Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 18. 3. 2015 19:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Zhrzená exmanželka

Sasaso - co by si chtěla, aby se tu psalo? Jako co chceš číst? Je to můj názor, prostě ted se chce věnovat a bydlet s dětmi a až se dostaví dům, tak už bude bydlet v novém domě a věnovat se dětem a bydlet s nima nebude? Je to jen dle mého výmluva.
PRoč nebydlí ted s tebou?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#77 18. 3. 2015 19:35

sasasa
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 6. 2010
Příspěvky: 108

Re: Zhrzená exmanželka

[img][/img]g

dusička napsal(a):

Sasaso - co by si chtěla, aby se tu psalo? Jako co chceš číst? Je to můj názor, prostě ted se chce věnovat a bydlet s dětmi a až se dostaví dům, tak už bude bydlet v novém domě a věnovat se dětem a bydlet s nima nebude? Je to jen dle mého výmluva.
PRoč nebydlí ted s tebou?

Tak tu otazku si kladu taky. Jeho slova- Nechcei bydlet v panelaku, chcipnul bych tu, nudil bych se a za dva mesice by bylo po vztahu. Videl bych se malo se svymi detmi. Nic jsem ti nesliboval kdyz jsme se poznali ( myslel bydleni se mnou). Rekl jsem do Vanoc tak mi to nedelej jeste tezsi. Je to neprakticke bydlet nekde sam v podnajmu, platit drahy najem a cumet do zdi ( kdyz jsem chtela at se aspon odstehuje od ni). Jsem blizko stavby a muzu toho udelat vic. Svoje bydleni shledava praktickym.
Ted uz ani ja netrvam na nejakem sestehovani, je domluveny termin a to je pro me deathline. V tuto chvili jsem si jista, ze se prestehuje do noveho domu nebo pokud nebude hotovy tak ke me. Dala jsem dost jasne najevo ze dyl uz cekat nebudu. I moje trpelivost ma sve hranice. Momentalne jsem na mrtvem bode a cekam co bude. Nema smysl do toho ted rezat.

Upravil(a) sasasa (18. 3. 2015 19:49)


Slunce svítí na všechny stejně.

Není tady

 

#78 18. 3. 2015 19:51

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Zhrzená exmanželka

Sasaso - cítíš to asi dobře, když o tom tady píšeš, že něco není dobře. A bude to tou nejistotou. Víš, když víš, na čem si, nemusíš být nutně přivázaná ve vztahu,, ale seš v klidu a ne jako ted. DO vánoc je dlouhá doba. z pozice čtenáře, jak tě čtu, mi přijde, že stále bude chtít být s dětma, s ex. A podle mého je záleží na něm, jak to bude, a ne na ex. Píšeš, že vám do vztahu kecá a bla bla bla. Záleží na tom chlapovi.
Ty ten dům potřebuješ? Přemýšlela jsem, co takhle mu říct, vyplat co jsem do hypotéky dala , já s tebou v domě bydlet nebudu. Co by dělal? Stejně i kdyby se nakrásno odstěhoval, problémy se s ex a s dětmi nevyřeší.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#79 18. 3. 2015 20:03

sasasa
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 6. 2010
Příspěvky: 108

Re: Zhrzená exmanželka

dusička napsal(a):

Sasaso - cítíš to asi dobře, když o tom tady píšeš, že něco není dobře. A bude to tou nejistotou. Víš, když víš, na čem si, nemusíš být nutně přivázaná ve vztahu,, ale seš v klidu a ne jako ted. DO vánoc je dlouhá doba. z pozice čtenáře, jak tě čtu, mi přijde, že stále bude chtít být s dětma, s ex. A podle mého je záleží na něm, jak to bude, a ne na ex. Píšeš, že vám do vztahu kecá a bla bla bla. Záleží na tom chlapovi.
Ty ten dům potřebuješ? Přemýšlela jsem, co takhle mu říct, vyplat co jsem do hypotéky dala , já s tebou v domě bydlet nebudu. Co by dělal? Stejně i kdyby se nakrásno odstěhoval, problémy se s ex a s dětmi nevyřeší.

To si uvedomuju, ze nevyresi. To vim. A ten dum nepotrebuju. Uz se jen vezu. Tu hypoteku plati sam ja ne.

Upravil(a) sasasa (18. 3. 2015 20:05)


Slunce svítí na všechny stejně.

Není tady

 

#80 18. 3. 2015 20:09

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Zhrzená exmanželka

sasasa napsal(a):

To si uvedomuju, ze nevyresi. To vim. A ten dum nepotrebuju. Uz se jen vezu. Tu hypoteku plati sam ja ne.

Každou chvíli píšeš něco jiného.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#81 18. 3. 2015 20:23

sasasa
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 6. 2010
Příspěvky: 108

Re: Zhrzená exmanželka

Eva. napsal(a):

sasasa napsal(a):

To si uvedomuju, ze nevyresi. To vim. A ten dum nepotrebuju. Uz se jen vezu. Tu hypoteku plati sam ja ne.

Každou chvíli píšeš něco jiného.

Psala jsem ze mame hypoteku. Tzn je na nas oba, ten dum zatim splaci sam, chtel to tak.


Slunce svítí na všechny stejně.

Není tady

 

#82 18. 3. 2015 21:41

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Zhrzená exmanželka

sasasa napsal(a):

Psala jsem ze mame hypoteku. Tzn je na nas oba, ten dum zatim splaci sam, chtel to tak.

No prave.
Nejsi mu nicim zavazana - jenze ani on tobe - coz jenom podporuje moji “paranoidni teorii“, bohuzel (dle mne)...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#83 19. 3. 2015 7:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zhrzená exmanželka

V tuto chvili jsem si jista, ze se prestehuje do noveho domu nebo pokud nebude hotovy tak ke me.
Hm... já se jen obávám, že ani barák ani přestěhování nezabrání jeho ex, aby "se pletla do všech vztahů svého bývalého manžela", tedy i toho tvýho.
Skoro bych řekla, že jak se odstěhuje, může to bejt ještě horší - ona ho bude mít na gumičce přes děti a on se bude starat o dva baráky, protože "ona to neumí/nezvládne/neunese - a mám tam děti"...
A to je jen jedna z několika možnejch variant.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#84 19. 3. 2015 8:45

sasasa
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 6. 2010
Příspěvky: 108

Re: Zhrzená exmanželka

helena napsal(a):

V tuto chvili jsem si jista, ze se prestehuje do noveho domu nebo pokud nebude hotovy tak ke me.
Hm... já se jen obávám, že ani barák ani přestěhování nezabrání jeho ex, aby "se pletla do všech vztahů svého bývalého manžela", tedy i toho tvýho.
Skoro bych řekla, že jak se odstěhuje, může to bejt ještě horší - ona ho bude mít na gumičce přes děti a on se bude starat o dva baráky, protože "ona to neumí/nezvládne/neunese - a mám tam děti"...
A to je jen jedna z několika možnejch variant.

Jo Heleno toho se taky opravdu bojim, ne ze se neprestehuje, ne ze me ma jak sponzora, hracku co prestane bavit apod.

Upravil(a) sasasa (19. 3. 2015 8:46)


Slunce svítí na všechny stejně.

Není tady

 

#85 19. 3. 2015 9:34

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Zhrzená exmanželka

sasasa napsal(a):

helena napsal(a):

V tuto chvili jsem si jista, ze se prestehuje do noveho domu nebo pokud nebude hotovy tak ke me.
Hm... já se jen obávám, že ani barák ani přestěhování nezabrání jeho ex, aby "se pletla do všech vztahů svého bývalého manžela", tedy i toho tvýho.
Skoro bych řekla, že jak se odstěhuje, může to bejt ještě horší - ona ho bude mít na gumičce přes děti a on se bude starat o dva baráky, protože "ona to neumí/nezvládne/neunese - a mám tam děti"...
A to je jen jedna z několika možnejch variant.

Jo Heleno toho se taky opravdu bojim, ne ze se neprestehuje, ne ze me ma jak sponzora, hracku co prestane bavit apod.

Víš co se říká, čeho se bojíš, to si přivolᚠa stane se. hmm


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#86 19. 3. 2015 9:57

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Zhrzená exmanželka

sasasa napsal(a):

Já myslím, že to tady asi přestanu číst vissla nebo se s ním rozejdu dřív než k tomu bude opravdu důvod. Tohle jsou už opravdu paranoindní teorie. Ano samozřejmě se stát může cokoliv, ale ptát se kde mám psáno že dům bude i můj....nemám.... stejně jako všichni ostatní co si berou hypotéku a nejsou svoji, stavět mě do role sponzora, ev.nove zdrave napady o upravach interieru, mit prijemneho partaka a milujici frajerku“... atd., - a pozdeji, treba, az uz nebude potrebna, žádaná a vyhovujici, ju vypoklonkovat s vysvetlenim: sliby - chyby... nebo A třeba to může dopadnout i tak,že se do nového domu přistěhuje i s dětmi a s ex??? A původní dům prodají nebo nechají spadnout? Nebo mě nastěhuje do starého domu a ex do nového, protože tam budou bydlet i děti?? Ne to už je úplně absurdní. S ex nežije, jen bydlí...(ne nesedím s nima večer na gauči, takže přímý důkaz chybí wink) Jen já a on víme všechny detaily. Např že oprávněná osoba v případě úmrtí u životní pojistky jsem já a spoustu malých pro babinet naprosto nesměrodatných drobností. Prapůvodně jsem se ptala, jestli je tu někdo kdo má zkušenost s tím jak se postavit k exmanželce, která se plete do nového vztahu svého bývalého manžela, vpodstatě se pletla do všech vztahů svého bývalého manžela, protože já nejsem první přítelkyně. ( Z toho aspoň pro mě vyplývá, že pokud by se k ní chtěl vrátit, tak to mohl už dávno udělat a ne si rychtovat nový život v novém domě s novou ženou). Nevím jestli je dobré dělat "mrtvého brouka" nebo ne. Zajímá mě praktická zkušenost.

Ne že bych chtěla dělat chytrou sasaso, čtu to tady se zájmem už delší dobu a vlastní zkušenost s takovým vztahem nemám, ale píšeš, že nejsi první přítelkyně a že se exmanželka vždy snažila vztahy rozbít, že s ní tvůj přítel sice bydlí, ale nežije s ní. Holky mi ani paranoidní nepřipadají, spíše reálně uvažující. Pro mne by bylo varující to, co jsi napsala: že jsi měla předchůdkyně, které "patrně byly vyštípány".(aspoň tak to v kontextu vnímám) To není dobrá vizitka pro toho muže.smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#87 19. 3. 2015 10:59

sasasa
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 6. 2010
Příspěvky: 108

Re: Zhrzená exmanželka

Ani jedna pritelkyne pokud vim nebyla manzelkou vystipana, ale ex se do tech vztahu motala porad, to se ale jen domnivam. Myslim, ze pouze menila intenzitu motani se. Pozoruju to u sebe. Cim vaznejsi vztah, tim vic pritvrzuje. Zas tolik tech pritelkyn nebylo, s jednou bydlel. Ale neskoncilo to kvuli jeho ex. Rikal ze nez se to usadilo, tak bylo celkem dusno, pak se to casem uklidnilo a fungovali nejak. Ale to je jeho verze.


Slunce svítí na všechny stejně.

Není tady

 

#88 19. 3. 2015 11:58

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Zhrzená exmanželka

Byla bych na tvém místě opravdu opatrná.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#89 19. 3. 2015 12:06

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zhrzená exmanželka

Pozoruju to u sebe. Cim vaznejsi vztah, tim vic pritvrzuje.
A to spolu ještě nebydlíte...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#90 22. 3. 2015 15:54

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Zhrzená exmanželka

A jak jsou staré ty děti? Cos psala, snaží se paní exmanželka poštívat děti proti tobě. Nevrůstají třeba už do věku, kdy začnou brát vlastní rozum?
Jinak: moje kolegyně také začala chodit s chlapíkem, který měl 2 děti, exmanželka jí dost házela klacky pod nohy a za největší klican považovala to, že jim obě děti poslala s taškou oblečení, že když je tak chce, tak a si je nechá napořád. Tak spolu žili , dokud se děti neosamostatnily, fungovalo to a teď je kolegyně šastná dabltchýně a dablbabička (zatím wink).

Není tady

 

#91 30. 3. 2015 14:23

andy75
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 6. 2013
Příspěvky: 174

Re: Zhrzená exmanželka

nějaké zkušenosti máma,ale lepší by bylo o tom promluvit osobně.Odkuď jsi?

Není tady

 

#92 31. 3. 2015 16:18

sasasa
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 6. 2010
Příspěvky: 108

Re: Zhrzená exmanželka

Mas SZ


Slunce svítí na všechny stejně.

Není tady

 

#93 3. 11. 2017 22:55

sasasa
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 6. 2010
Příspěvky: 108

Re: Zhrzená exmanželka

Barák dostavěn, bydlíme. Spolu už přes dva roky, z toho v baráku 4 měsíce. Exmanželka prudí pořád, jen s daleko menší intenzitou. Zapla pánbůh pochopila, že je jí to stejně prd platný. To jen pro ty co mi malovali čerta na zeď. Ale uznávám, že ne každá by to dala. Byly momenty, kdy jsem si říkala jestli tohle mám za potřebí. Ale přes počáteční nesnáze se máme vlastně teď dobře. Navíc už jako manželé. smile


Slunce svítí na všechny stejně.

Není tady

 

#94 4. 11. 2017 10:46

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Zhrzená exmanželka

Tak to je dobrá zpráva a další příklad toho, vytrvat a jít po svojí cestě. Navzdory překážkám. Ne každá by tu trpělivost měla. Bývalá dělala psí kusy, aby tomu zabránila. Dneska už ví, že se jí to nepovedlo. Občas asi prudit bude a vystrčí drápky, ale to, že jste manželé a máte spolu dům, je neoddiskutovatelný fakt. Jistě  sama odhadne, že lidi, co vydrželi dlouhou stavbu domu, aby si vybudovali vlastní společný domov, se ho rozhodně snadno nevzdají. Gratuluju!
P.S. Já bych to asi nedala. To je fakt. Já jsem ráda, že mám vlastní bydlení, které patří mně. Že nejsem sama, jsem ráda, ale mám svou jistotu.

Není tady

 

#95 4. 11. 2017 13:12

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Zhrzená exmanželka

sasasa napsal(a):

Barák dostavěn, bydlíme. Spolu už přes dva roky, z toho v baráku 4 měsíce. Exmanželka prudí pořád, jen s daleko menší intenzitou. Zapla pánbůh pochopila, že je jí to stejně prd platný. To jen pro ty co mi malovali čerta na zeď. Ale uznávám, že ne každá by to dala. Byly momenty, kdy jsem si říkala jestli tohle mám za potřebí. Ale přes počáteční nesnáze se máme vlastně teď dobře. Navíc už jako manželé. smile

Tak to gratuluju,kazdy zivotni pribeh je jiny.Nektery vypada,ze nemuze vydrzet a presto jsou spolu lide peknou radku let.Znam nekolik pripadu.Nekreri jsou jako hrdlicky ani na krok bez sebe a presto vztah nevyjde.Preji,aby vam to vyslo a byli spolu stastny.Exmanzelku nereste,nase exmanzelka take stale prudi,ale nikdo ji,uz neresi.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#96 4. 11. 2017 14:30

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Zhrzená exmanželka

To je dobrá zpráva. Co děti? Usadilo se to? Komunikujete?

Není tady

 

#97 4. 11. 2017 16:02

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zhrzená exmanželka

Díky za každou dobrou zprávu... je to moc potřeba big_smile


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#98 4. 11. 2017 17:08

sasasa
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 6. 2010
Příspěvky: 108

Re: Zhrzená exmanželka

Barča napsal(a):

To je dobrá zpráva. Co děti? Usadilo se to? Komunikujete?

Se mnou bydlí už jen moje mladší dcera, která změnila školu. Stýská se jí samozřejmě po tom na co byla zvyklá, ale je to krátká doba zatím. Ve škole se jí líbí a kamarády tady má taky. Tak snad ji to stýskání jednou přejde. Manžela děti jsou u nás pravidelně ob víkend a některé dny v týdnu. V současné době manžel vyřizuje střídavou péči (to zas bude zdroj problémů dá se předpokládat). Ale co je hlavní, je že manželovi děti taky pochopily, že pruzení, ke kterému je naváděla jejich máma jim taky bylo k prdu a konečně je klid. To je hlavní.


Slunce svítí na všechny stejně.

Není tady

 

#99 4. 11. 2017 17:37

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Zhrzená exmanželka

sasasa, to je dobrá zpráva. Jste skvělí. A ty jsi statečná. Smekám před tebou.
Byla jsem skeptická. Jsem moc ráda, že se vám to povedlo a přeji krásný další společný život. Aby se vám dařilo zvládat překážky tak, jako v minulosti.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#100 4. 11. 2017 22:13

sasasa
♥♥♥----
Registrovaný: 12. 6. 2010
Příspěvky: 108

Re: Zhrzená exmanželka

Vždycky když jsem klesala na mysli mi manžel říkal "pokud se nedáme a nebudeme chtít, nikdo a nic nás nerozdělí" rock styrka. Možná má pravdu.


Slunce svítí na všechny stejně.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů