Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#76 24. 1. 2015 9:38

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Re: Manzel mi je neverny a mne to ani nevadi

helena napsal(a):

Také mě zaujalo, že manžel chodí v 50-ti do posilovny, že o sebe pečuje.
Co je na tom divnýho?
Ty jsi v podobným věku a nepečuješ snad o sebe? Nebo je to tím, že nejsi chlap?

ona může (protože vypadá mladě a nikdo by ji tolik let nehádal lol )  , ostatní od tohoto věku asi mají v klidu čekat na smrt, jinak si to nedovedu vysvětlit

Není tady

#77 24. 1. 2015 9:45

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Pro nechápavé to napíšu jinak (btw i andy se o tom zmínila, proč rozebíráte jenom mě?).
Paní Gollová zmínila, že manžel chodí v 50 do posilovny, takže ona nejspíš nechodí nikam a nedbá o sebe. Vždy by mohla chodit do posilovny také... Ale to je jenom můj pocit z jejího psaní, třeba ona o sebe také pečuje, ale jiným způsobem.

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#78 24. 1. 2015 9:45

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Eva. napsal(a):

Pro nechápavé to napíšu jinak (btw i andy se o tom zmínila, proč rozebíráte jenom mě?).
Paní Gollová zmínila, že manžel chodí v 50 do posilovny, takže ona nejspíš nechodí nikam a nedbá o sebe. Vždy by mohla chodit do posilovny také... Ale to je jenom můj pocit z jejího psaní, třeba ona o sebe také pečuje, ale jiným způsobem.

no vidíš, tak to neřeš.. každý dělá to co ho baví!

Není tady

#79 24. 1. 2015 9:46

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Natasa.Gollova napsal(a):

Je mi 46 let, manzelovi je 50 a mame 2 dospele deti. Je to docela spokojene a stastne manzelstvi krome jedne veci. S manzelem jsme se nemohli dohodnout na frekvenci sexu. Mne staci jednou za mesic, on by chtel petkrat do tydne. Podle meho nazoru, nikdo na svete, ani muj manzel, nema pravo me k sexu nutit a to za zadnych okolnosti. To je muj nazor. Manzel nejprve nalehal, premlouval mne, vyvijel natlak (ne fyzicky, manzel neni zadny nasilnik, to zas ne), byl neodbytny, otravny, ale ja se mu proste nepodvolila.
A pak to vsechno najednou ustalo.
Cirou nahodou jsem zjistila, ze si manzel nasel milenku. Byla jsem v soku. Vy si asi ted myslite: a cos cekala, ty pitoma kravo, kdyz nechces s manzelem jit do postele, byla to jen otazka casu.
O te milence jsem zjistila par informaci a jednou jsem ji taky videla. Vim jeji jmeno, je ji 23 let, pracuje jako prodavacka. Musim uznat, to berte jako nezavisle konstatovani, ze je mnohem hezci a atraktivnejsi nez ja a taky ma mnohem vyvinutejsi hrudnik nez ja, jestli mi dobre rozumite. Vic o ni nevim. Chodi do stejneho fitnesscentra jako muj manzel, tam se asi potkali.
Manzel ma dokonale vymysleny system, jak milenku utajit, nechci zachazet do podrobnosti, ale jednou mesicne, POUZE jednou mesicne, za ni zajde, vyhradne pres den (nocni nepritomnost by manzel nevysvetlil), spolu jdou k ni, tam se miluji (neptejte se, jak to vim, proste to vim) a pak se rozejdou. Manzel ma na tu dobu naprosto neprustrelne alibi, vsechno ma promyslene, nikdo nic netusi. Zjistila jsem to jen ja shodou nekolika okolnosti. Jinak se manzel chova naprosto normalne, jako drive, je mily, pozorny, staci mu se mnou sex jednou za mesic.
Nechci se rozvadet. Netesi me dana situace, ale jsem mu ochotna milenku tolerovat za predpokladu, ze: 1. pujde jen o sex, ne o city 2. nikdo se to nedovi, ani nase deti, ktere v otci vidi vzor 3. nedojde k nasledku (nemanzelske dite). ALe jelikoz nemam jistotu ani v jednom bodu, je to cele vlastne k nicemu.
Treba je to mlada nevinna holka, kterou svedl manzel. Treba ani nevi, ze jeji milenec je zenaty otec dvou deti. Treba ji manzel slibuje, ze se se mnou rozvede a veme si ji. Treba ona je vypocitava mrcha a zlatokopka, ktera svedla jeho. Nevim, zda na ni neutraci nejake penize (hotovost nebo dary). Treba chce zamerne otehotnet, aby pak ziskala alimenty. Nevim. Jsou to jen spekulace.
Poradite mi, co dal? Zatim jsem o tom s nikym nemluvila a nechci to aspon prozatim rozebirat ani s manzelem. Nejvice mi zalezi na tom, aby se to nedozvedeli nase deti.

Řeklas to sama, Natašo, když už to chceš vidět na tvrdo. Sama ses dokonce takhle nehezky nazvala... hm.

Upravil(a) Eva. (24. 1. 2015 9:47)

Není tady

#80 24. 1. 2015 9:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

aprill napsal(a):

Eva. napsal(a):

no vidíš, tak to neřeš.. každý dělá to co ho baví!

Já to neřeším.
Nataša se ptala o radu, tak se snažím radit dle svého nejlepšího vědomí, co by měla udělat ona, aby se jejich vztah s manželem zlepšil.

Není tady

#81 24. 1. 2015 9:51

helena
♥♥♥♥♥♥♥

manžel chodí v 50 do posilovny
To víš... pokud chce někdo mít "románek s mladým telecím" (Folk Team - Nadčlověk), pak musí něco "obětovat"... a už pohodlí, prachy nebo třeba vlastní důstojnost... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#82 24. 1. 2015 9:57

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Eva. napsal(a):

Také mě zaujalo, že manžel chodí v 50-ti do posilovny, že o sebe pečuje.

Co je na tom divnýho? Já teda do posilky nechodím, protože si myslím - možná naivně big_smile - že na svůj věk nevypadám zas tak špatně, ale plno chlapů v tomto věku začíná tloustnout, plešatět apod., takže se nedivím, že do toho fitka občas zajdou... (i když tu plešku tam nevyřešej, to je mi jasný)

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#83 24. 1. 2015 10:16

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Lamatko napsal(a):

Ne chápu ze některé zeny mají větší chu než muži, ale ze svého okolí vím, ze spis muž je ten iniciátor. To je jen můj názor a zkušenost. Ale každy a si mysli svoje

Muz je iniciaor, protze ho spolecnost jako iniciatora akceptuje, patri to l muzske tradici, ze muz je v tomto aktivni. Muz se sexualnimi uspechy chlubi. Zena to nikdy nemohla. Uz jen to, ze od zen se tvrde vyzdolalo byt pannou. A nekde jeste pod trestem smrti stale vyzaduje.

Vetsi sexualni potencial maji ale zeny.

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#84 24. 1. 2015 11:16

Natasa.Gollova
♥------

Ted mam vice casu, takze budu reagovat trochu obsirnej.
Delate si mne dojem starnouci zeny, ktera na vsechno kasle, ale to neni pravda. Muj psychicky vek, nebo jak to mam nazvat, je neco mezi 40 - 50 a tolik mi i je. Manzeluv psychicky vek je neco kolem 40-45. CHodi cvicit a ja take, i kdyz je pravda, ze mnohem mene intenzivne nez on. Ale nemyslim, ze bych byla vylozene nehezka nebo obezni. Ale na tu jeho milenku co se tyce vzhledu nemam a na jeji figuru nema 90 % zen. Treba je jeji krasa dilem plastickeho chirurga, ja nevim, jenom spekuluji.
S manzelem mame perfektni vztah, skvele manzelstvi, projevujeme si neznosti, oba pracujeme, oba mame v nasi domacnosti nezastoupitelne misto. Co se tyce me sexuality, rozhodne bych se nanazvala frigdni. Manzel se mi jako muz libi a diky posilovne jeste vic (siroka ramena, ploche bricho, na kterem neni ani jediny naznak tuku, svaly jako z oceli, proste fesak...). Co se tyce sexu, tak si ho kvalitativne velice uzivame, jak ja tak i on. Manzel je zrucny milenec. Nechci zachazet do prilisnych intimnosti, ale umi me uspokojit (myslim orgasmus a tak). Ale ja na to mam chut proste jen jednou za mesic. Kdysi to tak nebylo, ale ted s rostoucim vekem ma chut na sex co do kvantity klesa. Je to tak, nevim, zda je to hormonalni zalezitost nebo neco jineho, ale nemyslim, ze bych byla nejak nemocna a ani nemam odpor k sexu kvuli nejake traume. Podle meho nazoru nelze rict, kolik pohlavnich styku za mesic je norma, co je pod normou a co je nad normou.
Z vasich predchozich prizpevku, ktere vsechny byly urcite mysleny dobre a ja jsem vdecna za kazdou radu, vyplyva, ze meho manzela vnimate jako zadoniciho, sexualne vyhladoveneho nestastnika, ktery na kolenou prosi o sex a ja, protoze mam misto srdce kus ledu, ho odmitam. Ale nase spory ohledne sexu byly spis takove, ze jsem si pripadala jako nevinny clovek falesne obvinen ze zlocinu a manzel byl policajt, ktery se mne snazil psychickym natlakem prinutit podepsat priznani o me vine. Mozna to tak nemyslel, mozna uz byl fakt zoufaly, tak moc mu sex chybel, ale ve mne to vzbuzovalo odpor.
CO se tyce te manzelske prisahy, narovinu reknu, ze si nepamatuji zcela presne text, jaky jsme rikali v kostele, treba se ten text za ty leta menil. Kdyz jsme byli mladi a randili jsme, tak jsme se jeden druheho ptali na spoustu veci, planovali jsme budoucnost. Ja vim zcela urcite, ze mi manzel sliboval vernost. A ja jemu taky. Kdyby mi rekl, ze mi verny nebude, nebo ze mi na tohle nechce odpovedet, nebo ze mi bude verny pouze pokud s nim budu mit sex casteji nez jednou za mesic, tak bych sice ocenila jeho uprimnost (i ta je ve vztahu dulezita), ale za manzela bych si ho asi nevzala.
Umite si nekdo predstavit, ze by se odehrala scena mezi manzeli, ze ona vejde do loznice a on tam ma milenku.
Ona: "Ty prase, jak jsi mi to mohl udelat! Po tolika letech manzelstvi!"
On: "Ale milacku, vzpomen si! Nikdy jsem ti vernost nesliboval. Ani tehdy v kostele/na narodnim vyboru. Ani ty ses na to nikdy vylozene neptala."
Ona: "Aha, tak promin. A budes mi verny od zitra?"
On: "Od zitra jeste ne, to te jeste podvedu, ale od pozitri uz jo."
Ona: "Tak dobre, jsme dohodnuti. A ted vas necham, aby jste dokoncili, co jste zacali, jdu uvarit obed. Ale beda ti, jestli te pozitri nachytam s milenkou!"
To, co jsem napsala, je, samozrejme, radne pritazene za vlasy, neberte to zcela vazne.
Premyslela jsem jeste jednou o tom, co vim o manzelove nevere, i kdyz k ni chodi, tak se krome sexu opravdu nicemu jinemu nevenuji, ale tech nekolik hodin sexu, co tam travi, je tak intenzivnich, div se neprolomi postel (uz jednou jsem vas prosila a ted vas prosim opet - neptejte se, odkud vim takove podrobnosti z jejich postelovych hratek, proste to vim, a dal to, prosim, nerozebirejme). Takze tam asi fakt chodi jenom kvuli fyzickym potrebam. Pak je ovsem zahadou, proc to dela ona, ale tohle uz jsme tady rozebirali.
Mimochodem, vcera vecer jsme meli s manzelem zajimavy rozhovor, nechci predbihat. Kdyz se to nejak vyvine, tak to sem napisu, mozna vas to zaujme.

Není tady

#85 24. 1. 2015 11:59

sandra
♥♥♥♥♥♥-

Nedivim se, ze pod nimi praska postel. Uprimne, pokud se nebudes snazit vyjit partnerovi vstric a hledat kompromis pro oba dva, bude si to hledat jinde i dal. Protoze partnersky vztah neni o tom - ja to chci takhle a ty se musis prizpusobit.

Není tady

#86 24. 1. 2015 12:03

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK

Nataso Golova,myslim,ze toto cele je “gol do vlastni branky“..., vsem prospesny. I Babinetu. Gratuluji...

Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

#87 24. 1. 2015 12:03

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Umite si nekdo predstavit, ze by se odehrala scena mezi manzeli, ze ona vejde do loznice a on tam ma milenku

Tak to by byla jistě velmi zajímavá situace big_smile, ale pochybuji, že by si někdo vodil milenku / milence do bytu... big_smile

Není tady

#88 24. 1. 2015 12:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥

pochybuji, že by si někdo vodil milenku / milence do bytu
Možná bys byl překvapenej, co za blby žije mezi námi... pár jsem jich za život potkala - obou pohlaví.
Ony se tyhle maléry kupodivu rychle roznesou... docela zajímavý, když uvážíš, že jsou u toho jen ti tři http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#89 24. 1. 2015 12:15

Natasa.Gollova
♥------

Dorka napsal(a):

Nataso Golova,myslim,ze toto cele je “gol do vlastni branky“..., vsem prospesny. I Babinetu. Gratuluji...

Nerozumim, jak to myslis?

Není tady

#90 24. 1. 2015 12:16

Dorka
Zablokovaný

helena napsal(a):

...Ony se tyhle maléry kupodivu rychle roznesou... docela zajímavý, když uvážíš, že jsou u toho jen ti tři http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

...a nekdy jeste kamera,ze jo? To se pak “roznasi“ docela jednoduse...tillfreds

Není tady

#91 24. 1. 2015 12:16

Barča
♥♥♥♥♥♥-

Natašo Gollová, tvé příspěvky mi připadají trochu jako "reportáže z manželství" od našeho zvláštního dopisovatele .......pokračování příště. vissla
Co ti NEvadí na nevěře tvého manžela?

Není tady

#92 24. 1. 2015 12:21

Barča
♥♥♥♥♥♥-

Mikeš napsal(a):

Umite si nekdo predstavit, ze by se odehrala scena mezi manzeli, ze ona vejde do loznice a on tam ma milenku

Tak to by byla jistě velmi zajímavá situace big_smile, ale pochybuji, že by si někdo vodil milenku / milence do bytu... big_smile

No, vzhledem k tomu, že o tom existuje dost vtipů, historek, literatury a filmů, tak asi vodí. Nebo kam myslíš, že se mají ti nešastníci uchýlit? Myslíš, že má každý na to, aby si pořídil šmajchlkabinet nebo na hodinový hotel?

Není tady

#93 24. 1. 2015 12:25

Dorka
Zablokovaný

Dorka napsal(a):

Nerozumim, jak to myslis?

Jednoduse: Pokud je to pravdivy pribeh (o cemz pochybuji), skvele se vyresilo,co vas vztah ohrozovalo.Pokud plati b/,tedy romanek na pokracovani od sikovneho dopisovatele, dobre zabavil znudene Babinetaky...

Není tady

#94 24. 1. 2015 12:35

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

Možná bys byl překvapenej, co za blby žije mezi námi... pár jsem jich za život potkala - obou pohlaví.

Asi mᚠpravdu, taky znám pár podobnejch případů.

Upravil(a) Mikeš (24. 1. 2015 12:36)

Není tady

#95 24. 1. 2015 12:42

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Barča napsal(a):

Nebo kam myslíš, že se mají ti nešastníci uchýlit? Myslíš, že má každý na to, aby si pořídil šmajchlkabinet nebo na hodinový hotel?

Barčo, šmarjá, ty nemᚠfantazii, nebo co? big_smile V autě, na louce, v kanceláři... možností je spousta... gloria

Není tady

#96 24. 1. 2015 12:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Mikeš napsal(a):

Proč tohle píšeš? Zrovna ty?

Není tady

#97 24. 1. 2015 12:57

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Barča napsal(a):

Natašo Gollová, tvé příspěvky mi připadají trochu jako "reportáže z manželství" od našeho zvláštního dopisovatele .......pokračování příště. vissla

Mně to její psaní přijde zvláštní. Takové neosobní, studené, bez emocí. I to, co psala o randění a že kdyby jí řekl, že jí nebude věrný.... nebo že to nemůže slíbit... Bez citů. Jenom obchodní smlouva.

Není tady

#98 24. 1. 2015 13:22

Natasa.Gollova
♥------

Eva. napsal(a):

Barča napsal(a):

Mně to její psaní přijde zvláštní. Takové neosobní, studené, bez emocí. I to, co psala o randění a že kdyby jí řekl, že jí nebude věrný.... nebo že to nemůže slíbit... Bez citů. Jenom obchodní smlouva.

Do jiste miry mas pravdu. Jsem tezka flegmaticka, vse co delam, si nejdrive dobre promyslim, nepodleham emocim, nepodleham citum, vyjadruji se docela vecne, bez emoci, rekneme, ze "studene". Ale to jeste neznamena, ze nejsem clovek, ze nemam zadne city, ze nemam zadne emoce.

Není tady

#99 24. 1. 2015 13:24

Dorka
Zablokovaný

Hm,a hlavne novy pribeh do “veceru pod lampou“?

Není tady

#100 24. 1. 2015 13:25

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Když takhle studeně dokážeš popsat, co manžel s milenkou dělá, když jsi to  chtěla vědět do takových podrobností, když tě nebolí, že to vůbec víš, to jsi teda jako kámen.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí