není tady

 

#12 17. 3. 2015 12:51

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Osobně si myslím, že třeba udělat si účetní kurz z pracáku a pak shánět práci účetní je nakonec k ničemu.Účetnictví bych nikomu bez praxe nesvěřila.
V administrativě se moc míst neobjevuje, často se taková místa dohazují známým.
Co třeba kurz sanitářky, pečovat o lidi v nemocnici nebo o seniory. Není za to bůhví co, ale někde člověk začít musí a přitom si hledat práci, která mi bude víc vyhovovat.
Známá už třeba dřív šila, při mateřské začala šít na zakázku různé dekorace do dětských pokojíků a napůl se tím živí dodnes.
Druhá si udělala kurz na pedikúru a rozjíždí se jí to...
Co já vím.
Záleží co umíš, co tě baví.
Šprajcnout se na tom, že musím dělat v kanclu, nikam nevede. Nakonec třeba přijdeš k práci, která tě bude bavit mnohem víc.

Není tady

 

#13 17. 3. 2015 12:56

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Účetní kurz z pracáku je nejspíš opravdu nanic, když někdo nemá o účetnictví ani ponětí a nemá na to ani buňky. Ale lamatko má obchodku a maturitu z účetnictví, aspoň tak jsem to pochopila.
Lamatko, mě zaujalo, žes tady ještě nedávno psala, že chodíš do práce. Ty jsi o práci přišla anebo hledᚠnějakou lepší?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#14 17. 3. 2015 13:11

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

No, obchodku má, ale bez praxe...
Navíc pokud sto let nepřišla s účtem do styku, tak už toho asi moc neví.

Není tady

 

#15 17. 3. 2015 13:16

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

K té obchodce: mám ji taky a protože jsem účto nikdy nedělala, nemám o tom už ani páru.

K zaměstnání: lámátko, jak píše Annie mrkla bych i na jiné možnosti. Já začínala s lahůdkama, docela mě to bavilo. Zkus se tak neupínat na jednu jedinou možnost. Co Tě baví? Zkoušela bych i brigády, jak se dostaneš do nějaké firmy, tak už se líp informuješ o dalších možnostech. Každopádně držím pěsti.

Není tady

 

#16 17. 3. 2015 13:18

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

a krize v manželství? To už tak někdy bývá. Jakmile se něco posune z hlavní cesty, kterou celou dobu vidíme a začnou se kupit problémy, pak se ukáže, jak to manželství zvládá. Určitě přejde mrak a vysvitne zas sluníčko gloria

Není tady

 

#17 17. 3. 2015 13:29

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

S účetnictvím je to individuální, nelze házet všechny do jednoho pytle. Já jsem maturovala na ekonomce ještě za socializmu a vůbec jsem ho nedělala. Po 15 letech jsem nastoupila bez jakékoliv praxe a s novými zákony a čísly účtů atd. , ale mě to bavilo a naučila jsem se to sama. Princíp Má dáti Dal je pořád stejný. Někdo má pro účto buňky a to ostatní k tomu a změny se snadno doučí, když chce a baví ho to.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#18 17. 3. 2015 13:32

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Evy to ani nevím, ze jsem spala ze chodím do prace. Pracovala jsem dva roky s postiženými dětmi, ale bylo to za mateřskou. A pak brigádne asi tři měsíce, pak uz snižovali stavy.
Jinak moc dekuju holky za všechny příspěvky, aspoň mam o čem přemýšlet a treba se posunu o neco dal a napadne mě nebo dojdu k závěru co by mě opravdu bavilo. smile

Není tady

 

#19 17. 3. 2015 13:36

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Někdy v lednu jsi psala, že chodíš do práce.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#20 17. 3. 2015 13:37

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Jak přežít krizi v manzelstvi

Aha tak to byla ta brigáda

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů