Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 12. 3. 2006 11:59

jana-jana
Host

David Copperfield

David Copperfield - umí procházet zdí, levitovat, přemisovat se, aj. Naprosto s přehledem je nad všemi fyzikálními zákony této planety.
Co si o něm myslíte?

 

#2 13. 3. 2006 9:19

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: David Copperfield

Schopný mág. Snad by se jeho činnost dala brát tak, že obeznamuje lidi s existencí nefyzického světa. Ovšem podle mého již je poněkud za hranicí zneužívání sil, přinejmenším k osobnímu obohacení.
to co provádí však s duchovnem nemá nic společného, spíše je to magie. Využívá skepticismu současného světa a prezentuje magické praktiky jako "triky" a tím je dobře prodává.


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#3 14. 3. 2006 8:13

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: David Copperfield

Kam se Copperfield hrabe na takového Krejčíře. Vydělat miliardy a být blbý jak tágo - toje podle mého opravdická magie... Ten trik bych taky chtěla umět. I když já bych ho asi nemohla praktikovat, neb jsem blbá jen jako půlka tága...

http://sirmi.ic.cz/dollz/138.gif


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#4 14. 3. 2006 8:24

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: David Copperfield

Jo, vydělat miliardy, a celý život se strachovat, jestli na sejšelách namísto bronzu nechytnu olovo. Ten už to má spočítané, jako Mr. Skinner na Bahamách. Vím, že každý tam jednou musíme, ale odejít tam s olovem v zadku by se mi nechtělo, to tedy ne.


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#5 14. 3. 2006 8:33

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: David Copperfield

To je fakt, Salve.

Chtělo by to ten trik doladit - vydělat miliardy, ale nenechat se chytit... smile

Jenže na to už by musel bejt blbej o něco míň - aspoň tak jako já. Olovo do zadku si zaslouží. Ne proto, že je takovej blb (za to nemůže), ale protože je to nabubřelej blb, který pohrdá poctivými lidmi a směje se jim do obličeje. A protože on a jemu podobní okrádají nás všechny, kteří si - narozdíl od nich - nepřipadají jako nebetyční kreténi, když dělají 8 hodin denně za dvacku měsíčně.


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#6 16. 3. 2006 9:06

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: David Copperfield

avalonka napsal(a):

To je fakt, Salve.

Chtělo by to ten trik doladit - vydělat miliardy, ale nenechat se chytit... smile

Jenže na to už by musel bejt blbej o něco míň - aspoň tak jako já. Olovo do zadku si zaslouží. Ne proto, že je takovej blb (za to nemůže), ale protože je to nabubřelej blb, který pohrdá poctivými lidmi a směje se jim do obličeje. A protože on a jemu podobní okrádají nás všechny, kteří si - narozdíl od nich - nepřipadají jako nebetyční kreténi, když dělají 8 hodin denně za dvacku měsíčně.

Jednou jsem dělal horoskop jednomu jeho, ehm, "příteli". Měl jsem tak možnost vniknout do povahy těchto lidí. Prostě Jánošíci, bohatým (státu) berou a chudým (sobě) dávají.
Kdybyste jenom věděli, jak jsou ty horoskopy přesné! Člověk dostane horoskop a má šanci stát se v něčem géniem. On však uchopí svou sílu a stane se cynickým darebákem, který se směje celému světu.

Neví ovšem, že si staví hrad na pohyblivém písku... anebo to ví, a je mu to úplně jedno, nebo si myslí, že zrovna jemu to nějak projde.

Nikdy nikomu nic neprojde, naše činy nás dostihnou, i kdyby za tisíc životů. Ovšem přimět Jánošíka, aby to chápal není v lidských silách.


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#7 16. 3. 2006 9:34

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1673

Re: David Copperfield

Víš, Salve,

já si myslím, že vůbec nezáleží na tom, jestli ho dostihnou jeho činy a nebo ho někdo klepne přes prsty.

A si klidně žije obklopený přepychem. A taky obklopený povrchními, nemorálními a přiblblými lidmi. Vždy on sám je takový.

Člověk podobného ražení přeci nemůže být nikdy doopravdy šastný. Trestá sám sebe za cestu, kterou si zvolil. On nemá potuchy o skutečném (takovém tom tichonkém) štěstí, který může cítit i člověk co nic nemá.

Tihle lidé vůbec netuší, o čem je skutečný život, a tak nepochybuju, že musejí být uvnitř hodně nemocní a taky hodně nešastní. Ale mají tu výhodu, že jsou to blbci, takže oni si to ani neuvědomují... smile

Mně jsou tihle lidi jedno. Jediné, v čem mě neskutečně vytáčejí, je bod, kde se jejich negativní energie setká s mojí (naší). Totiž v bodě státní korupce a těch ohromných rozkradených peněz, na které doplácíme všichni.


http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

 

#8 16. 3. 2006 9:50

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: David Copperfield

avalonka napsal(a):

Víš, Salve,

já si myslím, že vůbec nezáleží na tom, jestli ho dostihnou jeho činy a nebo ho někdo klepne přes prsty.

Mně jsou tihle lidi jedno. Jediné, v čem mě neskutečně vytáčejí, je bod, kde se jejich negativní energie setká s mojí (naší). Totiž v bodě státní korupce a těch ohromných rozkradených peněz, na které doplácíme všichni.

Podle mne záleží. Jeho zkušenosti jsou užitečné v kolektivním vědomí lidstva, jako zkušenost marnosti pachtění se za statky a příspěvek k pochopení jak funguje zákon karmy.

Já tu odvahu, abych dělal podobné věci, bohužel (nebo bohudík?) nemám. Příliš se obávám následků, dovedu je celkem živě vidět.

Pokud jde o zlodějinu, život společnosti a její štěstí nezávisí na množství peněz ve státní pokladně. Ti, co mají peníze, mají jenom konvenční nástroj manipulace a moci. Peníze by ztratily moc, pokud by je nikdo nechtěl. Samy o sobě také žádnou hodnotu nemají, tu jim dává pouze konvence.
Jak bylo za války? Za trochu jídla se dávaly kupy peněz. Bylo jich všude dost, ovšem ukázalo se, že peníze nejsou hodnotou.
Kdybychom si to teď uvědomili, změnili bychom svět do deseti let.


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#9 17. 3. 2006 9:30

lvice
Host

Re: David Copperfield

Salve,

mᚠpravdu, je to jako začarovaný kolotoč. Lidi se honí za majetkem, obklopují se zdmi baráků a přestávají žít..... Na druhou stranu je prima peníze mít, moci si zalyžovat, zajít do hospůdky, koupit ptákům do krmítka dlabanec, prostě zadarmo není nic......... Peníze by měly být prostředek, nikoliv cíl, ale obávám se, že to si lidi jaksi nechtějí připustit. Je to všechno tak relativní, přijde jedna velká voda a kde jsou všechny ty hmotné statky.........

 

#10 20. 3. 2006 12:43

hanita almita
Host

Re: David Copperfield

No ale to jsme drazí odbocili od Kapr filda ze?
Ja jsem o nem cetla knihu, on na sobe opravdu tvrde makal a je to obdivuhodna osobnost. Ovsem v te knize bylo citovano i mnoho kritik na jeho kouzelnicke triky a mnoha jejich vysvetleni od dalsich "magu".
A znelo to docela verohodne. Nemyslim opravdu ze on je nekdo jako Jezis co promeni vodu ve vino:rodna:
On ma giga dilnu kdesi v pousti kam nikdo nesmi a vse je jen dokonale do detailu propracovany klam lidskeho zraku a vsech dalsich smyslu... isn´t it?

 

#11 30. 3. 2006 13:50

mortuus_sum
♥♥-----
Registrovaný: 11. 3. 2006
Příspěvky: 55

Re: David Copperfield

to Jana- Jana: Pleteš si kouzla a iluze! Copperfield není kouzelník (jako v pohádce) ale iluzionista. Vše to jsou jen iluze, které využívají nedokonalosti lidské mysli a mezer ve funkci smyslů - on žádné fyzikální zákony nepopírá, dokud se nachází tady na Zemi tak se fyz. zákonům nevihne nikdo..........
Nejsou to čáry jen věda.........


Je bolestné a zžírající trpět pro nic,
ale je krásné a naplňující trpět proto,
abychom někomu pomohli..........

Není tady

 

#12 30. 3. 2006 16:33

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: David Copperfield

Salvator napsal(a):

avalonka napsal(a):

To je fakt, Salve.

Chtělo by to ten trik doladit - vydělat miliardy, ale nenechat se chytit... smile

Jenže na to už by musel bejt blbej o něco míň - aspoň tak jako já. Olovo do zadku si zaslouží. Ne proto, že je takovej blb (za to nemůže), ale protože je to nabubřelej blb, který pohrdá poctivými lidmi a směje se jim do obličeje. A protože on a jemu podobní okrádají nás všechny, kteří si - narozdíl od nich - nepřipadají jako nebetyční kreténi, když dělají 8 hodin denně za dvacku měsíčně.

Jednou jsem dělal horoskop jednomu jeho, ehm, "příteli". Měl jsem tak možnost vniknout do povahy těchto lidí. Prostě Jánošíci, bohatým (státu) berou a chudým (sobě) dávají.
Kdybyste jenom věděli, jak jsou ty horoskopy přesné! Člověk dostane horoskop a má šanci stát se v něčem géniem. On však uchopí svou sílu a stane se cynickým darebákem, který se směje celému světu.

Neví ovšem, že si staví hrad na pohyblivém písku... anebo to ví, a je mu to úplně jedno, nebo si myslí, že zrovna jemu to nějak projde.

Nikdy nikomu nic neprojde, naše činy nás dostihnou, i kdyby za tisíc životů. Ovšem přimět Jánošíka, aby to chápal není v lidských silách.

Myslis neco jako Hitler, ktery byl genialnim clovekem??


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#13 31. 3. 2006 9:17

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: David Copperfield

Dita.L napsal(a):

Myslis neco jako Hitler, ktery byl genialnim clovekem??

Ano, ale myslím tím lidi jako Krejčíř a spol. Genialita spolu s naprostou ignorancí základních zákonů fungování vesmíru. Vražedná kombinace.


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#14 31. 3. 2006 9:20

lvice
Host

Re: David Copperfield

Hitler a geniální? Hm, četla jsem o něm něco zcela jiného....... Byl geniální tak akorát ve smyslu vyhlazování lidí sad

 

#15 31. 3. 2006 9:28

Somaia
Host

Re: David Copperfield

Lvice, v jistém smyslu naprosto geniální opravdu byl. Třeba jako manipulátor s psychikou lidí, vzpomeň na jeho veřejné projevy a zfanatizované davy, které ho poslouchají.... obrovské charisma, které je až nepochopitelné. To je geniální dar, který byl klasicky zneužit.

 

#16 31. 3. 2006 9:36

lvice
Host

Re: David Copperfield

Jak slyším toto jméno, mám kopřívku sad. Nemůžu si pomoci ....... V tomto směru mᚠpravdu.

 

#17 31. 3. 2006 9:37

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: David Copperfield

lvice napsal(a):

Hitler a geniální? Hm, četla jsem o něm něco zcela jiného....... Byl geniální tak akorát ve smyslu vyhlazování lidí sad

Každý člověk dokáže být v něčem geniální, ovšem ne u každého ta genialita má tak ohromný dopad na životy lidí. U Hitlera se zkombinovaly mnohé fyktory velmi nešasně. Jinak on sám určitě projevoval jisté známky geniality. Mnohdy je tato vlastnost úzce spojena s psychopatií, což je také jeho případ.


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#18 31. 3. 2006 9:45

Somaia
Host

Re: David Copperfield

Salve, nečetl jsi knihu Kopí osudu? Hodně mě zaujala....

 

#19 31. 3. 2006 9:47

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: David Copperfield

Ale vrame se ke Copperfieldovi. Myslím, že je jisté, že má určité paranormální schopnosti, které úspěšně vydává za triky. Nechat zmizet vagón, a podobné věci, to nemůže být "trik". Vyžaduje to jistou míru vlády nad hmotou.
Slyšel jsem o vyprávění Arnošta Vašíčka, který si počkal na lidi, které Copperfield teleportoval v Ostravě z haly před vchod. Všichni shodně vyprávěli, že najednou se cítili zvláštně, cítili chlad a pak se octli před vchodem.
Prý že Copperfield využívá platnost jednoho ze zákonů, a to že každý z podobných úkonů je povoleno udělat jenom jednou a nikdy ho nesmí opakovat. Takto prý může používat ty svoje síly aniž by to mělo nějaký karmický dopad, anebo aniž by ztratil ty schopnosti pro zneužívání.
Nejlepší na tom je, že všichni ti materialisté si lámou hlavy, jakéže to "triky" David používá... a přitom on pracuje s gnómy a elementály, zcela středověkými magickými metodami... v moderním, technokratickém podání.


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#20 31. 3. 2006 9:47

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: David Copperfield

Hitler byl treba taky dobrym malirem, byl to velmi vzdelany clovek. jeho chybou bylo, ze nenavidel autority, protoze byl tyran otcem, nenavidel zidy, protoze jeho matka zemrela na rakovinu, a v te dobe ji lecil zidovsky lekar. Nekolik let stravil v chudinske ctvrti ve Vidni a zivil se prodejem maleb. Navic se narodil ze svazku stryc - neter a to neni dobra kombinace  Co treba doktor mengele?? sadista - genialni psychopat

Upravil(a) Dita.L (31. 3. 2006 9:51)


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#21 31. 3. 2006 10:22

lvice
Host

Re: David Copperfield

Salve, poslala jsem ti mailík, až budeš mít chvilku, ozvi se mi. Díky.

 

#22 11. 4. 2006 15:20

bobo
Host

Re: David Copperfield

nezlobte se na mě,ale vůbec nic o kaprfildovi nevíte a to co víte je ubohé!David Copperfield není jen tak ledajakým kouzelníkem,má totiž smlouvu s DĄáblem,a to není jen tak,jak se říká,jak kdo s čím zachází s tím také schází,a v jeho případě je to jasné,nicméně , mnozí pochopí o co jde,ale bude už pozdě.

 

#23 14. 4. 2006 17:39

Max_
Host

Re: David Copperfield

 

#24 19. 4. 2006 20:32

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: David Copperfield

Somaia napsal(a):

Salve, nečetl jsi knihu Kopí osudu? Hodně mě zaujala....

Nečetl, ale jedná se zřejmě o pověstné Longinovo kopí? Myslím že je nyní ve vídni v muzeu. Podobným příběhům bych docela věřil, energetické vazby přetrvávají po staletí beze změny. Proto fungují např. prokletí apod.


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#25 19. 4. 2006 21:02

Daniela M
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 154

Re: David Copperfield

bobo napsal(a):

nezlobte se na mě,ale vůbec nic o kaprfildovi nevíte a to co víte je ubohé!David Copperfield není jen tak ledajakým kouzelníkem,má totiž smlouvu s DĄáblem,a to není jen tak,jak se říká,jak kdo s čím zachází s tím také schází,a v jeho případě je to jasné,nicméně , mnozí pochopí o co jde,ale bude už pozdě.

Nic proti němu nemám ale také nemám ráda tyto záležitosti. To nemusímdumbomkapitulationsupermario

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů