Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#1 21. 10. 2014 8:53

potkanpiskot
♥♥-----

Příteli chodí vulgární sms na mou osobu

Dobrý den milé babinetky
už je to velmi dávno co jsem prosila o radu.Mezi tím se mnohé změnilo, s přítelem jsem se
po zhoršujícím se vztahu rozešla.Pár let jsem žila  sama , otřepávala jsem se z zklamání.
Dnes mám nový vztah a toho se týká můj problém.S přítelem se známe delší dobu v rámci jedné party lidí.Před nedávnem jsme „ zoficiálnili“ náš vztah. Jemu však začaly chodit sms. První byla ve smyslu „ nechceš kamarádku s výhodami?“, další už byla fotka poprsí. Ani na jednu nereagoval, společně jsme se tomu zasmáli a sms vymazal.To bylo ještě z nějakého čísla...
Ovšem po pár týdnech došlo k drsnějším sms,a to ve smyslu napadání mé osoby. A ty už byly z netu.. Dotyčná osoba se vyjadřuje ve smyslu „ ona je ta štětka co tě využívá,kdybys věděl co dělá za tvými zády“.., a to velmi slušně přeloženo..
Přítel má za sebou nepodařené manželství, ve kterém mu žena zahýbala v jeho vlastním domě.Každý si neseme do života nějakou bolístku a u něj je to nevěra. Já pracuji v jiném městě než bydlíme, v podstatě v mužském kolektivu.Myslela jsem že budeme šťastní,nakonec jsme dospělí a víme co od života chceme,ale tohle mi začíná dost vadit. Po první drsnější smsce jsme měli výměnu názorů, s tím že jsem mu řekla že já mám vůdči němu svoje svědomí čisté.Nevím komu jsem „ vypálila rybník, popřípadě vlezla do zelí“..ale ustáli jsme to a hodili za hlavu.
Po čase to přišlo znovu.Přítel odjel pracovně mimo a opět sms. Co já kde s kým..... Pak přišel náš společný známý s tím,že se povídá že se přítel se mnou rozešel. Říkám že to je pěkný výmysl,že jsme stále spolu, dokonce jedeme za měsíc společně na dovolenou na hory...
Začíná mě to rozhazovat.Nevím co mám dělat, viníka neznám a nedopátrám se...začíná to způsobovat problémy..Jeden by si řekl, hoď to za hlavu.Jenže znáte to stokrát nic by umořilo i vola...Přítel se snaží věřit,ale otvírá to jeho ránu na duši...a mezi nás se vkrádá stín pochybností...sad

Není tady

#2 21. 10. 2014 13:30

karfice
♥♥♥♥---

Re: Příteli chodí vulgární sms na mou osobu

A co takhle, aby si přítel změnil telefonní číslo? Je to tak jednoduché. A pak dát číslo pouze mezi známé.

Není tady

#3 21. 10. 2014 13:49

potkanpiskot
♥♥-----

Není to jednoduché.
Přítel je podnikatel, má číslo všude ,i na svých webovkách, viztkách, papírech, autě...
Je veřejně známá osoba ,která se dá dohledat v obch. rejstříku apod.Změna nic nevyřeší..sad

Upravil(a) potkanpiskot (21. 10. 2014 13:50)

Není tady

#4 21. 10. 2014 14:25

karfice
♥♥♥♥---

V tom případě počkat, až to dotyčnou přestane bavit. A ty se tím nějak nezabývej. Ono to dotyčnou přejde.

Není tady

#5 21. 10. 2014 14:30

sunshine...
♥♥♥♥♥--

Jak dlouho ty smsky chodí? Znám jednu dámu, kterou to drží už tak rok neutral

Není tady

#6 21. 10. 2014 14:32

karfice
♥♥♥♥---

sunshine... napsal(a):

Fakt nějakou dámu baví rok v kuse posílat smsky? A co takhle podat trestní oznámení za obtěžování? Popřípadě bloknout všechny příchozí sms poslané z netu? - Některé telefony toto umí.

Není tady

#7 21. 10. 2014 14:39

sunshine...
♥♥♥♥♥--

karfice napsal(a):

sunshine... napsal(a):

Fakt nějakou dámu baví rok v kuse posílat smsky? A co takhle podat trestní oznámení za obtěžování? Popřípadě bloknout všechny příchozí sms poslané z netu? - Některé telefony toto umí.

není to sice můj případ, ale bloknout se to nedalo a s trestním oznámení problém. Naše zákony nejsou až tak úžasné, jak jsem se možná kdysi domnívala butter

Není tady

#8 21. 10. 2014 17:20

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

potkanpiskot napsal(a):

Pak přišel náš společný známý s tím,že se povídá že se přítel se mnou rozešel.

A nemůže tohle být trochu vodítkem? Nemůže to posílat někdo ze známých? Nebo zkusit zjistit od koho tohle známý slyšel a ten další od koho.... Vím, asi nic moc nápad. Ale tohle může být fakt problém. Protože člověk si může stokrát říct, že to bude ignorovat. Ale přesně jak píšeš - stokrát nic umořilo vola. Plus navíc pro přítele to je bolavé místo a to člověk kolikrát neumí brát čistě rozumem.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Někde tu je...

#9 4. 7. 2016 13:32

lumir
♥------

Ahojky. Vezmi si tužku a papír a napiš si všechna jména lidí, kteří by mohli mít zájem na tom, aby jste se rozešli. Podle mě to budou nějací tvoji bývalí milenci nebo muži, s nimiž jsi chodila, ale oni ten rozchod s tebou si nepřáli a chtěli by to vrátit do starých kolejí. Takže půjde zřejmě o jedno nebo dvě až tři jména. Každému z nich potom řekni nějakou zajímavou zprávu.  Jednomu sděl, že budeš doma týden sama a ten tvůj jede služebně pryč. Druhému, že se budeš za dva měsíce vdávat. A třetímu, že poojedeš do lázní. Např.  Oni si neodpustí se ve svých sms o tom zmínit a pak vylučovací metodou přijdeš na to kdo to je.

Není tady

#10 4. 7. 2016 14:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja si myslím, že tú tužku by si skôr mal vziať priateľ a rozmýšľať, ktorá "si naňho myslela" a nedostala ho. wink Prípadne kto z partie by mal radosť z jeho rozchodu a smútku... a budete doma.

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#11 6. 7. 2016 19:47

Barča
♥♥♥♥♥♥-

Docela by mě zajímalo, jak to všechno dopadlo. Přestaly chodit ty sms? Přišlo se na to, kdo je posílal? Ustáli jste to, potkanpiskote?

Není tady

#12 2. 8. 2016 11:25

arminqa
♥------

Selima napsal(a):

Ja si myslím, že tú tužku by si skôr mal vziať priateľ a rozmýšľať, ktorá "si naňho myslela" a nedostala ho. wink Prípadne kto z partie by mal radosť z jeho rozchodu a smútku... a budete doma.

Ano, popátrat na obou stranách. Možná tě ta osoba v podstatě ani nezná, ale zná tvého přítele:-( Tu možnost by si ale on i možná měl přiznat - nepřímo by to i mohlo posílit jeho důvěru v tebe..... Pokud dovede kouknout nestranněneutral

Není tady

#13 11. 9. 2016 12:33

potkanpiskot
♥♥-----

Ahojky babinetky
na chvíli jsem se odmlčela,život přináší mnoho starostí a smsky byli jen malou kapkou.Nicméně nevím zda ustaly, přítel mi to již nesděluje,myslím že ustaly. V současné době se potýkáme s mnohem horšími starostmi. Příteli diagnostikovali zhoubný nádor pravé plíce..absolvovali jsme společně s jeho dětmi,které žijí s námi,dovolenou u moře a po té nastoupil do nemocnice.O plíci přišel, teď bojujeme ...V nemocnici jsem každý den,jsem jediný koho chce zatím vidět,jelikož je napojen na přístroje..Je to unavující ,ale bojovat se musí...

Není tady

#14 12. 9. 2016 15:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Držím päste... a je to drsné, ale aspoň vidno, že v tomto porovnaní sú SMSky vlastne úplná blbosť... wink

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#15 12. 9. 2016 21:15

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Taky Vám moc držím palce.

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí