Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 16. 11. 2014 17:51

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manželka je obézní - co s tím?

neochote (neschopnosti? nezajmu? nemohoucnosti?) manzelky se efektivne snazit zhubnout
Fajn... a cos pro její případnou motivaci udělal/dělᚠty? Teda krom toho, žes jí tak hezky "vysvětlil", že je "obézní " a pídil se po její váze?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#77 16. 11. 2014 17:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Eva. napsal(a):

helena napsal(a):

To je dobrej názor... běž a povídej ho rodičům různě postiženejch dětí...

heleno, nepřekrucuj zase. Mluvím POUZE o obezitě zdravého člověka. Tu tady probíráme. Nech si ty kecy pro sebe.

Vážne? Diabetológ alebo endokrinológ by ti to možno vysvetlil... ale háda sa s Baranicou tvrdohlavou je strata času. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#78 16. 11. 2014 17:55

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Ernst Stavro Blofeld napsal(a):

miaa napsal(a):

Měla jsem přítele, kterému jsem se 164 cm, 57 kg zdála tlustá a nutil mne hubnout ( a mám prokazatelně těžké kosti). Vždy jsem měla zadek a stehna, boky 94,zato v pase 57 cm. Když jsem přibrala ....taky po dítěti tak na cca něco kolem 87 kg (ale konečně jsem měla velká prsa), tak se mnou taky prý nemohl nic mít a řekl, že až zhubnu na 60, tak si mne vezme. No, má smyslu žít s takovým člověkem, který staví pouze na těle?

samozrejme, ze nema smysl
ale ja mam jiny problem, ja svoji zenu kvuli jeji hmotnosti neopustim, i kdyby vazila tunu big_smile u mne jde o ztratu fyzicke pritazlivosti a neochote (neschopnosti? nezajmu? nemohoucnosti?) manzelky se efektivne snazit zhubnout

Neopustíš... ale v duchu a v erotickej oblasti si ju už, chca-nechca, opustil. wink To nie je obvinenie, len konštatovanie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#79 16. 11. 2014 18:28

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Selima napsal(a):

Ernst Stavro Blofeld napsal(a):

miaa napsal(a):

Měla jsem přítele, kterému jsem se 164 cm, 57 kg zdála tlustá a nutil mne hubnout ( a mám prokazatelně těžké kosti). Vždy jsem měla zadek a stehna, boky 94,zato v pase 57 cm. Když jsem přibrala ....taky po dítěti tak na cca něco kolem 87 kg (ale konečně jsem měla velká prsa), tak se mnou taky prý nemohl nic mít a řekl, že až zhubnu na 60, tak si mne vezme. No, má smyslu žít s takovým člověkem, který staví pouze na těle?

samozrejme, ze nema smysl
ale ja mam jiny problem, ja svoji zenu kvuli jeji hmotnosti neopustim, i kdyby vazila tunu big_smile u mne jde o ztratu fyzicke pritazlivosti a neochote (neschopnosti? nezajmu? nemohoucnosti?) manzelky se efektivne snazit zhubnout

Neopustíš... ale v duchu a v erotickej oblasti si ju už, chca-nechca, opustil. wink To nie je obvinenie, len konštatovanie.

Já myslím, že tohle se rozumově nedá nějak ovlivnit. Když ho nepřitahuje, může si to vysvětlovat jakkoliv, ale kvůli se mu nezmění to, co ho přitahuje.
Láska je jedna věc, a fyzická přitažlivost další. Dovedu si představit, že se to od sebe může takto oddělit, když se změní situace, a nepovažovala bych to za charakterovou vadu.
protože tohle fakt není o rozhodnutí

Není tady

 

#80 16. 11. 2014 18:41

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Damilo, přemýšlela jsem už dříve nad tím, co píšeš ty.
Myslím si, že pokud mají muž a žena ten vztah, co je z nebe, pokud se skutečně milují, pokud je tam opravdová láska a taky vše ostatní, co ke vztahu patří, a mezi tím je i fyzická přitažlivost, chemie, prostě ve vztahu s velkým V nezáleží na tom, že manželka přibrala či na jakékoliv jiné tělesné změně. V takovém vztahu fyzická přitažlivost a touha a schopnost milovat se nezmizí s kily partnerky/partnera.
Ale takových vztahů je málo na světě.
(Psala jsem dle vlastní zkušenosti).


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#81 16. 11. 2014 18:44

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Eva. napsal(a):

Damilo, přemýšlela jsem už dříve nad tím, co píšeš ty.
Myslím si, že pokud mají muž a žena ten vztah, co je z nebe, pokud se skutečně milují, pokud je tam opravdová láska a taky vše ostatní, co ke vztahu patří, a mezi tím je i fyzická přitažlivost, chemie, prostě ve vztahu s velkým V nezáleží na tom, že manželka přibrala či na jakékoliv jiné tělesné změně. V takovém vztahu fyzická přitažlivost a touha a schopnost milovat se nezmizí s kily partnerky/partnera.
Ale takových vztahů je málo na světě.
(Psala jsem dle vlastní zkušenosti).

Tak s tim souhlasim. smile


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#82 16. 11. 2014 18:48

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Eva. napsal(a):

Damilo, přemýšlela jsem už dříve nad tím, co píšeš ty.
Myslím si, že pokud mají muž a žena ten vztah, co je z nebe, pokud se skutečně milují, pokud je tam opravdová láska a taky vše ostatní, co ke vztahu patří, a mezi tím je i fyzická přitažlivost, chemie, prostě ve vztahu s velkým V nezáleží na tom, že manželka přibrala či na jakékoliv jiné tělesné změně. V takovém vztahu fyzická přitažlivost a touha a schopnost milovat se nezmizí s kily partnerky/partnera.
Ale takových vztahů je málo na světě.
(Psala jsem dle vlastní zkušenosti).

a samozřejmě, že mezi ně patří ten tvůj s milým.....

Není tady

 

#83 16. 11. 2014 18:50

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Manželka je obézní - co s tím?

U Enstra nevidim zadnou pravou lasku.Nedovedu si predtavit kdyby jeho zena onemocnela.Hodil by hned zpatecku......Enstr neni clovek pro zivot....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#84 16. 11. 2014 18:51

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Manželka je obézní - co s tím?

aprill napsal(a):

Eva. napsal(a):

Damilo, přemýšlela jsem už dříve nad tím, co píšeš ty.
Myslím si, že pokud mají muž a žena ten vztah, co je z nebe, pokud se skutečně milují, pokud je tam opravdová láska a taky vše ostatní, co ke vztahu patří, a mezi tím je i fyzická přitažlivost, chemie, prostě ve vztahu s velkým V nezáleží na tom, že manželka přibrala či na jakékoliv jiné tělesné změně. V takovém vztahu fyzická přitažlivost a touha a schopnost milovat se nezmizí s kily partnerky/partnera.
Ale takových vztahů je málo na světě.
(Psala jsem dle vlastní zkušenosti).

a samozřejmě, že mezi ně patří ten tvůj s milým.....

To rozhodne nepatri.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#85 16. 11. 2014 19:01

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manželka je obézní - co s tím?

á myslím, že tohle se rozumově nedá nějak ovlivnit.
Přitažlivost ne... ale leccos dalšího ano - a budu se opakovat, ale zatím od chlapce, krom stížností na manželčinu figuru, nezaznělo nic konkrétního, zda a jak hodlá se (svojí!) nechutí vůči ženině nadváze naložit... zvl᚝ když s ní o tom zjevně nehodlá hovořit.
Celkově to na mě začíná dělat dojem, že se předvádí jakožto "obě", která s vlastní manželkou nemůže mít intimní styky - akorát mi zatím není jasný, co čeká od davu - zda politování, jakej že to je sexuální štvanec, nebo schválení případný milenky, když teda, jak tvrdí, ženu opustit nechce.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#86 16. 11. 2014 19:11

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Eva. napsal(a):

Damilo, přemýšlela jsem už dříve nad tím, co píšeš ty.
Myslím si, že pokud mají muž a žena ten vztah, co je z nebe, pokud se skutečně milují, pokud je tam opravdová láska a taky vše ostatní, co ke vztahu patří, a mezi tím je i fyzická přitažlivost, chemie, prostě ve vztahu s velkým V nezáleží na tom, že manželka přibrala či na jakékoliv jiné tělesné změně. V takovém vztahu fyzická přitažlivost a touha a schopnost milovat se nezmizí s kily partnerky/partnera.
Ale takových vztahů je málo na světě.
(Psala jsem dle vlastní zkušenosti).

Láska s velkým L?
smile
Kdybych nevěděla, že už mᚠnějaké životní zkušenosti, myslela bych si, že to píše mladá zamilovaná princezna z pohádky.wink

Ve skutečnosti se neumím úplně vžít do toho, co cítí zakladatel diskuze. Můj muž mě vždycky přitahoval, a přitahuje, nevím, co bych cítila, kdyby najednou morbidně ztloustnul. Fakt netuším.
Nicméně mám docela představu, že on by to vnímal to ztloustnutí u mě podobně jako Ernst u své ženy.
Považuji to za normální přirozenou reakci. Prostě když se mu nepostaví, tak to je holt příroda.

Je fakt, že bych se jako žena Ernsta asi snažila to změnit. Tu obezitu.

Není tady

 

#87 16. 11. 2014 19:14

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Manželka je obézní - co s tím?

helena napsal(a):

á myslím, že tohle se rozumově nedá nějak ovlivnit.
Přitažlivost ne... ale leccos dalšího ano - a budu se opakovat, ale zatím od chlapce, krom stížností na manželčinu figuru, nezaznělo nic konkrétního, zda a jak hodlá se (svojí!) nechutí vůči ženině nadváze naložit... zvl᚝ když s ní o tom zjevně nehodlá hovořit.
Celkově to na mě začíná dělat dojem, že se předvádí jakožto "obě", která s vlastní manželkou nemůže mít intimní styky - akorát mi zatím není jasný, co čeká od davu - zda politování, jakej že to je sexuální štvanec, nebo schválení případný milenky, když teda, jak tvrdí, ženu opustit nechce.

Vzhledem k tomu, že píše do takového babince, asi chce vidět, jak to vnímají ženy. A má docela výběr názorů. Ale jeho problém mu to stejně vyřešit nepomůže. To musí sám.

Není tady

 

#88 16. 11. 2014 19:23

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Já myslím, že nastal čas pracovat na další fázi vašeho vztahu. Období slepé zamilovanosti pomalu přechází (to je myslím normální vývoj, který by časem nastal i bez maželčiny obezity), je potřeba pracovat na tom, aby vám spolu bylo dobře(po všech stránkách) i dál. Máte rodinu, takže to je i zodpovědnost.
Ale jsou i typy chlapů, kteří pořád potřebují to prvotní okouzlení, ti žádného vývoje ve vztahu nejsou schopni. Ale nevím, jestli i ty jsi ten případ.
Souhlasím s tím, co píše Damila - když si manželka všimla Tvého problému, měla by se aspoň trošku snažit na sobě zapracovat a ty bys tomu mohl pomoct těmi společnými aktivitami a velkou podporou.
Co třeba nějaká poradna?


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#89 16. 11. 2014 19:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Je fakt, že bych se jako žena Ernsta asi snažila to změnit. Tu obezitu.
Tohle Ernst napsal dvě strany zpátky:
"Ona ví, jaké ženy se ti líbí? - ano, vic krat jsem se jasne vyjadril, ze se mi libi stihle zeny, ne obezni, ale nikdy jsem ji primo nerekl: hele, ty se mi nelibis vzhledem na tvoji hmotnost
Zeptala se tě někdy, jestli se ti líbí ona? - od doby, co pribrala tak ne (mozna se boji zeptat, mozna si mysli, ze se mi libi a tim padem je zbytecne se ptat)"

Paní možná opravdu žije v domnění, že se nic neděje. Až na ty potíže se sexem, samozřejmě - ale ty (zase vzhledem ke svý nevědomosti) celkem logicky považuje za nějakej zdravotní problém manžela.
Ale jeho problém mu to stejně vyřešit nepomůže. To musí sám.
Celou dobu říkám to samý... ale nezdá se mi, že by se do toho hrnul...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#90 16. 11. 2014 19:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Damila napsal(a):

Selima napsal(a):

Ernst Stavro Blofeld napsal(a):


samozrejme, ze nema smysl
ale ja mam jiny problem, ja svoji zenu kvuli jeji hmotnosti neopustim, i kdyby vazila tunu big_smile u mne jde o ztratu fyzicke pritazlivosti a neochote (neschopnosti? nezajmu? nemohoucnosti?) manzelky se efektivne snazit zhubnout

Neopustíš... ale v duchu a v erotickej oblasti si ju už, chca-nechca, opustil. wink To nie je obvinenie, len konštatovanie.

Já myslím, že tohle se rozumově nedá nějak ovlivnit. Když ho nepřitahuje, může si to vysvětlovat jakkoliv, ale kvůli se mu nezmění to, co ho přitahuje.
Láska je jedna věc, a fyzická přitažlivost další. Dovedu si představit, že se to od sebe může takto oddělit, když se změní situace, a nepovažovala bych to za charakterovou vadu.
protože tohle fakt není o rozhodnutí

Nevidím, kde som napísala, že by to bola charakterová vada alebo že by to šlo ovlypvni vôžou... Takto to vyzerá, že mi podkladᚠniečo, čo si skôr myslíš ty a vedieš tu dišputu sama so sebou. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#91 16. 11. 2014 21:27

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Ernst Stavro Blofeld napsal(a):

miaa napsal(a):

Měla jsem přítele, kterému jsem se 164 cm, 57 kg zdála tlustá a nutil mne hubnout ( a mám prokazatelně těžké kosti). Vždy jsem měla zadek a stehna, boky 94,zato v pase 57 cm. Když jsem přibrala ....taky po dítěti tak na cca něco kolem 87 kg (ale konečně jsem měla velká prsa), tak se mnou taky prý nemohl nic mít a řekl, že až zhubnu na 60, tak si mne vezme. No, má smyslu žít s takovým člověkem, který staví pouze na těle?

samozrejme, ze nema smysl
ale ja mam jiny problem, ja svoji zenu kvuli jeji hmotnosti neopustim, i kdyby vazila tunu big_smile u mne jde o ztratu fyzicke pritazlivosti a neochote (neschopnosti? nezajmu? nemohoucnosti?) manzelky se efektivne snazit zhubnout

Moje příbuzná má rakovinu. Přišla o vlasy, obočí, řasy ... náročná léčba jejímu vzhledu moc neprospívá a ona se tím dost trápila ... ale zdá se, že zbytečně, protože pro svého muže ani tak "fyzickou přitažlivost" neztratila ... protože ve chvíli, kdy ji přitáhne k sobě, dotkne se jí a ucítí její vůni, tak je to stále ona, tak jak ji poznal a znal ... neřeší, že je zdálky "jiná", jde o blízkost ... a z blízka je pro něj stále stejná ... a já si ho za tento postoj vážím ... ale zřejmě vyžaduje určitou zralost.

Tvoje žena v návaznosti na těhotenství a kolotoč s tvým dítětem pouze přibrala. Zřejmě to nepovažuje za tak důležité, jako jiné věci ve vašem životě. Co dělᚠpro to, aby se cítila dobře, aby ty "jiné věci" zvládala, aby vůbec měla čas, prostor a sílu řešit sama sebe a svůj vzhled?


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#92 16. 11. 2014 21:33

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Míša Kulička napsal(a):

Moje příbuzná má rakovinu. Přišla o vlasy, obočí, řasy ... náročná léčba jejímu vzhledu moc neprospívá a ona se tím dost trápila ... ale zdá se, že zbytečně, protože pro svého muže ani tak "fyzickou přitažlivost" neztratila ... protože ve chvíli, kdy ji přitáhne k sobě, dotkne se jí a ucítí její vůni, tak je to stále ona, tak jak ji poznal a znal ... neřeší, že je zdálky "jiná", jde o blízkost ... a z blízka je pro něj stále stejná ... a já si ho za tento postoj vážím ... ale zřejmě vyžaduje určitou zralost.

To je láska.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#93 16. 11. 2014 21:41

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko
Registrovaný: 23. 11. 2006
Příspěvky: 3571

Re: Manželka je obézní - co s tím?

A já tu řeším, že mám skoro 60 kg a vadí mi to, po 3 dětech. Navrhni ženě společné hubnutí, že pak sex půjde. Já bych s obézním chlapem taky radši žila jen v celibátu.

Není tady

 

#94 17. 11. 2014 7:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Já bych s obézním chlapem taky radši žila jen v celibátu.
Až do konce života, jo?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#95 17. 11. 2014 7:54

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Nevím, ale když se mne narodila dcera, rozhodně se změnily mé životní priority. Nebyl čas myslet na sebe, bylo nutno se plně věnovat dítěti, to byl smysl mého života. Možná bude vít manželka víc času na sebe, až půjde dítě do školky a půjde do práce a bude moci zase myslet i na něco jiného, než zrovna na dítě.
A jak Ernst ví, že bude zase fungovat, až manželka zhubne? CO když NE? Není Ernst metrosexuál, kde je pouze o tělesný obal? Ten do stáří nevydrží...no, jo ,plastikami jo, ale žije pro sebe a rodinu nebo pro okolí a hru na něco?
Určitě každou ženskou žere, když jí zůstanou po porodu nějaká kila a nechtějí dolů. Někomu to vadí, někomu ne.
Dnes už se asi nenosí žít pro rodinu? Být šasten, že má zdravé dítě, mít společné zážitky a vážit si toho, má třeba starostlivou mámu svých děti a domácí zázemí, krb? 
Ani nechci napsat, jak dopadl mnou zmíněný bývalý přítel. Obal, s kterým pak měl dítě zmizel, dítě mu zůstalo na krku, vychovávala ho jeho matka...Pak si našel další obal, mají spolu další dítě...první dítě s nimi nežije (nějak si k ní nenašel vztah) a dál nevím. Jen vím, že ji určitě věrný není. Asi se ukazuje s jinými obaly... A byl to tak hodný kluk, když jsem ho kdysi poznala.

Není tady

 

#96 17. 11. 2014 7:57

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Je to TVOJE manželka, chceš s ní zůstat, takže VY DVA jste ti, co s tím mohou něco dělat, vy dva se k tomu musíte postavit. Nezbyde, než to s ní probrat a "prodělat". Obezita není primárně záležitost nekázně, přejídání, atd., to je všechno až důsledkem. Řekla bych, že jednou z příčin je to, že ty tady fyzis své manželky a své preference, oboje záležitost veskrze intimní, řešíš s anonymkama a anonymama (pseudointimita) na veřejném internetovém fóru a jí, jíž se to životně týká tak nějak naznačuješ. Jsi si jistý, že jí mᚠopravdu rád? Jste si vůbec blízcí?

Není tady

 

#97 17. 11. 2014 8:15

Ernst Stavro Blofeld
♥------
Registrovaný: 12. 11. 2014
Příspěvky: 22

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Barča napsal(a):

Je to TVOJE manželka, chceš s ní zůstat, takže VY DVA jste ti, co s tím mohou něco dělat, vy dva se k tomu musíte postavit. Nezbyde, než to s ní probrat a "prodělat". Obezita není primárně záležitost nekázně, přejídání, atd., to je všechno až důsledkem. Řekla bych, že jednou z příčin je to, že ty tady fyzis své manželky a své preference, oboje záležitost veskrze intimní, řešíš s anonymkama a anonymama (pseudointimita) na veřejném internetovém fóru a jí, jíž se to životně týká tak nějak naznačuješ. Jsi si jistý, že jí mᚠopravdu rád? Jste si vůbec blízcí?

ale jo, mam ji rad a jsme si blizci:hjarta:

Není tady

 

#98 17. 11. 2014 8:18

Ernst Stavro Blofeld
♥------
Registrovaný: 12. 11. 2014
Příspěvky: 22

Re: Manželka je obézní - co s tím?

miaa napsal(a):

Nevím, ale když se mne narodila dcera, rozhodně se změnily mé životní priority. Nebyl čas myslet na sebe, bylo nutno se plně věnovat dítěti, to byl smysl mého života. Možná bude vít manželka víc času na sebe, až půjde dítě do školky a půjde do práce a bude moci zase myslet i na něco jiného, než zrovna na dítě.
A jak Ernst ví, že bude zase fungovat, až manželka zhubne? CO když NE? Není Ernst metrosexuál, kde je pouze o tělesný obal? Ten do stáří nevydrží...no, jo ,plastikami jo, ale žije pro sebe a rodinu nebo pro okolí a hru na něco?
Určitě každou ženskou žere, když jí zůstanou po porodu nějaká kila a nechtějí dolů. Někomu to vadí, někomu ne.
Dnes už se asi nenosí žít pro rodinu? Být šasten, že má zdravé dítě, mít společné zážitky a vážit si toho, má třeba starostlivou mámu svých děti a domácí zázemí, krb? 
Ani nechci napsat, jak dopadl mnou zmíněný bývalý přítel. Obal, s kterým pak měl dítě zmizel, dítě mu zůstalo na krku, vychovávala ho jeho matka...Pak si našel další obal, mají spolu další dítě...první dítě s nimi nežije (nějak si k ní nenašel vztah) a dál nevím. Jen vím, že ji určitě věrný není. Asi se ukazuje s jinými obaly... A byl to tak hodný kluk, když jsem ho kdysi poznala.

nejsem metrosexuál, nejde mi jen o obal
pochopitelne, z jsem rad, ze mam rodinu, zdrave dite, taky mam stabilnou praci, zena taky, mame kde bydlet, spousta lidi to nema, to je fakt, ja netvrdim, ze moje problemy jsou ty nejdulezitejsi na svete, ale to jeste neznamena, ze se to nema resit

Není tady

 

#99 17. 11. 2014 8:19

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Manželka je obézní - co s tím?

Není správné povýšit dítě na smysl života. Jak k tomu přijde chudák dítě, aby bylo matkou postaveno do role smyslu jejího života...
Ernstovic dítěti je UŽ 16 měsíců, není to žádné malé kojeňátko.
Ernst nepíše o tom, že by měl v úmyslu si s manželkou sednout a ohleduplným způsobem empaticky s ní probrat, co ho trápí a proč a co by s tím oni oba mohli udělat, jak to změnit. On nás vůbec nechává rozvíjet tady domněnky.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#100 17. 11. 2014 8:20

Ernst Stavro Blofeld
♥------
Registrovaný: 12. 11. 2014
Příspěvky: 22

Re: Manželka je obézní - co s tím?

helena napsal(a):

á myslím, že tohle se rozumově nedá nějak ovlivnit.
Přitažlivost ne... ale leccos dalšího ano - a budu se opakovat, ale zatím od chlapce, krom stížností na manželčinu figuru, nezaznělo nic konkrétního, zda a jak hodlá se (svojí!) nechutí vůči ženině nadváze naložit... zvl᚝ když s ní o tom zjevně nehodlá hovořit.
Celkově to na mě začíná dělat dojem, že se předvádí jakožto "obě", která s vlastní manželkou nemůže mít intimní styky - akorát mi zatím není jasný, co čeká od davu - zda politování, jakej že to je sexuální štvanec, nebo schválení případný milenky, když teda, jak tvrdí, ženu opustit nechce.

nic ve zlem, ale na tohle forum jsem nepsal, abych se predvadel, ani nechci byt litovan, pokud na tebe pusobim dojmem, ze se predvadim, tak to mi je lito, nedelam to schvalne

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů