Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 20. 1. 2015 8:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Noční rituály

Selima napsal(a):

Tak ak ide o užavenie v akútnej situácii, to zasa pomôže aj úder kladivom po hlave - ide len o to, či to je najlepšie riešenie.

Víš stejně dobře jako já, žes napsala nesmysl.
Jestli znᚠlepší řešení, co měla Bibi udělat, když dcera 5 hodin řádila a terorizovala celou rodinu a nepomáhalo nic, tak jí ho napiš.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#77 20. 1. 2015 10:09

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Noční rituály

Bibi, nečetla jsem reakce, pouze tvůj text.
V současné době už i osvícení psychiatři a psychologové berou na vědomí fakt, že něco jako duše opravdu existuje.
Konečně se začíná mluvit o psychospirituální krizi a ta se striktně odděluje od psychiatrických nemocí.
Já si nemyslím, že tvá dcera je psychiatrický případ. Myslím si, že kineziologie a homeo jsou dobrým řešením, jen je třeba v téhle léčbě systematicky pokračovat.
To, co jsi na konci napsala, že dcera komunikuje s duchy a vidí auru, beru jako její "rozšířené vidění", tedy schopnost nahlížet i tam, kam my ostatní nevidíme. V případě, že vᚠdům stojí na bývalém pohřebišti, mi její chování dává jasný smysl.

Když "tam" nevidíme, neznamená to ještě, že to neexistuje, a ten, kdo tu pro nás neuchopitelnou schopnost má, je blázen.
Pro mne existuje jen jeden psychiatr, kterému bych v tomto případě s klidem svěřila své dítě a to MUDr. Petr Mílek. U něj mám jistotu, že nikoho zbytečně "nezapráškuje", protože ke svým pacientům přistupuje s pokorou a pracuje i s tím, co většina stále odmítá - s rožšířeným viděním druhých lidí.
Tady mᚠreference: http://www.znamylekar.cz/petr-milek/psy … ec-kralove
A ještě http://www.diabasis.cz/psychospiritualn … lni-krizi/

Myslím, že je to i o vás - tobě a tvém muži. Přijmout fakt, že máte "divné" dítě je možná začátkem pro konec jejího podivného chování.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#78 20. 1. 2015 12:14

Bibi77
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2015
Příspěvky: 16

Re: Noční rituály

Pandoro, dík za kontakt. Jsem ráda, že existuje někdo, kdo je ochoten přijmout fakt, že někteří lidé vidí víc než my ostatní. Docela se o toto zajímám, dcera je evidentně (jak mi to řeklo více lidí znalých věci) tzv. diamantové dítě.
Četla jsem knížky od Lorny Byrne a v té první ona popisuje svůj život v dětství a věci , které vidí. Naprosto se to shoduje.
Já věřím ,že jsou lidi, kteří tuto schopnost mají. I moje sestřenice viděla už jako dospělá ducha svého dědy, babičky,atd. A je úplně normální.  Takže si myslím, že je potřeba pracovat s každým člověkem -potenciálním pacientem komplexně.

Není tady

 

#79 20. 1. 2015 15:27

petrulec
♥------
Registrovaný: 15. 7. 2014
Příspěvky: 9

Re: Noční rituály

Teoreticky to může být akutní stresová porucha.

Není tady

 

#80 20. 1. 2015 17:49

šestka
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 1. 2013
Příspěvky: 113

Re: Noční rituály

Mě to její chování připadá jako autismus.

Není tady

 

#81 20. 1. 2015 18:04

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Noční rituály

Taky mi to přijde jako autistické rysy, to už jsem tady psala.
Stejně jako to, že by se rodiče měli v první řadě zabývat tím, že dcera vidí duchy a auru. A zřejmě neví, co si s tím počít a možná má z toho strach. Takže hledat někoho, kdo tomu rozumí, aby s dcerkou nějak pracoval.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#82 20. 1. 2015 18:06

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Noční rituály

Bibi, to, že Tvoje dcera vidí duchy a má svoje rituály mohou být dvě odlišné věci. Nemusí to spolu souviset. Nedávno jsem se bavila s jednou slečnou - je jí 19 let, duchy vidívala (teď už méně), ale nic jiného. Chci říct, že jinak nemá problém. Ty rituály - to už nejsou jen nějaké náznaky, maličkosti, které by mohly vést k domněnce, že dcera potřebuje víc jistoty. Je to ve větší míře a asi bych připustíla možnost, že může jít o počátek psychického problému - jak psala Ivana. Nejsema odborník, vyslovuju pouze svůj názor.
Ještě jedna věc - jestli se nemýlím, psala jsi, že dceři je 10 let. Je tedy v počátku puberty, v těle nastává bouře a to je i období, kdy se mohou počátky psych. problému objevit. Rozumíš - nemusí to mí tnějakou konkrétní příčinu v rodině nebo nějakém  prožitku. Nemusí, ale může. Volila bych odboníka, jak zde zaznělo několikrát.

Obecná poznámka na okraj - Eva a Sahleb teda perlí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#83 20. 1. 2015 18:31

Anna M
♥♥-----
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 96

Re: Noční rituály

Pandorraa napsal(a):

Bibi, nečetla jsem reakce, pouze tvůj text.
V současné době už i osvícení psychiatři a psychologové berou na vědomí fakt, že něco jako duše opravdu existuje.
Konečně se začíná mluvit o psychospirituální krizi a ta se striktně odděluje od psychiatrických nemocí.
Já si nemyslím, že tvá dcera je psychiatrický případ. Myslím si, že kineziologie a homeo jsou dobrým řešením, jen je třeba v téhle léčbě systematicky pokračovat.
To, co jsi na konci napsala, že dcera komunikuje s duchy a vidí auru, beru jako její "rozšířené vidění", tedy schopnost nahlížet i tam, kam my ostatní nevidíme. V případě, že vᚠdům stojí na bývalém pohřebišti, mi její chování dává jasný smysl.

Když "tam" nevidíme, neznamená to ještě, že to neexistuje, a ten, kdo tu pro nás neuchopitelnou schopnost má, je blázen.
Pro mne existuje jen jeden psychiatr, kterému bych v tomto případě s klidem svěřila své dítě a to MUDr. Petr Mílek. U něj mám jistotu, že nikoho zbytečně "nezapráškuje", protože ke svým pacientům přistupuje s pokorou a pracuje i s tím, co většina stále odmítá - s rožšířeným viděním druhých lidí.
Tady mᚠreference: http://www.znamylekar.cz/petr-milek/psy … ec-kralove
A ještě http://www.diabasis.cz/psychospiritualn … lni-krizi/

Myslím, že je to i o vás - tobě a tvém muži. Přijmout fakt, že máte "divné" dítě je možná začátkem pro konec jejího podivného chování.

Ano. Pandorro, nelze jen souhlasit a srdečně zdravím!

Upravil(a) Anna M (20. 1. 2015 18:32)

Není tady

 

#84 20. 1. 2015 19:02

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Noční rituály

šestka napsal(a):

Mě to její chování připadá jako autismus.

mi ne.

Není tady

 

#85 20. 1. 2015 19:23

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Noční rituály

Mlátit dítě, zamykat dítě...sorry. Nejde očividně o vzpupnost nebo naschvály dítětě, když je z toho holčička očividně sama dost nešastná.
Když jsem to včera četla, tak se mi úplně udělalo zle a jsem rada, že má ta holčička za maminku Bibi a ne jiné "chytré" pisatelky.

Bibi, moc držím palce hjarta

Není tady

 

#86 20. 1. 2015 20:09

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Noční rituály

S úžasem a hubou dokořán hledím na to, jak majkafa dokáže během 4 stránek přešaltovat od zpovykaného spratka, jemuž je nutno stanovit pevné mantinely, přes spratka, jehož je nutno zavřít někam, kde nebude svým vyváděním rušit zbytek rodiny, k okamžité odborné pomoci, odvozu na specializované psychiatrické pracoviště, a teď tu máme dokonce autismus. roll
To všechno proložené poukazováním na neschopnost rodičů.
Koukám, že bys taky uživila jednoho Ovčáčka co mluvčího, viď? hmm


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#87 20. 1. 2015 21:19

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Noční rituály

sandro, až budeš mít vlastní děti, až budou pak dospělé a tobě jako matce NIKDY neselžou nervy, pak si můžeme popovídat... Až o tom budeš něco vědět z vlastních zkušeností. offtopic
To se týká i ostatních svatých matek. A hodí kamenem, jestli jim při výchově jejich dětí NIKDY neselhaly nervy. Mně by po takovém pětihodinovém výstupu, jaký tady popsala Bibi, selhaly. Jsem jenom člověk.

Upravil(a) Eva. (20. 1. 2015 21:21)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#88 20. 1. 2015 23:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Noční rituály

Eva. napsal(a):

Selima napsal(a):

Tak ak ide o užavenie v akútnej situácii, to zasa pomôže aj úder kladivom po hlave - ide len o to, či to je najlepšie riešenie.

Víš stejně dobře jako já, žes napsala nesmysl.
Jestli znᚠlepší řešení, co měla Bibi udělat, když dcera 5 hodin řádila a terorizovala celou rodinu a nepomáhalo nic, tak jí ho napiš.

To bola irónia, hyperbola, humor, poetická licencia... kapitulation A než diea niekam zatvára je lepšie necha ho tak a za bieleho dňa sa spýta napr. školskej psychologičky, apod. Možno aj nič nerobi je lepšie ako zatvára ho... roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#89 20. 1. 2015 23:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Noční rituály

Nervy mi prdli, ale nezatvárala som ho nikam... Raz som ho vyhodila za bytové dvere (podotýkam, že hodinu vykrikoval, že pôjde od nás preč), ale pyšná na to nie som a nikomu by som to veru neradila.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#90 21. 1. 2015 5:59

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Noční rituály

Eva. napsal(a):

sandro, až budeš mít vlastní děti, až budou pak dospělé a tobě jako matce NIKDY neselžou nervy, pak si můžeme popovídat... Až o tom budeš něco vědět z vlastních zkušeností. offtopic
To se týká i ostatních svatých matek. A hodí kamenem, jestli jim při výchově jejich dětí NIKDY neselhaly nervy. Mně by po takovém pětihodinovém výstupu, jaký tady popsala Bibi, selhaly. Jsem jenom člověk.

pokud někomu selžou nervy...tak své pochybení nedává jako návod. opět jsi se ukázala jako sobecký a necitlivý jedinec.

Není tady

 

#91 21. 1. 2015 7:28

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Noční rituály

S úžasem a hubou dokořán hledím
Nápodobně... jen jsi to napsala dřív...
Ale zas na druhou stranu - už jsme si mohly/i zvyknout, ne? http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
To všechno proložené poukazováním na neschopnost rodičů.
Nic tak nenačechrá vlastní ego a sebevědomí jako možnost udělat z druhýho nemožnýho necitlivýho indolenta...
Taky už to tu párkrát bylo.

sandro, až budeš mít vlastní děti, až budou pak dospělé a tobě jako matce NIKDY neselžou nervy, pak si můžeme popovídat
Nejsem sandra, ale mám všechny tebou požadovaný atributy http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png takže se cítím být práva onoho "popovídání"... například k tématu "svatých matek", kterým "NIKDY neselhaly nervy".
Bibi i "po takovém pětihodinovém výstupu" dceři nijak neubližuje, netrestá, nezraňuje... zatímco ty po pouhém přečtení navrhuješ jako řešení " bych ji byla zamkla do jejího pokoje" - to ti ty nervíky ruply docela fofrem. Ani nechci domejšlet, kdybys neco podobnýho měla doma... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#92 21. 1. 2015 7:34

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Noční rituály

aprill, člověk obvykle vidí v tom druhém to, s čím má sám problém. Tak to funguje.
Někdo v tom vidí návod. Jiný v tom vidí to, co jsem skutečně napsala. Svou odpověď na dotaz heleny a aprill, co bych (nejspíš) v této konkrétní situaci udělala . Také jsem napsala, že bych to nenechala dojít takhle daleko a řešila s dcerkou její problémy již dříve. Nenechala bych se terorizovat a manipulovat do takových rituálů, jaké popisuje Bibi, protože ona tím jen zvyšuje dcerčinu nejistotu místo toho, aby její stav řešila průběžně a DLOUHODOBÉ s odborníky, aby k těmto krajním stavům nedocházelo.

Bibi, co tomu říká tvůj manžel, že s dcerou hraješ její hry a nechᚠse takhle manipulovat jejími rituály, až to dojde do takových extrémů, jaké popisuješ?
Rituály ano, pokud je dítě potřebuje. Ale neškodné jemu i okolí a bez mé asistence.
Bibi, už jste byly u lékaře a řešíte akutní situaci? Neotálej do chvíle, než dcera dojde do psychického rozpoložení, že si při svém vzteku, když rituály nefungují tak, jaké má nutkání, ublíží.

Upravil(a) Eva. (21. 1. 2015 7:35)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#93 21. 1. 2015 8:04

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Noční rituály

Přesně stejně jsem se chovala já jako malá, tj. kolem 4-6 let. Terorizovala jsem rodiče před spaním, jak má být složený kapesník, jak musí být načechrán polštář, kolikrát mám dostat pusu atd. Až jednoho dne rodičům došla trpělivost a na něčí radu, že mají utnout mnou vyžadované aktivity, nastavit režim dle sebe a nechat mě a se s tím poperu jak můžu. Že déle než 3 dny "přešaltrování" trvat nebude.
Tak v den D rodiče změnili své chování, já křičela, brečela, vztekala se, usnula jsem vyčerpáním z breku...ale fakt déle než tři dny mě to nevydrželo.

Není tady

 

#94 21. 1. 2015 14:23

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Noční rituály

Eva. napsal(a):

sandro, až budeš mít vlastní děti, až budou pak dospělé a tobě jako matce NIKDY neselžou nervy, pak si můžeme popovídat... Až o tom budeš něco vědět z vlastních zkušeností. offtopic
To se týká i ostatních svatých matek. A hodí kamenem, jestli jim při výchově jejich dětí NIKDY neselhaly nervy. Mně by po takovém pětihodinovém výstupu, jaký tady popsala Bibi, selhaly. Jsem jenom člověk.

Ja teda nevim, ale nechat se takhle teroriziova, sorry, nic jineho me nenapada, je sila. Moje selhani nervu by asi bylo, ze bych sla spat jinam.  Urcite jsem proti mlaceni deti, to vynechavam. Ale tady jsem bezradna. Jsem taky jen clovek.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#95 21. 1. 2015 15:52

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Noční rituály

Vlákno promazáno. Odstranila jsem veškeré off topic příspěvky týkající se tolik oblíbeného "zrcadlení", kterým se to na poslední straně vlákna jen hemžilo, jelikož toto je téma natolik závažné, zvl᚝ když se jedná o malé dítě, že se zde vaše přestřelky nehodí. Příspěvky mimo téma budu obzvláště zde nekompromisně a bez dalšího upozornění mazat.

Není tady

 

#96 21. 1. 2015 20:08

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Noční rituály

Eva. napsal(a):

sandro, až budeš mít vlastní děti, až budou pak dospělé a tobě jako matce NIKDY neselžou nervy, pak si můžeme popovídat... Až o tom budeš něco vědět z vlastních zkušeností. offtopic
To se týká i ostatních svatých matek. A hodí kamenem, jestli jim při výchově jejich dětí NIKDY neselhaly nervy. Mně by po takovém pětihodinovém výstupu, jaký tady popsala Bibi, selhaly. Jsem jenom člověk.

Evo, nikde jsem v uvodu necetla, ze se mohou k tematu vyjadrovat pouze ti, kteri splnuji podminky v poctu deti, veku, atd.  A k tvemu komentari, nezijes se mnou v domacnosti, takze nevim, kde beres tu jistotu, ze deti nemam.
Omlouvam se za offtopic.

Není tady

 

#97 21. 1. 2015 20:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Noční rituály

.

Upravil(a) Eva. (22. 1. 2015 8:05)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#98 21. 1. 2015 20:22

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Noční rituály

Eva. napsal(a):

3.7.2014 - Já děti taky nechci. Je těžký to přiznat, zejména když se ptají kamarádky, které se snazi zoufale otěhotnět sad

Tos napsala tady na babinetu ty, sandro. Chtěla jsem ti psát SZ, nechci to tu plevelit, ale bohužel mᚠplnou schránku.
To lžeš?

Omlouvám se autorce vlákna. Až si to sandra přečte, smažu to.

ty sis snad vedeš ke každému jménu poznámky...  to že děti nechce, neznamená, že je v domácnosti nemá.

Není tady

 

#99 22. 1. 2015 15:56

Bibi77
♥------
Registrovaný: 19. 1. 2015
Příspěvky: 16

Re: Noční rituály

Všem, které toto téma ještě zajímá a něco sem napsaly: Kolikrát se nestačím divit....
My se problém řešit snažíme, ale je tolik možných příčin... O OCD jsem něco četla, můžed to být,ale nemusí. Autistické znaky jsou jiné,to vylučuju.  Po chamomille je dcera klidnější, ale s usínáním jsou problémy pořád, takže máme od homeopata - dětského lékaře, který se zabývá jak klasickou medicínou, tak alternativou - homeopatika na rituály, následně jsme domluvení s paní, která má osobní zkušenosti (jak ona tak její dcera) s tím ,že vidí duchy, umí je odvádět a poradí dceři jak se s tím, že tuto schopnost má, vyrovnat. Podotýkám, že dcera se strašně těší,až se s ní setká a bude to moci probrat s někým,kdo je na stejné úrovni, co se týká těchto schopností.
Lékaři jsem samozřejmě řekla,že tam náznaky OCD mohou být nebo to  tak vypadá, ale vzhledem k celé situaci nám doporučil nejdřív zkusit homeopatika na rituály a sezení u paní. Myslí si totiž, že je lepší zkusit nejdříve tuto metodu a poté jít třeba k psychiatrovi, jelikož tam se vás neptají, dají vám léky na utlumení ,aby byl tzv.klid a neřeší další možné příčiny.
Doufám teda, že pomůže co jsem výše popsala. Pokud ne, zkusily bychom asi p. doktora (psychiatra) v Hradci Královém ( kontakt jsem dostala zde v diskuzi od jedné dobré duše, DÍK), který je osvícený a bere v potaz i to, že už je mezi námi více lidí, kteří "vědí" to co my ne.
Jen na okraj -  manžel to vidí podobně. 
Každopádně to chce hodně trpělivosti a snažit se řešit příčinu, ne následek.

Není tady

 

#100 22. 1. 2015 16:00

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Noční rituály

Bibi77 napsal(a):

Všem, které toto téma ještě zajímá a něco sem napsaly: Kolikrát se nestačím divit....
My se problém řešit snažíme, ale je tolik možných příčin... O OCD jsem něco četla, můžed to být,ale nemusí. Autistické znaky jsou jiné,to vylučuju.  Po chamomille je dcera klidnější, ale s usínáním jsou problémy pořád, takže máme od homeopata - dětského lékaře, který se zabývá jak klasickou medicínou, tak alternativou - homeopatika na rituály, následně jsme domluvení s paní, která má osobní zkušenosti (jak ona tak její dcera) s tím ,že vidí duchy, umí je odvádět a poradí dceři jak se s tím, že tuto schopnost má, vyrovnat. Podotýkám, že dcera se strašně těší,až se s ní setká a bude to moci probrat s někým,kdo je na stejné úrovni, co se týká těchto schopností.
Lékaři jsem samozřejmě řekla,že tam náznaky OCD mohou být nebo to  tak vypadá, ale vzhledem k celé situaci nám doporučil nejdřív zkusit homeopatika na rituály a sezení u paní. Myslí si totiž, že je lepší zkusit nejdříve tuto metodu a poté jít třeba k psychiatrovi, jelikož tam se vás neptají, dají vám léky na utlumení ,aby byl tzv.klid a neřeší další možné příčiny.
Doufám teda, že pomůže co jsem výše popsala. Pokud ne, zkusily bychom asi p. doktora (psychiatra) v Hradci Královém ( kontakt jsem dostala zde v diskuzi od jedné dobré duše, DÍK), který je osvícený a bere v potaz i to, že už je mezi námi více lidí, kteří "vědí" to co my ne.
Jen na okraj -  manžel to vidí podobně. 
Každopádně to chce hodně trpělivosti a snažit se řešit příčinu, ne následek.

držím vám všem palečky a to zvládnete pussa

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů