Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 12. 2014 11:13

Milhouse.vanHouten
♥------
Registrovaný: 9. 11. 2014
Příspěvky: 6

Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Predstavte si, ze otroctvi v nasi zemi nebylo dosud zruseno. Chteli by jste mit doma otroka? Kolik? Otroci nebo otrokyne? A co by delali? Nejde mi ted o nejaky prasarny ve smyslu sexualniho otroctvi, znasilneni, muceni a jine zvracenosti. Tohle nechapte jako pokus o sadomasochistickou erotickou povidku.
Zvlaste me zajima, co by chteli zeny. Sikli by se vam otroci, co pomahaji v domacnosti a nedostavaji za to vyplatu? Chteli by jste je mit vzdelane, nebo chcete pouze sikovne ruce na manualni praci? Byli by jste k nim tvrdi? Jak by jste je trestali?
A co otrokyne? Neprali by jste si, aby byly neatraktivni, aby vasi manzele nebyli v pokuseni? gloria
Bojovali by jste za zruseni otroctvi, nebo by vam to bylo jedno?

Upravil(a) Milhouse.vanHouten (13. 12. 2014 11:14)

Není tady

 

#2 13. 12. 2014 11:59

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Tak neříkám, že by se mi nelíbilo , kdyby po mém bytě pobíhal nahý mladý muž s vánočkou na břiše a vysával, vytíral a utíral prach.
Já bych si sedla k televizi , občas bych se podívala, jestli to dělá dobře , jestli se nefláká ...........zobala bych dobroty a pila drink.
Po gruntu by chlapec pěkně poděkoval a odešel po svých .
Jo a ještě by mi mohl udělat pořádnej nákup za svý , když jsem ta Bohyně.....yikes

Jenže skutečnost je úplně jiná , pokud se rozhodnete si pozvat takovýho hocha domů na uklid , nadiriguje vám , jaký si máte vzít kozačky  a korzet (bez toho není schopen uklízet ), jaké sexuální zážitky chce prožít a co přesně mu máte udělat .

Když ho pozvete na pouhý uklid , nikdo nepřijde .
Otroci jsou slibotechny .

Není tady

 

#3 13. 12. 2014 12:41

Milhouse.vanHouten
♥------
Registrovaný: 9. 11. 2014
Příspěvky: 6

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

rossmery napsal(a):

Tak neříkám, že by se mi nelíbilo , kdyby po mém bytě pobíhal nahý mladý muž s vánočkou na břiše a vysával, vytíral a utíral prach.
Já bych si sedla k televizi , občas bych se podívala, jestli to dělá dobře , jestli se nefláká ...........zobala bych dobroty a pila drink.
Po gruntu by chlapec pěkně poděkoval a odešel po svých .
Jo a ještě by mi mohl udělat pořádnej nákup za svý , když jsem ta Bohyně.....yikes

Jenže skutečnost je úplně jiná , pokud se rozhodnete si pozvat takovýho hocha domů na uklid , nadiriguje vám , jaký si máte vzít kozačky  a korzet (bez toho není schopen uklízet ), jaké sexuální zážitky chce prožít a co přesně mu máte udělat .

Když ho pozvete na pouhý uklid , nikdo nepřijde .
Otroci jsou slibotechny .

No tak takhle jsem to zrovna nemyslel...

Není tady

 

#4 13. 12. 2014 16:12

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Nechci mit otroka. Sluzebnictvo znam,  to je neco jineho, to se plati.

Otrok by znamenal, aby to byl clovek, ktery pracuje za jidlo a ubytovani.  Nechapu proc by mel byt nahy. To nechci.

Pokud se tyce toho uklizeni, manulani prace a pomoci v odmacnosti, je zajimave, ze ti to asociuje s otrokem.  Muj muz to dela a docela rad. Vsechno i zehli.  Nakupuje, vari...tudiz nikoho nepotrebuju. A samozrejme neni otrok.

Upravil(a) sahleb (13. 12. 2014 16:13)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#5 13. 12. 2014 17:14

Milhouse.vanHouten
♥------
Registrovaný: 9. 11. 2014
Příspěvky: 6

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

sahleb napsal(a):

Nechci mit otroka. Sluzebnictvo znam,  to je neco jineho, to se plati.

Otrok by znamenal, aby to byl clovek, ktery pracuje za jidlo a ubytovani.  Nechapu proc by mel byt nahy. To nechci.

Pokud se tyce toho uklizeni, manulani prace a pomoci v odmacnosti, je zajimave, ze ti to asociuje s otrokem.  Muj muz to dela a docela rad. Vsechno i zehli.  Nakupuje, vari...tudiz nikoho nepotrebuju. A samozrejme neni otrok.

jeee, to bylo hezky hjarta tummenupp

Není tady

 

#6 13. 12. 2014 17:32

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Milhouse.vanHouten napsal(a):

Predstavte si, ze otroctvi v nasi zemi nebylo dosud zruseno. Chteli by jste mit doma otroka? Kolik? Otroci nebo otrokyne? A co by delali? Nejde mi ted o nejaky prasarny ve smyslu sexualniho otroctvi, znasilneni, muceni a jine zvracenosti. Tohle nechapte jako pokus o sadomasochistickou erotickou povidku.
Zvlaste me zajima, co by chteli zeny. Sikli by se vam otroci, co pomahaji v domacnosti a nedostavaji za to vyplatu? Chteli by jste je mit vzdelane, nebo chcete pouze sikovne ruce na manualni praci? Byli by jste k nim tvrdi? Jak by jste je trestali?
A co otrokyne? Neprali by jste si, aby byly neatraktivni, aby vasi manzele nebyli v pokuseni? gloria
Bojovali by jste za zruseni otroctvi, nebo by vam to bylo jedno?

Šibe ti?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#7 13. 12. 2014 17:44

Dvořka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2014
Příspěvky: 84

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Mně se kdysi jeden známý nabízel, že by mi dělal otroka, chodil by po bytě nahý, sloužil by mi, já mu dávala rozkazy, příkazy a klidně ho i fyzicky trestala. Je to hnusný a zvrhlý, neumím a ani si to nechci představit usch

Není tady

 

#8 13. 12. 2014 18:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

"Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou, ten kdo do pout jímá otroky, sám je otrok."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 14. 12. 2014 1:25

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Milhouse.vanHouten napsal(a):

Predstavte si, ze otroctvi v nasi zemi nebylo dosud zruseno. Chteli by jste mit doma otroka? Kolik? Otroci nebo otrokyne? A co by delali? Nejde mi ted o nejaky prasarny ve smyslu sexualniho otroctvi, znasilneni, muceni a jine zvracenosti. Tohle nechapte jako pokus o sadomasochistickou erotickou povidku.
Zvlaste me zajima, co by chteli zeny. Sikli by se vam otroci, co pomahaji v domacnosti a nedostavaji za to vyplatu? Chteli by jste je mit vzdelane, nebo chcete pouze sikovne ruce na manualni praci? Byli by jste k nim tvrdi? Jak by jste je trestali?
A co otrokyne? Neprali by jste si, aby byly neatraktivni, aby vasi manzele nebyli v pokuseni? gloria
Bojovali by jste za zruseni otroctvi, nebo by vam to bylo jedno?

rozhodne zadneho otroka nepotrebuju


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#10 14. 12. 2014 1:27

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Dvořka napsal(a):

Mně se kdysi jeden známý nabízel, že by mi dělal otroka, chodil by po bytě nahý, sloužil by mi, já mu dávala rozkazy, příkazy a klidně ho i fyzicky trestala. Je to hnusný a zvrhlý, neumím a ani si to nechci představit usch

Takovych uchylu najdes na netu stovky


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#11 14. 12. 2014 10:24

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Milhouse.vanHouten napsal(a):

Predstavte si, ze otroctvi v nasi zemi nebylo dosud zruseno. Chteli by jste mit doma otroka? Kolik? Otroci nebo otrokyne? A co by delali? Nejde mi ted o nejaky prasarny ve smyslu sexualniho otroctvi, znasilneni, muceni a jine zvracenosti. Tohle nechapte jako pokus o sadomasochistickou erotickou povidku.
Zvlaste me zajima, co by chteli zeny. Sikli by se vam otroci, co pomahaji v domacnosti a nedostavaji za to vyplatu? Chteli by jste je mit vzdelane, nebo chcete pouze sikovne ruce na manualni praci? Byli by jste k nim tvrdi? Jak by jste je trestali?
A co otrokyne? Neprali by jste si, aby byly neatraktivni, aby vasi manzele nebyli v pokuseni? gloria
Bojovali by jste za zruseni otroctvi, nebo by vam to bylo jedno?

Ne, nechtěla v žádném případě a v jakémkoli smyslu. Neznám ani nikoho ve svém blízkém okolí, kdo by o něčem takovém by jenom uvažoval. Odpovídá to tvé představě? big_smile
A můžu mít dotaz? Co tě vede k tomu klást tu takové otázky? gloria

Upravil(a) carpediem (14. 12. 2014 10:24)


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#12 15. 12. 2014 12:09

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Asi seš z jiné civilizace,nebot by jsi dobře věděl,že otroctví u nás vesele zkvétá a vůbec neskončilo ani není zakázané,je jen v trochu jiné podobě,používají sejiné názvy,ale obsah to má stejný.- ani v dnešní době se lidé nemohou ozvat ve své firmě,v práci,když se jim něco nelíbí,protože mají napaměti,že složenky se platit musí.Je to u nás novodobé otroctví,spousta přesčasů zadarmo,jen tak na oltář majiteli firmy,prácezadarmo a jen za naději,za snad konečně lidi uvidí taky za svou práci plat.Neděje se tak všude,ale přesto dost často;mě osobně se toto naštěstí netýká,zvýše uvedených důvodů jsem radši svým pánem.
Ale otroka,spíš otroky bych brala - ale to je dnes taky - říká se tomu jít pracovat na stáž,aby prý ti chudáci absolventi se mohli prokázat alespon nějakým papírem,že něco dělali,že mají alespon nějakou praxi.Pracují zadarmo.jen za skvělý pocit,že chodí "do" práce,dostávají snad jen příspěvek na oběd a dopravu.Tak to je další forma novodobého otroctví.

Takové tedy nabízím i já,s tím,že každý ode mě dostane jen to nejskvětlejší ohodnocení,páč papír snese všechno.HLASTE SE,zaměstnávám vás na stហúplně v klidu za kustoho žvance!Ale vážně.

Není tady

 

#13 15. 12. 2014 15:07

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Milhouse.vanHouten napsal(a):

Predstavte si, ze otroctvi v nasi zemi nebylo dosud zruseno. Chteli by jste mit doma otroka? Kolik? Otroci nebo otrokyne? A co by delali? Nejde mi ted o nejaky prasarny ve smyslu sexualniho otroctvi, znasilneni, muceni a jine zvracenosti. Tohle nechapte jako pokus o sadomasochistickou erotickou povidku.
Zvlaste me zajima, co by chteli zeny. Sikli by se vam otroci, co pomahaji v domacnosti a nedostavaji za to vyplatu? Chteli by jste je mit vzdelane, nebo chcete pouze sikovne ruce na manualni praci? Byli by jste k nim tvrdi? Jak by jste je trestali?
A co otrokyne? Neprali by jste si, aby byly neatraktivni, aby vasi manzele nebyli v pokuseni? gloria
Bojovali by jste za zruseni otroctvi, nebo by vam to bylo jedno?

Proboha ne yikes "Já nidy nikomu nohy nemyl, já nikdy nechtěl na trůnu sedět........."


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#14 16. 12. 2014 10:26

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Milhouse.vanHouten napsal(a):

Predstavte si, ze otroctvi v nasi zemi nebylo dosud zruseno. Chteli by jste mit doma otroka? Kolik? Otroci nebo otrokyne? A co by delali? Nejde mi ted o nejaky prasarny ve smyslu sexualniho otroctvi, znasilneni, muceni a jine zvracenosti. Tohle nechapte jako pokus o sadomasochistickou erotickou povidku.
Zvlaste me zajima, co by chteli zeny. Sikli by se vam otroci, co pomahaji v domacnosti a nedostavaji za to vyplatu? Chteli by jste je mit vzdelane, nebo chcete pouze sikovne ruce na manualni praci? Byli by jste k nim tvrdi? Jak by jste je trestali?
A co otrokyne? Neprali by jste si, aby byly neatraktivni, aby vasi manzele nebyli v pokuseni? gloria
Bojovali by jste za zruseni otroctvi, nebo by vam to bylo jedno?

To je ale blbina roll


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#15 16. 12. 2014 14:29

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

A co mᚠdoma ty? Nebo jsi ten otrok?

Není tady

 

#16 16. 12. 2014 18:33

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Milhouse.vanHouten napsal(a):

Chteli by jste
co by chteli zeny...... by jste..... Byli by jste... Jak by jste je trestali?
..... by jste si
Bojovali by jste.....

Za ty hrubky bych ho seřezala rákoskou až by byl modrej!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#17 16. 12. 2014 18:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Za ty hrubky bych ho seřezala rákoskou až by byl modrej!
Ten by měl radost... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#18 16. 12. 2014 19:22

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

helena napsal(a):

Za ty hrubky bych ho seřezala rákoskou až by byl modrej!
Ten by měl radost... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Třeba ty hrubky byly mimikry. lollollol


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#19 6. 12. 2016 9:57

Daniela Obrová
♥------
Registrovaný: 6. 11. 2016
Příspěvky: 4

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

No, řekla bych, že máme doma spoustu otroků, kteří ke své práci potřebují třeba jen trochu elektrického proudu a následné umytí. jinak nic. Tedy, až na naši asistenci. Ono to na první pohled tak nevypadá, ale bez nich jako bez ruky. Nedávno mi jeden otrok, jménem vysavač, kleknul. Potřebovala jsem ho rychle nahradit. Naštěstí existují eshopy, které odesílají do 24 hodin (já se do města do elektry sama neodstanu). Takže jsem si vybrala vysavač na Galo.cz a byl doma v cuku letu... Jen aby mi brzy neodšli další otroci...

Není tady

 

#20 6. 12. 2016 22:38

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Daniela Obrová napsal(a):

No, řekla bych, že máme doma spoustu otroků, kteří ke své práci potřebují třeba jen trochu elektrického proudu a následné umytí. jinak nic. Tedy, až na naši asistenci. Ono to na první pohled tak nevypadá, ale bez nich jako bez ruky. Nedávno mi jeden otrok, jménem vysavač, kleknul. Potřebovala jsem ho rychle nahradit. Naštěstí existují eshopy, které odesílají do 24 hodin (já se do města do elektry sama neodstanu). Takže jsem si vybrala vysavač na Galo.cz a byl doma v cuku letu... Jen aby mi brzy neodšli další otroci...

To ej ale blbina roll


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#21 7. 12. 2016 10:10

Janka66
♥------
Registrovaný: 28. 11. 2014
Příspěvky: 5

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Já si někdy připadám jako otrok, a teď i jako blbec - chybí mi poslední vánoční dárek - matrace pro manžela - nevím si rady - není tady ani oddílek, kde se ptát, tak se ptám tu a tam a nyní tady - najde se dobrá duše a poradí mi jakou matraci vybrat

kokosové vlákno - líná - studená pěna - pružiny - hlava mi nebere
http://www.kvalitni-matrace.eu/- nalezeno pro inspiraci

a už konečně ta jeho matrace nevrže

předem děkuji za radu

Není tady

 

#22 7. 12. 2016 13:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co tak mít otroka? - prevazne pro damy

Janka66 napsal(a):

Já si někdy připadám jako otrok, a teď i jako blbec - chybí mi poslední vánoční dárek - matrace pro manžela - nevím si rady - není tady ani oddílek, kde se ptát, tak se ptám tu a tam a nyní tady - najde se dobrá duše a poradí mi jakou matraci vybrat

kokosové vlákno - líná - studená pěna - pružiny - hlava mi nebere
http://www.kvalitni-matrace.eu/- nalezeno pro inspiraci

a už konečně ta jeho matrace nevrže

předem děkuji za radu

No jo, a to si vem, že co se někdy jeví jako "jako" může být i doopravdy gloria


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů