Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#1 12. 11. 2014 13:50

sunshine...
♥♥♥♥♥--

Pojištění pejska

Pěkný den přeji všem smile

máte někdo zkušenosti s pojištěním psa? Prohledávala jsem nějaké srovnávače a vyplivlo mi to de facto 3 pojištovny v ČR. Nemáte někdo pojištěného pejska? Jak to funguje v praxi? Co hradí? děkuju za jakékoliv zprávy smile

Není tady

#2 11. 1. 2015 18:57

klara85
♥------
Web

Re: Pojištění pejska

co tak se zkusit zeptat přímo v pojišťovně? nikdo ti neporadí lépe než tam, ale asi to bude v každé různé...

Není tady

#3 12. 1. 2015 7:38

sunshine...
♥♥♥♥♥--

Děkuju za tip Klaro smile v pojišťovnách jsem se informovala, ale  zajímala mě i praxe. Pojišťovny totiž navykládají a pak skutek utek dumbom i když samozřejmě, že výjimky existují wink

Není tady

#4 12. 1. 2015 11:45

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

Pojištovny jsou draví obchodníci,nikoli charity a tak je třeba na toto myslet,než jim člověk začne klopit.Nic ti nedají jen tak zadarmo.Uvažovala jsem o tom taky pro našeho psa,ale nakonec,i protože je zdravý,jsem od toho ustoupila,kdoví kolik vyjímek by vysypaly z rukávu,když by pak muselo dojít k nějakému plnění.Navíc samozřejmě neplatí např.celou operaci,ale jen část,no prostě jsem došla k tomu,že je to jen pozlátko a lákadlo pro důvěřivce a další prachy pro pojištovnu- pojistky pro psy.
Naopak jsem tedy uzavřela pojistku na blbost k poj.domácnosti a na to se vztahuje i když by náš pes udělal někomu škodu,ale zas,je to pojištovna od pojištovny.V jedné mi říkali,že kdyby pes třeba někoho pokousal,tak pokud by byl při tom navolno,tak mám smolíka a nehraddí poškzenému nic.

Není tady

#5 12. 1. 2015 12:29

sunshine...
♥♥♥♥♥--

No právě, jak píšeš Jaku, ty částky za pojištění jsou dost vysoké, i když na veterině mi taky kolikrát padne čelist lol  ale v případě částečného plnění, to pro mě už asi postrádá smysl. máme dva psy a zjistila jsem, že toho staršího stejně už pojistit nemůžu vissla

Není tady

#6 12. 1. 2015 13:53

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

sunshine... napsal(a):

No právě, jak píšeš Jaku, ty částky za pojištění jsou dost vysoké, i když na veterině mi taky kolikrát padne čelist lol  ale v případě částečného plnění, to pro mě už asi postrádá smysl. máme dva psy a zjistila jsem, že toho staršího stejně už pojistit nemůžu vissla

prostě maj to dobře spočítaný!!stolt

Není tady

#7 12. 1. 2015 13:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥

prostě maj to dobře spočítaný!!
A čemu se divíš? Oni jsou výdělěčnej podnik, ne charita. To bys musela jinam...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#8 12. 1. 2015 14:06

Jaku
♥♥♥♥♥♥-

helena napsal(a):

prostě maj to dobře spočítaný!!
A čemu se divíš? Oni jsou výdělěčnej podnik, ne charita. To bys musela jinam...

Heleno a tu o tom děravým vědru znáš taky:lol: -  taky pořád melou dokola co už bylo řečeno

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí