Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 12. 2014 8:17

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

tipy na dárky

Vymysleli jste pro své blízké nějaký originální dárek? Podělte se o něj s námi smile

Mé tipy:
tchán s tchýní mají rádi hudbu, takže jim dáme pod stromeček vstupenku na soukromý koncert jejich oblíbeného interpreta - u nás Plíhal revival. Písničky jsme natrénovali na kytaru a také zpěv tongue no a veečer si pěkně posedíme u stromečku u melodií Plíhala smile

švagr bude dělat autoškolu, tak mu chceme připravit vtipný test autoškoly, např. přijedeš na křižovatku ve tvaru T, jsi na vedlejší silnici a uprostřed silnice stojí koza. Co uděláš?
a) dám koze přednost v jízdě, byla na křižovatce jako první
b) silně zatroubím a budu doufat, že koza se vyděsí a vystřelí ze silnice ne mým směrem
c) dám koze výstražnou vestu, na krk p횝alku, na rohy jí napíchnu ceduli ŘÍZENÍ PROVOZU POLICISTOU a počkám, co se bude dít smile

Ještě mi pár dárků zbývá, tak se těším na vaše tipy....


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#2 1. 12. 2014 10:49

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: tipy na dárky

Já dám oběma dcerám jako dárek : Noc na Křivoklátě v apartmánu Magistra Kellyho ..............každá tam pojede s partnerem.
Sama dostanu dárkový poukaz na pobyt na faře ve Špindlu, přála jsem si ho .
A uvažuju , že několika lidem dám poukaz do cukrárny Hájek za několik stovek, kam chodí celá Praha .
To tedy není moc originální ,ale myslím, že je to překvapí, i když nevím jestli příjemně........big_smile

Není tady

 

#3 1. 12. 2014 10:54

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: tipy na dárky

Tulipánko, proč na Plíhal revival, proč ne rovnou na Plíhala? offtopic


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4 1. 12. 2014 10:58

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: tipy na dárky

Jinak musím říct, že se mi líbí , když někdo umí vyrobit vánoční dárek sám..........je z toho vidět, že ten člověk skutečně na druhýho myslí a dá si s dárkem práci.
A to je lepší dárek, než koupit něco za 2 tisíce.

Není tady

 

#5 1. 12. 2014 10:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: tipy na dárky

Dcera a ze dostali  pod stromeček poukázku na vyhlídkový let letadlem. Moc se jim to líbilo.
Osobně raději dostávám dárky, o které jsem si Ježíškovi napsala, které si opravdu přeji. Takže i od svých blízkých mám ráda, když i oni napíšou Ježiškovi, co si přejí oni.
Takové vtipné vymyšlené dárky a překvapení se podle mě hodí spíš k narozeninám, svátku a pod.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#6 1. 12. 2014 11:41

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: tipy na dárky

Eva. napsal(a):

Tulipánko, proč na Plíhal revival, proč ne rovnou na Plíhala? offtopic

Protože ty písničky budeme hrát a zpívat s manželem, takže Plíhal revival smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#7 1. 12. 2014 11:45

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: tipy na dárky

Eva. napsal(a):

Dcera a ze dostali  pod stromeček poukázku na vyhlídkový let letadlem. Moc se jim to líbilo.
Osobně raději dostávám dárky, o které jsem si Ježíškovi napsala, které si opravdu přeji. Takže i od svých blízkých mám ráda, když i oni napíšou Ježiškovi, co si přejí oni.
Takové vtipné vymyšlené dárky a překvapení se podle mě hodí spíš k narozeninám, svátku a pod.

My máme rádi vtipné a originální dárky i na vánoce, ale někdo třeba ne. Takže babičkám dávám třeba skleněný zdobený zvoneček, velká kniha křížovek pro seniory (s velkým písmem) .... to už pak musí člověk odhadnout, co má ten druhý rád.... když daruješ relaxační pobyt a mᚠo moc nižší příjem než obdarovaný, jaký to má smysl, když on sám si může koupit o moc lepší pobyt a vybere si ho podle vlastního uvážení? A nebo dát člověku poukaz na 500 Kč, 1.000 Kč na nákup x ... to vlastně jen tomu druhému dávᚠpeníze, žádnou hodnotu - radost.
A nebo když ti ten druhý řekne, co chce, tak už v tom není žádná romantika. To už si ten dárek může koupit rovnou sám a ty mu na něj dᚠjen peníze....

Upravil(a) Tulipánka (1. 12. 2014 11:46)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#8 2. 12. 2014 9:53

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: tipy na dárky

rossmery napsal(a):

Já dám oběma dcerám jako dárek : Noc na Křivoklátě v apartmánu Magistra Kellyho ..............každá tam pojede s partnerem.
Sama dostanu dárkový poukaz na pobyt na faře ve Špindlu, přála jsem si ho .
A uvažuju , že několika lidem dám poukaz do cukrárny Hájek za několik stovek, kam chodí celá Praha .
To tedy není moc originální ,ale myslím, že je to překvapí, i když nevím jestli příjemně........big_smile

Tak u nás by si s takkovým dárkem určitě našla pochopení,jsme mlsouni;),máte to pěkně vymyšlené!

Není tady

 

#9 2. 12. 2014 10:03

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: tipy na dárky

uvažuji,že k hl.dárkům dám každému ještě stírací los.

Jinak dospělým synům,kteří bydlí v podnájmu dáme každému permošku na plavání (plavat chodí)v ceně 1000,-/1ks + jednomu poukázku do RESERVD a druhému necháme v podobné ceně udělat nový potah na sedák na velmi jinak suprovou kancel.židli-sám není schopen se k takové akci odhodlat,protože je to spojeno s nějakou tou starostí a vynaložením vl.úsilí.

A já si tedy přeju krabičkovou dietu-od ledna.wink

Jinak taková ta rádobypřekvapení nemám ráda,nejsem typ,kterého užije na různé lapače prachu,veškeré doplnky,oblečení,kabelky apod.si nejradši vyberu také sama - ano,jsem v tomhle hodně dost náročná a proč ne.A zkušenost je taková nic moc,když se mě někdo snaží překvapit.A to,co si sama třeba nekoupím,protože je to skuteečně hodně drahé,to mi taky ještě nikdo nikdy nedal,takže za mě jakákoli překvápka nee.

Není tady

 

#10 2. 12. 2014 12:15

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: tipy na dárky

Tulipánka napsal(a):

My máme rádi vtipné a originální dárky i na vánoce, ale někdo třeba ne. Takže babičkám dávám třeba skleněný zdobený zvoneček, velká kniha křížovek pro seniory (s velkým písmem) .... to už pak musí člověk odhadnout, co má ten druhý rád.... když daruješ relaxační pobyt a mᚠo moc nižší příjem než obdarovaný, jaký to má smysl, když on sám si může koupit o moc lepší pobyt a vybere si ho podle vlastního uvážení? A nebo dát člověku poukaz na 500 Kč, 1.000 Kč na nákup x ... to vlastně jen tomu druhému dávᚠpeníze, žádnou hodnotu - radost.
A nebo když ti ten druhý řekne, co chce, tak už v tom není žádná romantika. To už si ten dárek může koupit rovnou sám a ty mu na něj dᚠjen peníze....

V dárcích romantiku nevidím. Romantika pro mě znamená něco jiného. I to je prima, dát peníze a obdarovaný si koupí, co on sám chce. Třeba dcera s nynějším manželem nechtěli žádná nežádoucí překvápka ani k svatbě. Chtěli peníze, které jim částečně zaplatily svatbu a taky si koupili, co oni sami chtěli, nemuseli pak řešit dvě žehličky,sklenky, co se jim vůbec nelíbí a podobně.
Mám ráda, když si dárek přeji, toužím po něm, napíšu Ježiškovi dopis, chodím se třeba na dárek dívat a těším se na něj. To těšení na to, co si doopravdy přeji, je pro mě hezké. Nežádané překvapení nemám ráda.
Nerozumím tomu, cos psala o relaxačním pobytu. I tam je lepší, když vím, co si obdarovaný přeje. Kdyby mně např. někdo koupil poukázku na masáže, musela bych ji vrátit nebo někomu darovat, protože nemám ráda, když na mě někdo cizí sahá.
Upřednostňuji dárky, které jsem si přála.
Skleněný zvoneček, taková milá drobnost, anebo třeba ty křížovky, když víš, že obdarovaný je rád luští, to jsou fajn dárky.
Pro mě peníze hodnota jsou. Lze je vyměnit za to, co si přeji anebo co si přejí mí blízcí.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#11 2. 12. 2014 13:24

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: tipy na dárky

Tulipánka napsal(a):

Eva. napsal(a):

.

My máme rádi vtipné a originální dárky i na vánoce, ale někdo třeba ne. Takže babičkám dávám třeba skleněný zdobený zvoneček, velká kniha křížovek pro seniory (s velkým písmem) .... to už pak musí člověk odhadnout, co má ten druhý rád.... když daruješ relaxační pobyt a mᚠo moc nižší příjem než obdarovaný, jaký to má smysl, když on sám si může koupit o moc lepší pobyt a vybere si ho podle vlastního uvážení? A nebo dát člověku poukaz na 500 Kč, 1.000 Kč na nákup x ... to vlastně jen tomu druhému dávᚠpeníze, žádnou hodnotu - radost.
A nebo když ti ten druhý řekne, co chce, tak už v tom není žádná romantika. To už si ten dárek může koupit rovnou sám a ty mu na něj dᚠjen peníze....

Tak dávat přímo peníze je strašný, měla jsem přítele a ten mámě dal pod stromek Palackýho , ona jemu dala Destinovou a oba byli spokojeni , prootže peníze pro ně byla nejdůležitější věc na světě a měli pocit krásně prožitých Vánoc......lol
Ale dát poukázku do nějakýho obchodu mi nepřijde stejný,třeba cukrárně Světozor nahraješ na kartu peníze a ten obdarovanej může utrácet podle potřeby i malé částky.
Takže třeba v létě jde na zmrzlinu a vzpomene si na svojí neteřinku, která v zimě tu zmrzlinu předplatila .
Já mám, ale takovej nešvar jako mnoho lidí , že dávám to co se líbí mě......já bych třeba byla nadšená , kdyby mi někdo dal poukázku do cukrárny, do bazénu , do solný jeskyně .
A ted zrovna bych moc chtěla porcelánovou krávičku na mléko (když někdo přijde na kafíčko ),hrozně se mi libí..........tak postupně celá rodina dostane porcelánovou krávu.......ty budou mít radost ..........lol

Není tady

 

#12 2. 12. 2014 13:44

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: tipy na dárky

My máme rádi vtipné a originální dárky i na vánoce, ale někdo třeba ne.
Tak tak... já nemám ráda vůbec žádný dárky - teda pro sebe http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 2. 12. 2014 14:15

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: tipy na dárky

rossmery napsal(a):

Tak dávat přímo peníze je strašný, měla jsem přítele a ten mámě dal pod stromek Palackýho , ona jemu dala Destinovou a oba byli spokojeni , prootže peníze pro ně byla nejdůležitější věc na světě a měli pocit krásně prožitých Vánoc......lol
Ale dát poukázku do nějakýho obchodu mi nepřijde stejný,třeba cukrárně Světozor nahraješ na kartu peníze a ten obdarovanej může utrácet podle potřeby i malé částky.
Takže třeba v létě jde na zmrzlinu a vzpomene si na svojí neteřinku, která v zimě tu zmrzlinu předplatila .
Já mám, ale takovej nešvar jako mnoho lidí , že dávám to co se líbí mě......já bych třeba byla nadšená , kdyby mi někdo dal poukázku do cukrárny, do bazénu , do solný jeskyně .
A ted zrovna bych moc chtěla porcelánovou krávičku na mléko (když někdo přijde na kafíčko ),hrozně se mi libí..........tak postupně celá rodina dostane porcelánovou krávu.......ty budou mít radost ..........lol

No právě. Když netuším, o čem ten druhý sní, mám sklon dávat to, co si přeji já sama. Co taky jiného? Přece mu nebudu dávat to, co shledávám hnusným...  Přijde mi to normální. A proto je podle mě lepší, když mi řekne, co si přeje, když napíše Dopis Ježíškovi. Anebo když nenapíše, dám peníze třeba v nějakém přáníčku, a on už si koupí to, co si doopravdy přeje nebo potřebuje. To samé i k narozeninám nebo jinému svátku či výročí. Nic špatného v tom nevidím.
Když si někdo moc přeje třeba novou televizi a peníze od dárců si dá dohromady, tak ji může mít. Když mu každý koupí nesmyslnou blbost, nebude mít to,co si přál a navíc bude otrávený z nevhodných dárků, protože někteří jsou pokrytci. V penězích je hodnota, dala jsem ji do nich já, musela jsem pracovat, abych je získala, tak proč je mám mermomocí vyměnit za něco, co si obdarovaný třeba vůbec nepřeje.
Líbilo se mi, když dcera a ze dostali ke svatbě zarámované obrázky z peněz a pak plnou velikou truhlu kovových peněz od svých kamarádů z jejich velké internetové party, bylo jich tam dohromady několik desítek tisíc, a v tom byly zamíchané i penízky čokoládové. Spousta těch kamarádů a kamarádek se zúčastnila i obřadu a připravili jim opravdu hezkou atmosféru. Při třídění jsme si užili kupu legrace. K truhle dostali i dárek - sečtení a napytlíkování peněz v jedné bance a výměnu za papírové. big_smile Ale ten dárek jim dárci prozradili až dodatečně, to bylo milé překvápko. big_smile

Upravil(a) Eva. (2. 12. 2014 14:23)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#14 2. 12. 2014 14:17

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: tipy na dárky

Tulipánka napsal(a):

Eva. napsal(a):

Tulipánko, proč na Plíhal revival, proč ne rovnou na Plíhala? offtopic

Protože ty písničky budeme hrát a zpívat s manželem, takže Plíhal revival smile

Pak jsem to pochopila. Takový revival je fajn big_smile ,ale pokud nemám finanční problémy, dala bych k revivalu ještě i vstupenky na opravdový Plíhalův koncert. Nejsou zase tak drahé.

Upravil(a) Eva. (2. 12. 2014 14:18)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#15 2. 12. 2014 15:08

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: tipy na dárky

Eva. napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

Eva. napsal(a):

Tulipánko, proč na Plíhal revival, proč ne rovnou na Plíhala? offtopic

Protože ty písničky budeme hrát a zpívat s manželem, takže Plíhal revival smile

Pak jsem to pochopila. Takový revival je fajn big_smile ,ale pokud nemám finanční problémy, dala bych k revivalu ještě i vstupenky na opravdový Plíhalův koncert. Nejsou zase tak drahé.

Evo,
můžeme dát vstupenky "live", ale pro mě vždy bylo symbolem dárku dát něco "nedostatkového", co si nemůže ten druhý jen tak koupit. Když by tchýn s tchýní chtěli, klidně si ty lístky koupí sami, jezdí často na koncerty a peněz mají dostatek. Jenže pro mě i pro ně má cenu právě ten koncert, který si oni nemůžou koupit - je nedostatkový. Určitě by jim žádný jiný blázen takový koncert neudělal big_smile
To samé testy na autoškolu - ty texty jsme vymysleli s manželem, je to část nás samotných a tenhle dárek si nikdo jiný nemůže nikde koupit. A vymýšlíme dárky na míru: když někdo z rodiny dělá autoškolu, dostane vtipný test do autoškoly. A když už žádný originální dárek nevymyslíme, koupíme třeba ponožky a dáme k tomu komentář, že jsem pro něj tento rok chtěli takový dárek, který ještě nikdy nedostal big_smile
Ostatní z toho mají radost, smějou se, že je to sranda....
Ale jak jsme psala, kdo to rád nemá, tomu kupuju wellnesprocedury (protože sám by si to pro sebe nikdy nekoupil) případně zvonečky, knížky křížovek, harlekýnky....
Já si třeba teď manželovi řekla, co bych chtěla k vánocům, ale radost z toho moc nemám, když vím, co dostanu. Ztrácí to to kouzlo.... to by leda musel být dárek, který si sama nemůžu pořídit (třeba nemám dost financí) a nebo který sama nedokážu vytvořit (třeba nové webové stránky, které manžel umí)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#16 2. 12. 2014 15:25

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: tipy na dárky

Eva. napsal(a):

Tulipánka napsal(a):

My máme rádi vtipné a originální dárky i na vánoce, ale někdo třeba ne. Takže babičkám dávám třeba skleněný zdobený zvoneček, velká kniha křížovek pro seniory (s velkým písmem) .... to už pak musí člověk odhadnout, co má ten druhý rád.... když daruješ relaxační pobyt a mᚠo moc nižší příjem než obdarovaný, jaký to má smysl, když on sám si může koupit o moc lepší pobyt a vybere si ho podle vlastního uvážení? A nebo dát člověku poukaz na 500 Kč, 1.000 Kč na nákup x ... to vlastně jen tomu druhému dávᚠpeníze, žádnou hodnotu - radost.
A nebo když ti ten druhý řekne, co chce, tak už v tom není žádná romantika. To už si ten dárek může koupit rovnou sám a ty mu na něj dᚠjen peníze....

V dárcích romantiku nevidím. Romantika pro mě znamená něco jiného. I to je prima, dát peníze a obdarovaný si koupí, co on sám chce. Třeba dcera s nynějším manželem nechtěli žádná nežádoucí překvápka ani k svatbě. Chtěli peníze, které jim částečně zaplatily svatbu a taky si koupili, co oni sami chtěli, nemuseli pak řešit dvě žehličky,sklenky, co se jim vůbec nelíbí a podobně.
Mám ráda, když si dárek přeji, toužím po něm, napíšu Ježiškovi dopis, chodím se třeba na dárek dívat a těším se na něj. To těšení na to, co si doopravdy přeji, je pro mě hezké. Nežádané překvapení nemám ráda.
Nerozumím tomu, cos psala o relaxačním pobytu. I tam je lepší, když vím, co si obdarovaný přeje. Kdyby mně např. někdo koupil poukázku na masáže, musela bych ji vrátit nebo někomu darovat, protože nemám ráda, když na mě někdo cizí sahá.
Upřednostňuji dárky, které jsem si přála.
Skleněný zvoneček, taková milá drobnost, anebo třeba ty křížovky, když víš, že obdarovaný je rád luští, to jsou fajn dárky.
Pro mě peníze hodnota jsou. Lze je vyměnit za to, co si přeji anebo co si přejí mí blízcí.

Vidím to dárečkování úplně stejně!A překvápka neé!

Není tady

 

#17 2. 12. 2014 15:49

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: tipy na dárky

Dát někomu peníze k Vánocům mi přijde,  jako bych říkala: nemám čas se tebou zabývat a něco vymýšlet , vlastně se o tebe nezajímám ,odbydu to penězma ........

Jiná situace je na svatbě, dostat třeba patery příbory je blbost.....
**********************************************************************

My  to mám vždycky tak, že hlavní dárek si objednáme  a vedlejší menší dárky dostaneme  jako překvapení .

Vědět o všech dárkách by mě asi mrzelo, to by nebylo žádný překvapení .

Akorát letos  koupím tu noc na Křivoklátě nečekaně  ,to je větší dárek (1000 kč) ,tak nevím co tomu řekne ze .....ale myslím, že si od dětí rádi odpočinou a ještě si rozšíří obzory.........

Upravil(a) rossmery (2. 12. 2014 15:56)

Není tady

 

#18 2. 12. 2014 16:35

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: tipy na dárky

rossmery napsal(a):

Dát někomu peníze k Vánocům mi přijde,  jako bych říkala: nemám čas se tebou zabývat a něco vymýšlet , vlastně se o tebe nezajímám ,odbydu to penězma ........

Jiná situace je na svatbě, dostat třeba patery příbory je blbost.....
**********************************************************************

My  to mám vždycky tak, že hlavní dárek si objednáme  a vedlejší menší dárky dostaneme  jako překvapení .

Vědět o všech dárkách by mě asi mrzelo, to by nebylo žádný překvapení .

Akorát letos  koupím tu noc na Křivoklátě nečekaně  ,to je větší dárek (1000 kč) ,tak nevím co tomu řekne ze .....ale myslím, že si od dětí rádi odpočinou a ještě si rozšíří obzory.........

Nic není černé ani bílé a každý at si to udělá po svém.
Např. si nedovedu představit,dostávat od tchánů,se kterýma se vidíme párkrát za rok u kafe,nejaké dárky,teda snad by nám mohli dát takové jedině ty obligátní typu vína či čokolády asi,ale i tady jsme velmi vybíraví a máme rádi jen opravdu ty kvalitní moky a čokolády jakbysmet,takže žádnou bonbošu Maryšu teda.A tak jsem ráda,že od nich dostaneme pokaždé pár set na vánoce a každý si to zužitkujem po svém-já to třreba promlsám v kfc postupně či si za to koupím třeba kabelku... Dřív jsem se snažila vymyslet a koupit něco speciálního tchyni,ale postupem věku,kdy čím dál tím víc si uvědomuju,jak upřednostnují jen své druhé dítě a jeho rodinu před tou naší,tak jsem se hodila do klidu,nekupuju jí nic a nevymýšlím,nechávám na manželovi,ten vždy něco splácne dohromady.

Není tady

 

#19 2. 12. 2014 16:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: tipy na dárky

máme rádi jen opravdu ty kvalitní moky a čokolády
Což není nijak v rozporu s "já to třreba promlsám v kfc", že? http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 2. 12. 2014 17:42

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: tipy na dárky

Dárky k vánocům moc neřešíme. Nějaká ta blbost se vždy najde, ale musí to "cvrnknout" do nosu. Maminka nechce nic a protože ví, že já nám blbé jí nic nedat, tak si přeje růže.
Co se týče peněz jako dárku - tak když syn ještě studoval a nevydělával si, tak byly peníze nejlepší dárek, jelikož já bych mu ty jeho "komponenty", co si za to pořídil, těžko koupila.
Losy dávám taky. Před pár lety jsem už nevěděla co by, tak jsem pomalovala bílé bavlněné tričko fixkami na textil - tedy spíš popsala. Ne že by měl synek zas až takovou radost, ale já jo, když jsem viděla ten jeho škleb....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#21 2. 12. 2014 19:43

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: tipy na dárky

Judyna napsal(a):

Dárky k vánocům moc neřešíme. Nějaká ta blbost se vždy najde, ale musí to "cvrnknout" do nosu. Maminka nechce nic a protože ví, že já nám blbé jí nic nedat, tak si přeje růže.
Co se týče peněz jako dárku - tak když syn ještě studoval a nevydělával si, tak byly peníze nejlepší dárek, jelikož já bych mu ty jeho "komponenty", co si za to pořídil, těžko koupila.
Losy dávám taky. Před pár lety jsem už nevěděla co by, tak jsem pomalovala bílé bavlněné tričko fixkami na textil - tedy spíš popsala. Ne že by měl synek zas až takovou radost, ale já jo, když jsem viděla ten jeho škleb....

Ty, Judy, a co jsi na to triko namalovala? Nebo spíš, jaké cintáty jsi mu tam napsala? lol


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#22 2. 12. 2014 21:11

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: tipy na dárky

helena napsal(a):

máme rádi jen opravdu ty kvalitní moky a čokolády
Což není nijak v rozporu s "já to třreba promlsám v kfc", že? http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

jistě že ne:). Neb nejsme živi jen z vína a čokišky,vlastně z hříchu nevycházímlol

Není tady

 

#23 2. 12. 2014 21:15

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: tipy na dárky

Judyna napsal(a):

Dárky k vánocům moc neřešíme. Nějaká ta blbost se vždy najde, ale musí to "cvrnknout" do nosu. Maminka nechce nic a protože ví, že já nám blbé jí nic nedat, tak si přeje růže.
Co se týče peněz jako dárku - tak když syn ještě studoval a nevydělával si, tak byly peníze nejlepší dárek, jelikož já bych mu ty jeho "komponenty", co si za to pořídil, těžko koupila.
Losy dávám taky. Před pár lety jsem už nevěděla co by, tak jsem pomalovala bílé bavlněné tričko fixkami na textil - tedy spíš popsala. Ne že by měl synek zas až takovou radost, ale já jo, když jsem viděla ten jeho škleb....

.... ten jeho škleb - dobrýbig_smile.
Já mám letos pro mamku z Oxalis luxusní sypaný čaj s kousky ovoce,k tomu jí ještě koupím asi kvalitní 50%slivovici,protože si téměř každýden dává ráda frtana no a asi ten los. NO a letos opět budu vlastně taky dělat vánoce pro celou naši rodinu - kluci přijedou a mamku jsem taky pozvala.

Není tady

 

#24 2. 12. 2014 21:26

rossmery
Zablokovaný
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 223

Re: tipy na dárky

Judyna napsal(a):

Dárky k vánocům moc neřešíme. Nějaká ta blbost se vždy najde, ale musí to "cvrnknout" do nosu. Maminka nechce nic a protože ví, že já nám blbé jí nic nedat, tak si přeje růže.
Co se týče peněz jako dárku - tak když syn ještě studoval a nevydělával si, tak byly peníze nejlepší dárek, jelikož já bych mu ty jeho "komponenty", co si za to pořídil, těžko koupila.
Losy dávám taky. Před pár lety jsem už nevěděla co by, tak jsem pomalovala bílé bavlněné tričko fixkami na textil - tedy spíš popsala. Ne že by měl synek zas až takovou radost, ale já jo, když jsem viděla ten jeho škleb....

Tohle nemůžu pochopit, že jsou na světě lidi , kteří třeba nechtějí a nedostanou žádnej dárek? Co je k tomu vede?

Já bych klidně v pohodě strávila Štedrý den sama a klidně bych strávila Silvestra sama a krásně bych si to užila.......ale kdybych nedostala jedinej dárek, připadala bych si jako poslední člověk na světě, kterýho nikdo nechce .
My musíme mít vždycky hromádku pod stromem,jako malý haranti ... yikes

Není tady

 

#25 3. 12. 2014 17:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: tipy na dárky

Ros, to víš, každý jsme jiný. Já to taky těžko chápu, ale akceptuju to. Mamka stejně dostává průběžně malé dárky po celý rok - jen tak. A to "vezme".
Dneska zrovna jsem jí koupila výborné víno a superhořkou čokoládu. Jenom jí to holt nemůžu dát o Vánocích.

Jaku, taky dáváme mamce slivovici, ale domácí. Rovněž si dává ráno na lačno, ale ona si svaří vodu, do toho citron, med a tu slivovici - ani ne frana, ale polévkovou lžíci.Dělá jí to vyloženě dobře, akorát se za to stydí, jelikož ona celý život alkohol nepila a frana po ránu vyloženě odsuzovala. Ale teď došla k tomu, že jí to dělá dobře. Tak proč ne. Říkám jí, a si s tím hlavu neláme, hlavně že nemusí léky.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů