Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 14. 2. 2015 18:58

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: rozum nebo cit?

carpediem napsal(a):

Říká, ale neodvažovala bych se bez dobré znalosti člověka posuzovat, co je CV, manipulace nebo pouze důsledek skutečného prožitku, kdy se člověk může ocitnout na hranici svých psychických sil. Mám ale dojem, že tady někde dotyčná psala, že jí manžel řekl, že jí případně nechce stát v cestě.

Hm.
Tak se neodvažuj, já se v tomhle případě odvážím klidně, protože řeči se říkají a voda teče...
Ono totiž vůbec nezáleží na tom, co kdo říká, ale na tom, co kdo dělá.
Tedy mně na tom záleží, ostatní jsou pro mne prostě jen ty řeči - kecy v kleci.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#77 14. 2. 2015 19:03

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: rozum nebo cit?

carpediem napsal(a):

Tak mě tak napadá: Jak by měl správný chlap dávat průchod emocím, které jsou vyvolávány jeho momentální životní situací, nikoliv cizími životními osudy?

Nechápeš to a nebo to nechceš pochopit?
Řekla jsem a si klidně brečí. A to dokonce i sám nad sebou. Ale někde u psychologa, kamaráda a ne před vlastní ženou.
Kvůli které vlastně pláče. Jak ona mu s tím asi tak může pomoci?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#78 14. 2. 2015 19:06

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: rozum nebo cit?

MončaVa napsal(a):

Sveho muze sem videla brecet poprve az ted po dvaceti letech, nebrecel ani, kdyz mu v devatenacti umrel otec, proste byl vychovavanej ve stylu, breci jen srabi, tech dvacet let nechaval sve city v sobe a nedovolil jim vyplavat na povrch.. to ze zacal brecet az ted, to jsou nahromadeny emoce, zjistil, ze nema smysl hrat tvrdaka, kdyz vevnitr je podle neho sracka.. ale me to prekvapilo, dvacet let sem nevedela, co v nem je neno spis .. tusila sem to a mrzelo me, ze nedokaze dat sve city najevo.. ted mi to teda opravdu vynahrazuje dvojnasob.. sem z toho zmatena, takovyho ho neznam, ale urcite si ho kvuli tomu nevazim o to min, pro me je to prave symbol, ze neni tak tvrdej

O tohle přece nejde.
Vážit si muže jako člověka a vážit si ho jako partnera, to někdy jde dost těžké skloubit.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#79 14. 2. 2015 19:06

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: rozum nebo cit?

Pandorraa napsal(a):

Judyna napsal(a):

Carpe, zajímavá otázka. Takže jsem se zamyslela a ano - pro mě je chlap, který brečí, zřejmě nepřijatelný.Pokud tedy nejde o úmrtí, pohřeb.

Asik tak wink

Podle mne má být muž ženě oporou, bezpečím, ochranou...
Pokud se hroutí z toho, že ho už nemiluje, nejí, nespí a kvůli tomu před ní pláče, tak to asi není ani jedno, ani druhé, ani třetí...ani desáté stolt

Ovšem nevylučuji, že některé ženy to mohou cítit jinak. Proč ne, pak to tak mají doma...

Teprve teď jsem si přečetla i tuto odpověď. Všimla jsem si, že dost často přidávᚠna závěr zevšeobecňující hodnocení cílené na ty, kteří nesdílejí stejné názory, viz. Proč ne...... Proč tak činíš?  Jak to mᚠdoma ty? smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#80 14. 2. 2015 19:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: rozum nebo cit?

a si klidně brečí... někde u psychologa, kamaráda a ne před vlastní ženou
Mně to přijde trochu podobný tomu, když manžel "brečí" před manželkou, že ho opustila milenka...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#81 14. 2. 2015 19:15

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: rozum nebo cit?

carpediem napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Judyna napsal(a):

Carpe, zajímavá otázka. Takže jsem se zamyslela a ano - pro mě je chlap, který brečí, zřejmě nepřijatelný.Pokud tedy nejde o úmrtí, pohřeb.

Asik tak wink

Podle mne má být muž ženě oporou, bezpečím, ochranou...
Pokud se hroutí z toho, že ho už nemiluje, nejí, nespí a kvůli tomu před ní pláče, tak to asi není ani jedno, ani druhé, ani třetí...ani desáté stolt

Ovšem nevylučuji, že některé ženy to mohou cítit jinak. Proč ne, pak to tak mají doma...

Teprve teď jsem si přečetla i tuto odpověď. Všimla jsem si, že dost často přidávᚠna závěr zevšeobecňující hodnocení cílené na ty, kteří nesdílejí stejné názory, viz. Proč ne...... Proč tak činíš?  Jak to mᚠdoma ty? smile

Všimla jsem si, že dost podléhᚠsvým vlastním domněnkám.
Pokud je to pro tebe zevšeobecňující hodnocení cílené na ty, co se mnou nesouhlasí, tak s tím asi nic nenadělám. A už vůbec nemám pocit, že bych ti měla něco vysvětlovat. Opravdu si o tom mysli, co chceš.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#82 14. 2. 2015 19:18

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: rozum nebo cit?

Pandorraa napsal(a):

carpediem napsal(a):

Pandorraa napsal(a):


Asik tak wink

Podle mne má být muž ženě oporou, bezpečím, ochranou...
Pokud se hroutí z toho, že ho už nemiluje, nejí, nespí a kvůli tomu před ní pláče, tak to asi není ani jedno, ani druhé, ani třetí...ani desáté stolt

Ovšem nevylučuji, že některé ženy to mohou cítit jinak. Proč ne, pak to tak mají doma...

Teprve teď jsem si přečetla i tuto odpověď. Všimla jsem si, že dost často přidávᚠna závěr zevšeobecňující hodnocení cílené na ty, kteří nesdílejí stejné názory, viz. Proč ne...... Proč tak činíš?  Jak to mᚠdoma ty? smile

Všimla jsem si, že dost podléhᚠsvým vlastním domněnkám.
Pokud je to pro tebe zevšeobecňující hodnocení cílené na ty, co se mnou nesouhlasí, tak s tím asi nic nenadělám. A už vůbec nemám pocit, že bych ti měla něco vysvětlovat. Opravdu si o tom mysli, co chceš.

Taky odpověď. Nicméně by mne tedy zajímalo tvoje vlastní vysvětlení napsaného, když to vnímám špatně.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#83 14. 2. 2015 19:21

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: rozum nebo cit?

helena napsal(a):

a si klidně brečí... někde u psychologa, kamaráda a ne před vlastní ženou
Mně to přijde trochu podobný tomu, když manžel "brečí" před manželkou, že ho opustila milenka...

Já bych dokonce řekla, že je to úplně jedno, protože v téhle situaci je manželka vždycky víc maminka než právě manželka.

Většina žen si i tak, stejně jako Monča svého muže váží, většinou je i za co, má jistě spoustu fajn vlastností, ale neberou je jako partnery, mají je rády, nemilují je, protože jim prostě jako chlapi neimponují. A to většinou trvá roky, to není jen o tom, že se chlapec po letech rozbrečel a na svou ženu pustil ten nejhorší sajrajt, který v sobě roky držel. To je pak prostě konečná, protože vložil něco, co je jeho, někam, kam to vůbec nepatří... A hlavně Monča mu s tím vůbec nemůže pomoci, leda by tak udělala na svůj úkor, a o tom láska přece není.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#84 14. 2. 2015 19:24

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: rozum nebo cit?

carpediem napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

carpediem napsal(a):


Teprve teď jsem si přečetla i tuto odpověď. Všimla jsem si, že dost často přidávᚠna závěr zevšeobecňující hodnocení cílené na ty, kteří nesdílejí stejné názory, viz. Proč ne...... Proč tak činíš?  Jak to mᚠdoma ty? smile

Všimla jsem si, že dost podléhᚠsvým vlastním domněnkám.
Pokud je to pro tebe zevšeobecňující hodnocení cílené na ty, co se mnou nesouhlasí, tak s tím asi nic nenadělám. A už vůbec nemám pocit, že bych ti měla něco vysvětlovat. Opravdu si o tom mysli, co chceš.

Taky odpověď. Nicméně by mne tedy zajímalo tvoje vlastní vysvětlení napsaného, když to vnímám špatně.

Třeba to nevnímᚠšpatně. To vůbec netvrdím. Vnímᚠto tak, jak to ve tvém světě chodí, tak, jak to mᚠTY.
Tady prostě není CO vysvětlovat.
Zvl᚝ když mně je opravdu jedno, co ty si o tom myslíš a nemám sebemenší chu tě přesvědčovat o nějaké své pravdě, BI.
Není to pro mne důležité a taky tu o to vůbec nejde.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#85 14. 2. 2015 19:31

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: rozum nebo cit?

kalupinka napsal(a):

Řekla bych, že Monča nebyla s mužem šastná nikdy. Kdo by byl, v baráku se tchýní a s mužem věčně na cestách. Teď došlo k mezníku - má pocit, že s nově potkaným člověkem by to vyjít mohlo. Je logické, že přemýšlí, nepřijde mi to až sobecké, i když to lze nazvat kalkulem,  kdyby to nevyšlo, neměla by nic. Nvíc si uvědomuje odpovědnost - není sama, je tu dítě. Být sama bez , řešila by to asi dřív, nebo by došlo dřív k potkání toho někoho jiného. Řekla bych, že je stejně rozhodnutá odejít. Na jejím místě bych se odstěhovala - asi tam někde pracuje, ne - a dceru nechala ve střídavé péči po domluvě s manželem. Ono to milá zlatá nejde, abys byla doma pod střechou a zároveň se poznávala s tím druhým. To bych asi nestrpěla ani jako mažel ani jako tchýně, prostě se tedy rozhodni a jdi. Časem se rozvedeš nebo rozejdeš, ale každopádně tedy žij sama. Dceři umožni, aby byla jak s babičkou a tátou, tak s Tebou. Časem se uvidí. Odejdi od muže ne proto, že mᚠdojem, že jsi našla druhého pána, ale odejdi proto, že nadešl čas k rozchodu. Cítíš to tak, nejsi tam šastná ani spokojená, tak co to protahovat. Já taky odešla, až byly děti dospělé, abych měla pocit, že jsem pro rodinu udělalal maximum, ale myslím, že jsem to měla udělat daleko dřív. Neměla jsem tu kuráž, stále jsem za sebou ty děti cítila. Ovšem neměla jsem mimomanželské poměry, prostě jsem šastná nebyla, ale řekla jsem si, že to vydržím, co nejdéle to půjde. No, škoda těch let, mladý je člověk jen jednou, čím jsi starší, tím menší je asi podle mě pravděpodobnost, že někoho potkᚠpro další dlouhé roky....

souhlas .. pěkně napsáno


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#86 14. 2. 2015 19:33

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: rozum nebo cit?

Pandorraa napsal(a):

carpediem napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

Všimla jsem si, že dost podléhᚠsvým vlastním domněnkám.
Pokud je to pro tebe zevšeobecňující hodnocení cílené na ty, co se mnou nesouhlasí, tak s tím asi nic nenadělám. A už vůbec nemám pocit, že bych ti měla něco vysvětlovat. Opravdu si o tom mysli, co chceš.

Taky odpověď. Nicméně by mne tedy zajímalo tvoje vlastní vysvětlení napsaného, když to vnímám špatně.

Třeba to nevnímᚠšpatně. To vůbec netvrdím. Vnímᚠto tak, jak to ve tvém světě chodí, tak, jak to mᚠTY.
Tady prostě není CO vysvětlovat.
Zvl᚝ když mně je opravdu jedno, co ty si o tom myslíš a nemám sebemenší chu tě přesvědčovat o nějaké své pravdě, BI.
Není to pro mne důležité a taky tu o to vůbec nejde.

smile

Upravil(a) carpediem (14. 2. 2015 19:42)


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#87 14. 2. 2015 19:37

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: rozum nebo cit?

carpediem napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

carpediem napsal(a):


Taky odpověď. Nicméně by mne tedy zajímalo tvoje vlastní vysvětlení napsaného, když to vnímám špatně.

Třeba to nevnímᚠšpatně. To vůbec netvrdím. Vnímᚠto tak, jak to ve tvém světě chodí, tak, jak to mᚠTY.
Tady prostě není CO vysvětlovat.
Zvl᚝ když mně je opravdu jedno, co ty si o tom myslíš a nemám sebemenší chu tě přesvědčovat o nějaké své pravdě, BI.
Není to pro mne důležité a taky tu o to vůbec nejde.

Proč ten konfrontační tón? Proč se vztekáš?

Holkyyy :-) hlavne zadny hadky ;-) berte to tak, co clovek to nazor.


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#88 14. 2. 2015 19:37

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: rozum nebo cit?

Eva. napsal(a):

Nemyslím si, že chce Monča poradit. Ona je rozhodnutá odejít za tím mužem, kterého téměř nezná, ale až on se zařídí, aby měli kde bydlet a najde si práci. Ona dle toho, co píše, nemá v úmyslu zůstávat s manželem. Ale ani postavit se na vlastní nohy a stát se nezávislou.

A co je na tom tak strašného , když má dvě děti , na které musí také myslet ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#89 14. 2. 2015 19:38

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: rozum nebo cit?

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nemyslím si, že chce Monča poradit. Ona je rozhodnutá odejít za tím mužem, kterého téměř nezná, ale až on se zařídí, aby měli kde bydlet a najde si práci. Ona dle toho, co píše, nemá v úmyslu zůstávat s manželem. Ale ani postavit se na vlastní nohy a stát se nezávislou.

A co je na tom tak strašného , když má dvě děti , na které musí také myslet ?

tummenupp


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#90 14. 2. 2015 19:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: rozum nebo cit?

A co je na tom tak strašného , když má dvě děti , na které musí také myslet ?
Z toho, co tu zatím napsala, nejsou děti to, nač by myslela v první řadě.
Ale můžu se mejlit...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#91 14. 2. 2015 19:43

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: rozum nebo cit?

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nemyslím si, že chce Monča poradit. Ona je rozhodnutá odejít za tím mužem, kterého téměř nezná, ale až on se zařídí, aby měli kde bydlet a najde si práci. Ona dle toho, co píše, nemá v úmyslu zůstávat s manželem. Ale ani postavit se na vlastní nohy a stát se nezávislou.

A co je na tom tak strašného , když má dvě děti , na které musí také myslet ?

No prave :-) kolik zenskych, co sou samy s detma, tre bidu s nouzi? V dnesni dobe byt na vsechno sama neni vubec sranda, to je taky jedna z veci, proc to neni jen tak osamostatnit se .


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#92 14. 2. 2015 19:43

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: rozum nebo cit?

Grainne napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nemyslím si, že chce Monča poradit. Ona je rozhodnutá odejít za tím mužem, kterého téměř nezná, ale až on se zařídí, aby měli kde bydlet a najde si práci. Ona dle toho, co píše, nemá v úmyslu zůstávat s manželem. Ale ani postavit se na vlastní nohy a stát se nezávislou.

A co je na tom tak strašného , když má dvě děti , na které musí také myslet ?

Nerozumím. Kde čteš, že je na tom (čem?) něco strašného.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#93 14. 2. 2015 19:45

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: rozum nebo cit?

helena napsal(a):

A co je na tom tak strašného , když má dvě děti , na které musí také myslet ?
Z toho, co tu zatím napsala, nejsou děti to, nač by myslela v první řadě.
Ale můžu se mejlit...

Kdybych nemyslela na deti, uz davno sem jinde, ale opravdu nemam v umyslu vodit jim porad nove tatinky, jak to mnoho zenskych dela


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#94 14. 2. 2015 19:46

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: rozum nebo cit?

MončaVa, bez urážky, ale když čtu tvoje příspěvky, tak mi přijde, jak  kdyby to psala nějaká 18ti letá slečna...

To, že to prasklo, je asi hlavně tvoje chyba, měla sis dávat pozor. Obzvl᚝ tehdy, pokud jsi chtěla ještě počkat a více se s přítelem poznat. Chtít po manželovi 1/2 roku na "zkušenou" s milencem je docela hustý kafe teda....jak by ses tvářila ty, kdyby ta situace była opačně? Manžel poblázněnej do milenky a žádá po tobě 1/2 roku na rozmyšlenou?

Jinak mi přijde, že jdeš z bláta do louže.
S přítelem jsi moc času nestrávila na to, že s nim plánuješ žít. To, že teď na tebe má čas je jasny - když je bez prace.
A vztah přes telefon je dost o ničem, pokud do toho plánuješ zatahovat i děti. A kdyby ti šl o děti, tak hledᚠřešení, jak se postavit na vlastní nohy, abys nemusela být závislá na tom, jak se k tobě kdo chová nebo nechová a jak se kde cítíš nebo necitíš. S přítelem sis ani nevyzkoušela bydlet, předpokládám, že jste spolu nestrávili ani víc dni společně např. i s dětmi... To, že má tvůj přítel fajn vztah se SVOJÍ dcerou ještě nemusí znamenat, že to bude mít stejné s tvými dětmi.

Neuraž se prosím, ale celý ten tvůj "vztah" s přítelem mi přijde jen jako "kalhotkové" pobláznění a tahat kvůli tomu děti z jejich prostředí je dost nevyzrálé řešení.


Pokud se rozhodneš pro manžela a mít tajne dál milence, tak bys měla být pak mnohem víc opatrnější, aby to zase neruplo.

Není tady

 

#95 14. 2. 2015 19:46

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: rozum nebo cit?

MončaVa napsal(a):

No prave :-) kolik zenskych, co sou samy s detma, tre bidu s nouzi? V dnesni dobe byt na vsechno sama neni vubec sranda, to je taky jedna z veci, proc to neni jen tak osamostatnit se .

Jo, to sis ale měla rozmyslet dříve, než jsi začala svého manžela podvádět. Že to tak může dopadnout. Však tě nikdo nenutí. To ty sama se chceš zavěsit na krk dalšímu, abys nebyla sama. Jenže ten ani nemá práci.
Ty přece neřešíš, že třeš bídu s nouzí. Ty píšeš, jaká jsi chudinka, když jsi doteď nedbala na sebe, jenom na druhé.
Mončo, tvé dcery ví, že chceš odejít? Co tomu říkají? Co bys dělala, kdyby s tebou nechtěly odejít?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#96 14. 2. 2015 19:57

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: rozum nebo cit?

Eva. napsal(a):

MončaVa napsal(a):

No prave :-) kolik zenskych, co sou samy s detma, tre bidu s nouzi? V dnesni dobe byt na vsechno sama neni vubec sranda, to je taky jedna z veci, proc to neni jen tak osamostatnit se .

Jo, to sis ale měla rozmyslet dříve, než jsi začala svého manžela podvádět. Že to tak může dopadnout. Však tě nikdo nenutí. To ty sama se chceš zavěsit na krk dalšímu, abys nebyla sama. Jenže ten ani nemá práci.
Ty přece neřešíš, že třeš bídu s nouzí. Ty píšeš, jaká jsi chudinka, když jsi doteď nedbala na sebe, jenom na druhé.
Mončo, tvé dcery ví, že chceš odejít? Co tomu říkají? Co bys dělala, kdyby s tebou nechtěly odejít?

Ja se prece ale nelituju, jen sem chtela trochu vysvetlit svuj problem, jen bych proste nerada dopadla tak, ze az budu stara, zjistim, ze sem nezila svuj zivot, ale jen pro druhy, ktery to ve finale ani neoceni.. jo mozna se chovam jak pubertacka, asi proto, ze sem to nedtihla v dobe, kdy sem mela. Holky to zatim nevi, aspon myslim, nechci jim zatim motat kebulky


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#97 14. 2. 2015 19:58

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: rozum nebo cit?

Ty jsi maminkou holčiček proto, aby to ve finále ocenily?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#98 14. 2. 2015 20:02

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: rozum nebo cit?

Svůj život pro sebe můžeš žít i se svým mužem.
Přijde mi opravdu nešastné uvažovat o životě s mužem, který nemá práci a bydlení,  který ještě tvé holky ani neviděl,...  Z toho, že se hezky chová ke své dceři, nemůžeš usoudit, že se tak bude chovat i k tvým dcerám. To bude úplně jiný vztah.
Jak to doma vysvětluješ, když odejdeš a pojedeš s tím mužem někam odvézt jeho dceru? Manžel je  v práci a o tvé dcery se zatím stará tvá tchýně? Nebo to manžel ví? Protože ty přece musíš přítele víc poznávat, abys věděla, jestli s ním anebo bude přece jenom dobrý i manžel?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#99 14. 2. 2015 20:02

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: rozum nebo cit?

sandra napsal(a):

MončaVa, bez urážky, ale když čtu tvoje příspěvky, tak mi přijde, jak  kdyby to psala nějaká 18ti letá slečna...

To, že to prasklo, je asi hlavně tvoje chyba, měla sis dávat pozor. Obzvl᚝ tehdy, pokud jsi chtěla ještě počkat a více se s přítelem poznat. Chtít po manželovi 1/2 roku na "zkušenou" s milencem je docela hustý kafe teda....jak by ses tvářila ty, kdyby ta situace była opačně? Manžel poblázněnej do milenky a žádá po tobě 1/2 roku na rozmyšlenou?

Jinak mi přijde, že jdeš z bláta do louže.
S přítelem jsi moc času nestrávila na to, že s nim plánuješ žít. To, že teď na tebe má čas je jasny - když je bez prace.
A vztah přes telefon je dost o ničem, pokud do toho plánuješ zatahovat i děti. A kdyby ti šl o děti, tak hledᚠřešení, jak se postavit na vlastní nohy, abys nemusela být závislá na tom, jak se k tobě kdo chová nebo nechová a jak se kde cítíš nebo necitíš. S přítelem sis ani nevyzkoušela bydlet, předpokládám, že jste spolu nestrávili ani víc dni společně např. i s dětmi... To, že má tvůj přítel fajn vztah se SVOJÍ dcerou ještě nemusí znamenat, že to bude mít stejné s tvými dětmi.

Neuraž se prosím, ale celý ten tvůj "vztah" s přítelem mi přijde jen jako "kalhotkové" pobláznění a t
ahat kvůli tomu děti z jejich prostředí je dost nevyzrálé řešení.

Kdyby, kdyby.. to uz ted proste nevratim, i kdybych se snazila sebevic, navic muz tvrdi, ze neco tusil uz driv, pry sem se zacla chovat jinak. A jak mam poznat, jaky ten clovek je v realnym zivote? To muzu jen tusit, copak se muzu zbalit treba i s holkama a jet s nim nekam? Kdyz je clovek vdany, neni to tak jednoduchy.. a kolikrat stejne cloveka poznas az po letech.  Treba jako ja sveho muze.

Pokud se rozhodneš pro manžela a mít tajne dál milence, tak bys měla být pak mnohem víc opatrnější, aby to zase neruplo.


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#100 14. 2. 2015 20:11

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: rozum nebo cit?

Eva. napsal(a):

Ty jsi maminkou holčiček proto, aby to ve finále ocenily?

Momentalne narazim na to, ze neco podobnyho se stalo kamaradce, pro deti by udelalaprvni posledni a ony se ve finale otocily proti ni, ze chteji byt radsi s tatinkem.. nerikam, ze se to muze stat i me, ale obetovat se pro deti, to beru, ale ne za cenu nesmyslne obeti, deti se jednou osamostatni a co?

Upravil(a) MončaVa (14. 2. 2015 20:16)


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů