Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 26. 10. 2014 12:08

Hrubosik
♥------
Registrovaný: 26. 10. 2014
Příspěvky: 2

Zajímavý kurz Specialista marketingu

Ahoj dámy,
ve škole jsem se dozvěděl o zajímavém rekvalifikačním kurzu a napadlo mě, že by Vás to mohlo zajímat.

Název kurzu je "Specialista marketingu", je certifikován a akreditován MŠMT a MPO a je zařazen do soustavy národních kvalifikací.
V případě, že jsi evidován/a na ÚP, kurz je PLNĚ HRAZEN ÚŘADEM PRÁCE. Pro zájemce, kteří nejsou evidováni na ÚP je cena kurzu 24900 Kč.
Součástí kurzu je školení, krátká praxe v reálné firmě a tudíž výsledkem kurzu je naučit Vás, co a jak správně udělat pro začátek svého podnikání, nebo jak získat zajímavou a dobře placenou práci a také, jak být co nejlepším specialistou marketingu. Na kurzu Vám bude k dispozici také malé občerstvení.
Drtivá většina kurzů probíhá ve školícím středisku v Praze 5. V případě, že budete dojíždět z delší vzdálenosti než 50 km od Prahy, je možnost se Vámi podílet na nákladech za dopravu.
Kurz je veden lektorským týmem složeným z pedagogů ČVUT a ČZU a zároveň i z managerů a marketingových ředitelů velkých firem.
Výstupní certifikát a potvrzení v EuroPassu z kurzu je uznáváno celou EU, dokonce dle standardů akreditace má v současné době ve státech EU vyšší váhu než česká maturita.
V ceně máte kompletní 4-týdenní školení, možnost konzultací, zkoušku nanečisto, unikátní manažerskou hru UNISIM a oficiální zkoušku + 1 opravný termín.
Nejbližší kurz je v termínu 10.11.-10.12. (každé PO, každou ST a každý PÁ).

Pro více informací mi klidně pište na mail jirka.hruby@centrum.cz smile Na listopadový kurz přihlášky pouze do PONDĚLÍ!

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů