Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 8. 3. 2015 21:15

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Sestěhovat se nebo ne

aprill napsal(a):

helena napsal(a):

Když nemᚠzkušenosti rozvedené ženy nad 40-50 let, která žije sama a uvažuje o společné domácnosti s novým partnerem, nemůžeš tomu rozumět.
To je podobnej způsob uvažování, jako bys říkala, že gynekolog nemůže rozumět ženskejm rozmnožovacím orgánům, protože "ji" nemá... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Což nic nemění na tom, že ne/souvislost výroků "proč bych se měla ještě v padesáti v první řadě ohlížet na to, co chce někdo jiný" a "uvažuje o společné domácnosti" je lehce nesrozumitelná nejen mně...
bez toho, abys někoho napadala. Stejně jako helena. Tak si to užijte.
Ty, Evo - nebylo by v tvým případě efektivnější vomejvání vlažnou vodou? http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

možná by stálo za zmínku, co si má vomejvat vlažnou vodou, aby nedošlo k omylu a výsledek se  pak nedostavil wink

helena, aprill: Aúúúúú ... lollollol tummenuppgodliketummenupp


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#102 8. 3. 2015 23:45

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Sestěhovat se nebo ne

Grainne napsal(a):

Ivana napsal(a):

Já nechápu, proč je špatné žít na stáří sama bez partnera? Já to tak budu mít a mám pocit, že je to daleko lepší než si v celkem pozdním věku zvykat na někoho cizího.

Taky o tom přemýšlím .. a jediná věc  co mně napadá jsou finance .. z dvou důchodů se to asi lépe táhne

bohužel málokdy to vyjde tak,že oba se ocitnou na druhém břehu najednou; takže životu o samotě se nevyhne spousta lidí a pro toho zbylého z páru je to o to bolestnější,než třeba pro ty dlouhdobě žijící singl,což je třeba i moje máti - ta často mluví o tom,že ted to už není ono,že až jí to bude hodně štvát,že to ukončí-podřeže si žíly v obýváku; já ji na to řekla,at si při tom radši vleze  do vany,at nezaseká byt,tož i takhle se bavíme,když nyní slavila 75 - můj muž měl z toho oči navrch hlavy:D,my 2 z toho měly jen krátké konverzační téma

Není tady

 

#103 9. 3. 2015 19:44

mokory
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 172

Re: Sestěhovat se nebo ne

Mám přítele asi 17 let a máme dvě domácnosti. Nejdřív jsem děsně stála o to, abychom žili jako rodina- on syna, já dva kluky, přiměřeně stejný věk. Kvůli různým překážkám nikdy k sestěhování nedošlo--leta jsem byla naštvaná, brala to jako nedostatek zájmu, sobeckost. Asi před 5ti roky( teprve) jsem si uvědomila výhody toho, že žiju sama. S  přítelem jsme, když chceme( nakonec tedy skoro pořád), na dny, kdy jsme každý sám doma se vyloženě těším- většinou jen čtu, jdu s kámoškama pokecat.., prostě mám čas jen pro sebe( kluci už jsou dospělí).
Takže za mě- netlačila bych na pilu se stěhováním- naopak, pozvolna bych zkoušela, jestli chci, aby přítel trávil víkend, svátky se mnou nepřetržitě 24 hodin. Pak bych prodloužila interval společně prožitého času třeba na týden...ale ROZHODNĚ bych do toho nešla po hlavě- stěhuju se teď a tady mě máš..taky proč někam spěchat, žejo?
A moc držím palce, aby to dopadlo:)smilesmile

Není tady

 

#104 9. 3. 2015 23:22

jarena
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 133

Re: Sestěhovat se nebo ne

eremuruss napsal(a):

sahleb napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Moje teta  ktera zila cely zivot s alkoholikem,ted je vdova  je ji 76 let.A casto rika s neradem spatne,bez nerada jeste hur.Tak nevim....

Tohle nechapu, litobvat toho, ze nejsem s alkoholikem. Nikdy jsem nepochopila reci typu: Lepsi snezny muz, nezli zadny muz. To ja teda radsi zadny muz.  Co na tech muzich je? I alkoholik je pro ne dulezity. Hruza.

Spise to,ze ji ubiji samota.Nikam nechodi,protoze spatne chodi a rodina prijde velice zridka.Ma jen kocoura.Chybi ji blizky clovek se kterym by mohla mluvit.Ja s ni mluvim jen pres telefon,casove bych take nezvladla za ni ject,protoze jsem porad v praci.Navic teta nema ani kamaradku,je to takovy uzavreny typ,ktery se cizim lidem nesveruje.Zla rozhodne neni,je prave,az moc hodna.

Jak žila, tak dožívá. Její volba.

Není tady

 

#105 9. 3. 2015 23:36

jarena
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 133

Re: Sestěhovat se nebo ne

Některá žena dokáže žít sama a některá bez chlapa žít neumí. Kdybych chtěla žít s mužem, zkusila bych to. Já žiju bez chlapa přes dvacet let a od rozvodu nikdy žádný chlap v mé domácnosti ani nepřespal. Žádného doma nechci a že nikdy mít nebudu, to jsem doufala už když jsem se rozváděla. Povedlo se mi to a jsem za to ráda. Já obdivuju odvahu těch, co jdou do soužití pořád znova a znova. Mě stačil jeden rozvod. Víc krachů bych neunesla.

Není tady

 

#106 10. 3. 2015 5:44

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Sestěhovat se nebo ne

jarena napsal(a):

Některá žena dokáže žít sama a některá bez chlapa žít neumí. Kdybych chtěla žít s mužem, zkusila bych to. Já žiju bez chlapa přes dvacet let a od rozvodu nikdy žádný chlap v mé domácnosti ani nepřespal. Žádného doma nechci a že nikdy mít nebudu, to jsem doufala už když jsem se rozváděla. Povedlo se mi to a jsem za to ráda. Já obdivuju odvahu těch, co jdou do soužití pořád znova a znova. Mě stačil jeden rozvod. Víc krachů bych neunesla.

Mᚠděti?

Není tady

 

#107 10. 3. 2015 6:51

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Sestěhovat se nebo ne

mokory napsal(a):

Mám přítele asi 17 let a máme dvě domácnosti. Nejdřív jsem děsně stála o to, abychom žili jako rodina- on syna, já dva kluky, přiměřeně stejný věk. Kvůli různým překážkám nikdy k sestěhování nedošlo--leta jsem byla naštvaná, brala to jako nedostatek zájmu, sobeckost. Asi před 5ti roky( teprve) jsem si uvědomila výhody toho, že žiju sama. S  přítelem jsme, když chceme( nakonec tedy skoro pořád), na dny, kdy jsme každý sám doma se vyloženě těším- většinou jen čtu, jdu s kámoškama pokecat.., prostě mám čas jen pro sebe( kluci už jsou dospělí).
Takže za mě- netlačila bych na pilu se stěhováním- naopak, pozvolna bych zkoušela, jestli chci, aby přítel trávil víkend, svátky se mnou nepřetržitě 24 hodin. Pak bych prodloužila interval společně prožitého času třeba na týden...ale ROZHODNĚ bych do toho nešla po hlavě- stěhuju se teď a tady mě máš..taky proč někam spěchat, žejo?
A moc držím palce, aby to dopadlo:)smilesmile

Mam stejny nazor,pekne napsane a dobre promyslene.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#108 10. 3. 2015 7:00

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Sestěhovat se nebo ne

jarena napsal(a):

eremuruss napsal(a):

sahleb napsal(a):


Tohle nechapu, litobvat toho, ze nejsem s alkoholikem. Nikdy jsem nepochopila reci typu: Lepsi snezny muz, nezli zadny muz. To ja teda radsi zadny muz.  Co na tech muzich je? I alkoholik je pro ne dulezity. Hruza.

Spise to,ze ji ubiji samota.Nikam nechodi,protoze spatne chodi a rodina prijde velice zridka.Ma jen kocoura.Chybi ji blizky clovek se kterym by mohla mluvit.Ja s ni mluvim jen pres telefon,casove bych take nezvladla za ni ject,protoze jsem porad v praci.Navic teta nema ani kamaradku,je to takovy uzavreny typ,ktery se cizim lidem nesveruje.Zla rozhodne neni,je prave,az moc hodna.

Jak žila, tak dožívá. Její volba.

To mas pravdu.Teta byla skromna, hodna a rozdala by se pro druhe.Nikdy nezapomenu,kdyz me s brachou prinesla kazdemu v obalce 20 tisic po smrti me mamky.Prodala totiz pole ktere ziskala deditstvim po svem otci v roce 1972.Tehdy dostala barak a pole a moje mamka 25 tisic na stavbu domu.Penize nam rozhodne davat nemusela,nepatrili nam,ale ona je rozdelila mezi svoje dve deti a nas.Proc to udelala dodneska nevim.Snad jen mozna,ze ziskala mnohem,mnohem vic nez moje mamka.Kdyz penize rozdelila po kratke dobe rikala,ze se ji rozbila pracka a na novou nema,prala pradlo rucne.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#109 10. 3. 2015 7:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Sestěhovat se nebo ne

Kdyz penize rozdelila po kratke dobe rikala,ze se ji rozbila pracka a na novou nema,prala pradlo rucne.
Hm... a když je "rozdelila mezi svoje dve deti a nas", proč jste se jí třeba nesložili na novou?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#110 10. 3. 2015 11:13

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Sestěhovat se nebo ne

helena napsal(a):

Kdyz penize rozdelila po kratke dobe rikala,ze se ji rozbila pracka a na novou nema,prala pradlo rucne.
Hm... a když je "rozdelila mezi svoje dve deti a nas", proč jste se jí třeba nesložili na novou?

Jednak v tu dobu,uz jsem ty penize nemela,koupila jsem si za ne lednici a pracku a ona by si v zadnem pripade od nas ty penize nevzala.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#111 10. 3. 2015 13:31

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Sestěhovat se nebo ne

modrovous napsal(a):

carpediem napsal(a):

Na to už je ale dost stará......

lol  ty umíš teda potěšit.  Zrovna majku, která si tak zakládá na mladistvém zjevu. dumbom

Jak se to vezme, ten mladistvy vek...ja si to zrovna nemyslim.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#112 10. 3. 2015 13:34

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Sestěhovat se nebo ne

jarena napsal(a):

Některá žena dokáže žít sama a některá bez chlapa žít neumí. Kdybych chtěla žít s mužem, zkusila bych to. Já žiju bez chlapa přes dvacet let a od rozvodu nikdy žádný chlap v mé domácnosti ani nepřespal. Žádného doma nechci a že nikdy mít nebudu, to jsem doufala už když jsem se rozváděla. Povedlo se mi to a jsem za to ráda. Já obdivuju odvahu těch, co jdou do soužití pořád znova a znova. Mě stačil jeden rozvod. Víc krachů bych neunesla.

Ja jsem zila sama pres 15 let a vubec mi to nevadilo, naopak bylo mi to prijemny, ale studovala jsem a chodila do prace, takze zabavy az dost. A uz jsem nechtela zadny vztah, niucmene ted uz zase v jendom napevno ziju. A kdyby se neco stalo, znam se sama dostatecne, abych vedela, jak s rozchodem nalozit.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#113 10. 3. 2015 13:36

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Sestěhovat se nebo ne

carpediem napsal(a):

helena napsal(a):

Na to už je ale dost stará......
"Tak někdo zraje, někdo hnije věkem." Miroslav Horníček

Au. lol

Hornicka jsem mela vzdy rada....lol


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#114 10. 3. 2015 23:45

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Sestěhovat se nebo ne

Jaňule77 napsal(a):

Řekla bych, že čím později se člověk sestěhuje, tím hůř si na to zvykne. Že čím déle žije sám, tím méně je ochoten se druhému přizpůsobit. Protože je opotřebovanější, pohodlnější, unavenější. Čím déle jsme na světě, tím více asi zjišujeme, že povinností jsme měli mnoho a těch hezkých svátečních a odpočinkových dní málo. Je-li nám mezi 50 a 60, tak už víme, že pro spokojený život stačí fakt málo. Třeba někoho, s kým si rozumíme, potkat a trochu s ním pobýt. Už nás asi opustily takové ty chutě na životní změny, zakládání pevnějších a trvalejších rodinných svazků, další vstupy do manželství, asi to musí člověk vidět sám, jak na tom je, ale líp se nesestěhovat, než to udělat a pak litovat. Vždy se člověk s tím druhým může vidět obden, přespat u sebe, jet si na výlet, a nemusí se kvůli tomu hend měnit občanka s adresou. Jo, že člověk není sám a že se mu možná líp hospodaří. Ale těch možných negativ...!

vidím to naprosto stejně


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#115 10. 3. 2015 23:48

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Sestěhovat se nebo ne

helena napsal(a):

Ten bude brblat až do mého odchodu a rozloučí se větou: Už nechoďte, to už doufám chcípnu...
Ale di... jako bys nevěděla, že ve většuně případů je to způsob, jak si (ještě chvíli) udržet pozornost tvojí či jinýho... naučená strategie - a pokud funguje, tak ji starouškové využívají.

Že čím déle žije sám, tím méně je ochoten se druhému přizpůsobit. Protože je opotřebovanější, pohodlnější, unavenější.
Nejen... přizpůsobuju-li se požadavkům okolí celej život, pak budu vděčná za dobu, kdy konečně nebudu muset http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

cestovani v tomto veku nedoporucuji ... vidim to v praci cely rok a fakt nechapu
Co přesně myslíš tím "v tomto veku"?
Kamarádce, s kterou rajzujeme po světě, je přes sedmdesát a zvládá naprosto bez problémů...

Máme po většinu roku plný hotel amerických důchodců ... smile Šílený ... už se těším za chvíli to vypukne smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#116 10. 3. 2015 23:54

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Sestěhovat se nebo ne

modrovous napsal(a):

Eva. napsal(a):

Já teď  trávím s přítelem čím dál tím víc času a cítím, jak si těžce zvykám.

Nu, jeho žena by s ním třeba ráda trávila taky více času, a nemusela by si ani zvykat. tongue



Nicméně k tématu: zdá se mi poněkud smutné, přemýšlet o společném soužití s milovaným člověkem v termínech jako "sice je bezva, že pořád něco montuje a opravuje, to by se mi teda hodilo, ale na druhou stranu mě nebaví o něj pořád zakopávat a přizpůsobovat se mu na stará kolena".

Připadá mi to prostě takové trochu vypočítavé.
To než se takhle rozmýšlet, to bych se radši vykašlala na stěhování a na údržbářské práce bych si zjednala třebas hodinového manžela.
Představa, že takhle o mě přemýšlí můj potencionální budoucí partner, není zrovna veselá. "Sice bude fajn, když mi baba uvaří a vypere fusky, ale budu tady o ni pořád zakopávat a budu muset poslouchat ty její plky..."
Prostě radši nic, než tohle.

A samotou a osaměním může člověk lehce trpět i když toho partnera doma má. O to je to potom horší. hmm

To může být práve jedna z těch hlavních věcí , o kterých se přemýšlí ... jestli to soužití nechce jen z nějakých pragmatických důvodů .. např. vaření ...chlapi jsou tím, jak postižení nebo úspora financí ..a tak bych dopadnout nechtěla . Jistotu co je tím pravým důvodem nemᚠnikdy .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#117 11. 3. 2015 0:02

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Sestěhovat se nebo ne

modrovous napsal(a):

Eva. napsal(a):

Judyno, podle tvé teorie by se nemohl ptát nikdo na nic, nikdo by nemohl hledat radu. Protože nikoho neznáme, neznáme přesně jeho situaci.

A podle tvé teorie zase Když nemᚠzkušenosti rozvedené ženy nad 40-50 let, která žije sama a uvažuje o společné domácnosti s novým partnerem, nemůžeš tomu rozumět., čímž v podstatě všechny, kteří nevyhovují tvé poučce zařazuješ do kategorie nezpůsobilých v dané situaci radit.

Takže co? va

no,ale to je pravda ... pokud s něčím nemᚠžádnou zkušenost , tak nemᚠani představu , jak by to mohlo fungovat


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#118 11. 3. 2015 0:08

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Sestěhovat se nebo ne

modrovous napsal(a):

helena napsal(a):

vztah je o kompromisech
Někdo má jinou představu... "Mouřenín splnil úkol, mouřenín může jít" - jak praví klasik.
Aneb postará se dámě o potěšení či nemovitost (dle jejího založení) a to vv rozsahu a čase, který ona uzná za vhodný. Odměnou mu budiž to, že může ve svém bytečku neomezeně vzpomínat, až ona opět zatouží bejt sama a bez ohledů...

K takovému účelu vidím jako nejlepší použít mouřenína ženatého. Mouřenín poslouží, vypadne a neobtěžuje praním fuseklí nebo vařením svíčkové, to už obstará jeho zákonitá.  cool
Obsloužená dáma pak může svobodně naložit se svým časem i bytem, aniž by se musela někomu přizpůsobovat. smile

No to taky není ono .... to není vztah se vším všudy ..krom toho bydlení


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#119 11. 3. 2015 0:12

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Sestěhovat se nebo ne

mokory napsal(a):

Mám přítele asi 17 let a máme dvě domácnosti. Nejdřív jsem děsně stála o to, abychom žili jako rodina- on syna, já dva kluky, přiměřeně stejný věk. Kvůli různým překážkám nikdy k sestěhování nedošlo--leta jsem byla naštvaná, brala to jako nedostatek zájmu, sobeckost. Asi před 5ti roky( teprve) jsem si uvědomila výhody toho, že žiju sama. S  přítelem jsme, když chceme( nakonec tedy skoro pořád), na dny, kdy jsme každý sám doma se vyloženě těším- většinou jen čtu, jdu s kámoškama pokecat.., prostě mám čas jen pro sebe( kluci už jsou dospělí).
Takže za mě- netlačila bych na pilu se stěhováním- naopak, pozvolna bych zkoušela, jestli chci, aby přítel trávil víkend, svátky se mnou nepřetržitě 24 hodin. Pak bych prodloužila interval společně prožitého času třeba na týden...ale ROZHODNĚ bych do toho nešla po hlavě- stěhuju se teď a tady mě máš..taky proč někam spěchat, žejo?
A moc držím palce, aby to dopadlo:)smilesmile

přesně takhle bych to viděla i já , pokud bych něco takového zvažovala


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#120 11. 3. 2015 0:13

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Sestěhovat se nebo ne

jarena napsal(a):

Některá žena dokáže žít sama a některá bez chlapa žít neumí. Kdybych chtěla žít s mužem, zkusila bych to. Já žiju bez chlapa přes dvacet let a od rozvodu nikdy žádný chlap v mé domácnosti ani nepřespal. Žádného doma nechci a že nikdy mít nebudu, to jsem doufala už když jsem se rozváděla. Povedlo se mi to a jsem za to ráda. Já obdivuju odvahu těch, co jdou do soužití pořád znova a znova. Mě stačil jeden rozvod. Víc krachů bych neunesla.

Tak mezi soužitím a nenechat nikoho doma ani přespat je ještě hodně velký prostor


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#121 11. 3. 2015 7:51

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Sestěhovat se nebo ne

Prostor k čemu? smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#122 11. 3. 2015 8:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Sestěhovat se nebo ne

Máme po většinu roku plný hotel amerických důchodců ... Šílený ... už se těším za chvíli to vypukne
Hm... ale oni, krom toho, že tě obtěžujou, tě taky živí... wink
Co ti na nich konkrétně vadí?
pokud s něčím nemᚠžádnou zkušenost , tak nemᚠani představu , jak by to mohlo fungovat
Ale prd a vořech...
To, že doma nemᚠparní lokomotivu ještě neznamená, že nevíš, proč jezdí - teda pokud mᚠzákladní znalosti učiva ze ZŠ lol

Upravil(a) helena (11. 3. 2015 8:07)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#123 11. 3. 2015 8:11

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Sestěhovat se nebo ne

Grainne, helena ve své ješitnosti a povýšenosti stejně nepochopí, že je jiné něco si představovat a jiné skutečně to žít. TomᚠMarný.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#124 11. 3. 2015 8:41

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Sestěhovat se nebo ne

Ano, něco jiného je představa, něco jiného může být realita, nicméně nerozumím tomu, proč by někdo bez přímé zkušenosti nemohl mít ponětí o fungování čehokoli. Když to obrátím a zúžím, někdo má opakovanou nepříliš dobrou přímou zkušenost v partnerských vztazích, předpokládám tedy, že už ví, jak má co fungovat, ale  realita tomu neodpovídá. Co z toho, prosím, vyplývá?


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#125 11. 3. 2015 9:34

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Sestěhovat se nebo ne

carpediem napsal(a):

Prostor k čemu? smile

Prostor k různým typům vztahů ... nenechat ani přespat mi přijde zase docela opačný extrém ... každý vztah je přece jiný co se týče trávení volného času , častosti kontaktů .. od jednou za čas se vidíme po scházení se několikrát týdně nebo být i delší čas spolu


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů