Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1 10. 3. 2015 8:59

lenca82
♥------

Myčka INDESIT IDL 42

Dobrý den, přestěhovali jsme se do bytu, kde je již vestavěná myčka indesit idl 42, bohužel k ní nikde není návod. Myčka asi funguje bez problémů, jen nevím, zda vkládám dobře kapsli (JAR) , jelikož po uplynutí cyklu zůstává kapsle na 80 procent nerozpuštěna. Přitom ale není kam jinam jí dát. Nevíte někdo, čím to může být nebo kam přesně se má ta kapsle dávat? Děkuji

Není tady

#2 10. 3. 2015 11:00

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

Re: Myčka INDESIT IDL 42

zkus se zeptat v jejich servisech,popř.tam v obchodě,kde tyto myčky prodávají.

Není tady

#3 10. 3. 2015 11:11

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Ja tuhle mycku mam,take jsem uvazovala o jarovych kapsli,ale take jsem nevedela kam je davat,takze jsem je nekoupila.Pouzivam teda Somat nebo finis.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#4 10. 3. 2015 11:44

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

eremuruss napsal(a):

Ja tuhle mycku mam,take jsem uvazovala o jarovych kapsli,ale take jsem nevedela kam je davat,takze jsem je nekoupila.Pouzivam teda Somat nebo finis.

Kapsle Jar jsou super,nádobí je velmi dobře umyto,kupuji oba dva druhy - ten jeden druh prý i čistí filtry,v praxi to až tak nevidím,ale je fakt,že obzvlášt s tímto druhem kapslí myčka myje moc prima. No a dávám je tam,jako prášek a příhrádku s ní uzavřu,zrovna tak jako sp ráškem.Mám teda whirpoolku.

Není tady

#5 10. 3. 2015 12:18

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Jaku napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Kapsle Jar jsou super,nádobí je velmi dobře umyto,kupuji oba dva druhy - ten jeden druh prý i čistí filtry,v praxi to až tak nevidím,ale je fakt,že obzvlášt s tímto druhem kapslí myčka myje moc prima. No a dávám je tam,jako prášek a příhrádku s ní uzavřu,zrovna tak jako sp ráškem.Mám teda whirpoolku.

No prave ty mas jinou mycku a tady je jen male okynko  kam se ta jarova kapsle nevejde.O jarovych kapslich jsem take slysela samou chvalu,ale bohuzel do me mycky nejde takze musim pouzivat co se tam vejde.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí