Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 10. 3. 2015 12:26

Carrloss
♥------
Registrovaný: 9. 3. 2015
Příspěvky: 14

Re: Dluhy a manželství

karfice napsal(a):

Carrloss napsal(a):

karfice napsal(a):


To fakt ne. Sice každý takový není, ale nevěřím ani jednomu chlapovi. Vdávat se nikdy nebudu.
Nedivím se manželce, že nic řešit nechce. Zeptám se: Jak dlouho už jí z jejího platu strhávají peníze?

Už to bude rok.

Za své mohu říci: aby mi rok strhával jakýsi exekutor peníze, jenom proto, že je chlap nezodpovědný, k tomu mi umřela maminka, tak raději ani domů nechodím. V takové situaci bych na tebe nechtěla mít ani čas, ani se s takovým stýkat.
Nedivím se, že je chladná.
Navíc, maminku nejde ani pohřbít - proč už nedělᚠna hrobě? Nezařizuješ?

Jak jsem psal víše, není to jen na mě. Manželka má tři sestry a ty mají svou hlavu, své plány, ale zkusím jim to opatrně navrhnout. Pro mne není problém zamakat na hrobě a udělat ho pěkný, nakonec bych to dělal z úcty ke tchýni kterou sem měl rád.

Není tady

 

#27 11. 3. 2015 7:53

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Dluhy a manželství

je teď podrážděná a reaguje dost chladně
Ani se jí nedivím...
Zkus se podívat a zeptat třeba tady - aspoň pro získání dalších informací.
http://www.ops.cz/poradenstvi
"Provoz poradny je financován z dotací a darů, pro klienty je zcela zdarma. Naše pomoc pro vás je bezplatná, nestranná a diskrétní. Tedy není třeba nic podepisovat a můžete vystupovat i zcela anonymně."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#28 11. 3. 2015 8:14

Carrloss
♥------
Registrovaný: 9. 3. 2015
Příspěvky: 14

Re: Dluhy a manželství

helena napsal(a):

je teď podrážděná a reaguje dost chladně
Ani se jí nedivím...
Zkus se podívat a zeptat třeba tady - aspoň pro získání dalších informací.
http://www.ops.cz/poradenstvi
"Provoz poradny je financován z dotací a darů, pro klienty je zcela zdarma. Naše pomoc pro vás je bezplatná, nestranná a diskrétní. Tedy není třeba nic podepisovat a můžete vystupovat i zcela anonymně."

Děkuji!!

Není tady

 

#29 19. 7. 2015 0:23

marti70
♥------
Registrovaný: 18. 7. 2015
Příspěvky: 2

Re: Dluhy a manželství

My s manželem jsme se dostali do finančních problémů z důvodu, že jsme šli ručit známému. Dostali jsme exekuci na plat, exekutor nám obstavil účet a než jsme vyřídili změnu účtu pro zasílání zbylé mzdy na maminku, tak jsme byli skoro dva měsíce bez finančních prostředků. Nezaplatili jsme dvě splátky u banky a banka to pohledávku prodala nějaké vymáhací společnosti. Ta nám dluh navýšila během měsíce o skoro 100000, no děs! Takže k dluhu po už „bývalém“ kamarádovi ve výši necelých 500000 se přidal další za 180000. V bance nám půjčku nedali a chovali se k nám jako k nějakému hadru. Exekutor nám chtěl dům prodat v dražbě a poslal odhadce, tak jsme rychle hledali na internetu, jak to vše zaplatit. Nakonec jsme vybrali půjčku na www.pujcky-nemovitosti.cz, dali nám to na 20 let a po 5 letech jak nebudeme mít ty záznamy v těch registrech, tak to můžeme vyplatit bankovní půjčkou. Půjčili nám na zástavu domu, ale splátky máme stejné jako v bance. Tak doufám, že to bude v pořádku.sad

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů