Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 4. 11. 2014 23:05

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

Měla jsem novou barvu, ani ne 2 měsíce a najednou prý je prázdná. Sice jsem tiskla, ale jen normálně....Od té doby odmítá cokoliv tisknout. Holka potřebuje nutně něco do školy...
Přesně ten den i známé v práci přestala jít taky HP tiskárna a taky hlásí E3 a neakceptuje žádnou novou, ani tu první náhradní, ani tu druhou... /ne tedy orig. HP/.
Jde o náhodu anebo virus? Murphy anebo záměr?

Není tady

 

#2 5. 11. 2014 6:13

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

miaa napsal(a):

Měla jsem novou barvu, ani ne 2 měsíce a najednou prý je prázdná. Sice jsem tiskla, ale jen normálně....Od té doby odmítá cokoliv tisknout. Holka potřebuje nutně něco do školy...
Přesně ten den i známé v práci přestala jít taky HP tiskárna a taky hlásí E3 a neakceptuje žádnou novou, ani tu první náhradní, ani tu druhou... /ne tedy orig. HP/.
Jde o náhodu anebo virus? Murphy anebo záměr?

Napiš přesně typ tiskárny a mrknu se ti, co se děje...


Zpomal.

Není tady

 

#3 5. 11. 2014 8:12

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

U mne doma hp 2180 deskjet,  to druhé mfp 1132.
Jdu si zrovna koupit barvu 22 a budu doufat, že pak laskavě fungovat bude.
Dala jsem hp doctora, aktualizaci tiskárny, ale bliká dál a dcera už musí ve škole předložit seminární práce. Vše mám licencované, tak nevím, co blbne. Díky.

Není tady

 

#4 5. 11. 2014 9:06

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

miaa napsal(a):

U mne doma hp 2180 deskjet,  to druhé mfp 1132.
Jdu si zrovna koupit barvu 22 a budu doufat, že pak laskavě fungovat bude.
Dala jsem hp doctora, aktualizaci tiskárny, ale bliká dál a dcera už musí ve škole předložit seminární práce. Vše mám licencované, tak nevím, co blbne. Díky.

jedna z moznych odpovedi:
"Chyba E3 značí, že toner není nainstalován nebo je špatně zasazen. Zkuste tedy tiskárnu vypnout (minimálně na 30 sekund, aby se resetoval systém), toner vyjmout a znovu jej nainstalovat do tiskárny. Ve většině případů bude již vše v pořádku."
Někdy se tento druh chyby nastává, když je nekvalitní inkoust. V tom případě je fajn zkusit inkoust od jiné firmy.
Pokud ani to nepomůže, pak je to nad mé znalosti a je třeba se poptat v servisu.

Upravil(a) gymnasión (5. 11. 2014 9:14)


Zpomal.

Není tady

 

#5 5. 11. 2014 12:40

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

V práci jsme měli taky problém s tiskárnou, bohužel si nepamatuju číslo chyby. Nakonec to ale bylo v tom, že byla špatně nastavena zarážka na papíry. Takže vyjmout zásobník s papíry a ten druhý konec - co je hlouběji v tiskárně, tak tam je taková zarážka, která nebyla na své místě.
(omlouvám se za způsob vysvětlení - nejsem technik)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#6 5. 11. 2014 19:42

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

Díky, čekám, až mne dorazí nová kazeta a uvidím, zda poběží. Co se týče té druhé, byla zalomená tá páska, která drží ...nebo její část jezdí...taky nevím, jak se to jmenuje. Poradím ještě s tou zarážkou...Vyplé to je každou noc ...a bliká a bliká.
Hlavně, a mi to funguje doma. díky za rady.

Není tady

 

#7 6. 11. 2014 4:47

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

miaa napsal(a):

Díky, čekám, až mne dorazí nová kazeta a uvidím, zda poběží. Co se týče té druhé, byla zalomená tá páska, která drží ...nebo její část jezdí...taky nevím, jak se to jmenuje. Poradím ještě s tou zarážkou...Vyplé to je každou noc ...a bliká a bliká.
Hlavně, a mi to funguje doma. díky za rady.

Kdyby bylo nejhůř, nekupuj Canon. Podle mnohých diskusí na netu obsahují tyto inkoustové tiskárny něco, co po dvou a půl roce zastaví chod. (Taky muj vlastní případ.)


Zpomal.

Není tady

 

#8 6. 11. 2014 10:24

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

Myslíš "ku*vítko"? Tak ta se dnes prý dávají téměř všude.

Upravil(a) Judyna (6. 11. 2014 10:25)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#9 6. 11. 2014 12:46

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

Judyna napsal(a):

Myslíš "ku*vítko"? Tak ta se dnes prý dávají téměř všude.

Ano, myslím kvítko k**vítko lol
Říká se to. Canon to u mne prohrál ve chvíli, kdy do nejmenované firmy zakoupili najednou 20 tiskáren, ze kterých 18 "kleklo" v jednom měsíci. O jiných nemám žádné podložené zprávy.

Upravil(a) gymnasión (6. 11. 2014 12:56)


Zpomal.

Není tady

 

#10 6. 11. 2014 12:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

A to si vem, že si za tuto skvělou součástku navíc ani nepřiplatíš! Pokud se tedy nepočítá následné pořízení zcela nového přístroje dumbom


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11 7. 11. 2014 8:35

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

Jo, o tom kur.....ku mne říkal dokonce prodavač z prodejny v OKAY loni, že to dávají do všeho, takže i do TV! co nás nutí kupovat draze proto, že změní styl vysílání na digi a teď zase na něco jiného.
Tak to jsem asi měla štěstí, už ji mám déle. Koupila jsem sw Norton jen proto, že k ní byla tiskárna  jako bonus zadarmo.
Ale už vím, že ty levné jsou jen tahač peněz, protože žerou barvu... Mám doma kvalitní, laserovou z r. 199něco...ale s jinými "dirkami", takže modernu prý nezvládne a prý i  takové kabely jsou problém.

Není tady

 

#12 7. 11. 2014 18:45

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

Tak, nainstalovaná nová kazeta a? nechci být sprostá. Bliká dál, takže kur...o zafungovalo!!!!!!! MOhu to vyhodit.

Není tady

 

#13 8. 11. 2014 6:11

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

miaa napsal(a):

Jo, o tom kur.....ku mne říkal dokonce prodavač z prodejny v OKAY loni, že to dávají do všeho, takže i do TV! co nás nutí kupovat draze proto, že změní styl vysílání na digi a teď zase na něco jiného.
Tak to jsem asi měla štěstí, už ji mám déle. Koupila jsem sw Norton jen proto, že k ní byla tiskárna  jako bonus zadarmo.
Ale už vím, že ty levné jsou jen tahač peněz, protože žerou barvu... Mám doma kvalitní, laserovou z r. 199něco...ale s jinými "dirkami", takže modernu prý nezvládne a prý i  takové kabely jsou problém.

Klídek, zas napis, jakej mᚠtyp tiskárny, mrknem na to, protože z dírek se dají udělat jiný dírky... smile
Taky napiš název svého počítače a jeho typ, pokusíme se najít nějaké řešení.
... a koukám, že je dobře hodnoceno třeba tohle: http://www.alza.cz/axago-adp-40-d246596.htm
Ale nejdřív napiš, a to upřesníme

Upravil(a) gymnasión (8. 11. 2014 6:40)


Zpomal.

Není tady

 

#14 9. 11. 2014 14:35

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

hp deskjet F2180. S koupi nové bych měla velký problém...jelikož jsem na ÚP a od zač.září se jim ještě nepovedlo schválit a vyplatit podporu, tak přijde poprvé 17. a už koupě barvy byl neplánovaný výdaje. Ale tenkrát jsem koupila sw Norton a jako bonus k tomu byla tiskárna. No neber to!
Určitě vím, že je tam dirka staromodní...ta klasická jak s let 1990...tak ji vytáhnu a podívám se...myslím, že tiskla jen čb, to byla z kanceláře.
díky

Upravil(a) miaa (9. 11. 2014 14:38)

Není tady

 

#15 9. 11. 2014 14:58

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

miaa napsal(a):

hp deskjet F2180. S koupi nové bych měla velký problém...jelikož jsem na ÚP a od zač.září se jim ještě nepovedlo schválit a vyplatit podporu, tak přijde poprvé 17. a už koupě barvy byl neplánovaný výdaje. Ale tenkrát jsem koupila sw Norton a jako bonus k tomu byla tiskárna. No neber to!
Určitě vím, že je tam dirka staromodní...ta klasická jak s let 1990...tak ji vytáhnu a podívám se...myslím, že tiskla jen čb, to byla z kanceláře.
díky

No nééé...jestli se dívám dobře přímo na server HP, tak ta tiskárna má běžný kabel např.:
http://www.alza.cz/hama-propojovaci-usb … 389858.htm
A jestli se dobře dívám podruhé, tak se nejedná o laserovku, ale o inkoustovou tiskárnu vyráběnou po roce 2000, takže by bylo dobré juknout, jak jsou na tom inkousty... Jestli se na ní dlouho netisklo, tak můžou být zaschlé jak inkousty, tak hlava...


Zpomal.

Není tady

 

#16 9. 11. 2014 18:23

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

Průběžně na ní tiskneme věci do školy. A proto také měním inkousty dost často. Řekla bych, že týdně alespoň stránku.Ted hlásila barevnou, tak jsem koupila barevnou alternativní hp 22. Je to ještě horší, už hlásí obě vadné.
Tu laserovou mám z let 1990 něco....velkou, snad HP 1020 ?

Není tady

 

#17 9. 11. 2014 19:46

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

miaa napsal(a):

Průběžně na ní tiskneme věci do školy. A proto také měním inkousty dost často. Řekla bych, že týdně alespoň stránku.Ted hlásila barevnou, tak jsem koupila barevnou alternativní hp 22. Je to ještě horší, už hlásí obě vadné.
Tu laserovou mám z let 1990 něco....velkou, snad HP 1020 ?

Tyhle stařičký HáPéčka tisknou jak zjednaný, sama mám na stole LaserJet 1020 X let starou a jede jak nová... a mám ji připojenou normálně do USB... Tak mrkni co to je přesně za typ...


Zpomal.

Není tady

 

#18 9. 11. 2014 21:59

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

To ještě usb neexistovalo, ale nevadí, hlásím JEDE! Nevím, zda nevymažou tento odkaz, ale http://www.youtube.com/watch?v=p0tm8dNeE2A   
Toto budu zkoušet příště....předtím jsem koukala na pitvu počítačů a tiskárny a byla jsem připravená ho rozebrat...
A! jela jsem dle HP návodu...tedy z YOU TUBE, vše vypojit, i nabíječku a i tu rozebrat. I když byla vypojená ,svítila na ní zelená kontrolka. Prý počkat 15 vteřin, tak to jsem čekala déle a zase vše napojila a KUPODIVU...nesvítí ta blikací potvora a dokonce zase vidí oba! zásobníky, ba i tiskne. Sice u toho vrže, že bude umírat, ale konečně nebliká.
Scanner šel, jen tisknout nechtěl.
Tak nevím jak dlouho to vydrží. Příště budu dělat pokusy tady dle návodu a uvidím, co s barvou. Stejně jsou na zahození, tak třeba ještě je oživím?
Díky za rady. Ale na tu starou se podívám. Prostě nemá USB část, nebot USB tenkrát ještě nebylo. 2014-1992 takže má min. 22 let? Ale pokud jsem neměl notasy, tak na PC to fungovalo. Ted je vše placaté...a nic placatého a malého tam nebylooooooo. Momentálně jsem štastná, ale třeba je to jen Murphy naopak.

Není tady

 

#19 9. 11. 2014 22:31

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

Takže restart... u jiného typu tiskárny píše čekat 10 min a různé finty. Dobrý you tube, asi na něm budu už hledat víc věcí-návodů.

Není tady

 

#20 10. 11. 2014 4:57

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

NO teda! Mioo, ty jsi žena činu! tummenupp
Taky jsem takhle rozpitvala podle youtube jednu tiskárnu. Gratuluju! smile
Co se týče toho neznámého konektoru, byl to LPT paralelní, ten velký zkraje? Nebo tenhle sériový uprostřed? Dá se koupit redukce na USB, např zde: 
http://www.alza.cz/axago-ads-50-d246597.htm


Zpomal.

Není tady

 

#21 12. 11. 2014 8:23

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Nepřestala vám náhodou tisknout HP tiskárna minulý týden?

Díííky, jsem žena činu, když se naštvu a díky za tvé rady. Ten druhý MFp1132 se nerozchodil...má přímé spojení -kabel-zástrčka bez adaptéru, takže nejde restartovat.  Pitva bude následovat, až tiskárna odejde úplně.
Ale přejdu na doplňování barvy refill kitem, když už jsem tedy na int.viděla, jak se to děláááááááááá. Kdysi v práci jsme to dělávaly, ale to nebyly ty malé HP 21 a 22 barvy. Inkoust mne přijde moc drahý, tak konečně ušetřím i tady. Nebaví mne, jak nás berou za hůl všude, kde to jde.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů