Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 1. 2015 7:49

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Holky potrebuju poradit

Ahoj holky,
Chtěla jsem se zeptat mate některá zkušenost, ze jste po vysazeni Ha spinily a přesto otěhotněla? Já vysadila minuly měsíc a po menstruaci jsem spinila ještě týden pak týden klid no a pak před Menzes zase týden spineni. Mám dojem ze i kdybych otěhotněla tak se dudlik neudrží butter Ještě dodám ze beru půl léku Purcema denně je to antidepresivum. Děkuji za příspěvky rock

Není tady

 

#2 23. 1. 2015 9:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Holky potrebuju poradit

offtopic Vzhledem k tomu, že na jiném místě píšeš, kolik je ti let, že mᚠproblém s depresí, že už děti máš, dokonce jedno i se současným manželem. že se se současným manželem už teď neshodnete na frekvenci milování a hádáte se kvůli tomu (a co teprve po dalším dítěti ve tvém věku), nechápu, proč vůbec do takového stavu chceš přivést další dítě. dumbomsad
Možná to zní tvrdě, ale myslím si, že je to velmi nerozumné konání. Už nejsi nejmladší... A můžeš zůstat sama...

Upravil(a) Eva. (23. 1. 2015 9:53)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3 23. 1. 2015 9:54

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Holky potrebuju poradit

No trochu drsná rada:dumbom:
Myslím ze vek 35 není zas tak hrozny a léky na depresi beru jen půlku denně. S manželem máme hezky vztah a myslím ze hodně páru ma různou potřebu frekvence sexu, ale vztah je i o kompromisech a nám to klape smile

Není tady

 

#4 23. 1. 2015 9:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Holky potrebuju poradit

Chápala bych, kdybys ve svém věku ještě žádné dítě neměla.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#5 23. 1. 2015 9:59

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Holky potrebuju poradit

To je snad úplně jedno kdo ma kolik deti někdo nemá potřebu žádného dítěte a někdo treba pěti. Nevím proč když se dva lidi mají rádi a mají hezky vztah spolu nemohli mít další dítě. Vždy někdo ma deti treba ve čtyřiceti.

Není tady

 

#6 23. 1. 2015 14:54

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Holky potrebuju poradit

Lamatko napsal(a):

To je snad úplně jedno kdo ma kolik deti někdo nemá potřebu žádného dítěte a někdo treba pěti. Nevím proč když se dva lidi mají rádi a mají hezky vztah spolu nemohli mít další dítě. Vždy někdo ma deti treba ve čtyřiceti.

člověk byl narozdíl od zvířátek obdařen rozumem jako takovým,tak by občas bylo dobré ho i používat!

Není tady

 

#7 23. 1. 2015 15:00

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Holky potrebuju poradit

Jaku napsal(a):

Lamatko napsal(a):

To je snad úplně jedno kdo ma kolik deti někdo nemá potřebu žádného dítěte a někdo treba pěti. Nevím proč když se dva lidi mají rádi a mají hezky vztah spolu nemohli mít další dítě. Vždy někdo ma deti treba ve čtyřiceti.

člověk byl narozdíl od zvířátek obdařen rozumem jako takovým,tak by občas bylo dobré ho i používat!

I ty, Brute? smile


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#8 23. 1. 2015 15:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Holky potrebuju poradit

člověk byl narozdíl od zvířátek obdařen rozumem jako takovým
Má-li rozum, měl by taky vědět, jestli další mládě úspěšně vyvede... pokud ano, tak to může bejt každýmu cizímu fuk - on ho živit nebude.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 23. 1. 2015 15:13

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Holky potrebuju poradit

helena napsal(a):

člověk byl narozdíl od zvířátek obdařen rozumem jako takovým
Má-li rozum, měl by taky vědět, jestli další mládě úspěšně vyvede... pokud ano, tak to může bejt každýmu cizímu fuk - on ho živit nebude.

někdy sice má rozum, ale nemá soudnost wink

Není tady

 

#10 23. 1. 2015 16:21

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Holky potrebuju poradit

Koukám ze místo rady se diskuze posunula úplně jiným směrem.

Není tady

 

#11 23. 1. 2015 16:22

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Holky potrebuju poradit

Já proste nechápu jak někdo kdo o druhým neví jak žije jaký ma vztah atd muže někomu napsat vzhledem v tvém veku ... Atd mám pocit ze je hloupé soudit když si člověk o druhem přečte par vět 😳

Není tady

 

#12 23. 1. 2015 16:24

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Holky potrebuju poradit

Myslím ze snad nějaký rozum mam. 😉

Není tady

 

#13 23. 1. 2015 19:18

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Holky potrebuju poradit

carpediem napsal(a):

Jaku napsal(a):

Lamatko napsal(a):

To je snad úplně jedno kdo ma kolik deti někdo nemá potřebu žádného dítěte a někdo treba pěti. Nevím proč když se dva lidi mají rádi a mají hezky vztah spolu nemohli mít další dítě. Vždy někdo ma deti treba ve čtyřiceti.

člověk byl narozdíl od zvířátek obdařen rozumem jako takovým,tak by občas bylo dobré ho i používat!

I ty, Brute? smile

jo,virtuální boj s všudy přítomnou lidskou blbostímad, no všechno zlé je na něco dobré=další otenciální daňvý polatník=další přispivatel na můj bud.důchod:albert:

Není tady

 

#14 23. 1. 2015 19:30

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Holky potrebuju poradit

Jaku taky názor ze dumbom

Není tady

 

#15 14. 2. 2015 21:04

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: Holky potrebuju poradit

Lamatko napsal(a):

Já proste nechápu jak někdo kdo o druhým neví jak žije jaký ma vztah atd muže někomu napsat vzhledem v tvém veku ... Atd mám pocit ze je hloupé soudit když si člověk o druhem přečte par vět 😳

Vidim, ze ty kameny litaji i jinde, nejen v me diskuzi :-) nedej se ;-)


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#16 14. 2. 2015 21:08

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Holky potrebuju poradit

Monco mas pravdu někdy úplně koukám co se tady o sobě doctu 😃

Není tady

 

#17 14. 2. 2015 21:14

MončaVa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 249
Web

Re: Holky potrebuju poradit

Lamatko napsal(a):

Monco mas pravdu někdy úplně koukám co se tady o sobě doctu 😃

To ani nepotrebujes psychoanalytika, co? Tady te tak rozeberou, ze uz mas obavu, jestli ses normalni.. vubec si to neber k srdci, rikam co clovek to nazor, a kdo to nezazil, nemuze to pochopit ;-) drzim pesti ;-)


Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.

Není tady

 

#18 14. 2. 2015 21:34

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Holky potrebuju poradit

Oni te rozeberou tak ze snad mas pocit ze te znají lip než ty sama sebe. A přesně všechno vědí. Podle některých jsem stará v 35 letech a ještě si mysli ze mam tak hrozny vztah. No vědí vic než ja smile takže pokud se zase budu chtít něco o sobě nového dozvědět napisu big_smile

Není tady

 

#19 17. 2. 2015 22:55

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Holky potrebuju poradit

Lamatko napsal(a):

Myslím ze snad nějaký rozum mam. 😉

v tvojí hlavě teda určitě nebude dumbom

Není tady

 

#20 18. 2. 2015 8:26

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Holky potrebuju poradit

Jako, proč myslíš?
Nezlobse na mě, ale přijedes  mi jako zakomplexovany člověk, který ma potřebu cerit vodu a zřejmě ti to děla dobre smile

Není tady

 

#21 18. 2. 2015 8:27

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Holky potrebuju poradit

Je kazdeho věc kolik ma, chce deti. Důležité snad je, aby měl pevný vztah a všechny podmínky k tomu, aby dite dokázal vychovat, připravit ho do života. Nevím kolik deti mas ty, jestli vůbec nějaké mas.

Není tady

 

#22 18. 2. 2015 9:06

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Holky potrebuju poradit

Lamatko napsal(a):

Oni te rozeberou tak ze snad mas pocit ze te znají lip než ty sama sebe. A přesně všechno vědí. Podle některých jsem stará v 35 letech a ještě si mysli ze mam tak hrozny vztah. No vědí vic než ja smile takže pokud se zase budu chtít něco o sobě nového dozvědět napisu big_smile

Dovolím si opravit tě, protožes to vytrhla z kontextu. Nikdo tady nepsal, že jsi stará ve 35 letech. Ale že jsi stará na dítě ve 35 letech, obzvláště když už děti máš, bereš antidepresiva a sama si tady na babinetu stěžuješ na svůj vztah se svým nynějším manželem. Nikdo si nemyslí, že mᚠcituji tě - tak hrozný vztah. Ale problematický je, TY SAMA to tady na babi píšeš.

Upravil(a) Eva. (18. 2. 2015 9:07)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#23 18. 2. 2015 9:11

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Holky potrebuju poradit

lamatko, cituji tvůj příspěvek:
Doma tak trochu taky řešíme problém sexu. Je mi 35 let a máme společně jedno dítě a každy ma ještě z předchozího manželství. Taky by mi stačil sex jednou za měsíc. Kolikrát jsme se kvůli tomu hádali, ale vím ze ten chlap to zkratka potřebuje víc než ženská je to pud. Tak děláme kompromis alespoň jednou týdne. Většinou ale přijdu já, protože manžel už ví, ze nesmí nalézat jako dřív to u mě způsobovaly odpor. Ale je to tedy prekerni situace. stát se taky muže cokoliv, ze se muž zamiluje nebo, ze slečna otěhotní. Buď mu to budeš tolerovat nebo uděláte nějaký kompromis v sexu. Je to ale těžký.
Konec citace.

Obzvláště, když chceš dítě a nechceš se milovat s manželem. Nebo kvůli dítěti ano? Hm.

Upravil(a) Eva. (18. 2. 2015 9:12)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#24 18. 2. 2015 9:23

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Holky potrebuju poradit

No tak ja myslím, ze když člověk ma někdy problém ve vztahu je tedy úplně normální. Neznám vztah, kde by nikdy nic neřešilo. Vek 35 dle mého názoru neznamená, ze na dite jsem stará, jsou zeny co mají deti i déle. A antidepresiva jsem vysadila. Ale je to jen ma věc kolik budu mít deti.

Není tady

 

#25 18. 2. 2015 9:24

Lamatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2015
Příspěvky: 394

Re: Holky potrebuju poradit

A Evo samozřejmě jsem myslela stará ve 35 na dite, to jsem pochopila jak to bylo psano

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů