Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 12. 11. 2014 14:49

hela86
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2012
Příspěvky: 770

zánět průdušek u dvouletého dítěte

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat na rady, co vám u malých dětí pomáhá při zánětu průdušek. Nᚠmalý je má chycené už tak tři týdny, bral na to dvoje antibiotika, první nepomohly a na druhé se objevila alergie, takže jsme je museli vysadit. Doktor nám řekl, že teď máme pár dní počkat a když se to nebude lepšit (nevím, proč by najednou mělo), tak mu máme zavolat.

Máte tipy na nějaké zábaly, co u vás fungují? Děkuju moc!


http://www.tickerclub.com/cache/4c8bfff771.png
http://www.tickerclub.com/cache/d683bd5e9d.png

Není tady

 

#2 12. 11. 2014 16:27

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4738
Web

Re: zánět průdušek u dvouletého dítěte

Když jsem bývala malá, mívala jsem často záněty průdušek. Mamka mi vařila čaje s podběle a z petrklíče, pak prý pomáhá sádlo na průdušky (to jsem fakt nesnášela), pak jsem brala bromhexin. To je asi těžké poradit, většina léků je jen podpůrná léčba. Navíc jestli je ten zánět infekční, antibiotika nepomůžou, protože pomáhájí jen na bakterie. Takže ideálně aby dítěti udělali vyšetření než do něj rvali další a další antibiotika.
Teď na jaře jsem také měla asi 2 měsíce zánět průdušek. Upřímně: nefungovalo pořádně nic. Také jsem dostala antibitoka, nezabrala, zvýšili mi dávku a bylo mi po nich blbě, tak jsem se na to "vykašlala" a brát je přestala. Dostala jsem nějaké prášky ve stylu kodynálu (kodein) a pak ještě něco na odkašlávání, pak se to asi po 14 dnech začalo zlepšovat. Zkuste jít na testy, jestli to není černý kašel. U mě asi byl, bohužel mám hleny dosud a doktoři si s tím nevědí rady....


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů