Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 11. 12. 2014 18:25

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: Nejhorší vánoční dárek

Tulipánka napsal(a):

Kosmetická sada - také dostávám celkem pravidelně. A také šampon. Bohužel za dob našich babiček tohle byl právě ten luxus, který ti dopřejou (voňavý šampon nebo sprchový gel). My tedy také babičkám pravidelně dáváme pod stromeček mýdla, šampony... ony z toho mají největší radost.
Jinak kdo nemáte rádi kreativní dárky: kreativní dárek je to nejcennější, co vám ten druhý může dát. Znamená to, že přemýšlí, co by vám udělalo radost. Tady přeci nejde o to, že se nakonec úplně "netrefí", ale že si dal tu práci a čas. A to je to nejcennější.
Třeba můj bratr: cokoliv mu k vánocům koupím, ohrne nad tím veřejně nos. Kupovala jsem mu značková trička, pak různé PC vychytávky (jako třeba USB ledničku na pivo - rád pije pivo)..., ale vždycky že je to blbost... a že prý mají radši pobyty na horách. Jenže to leze pořádně do peněz. Brácha má peněz dost, žijou v jiných relacích a neuvědomí si, že takhle drahý dárek třeba nekoupím ani svému manželovi nebo synovi...takže letos jsem se už našvala, napsala jsem, že si dáme jen symbolický dárek a koupila mu mini víno. Jestli nad tím zase ohrne nos, příští rok dostane normálně uhlí big_smile

lol lol
To je ale fakt, že dřív v tý kosmetice taková nabídka nebyla , tak možná některý lidi to dávaj, protože si myslí, že dávaj DÁREK. My si třeba taky dáváme mnoho let některý stejný dárky, třeba zeák dostane vždycky salám (mimo jiné ), já dostanu dycky bačkory, který miluju .
Tak ty babičky jsou zajetý na kosmetický balíček, kterej dávaj pořád dokola .

Není tady

 

#27 11. 12. 2014 18:27

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: Nejhorší vánoční dárek

lupina montana napsal(a):

Jaku napsal(a):

a pak taky pojem "klasická kosmetika" - co to je?

Třeba růžová Chloé vissla
Já dostávala semtam dost příšerný dárky od tchýně (to si přešiješ, ty jsi šikovná) ale musím přiznat, že já jsem jí třeba zkraje dávala takový ty belgický pralinky, jakože jí udělám radost drahou čokoládou - ona čokoládu milovala. Jenže pak jsem nějak vypídila, že jsem ji tím vlastně urazila, že jsem jí dala "takovou malinkou bonbonierku, lakota jedna" lol koupila jsem jí tu největší za třetinu peněz a byla spokojenost na obou stranách....takže ano, psát Ježíškovi! Předejde se nedorozuměním....
Jinak já měla jedny vánoce úplně bez dárků (jakože za trest), takže se moc nevofňuju....

Některým lidem se nezavděčíš , když dᚠvelkou , řekne že je levná a když dᚠdrahou , řekne, že je malá ......lol

Není tady

 

#28 11. 12. 2014 18:32

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: Nejhorší vánoční dárek

Další děsnej dárek je takzvaný "puák ", to je dárek, kterej dotyčný od někoho před lety dostal a sušil ho doma ve skříni , než přijde jeho čas .big_smile
Takový dárky jsem párkrát potkala, dává je například naše macecha .

Není tady

 

#29 11. 12. 2014 19:12

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nejhorší vánoční dárek

Já jsem si tenkrát ten cibulák ani nepřála. Nepsala jsem dopis Ježíškovi smile Dárci  mi prý chtěli udělat radost, když mám ráda ten cibulák, tak mi ho koupili. A že je originál drahý, tak mi koupili napodobeninu - až 3 tácy různých velikostí. Vůbec nepochopili. Když už, tak mi mohli koupit nějakou cibulákovou drobnost, třeba jednu misku, nebo malinkatou vázičku, ale originál. A bylo by je to vyšlo levněji.
Neměla jsem srdce jim říct, že nemám radost, když byli tak nadšeni, že mám teď AŽ 3 "cibulákové" tácy. Vím, že to mysleli dobře, že mi fakt chtěli udělat radost.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#30 11. 12. 2014 19:22

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nejhorší vánoční dárek

Tulipánka napsal(a):

Jinak kdo nemáte rádi kreativní dárky: kreativní dárek je to nejcennější, co vám ten druhý může dát. Znamená to, že přemýšlí, co by vám udělalo radost. Tady přeci nejde o to, že se nakonec úplně "netrefí", ale že si dal tu práci a čas. A to je to nejcennější.

Tuli, chci se na něco zeptat. Když vymýšlíš kreativní dárek, chceš tím udělat radost hlavně sobě anebo hlavně obdarovanému?
Mně na tom nesedí to, že mám pocit, že se snažíš mermomocí vnutit kreativní dárky, aniž by si je obdarovaný třeba vůbec přál. I když nejsem na vymýšlení kreativních dárků, neznamená to, že když někomu dárek kupuji, že nepřemýšlím, co by mu mohlo udělat radost. I já jsem si dala tu práci a čas...
Každý, kdo nějaký dárek přinese, si dal tu práci a čas. Dokonce i ten, kdo ho koupil na benzínce, jak tady někteří rádi ofrňují nos. Už jenom že si vzpomněl... Nemusel to udělat. Ale on chtěl.

Upravil(a) Eva. (11. 12. 2014 20:04)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#31 11. 12. 2014 19:56

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Nejhorší vánoční dárek

lupina montana napsal(a):

Jaku napsal(a):

a pak taky pojem "klasická kosmetika" - co to je?

Třeba růžová Chloé vissla
Já dostávala semtam dost příšerný dárky od tchýně (to si přešiješ, ty jsi šikovná) ale musím přiznat, že já jsem jí třeba zkraje dávala takový ty belgický pralinky, jakože jí udělám radost drahou čokoládou - ona čokoládu milovala. Jenže pak jsem nějak vypídila, že jsem ji tím vlastně urazila, že jsem jí dala "takovou malinkou bonbonierku, lakota jedna" lol koupila jsem jí tu největší za třetinu peněz a byla spokojenost na obou stranách....takže ano, psát Ježíškovi! Předejde se nedorozuměním....
Jinak já měla jedny vánoce úplně bez dárků (jakože za trest), takže se moc nevofňuju....

růžová chloe?To slyším poprvé,co to je... já třebas ted používám kosmetiku s aragonovým olejem,i na vlasy,co si napajcám na face to si důkladně vybírám,takže to se fakt nikdo v mém případě nemůže strefit,i když nejde o drahou kosmetiku,ale nebývá běžně v regálech.

To s tou bonbošou je teda sranda,ale každému co jeho jest.

Mělas vánoce bez dárků za trest? To si nedovedu představit takhle trestat jak velké,tak i ty malé...Tys musela téda zlobit!!big_smilebig_smile

Není tady

 

#32 11. 12. 2014 20:28

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: Nejhorší vánoční dárek

Eva. napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Jinak kdo nemáte rádi kreativní dárky: kreativní dárek je to nejcennější, co vám ten druhý může dát. Znamená to, že přemýšlí, co by vám udělalo radost. Tady přeci nejde o to, že se nakonec úplně "netrefí", ale že si dal tu práci a čas. A to je to nejcennější.

Tuli, chci se na něco zeptat. Když vymýšlíš kreativní dárek, chceš tím udělat radost hlavně sobě anebo hlavně obdarovanému?
Mně na tom nesedí to, že mám pocit, že se snažíš mermomocí vnutit kreativní dárky, aniž by si je obdarovaný třeba vůbec přál. I když nejsem na vymýšlení kreativních dárků, neznamená to, že když někomu dárek kupuji, že nepřemýšlím, co by mu mohlo udělat radost. I já jsem si dala tu práci a čas...
Každý, kdo nějaký dárek přinese, si dal tu práci a čas. Dokonce i ten, kdo ho koupil na benzínce, jak tady někteří rádi ofrňují nos. Už jenom že si vzpomněl... Nemusel to udělat. Ale on chtěl.

Musel, protože on dobře ví, že dostane taky dárek a slušnost mu nedovolí nic nepřinést .
Akorát, že on to odflinkne a my složitě vymýšlíme, co má rád.

Pravda je, že tím kreativním dárkem člověk trochu vnucuje svoji vůli,  ale mě se třeba strašně líbilo, že BM dával k dárku ořechy v kterých bylo miminko v peřince , nebo jiná postavička .......vyráběl ty miniatury sám a bylo vidět , jakou mu to dalo práci .

Není tady

 

#33 12. 12. 2014 0:00

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Nejhorší vánoční dárek

Když se řekne nejhorší dárek, vzpomenu si na jednu známou, ta po porodu hodně přibrala (ne v těhotenství, ale po porodu, zajídala nevyspání a řev dítěte). Od svého otce pak dostala jako dárek DVD se zumbou s dovětkem "měla bys konečně se sebou něco začít dělat". Známá je nesportovní typ, k aerobicu, zumbě a podobným cvičením měla vždy odpor. Samozřejmě DVD si v životě nepustila. Takovýchto dárků bych se vyvarovala, darovala bych je pouze v případě, kdybych věděla, že to dotyčný ocení.

Co se týče kosmetiky, tak dostávám pravidelně dražší šampon z lékárny na mastné vlasy, tento dárek ale vítám, neuráží mě to.
Již několik let dostávám pár stejných dárků - čaje, kalendáře (stolní a nástěnný, motiv si vždy vyberu), teplé ponožky, ginkgo bilobu v kapslích. Za tyto dárky jsem ale ráda, využiju je, z kalendářů se těším po celý rok.

Není tady

 

#34 12. 12. 2014 8:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nejhorší vánoční dárek

Každý, kdo nějaký dárek přinese, si dal tu práci a čas. Dokonce i ten, kdo ho koupil na benzínce, jak tady někteří rádi ofrňují nos. Už jenom že si vzpomněl... Nemusel to udělat. Ale on chtěl.
Nebo taky nechtěl... ale nedonýst vůbec nic se jaksi nehodí, že... takže bych neřekla, že "si dal tu práci a čas" - jen popadnul první, co mu padlo pod ruku a vypadá aspoň trochu jako prezent.
Proč by měl přemejšlet nad tím, že tetička má ráda bílej čaj a dědeček třeba knížky o zbraních... ženská dostane šampón a pěnu, chlap cigára nebo flašku a je vymalováno.

tím kreativním dárkem člověk trochu vnucuje svoji vůli
Jak kdy - třeba kapesníčky s ručně vyšívaným monogramem mívají úspěch i v době těch papírovejch.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#35 12. 12. 2014 8:15

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nejhorší vánoční dárek

Kdyby skutečně nechtěl, nedaroval by nic. V tom není třeba hledat žádné složitosti.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#36 12. 12. 2014 9:21

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Nejhorší vánoční dárek

Eva. napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Jinak kdo nemáte rádi kreativní dárky: kreativní dárek je to nejcennější, co vám ten druhý může dát. Znamená to, že přemýšlí, co by vám udělalo radost. Tady přeci nejde o to, že se nakonec úplně "netrefí", ale že si dal tu práci a čas. A to je to nejcennější.

Tuli, chci se na něco zeptat. Když vymýšlíš kreativní dárek, chceš tím udělat radost hlavně sobě anebo hlavně obdarovanému?
Mně na tom nesedí to, že mám pocit, že se snažíš mermomocí vnutit kreativní dárky, aniž by si je obdarovaný třeba vůbec přál. I když nejsem na vymýšlení kreativních dárků, neznamená to, že když někomu dárek kupuji, že nepřemýšlím, co by mu mohlo udělat radost. I já jsem si dala tu práci a čas...
Každý, kdo nějaký dárek přinese, si dal tu práci a čas. Dokonce i ten, kdo ho koupil na benzínce, jak tady někteří rádi ofrňují nos. Už jenom že si vzpomněl... Nemusel to udělat. Ale on chtěl.

Evo,
samozřejmě, že chci, aby dárek udělal radost tomu druhému, protože když by neudělal, neudělá radost ani mně wink Dárek má podle mě udělat radost obdarovanému i darujícímu, nedá se to oddělit. Je to hlavně o sdílení společné radosti.
Nesnažím se vermomocí vnutit kreativní dárky, babičkám je většinou nedávám (tedy kromě třeba kalendáře s fotkami vnoučků a pravnoučků). Snažím se vymýšlet, co by toho druhého potěšilo (brácha si jednu dobu stěžoval, že nemá žádná hezká trička, že mu mamka nekoupí žádné značkové... no a já mu ho tedy koupila - bohužel zůstalo neoceněno). Brácha miluje počítače, tak jsem se mu snažila pořídit různé hračky k počítači - taky neoceněno. Pak jsem mu začala kupovat pití - no aspoň už mi přestal nadávat, že je to blbost.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#37 12. 12. 2014 9:35

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nejhorší vánoční dárek

Kalendář na další rok s fotkami vnoučátek dostávám a jsem za něj moc ráda. Ale tak nějak mě nenapadlo zařadit ho do kreativních dárků, ale asi takový je. Vyrábí ho můj ze sám a má ho každý rok nádherný. stolt Samozřejmě, tiskne ho tiskárna.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#38 12. 12. 2014 11:07

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: Nejhorší vánoční dárek

Vilemína napsal(a):

Když se řekne nejhorší dárek, vzpomenu si na jednu známou, ta po porodu hodně přibrala (ne v těhotenství, ale po porodu, zajídala nevyspání a řev dítěte). Od svého otce pak dostala jako dárek DVD se zumbou s dovětkem "měla bys konečně se sebou něco začít dělat". Známá je nesportovní typ, k aerobicu, zumbě a podobným cvičením měla vždy odpor. Samozřejmě DVD si v životě nepustila. Takovýchto dárků bych se vyvarovala, darovala bych je pouze v případě, kdybych věděla, že to dotyčný ocení.
Co se týče kosmetiky, tak dostávám pravidelně dražší šampon z lékárny na mastné vlasy, tento dárek ale vítám, neuráží mě to.
Již několik let dostávám pár stejných dárků - čaje, kalendáře (stolní a nástěnný, motiv si vždy vyberu), teplé ponožky, ginkgo bilobu v kapslích. Za tyto dárky jsem ale ráda, využiju je, z kalendářů se těším po celý rok.

No to je hodně nevkusnej dárek, naznačovat někomu, že má zhubnout .

Není tady

 

#39 12. 12. 2014 14:32

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nejhorší vánoční dárek

helena napsal(a):

Každý, kdo nějaký dárek přinese, si dal tu práci a čas. Dokonce i ten, kdo ho koupil na benzínce, jak tady někteří rádi ofrňují nos. Už jenom že si vzpomněl... Nemusel to udělat. Ale on chtěl.
Nebo taky nechtěl... ale nedonýst vůbec nic se jaksi nehodí, že... takže bych neřekla, že "si dal tu práci a čas" - jen popadnul první, co mu padlo pod ruku a vypadá aspoň trochu jako prezent.
Proč by měl přemejšlet nad tím, že tetička má ráda bílej čaj a dědeček třeba knížky o zbraních... ženská dostane šampón a pěnu, chlap cigára nebo flašku a je vymalováno.

tím kreativním dárkem člověk trochu vnucuje svoji vůli
Jak kdy - třeba kapesníčky s ručně vyšívaným monogramem mívají úspěch i v době těch papírovejch.

jj, souhlasím, na benzince nakupují dárky jen ti, kterým na obdarovaných nezáleží.

Není tady

 

#40 12. 12. 2014 15:01

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Nejhorší vánoční dárek

aprill napsal(a):

helena napsal(a):

Každý, kdo nějaký dárek přinese, si dal tu práci a čas. Dokonce i ten, kdo ho koupil na benzínce, jak tady někteří rádi ofrňují nos. Už jenom že si vzpomněl... Nemusel to udělat. Ale on chtěl.
Nebo taky nechtěl... ale nedonýst vůbec nic se jaksi nehodí, že... takže bych neřekla, že "si dal tu práci a čas" - jen popadnul první, co mu padlo pod ruku a vypadá aspoň trochu jako prezent.
Proč by měl přemejšlet nad tím, že tetička má ráda bílej čaj a dědeček třeba knížky o zbraních... ženská dostane šampón a pěnu, chlap cigára nebo flašku a je vymalováno.

tím kreativním dárkem člověk trochu vnucuje svoji vůli
Jak kdy - třeba kapesníčky s ručně vyšívaným monogramem mívají úspěch i v době těch papírovejch.

jj, souhlasím, na benzince nakupují dárky jen ti, kterým na obdarovaných nezáleží.

Taky ne vždycky smile kupuju dětem už pravidelně mimo jiné dálniční známku, na benzince .-)
Osobně nemám ráda dárky do kuchyně, to už mnohem radši svíčku než jakýkoliv spotřebič popř.pánvičku:-)

Není tady

 

#41 12. 12. 2014 19:24

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nejhorší vánoční dárek

holcina napsal(a):

aprill napsal(a):

helena napsal(a):

Každý, kdo nějaký dárek přinese, si dal tu práci a čas. Dokonce i ten, kdo ho koupil na benzínce, jak tady někteří rádi ofrňují nos. Už jenom že si vzpomněl... Nemusel to udělat. Ale on chtěl.
Nebo taky nechtěl... ale nedonýst vůbec nic se jaksi nehodí, že... takže bych neřekla, že "si dal tu práci a čas" - jen popadnul první, co mu padlo pod ruku a vypadá aspoň trochu jako prezent.
Proč by měl přemejšlet nad tím, že tetička má ráda bílej čaj a dědeček třeba knížky o zbraních... ženská dostane šampón a pěnu, chlap cigára nebo flašku a je vymalováno.

tím kreativním dárkem člověk trochu vnucuje svoji vůli
Jak kdy - třeba kapesníčky s ručně vyšívaným monogramem mívají úspěch i v době těch papírovejch.

jj, souhlasím, na benzince nakupují dárky jen ti, kterým na obdarovaných nezáleží.

Taky ne vždycky smile kupuju dětem už pravidelně mimo jiné dálniční známku, na benzince .-)
Osobně nemám ráda dárky do kuchyně, to už mnohem radši svíčku než jakýkoliv spotřebič popř.pánvičku:-)

no vidíš, já taky.... ale naposledy jsem ji  tuším koupila na poště.

Není tady

 

#42 12. 12. 2014 19:52

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nejhorší vánoční dárek

Jelikož kupování dárků na benzince napadá helena, myslím si, že zřejmě na benzince nikdy nebyla. Anebo jestli byla, pořádně se tam nerozhlédla. Mají tam krásné plyšáky, jaké člověk jinde nesežene, mají tam úžasné autoatlasy, jaké se v knihkupectví také koupit nedají,... Taky tam kupuji dětem dálniční známky jako dárek. A jak jsou za takový dárek rády.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#43 12. 12. 2014 20:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nejhorší vánoční dárek

kupování dárků na benzince napadá helena
Ale běž... to jsou zas ty tvoje potíže s pochopením psanýho textu... helena konkrétně napsala - tyhle dárky mi připadají "jako z benzinky"... takže by sis buď měla zopakovat učivo základní školy reta nebo aspoň   
p o m a l u   a   s o u s t ř e d ě n ě   
přečíst tohle:
"Dále se do uvozovek vkládají výrazy, které autor záměrně užívá v jiném (posunutém nebo opačném) významu, než je obvyklý. Často se tak také signalizuje ironie. Například: Americká občanská válka reprezentuje jakýsi „prototyp“ moderní totální průmyslové války. • Spíš než o „pravou ponorku“ šlo vlastně o ponorný útočný člun. • Otec za to svého syna „odměnil“ pohlavkem. • To byl teda „úspěch“."
http://www.csq.cz/12012/?tx_ttnews[tt_news]=959&cHash=f5a286103091bdfe8d1d62425e0952e0

Upravil(a) helena (12. 12. 2014 20:28)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#44 12. 12. 2014 20:28

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Nejhorší vánoční dárek

Já myslím že není špatný způsob ani špatné místo pro pořizování dárků, jsou jen nevhodně zvolená místa, způsoby nebo typy dárků vzhledem k tomu, koho chci obdarovat.

Mám ráda ručně vyráběné dárky, ale vždycky se snažím, aby byly skutečně TO ono co konkrétního člověka potěší. Dárek není sám o sobě dobrý jen proto, že je ručně vyrobený. Takže časově vytížené pekařce daruju směs na pečení muffinů ve skle, známému mlsounovi domácí čokoládové pralinky z kvalitní čokolády, atd. Zatvrzelí domácí kreativci ,kteří celou rodinu jako na běžícím pásu obdarovávají keramickými výtvory, háčkovanými dečkami a olejovými patlaninami pro mě nejsou o nic lepší dárci než ti, kdo bezmyšlenkovitě kupují pitomosti,  bez zvážení toho, komu má být dárek určen, obdarovávají prostě jen proto, že "musí".

Když někoho potěší kosmetický balíček nebo plyšák z benzínky, tak proč ne? Např. své mámě ze zásady nedávám dárky do kuchyně, protože vím, že svou kuchařskou roli vnímá jako povinnost a vybavení kuchyně jako nezbytnost, která pro ni není osobním dárkem. Naopak moje sestra se v kuchyni realizuje, je to pro ni koníček a nejvíc ocení novou vychytávku do kuchyně - za poslední roky si vybavuju láhev na šlehačku, přístroj na špagety, zmrzlinovač a vaflovač s plotýnkami ve tvaru zvířátek (vaří pro děti). Té dát kosmetiku, tak balíček skončí ve skříni pod umyvadlem, odkud ho vykydá při příštím předvánočním úklidu.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#45 13. 12. 2014 9:17

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: Nejhorší vánoční dárek

Pravda je , že kdybych už nikoho na světě neměla a nebyl by nikdo , kdo se o mě zajímá, tak asi kosmetickej balíček v Domově důchodců by mi udělal velkou radost .............každej dárek je totiž energie , tím dostáváte pozitivní energii od toho člověka . Je to podobný, jako když dostaneme výplatu........cítíte ten příliv pozitivní energie , když si domů nesete pěknou sumičku ?

Není tady

 

#46 13. 12. 2014 18:28

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Nejhorší vánoční dárek

Mě kosmetika taky potěší, protože většinou obdržím něco, co bych sama vůbec nevymyslela a neobjevila. Vždycky z toho "žiju" do příštích Vánoc...  smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#47 13. 12. 2014 18:30

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Nejhorší vánoční dárek

Vida, jak je tato diskuse pro mě poučná. Já jsem doposavad opravdu žila v tom, že kosmetická sada je vítaný dárek pro kohokoliv. Budu se muset krotit s jeho rozdáváním.

Není tady

 

#48 14. 12. 2014 11:16

babinetka211
♥♥-----
Registrovaný: 8. 9. 2014
Příspěvky: 37

Re: Nejhorší vánoční dárek

Jednou jsem dostala od přítele (a já ho tak milovala big_smile ) zelené spodní prádlo. Pistáciově zelené a hnusné jak noc. Ano, vím, že to kupoval asi za drahý peníz, ale byl to dárek, který jsem opravdu oplakala, a nerozdýchala celé 3 roky našeho vztahu. Pořád jsem přemýšlela, jestli jsem tak hnusná, že jsem si zasloužila takovou po*n. Já, vášnivý typ...čekající min. rudé krajkové prádlo (když už), a ono bylo hladké, PISTÁCIOVĚ ZELENÉ, tangáče až k pupku. No je už to snad 12 let, ale já tu po*n pořád vidím živě před sebou.

Není tady

 

#49 14. 12. 2014 11:20

babinetka211
♥♥-----
Registrovaný: 8. 9. 2014
Příspěvky: 37

Re: Nejhorší vánoční dárek

To hnusné jak noc je jen slovní obrat. Nic proti noci nemám a mám ji ráda. Vlastně nevím, proč se obecně říká hnusný/é jak noc a ne krásné jako noc...No každopádně. Prádlo bylo hnusné....jak...nevím co...prostě hnusné...big_smile

Není tady

 

#50 14. 12. 2014 12:46

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: Nejhorší vánoční dárek

babinetka211 napsal(a):

Jednou jsem dostala od přítele (a já ho tak milovala big_smile ) zelené spodní prádlo. Pistáciově zelené a hnusné jak noc. Ano, vím, že to kupoval asi za drahý peníz, ale byl to dárek, který jsem opravdu oplakala, a nerozdýchala celé 3 roky našeho vztahu. Pořád jsem přemýšlela, jestli jsem tak hnusná, že jsem si zasloužila takovou po*n. Já, vášnivý typ...čekající min. rudé krajkové prádlo (když už), a ono bylo hladké, PISTÁCIOVĚ ZELENÉ, tangáče až k pupku. No je už to snad 12 let, ale já tu po*n pořád vidím živě před sebou.

Tak oni ti chlapi jsou na dárky dost nešikovní , asi se snažil , ale vybral úplně blbě , nebo to prostě bylo levnější , než ta rudá krajka .....smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů