Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 10. 2014 3:42

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Co říkáte na nový srazík?

Vážené přítelkyně a přátelé Babinetu:

co byste řekly(i) na případné nové setkání někde na dostupném místě pro všechny, kteří mají zájem se sejít? Trochu pokecat, trošku popít, trošku rozebrat cokoliv, trošku se poznat s lidmi, kteří "Babáč" dělají, trošku se pobavit, trošku zhodnotit, co je nového, trošku se odreagovat, trošku to celé zkritizovat, trošku se vyjádřit k tomu, co vás tady trápí, popovídat, co by vás zajímalo nejvíc, trošku si vzájemně postěžovat a trošku si zanadávat na všecko? Co říkáte?? Šlo by to?? Navrhněte místo setkání. Ideální by bylo nějaké takové, které by bylo rozumně dostupné pro všechny a také s rozumným zázemím pro nějakou kulturní akci, může to být někde okolo středu republiky, je to celkem jedno, navrhujte, zkuste... smile Co na to říkáte? Vím a fakt věřte, že vím, že máme každý moc a moc starostí, ale přesto si myslím, že by nebylo na škodu se sejít na nějakém neutrálním místě. Osobně sice sobecky navrhuji Brno (a tady je možností vyžití docela dost big_smile ), ale může to být kdekoli jinde, kde by to bylo dostupné rozumně všem smile


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#2 19. 10. 2014 21:22

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co říkáte na nový srazík?

A to je náhodou moc dobrý nápad, klokane, takže se připojuju, je to i takové tématické, neb Babinet slaví příští rok 15. narozeniny tummenupp Ale ten čas psaní tohoto příspěvku, tak ten mě dostal, čéééče, v noci se spí !

Není tady

 

#3 19. 10. 2014 22:25

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Co říkáte na nový srazík?

V noci se dá dělat i spousta jiných a mooooc zajímavých věcí Andrejko smile


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#4 20. 10. 2014 20:28

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Co říkáte na nový srazík?

Pokud by se sraz konal v Brně, možná bych i přišla. Jinak ne.

Není tady

 

#5 2. 11. 2014 4:49

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Co říkáte na nový srazík?

Vilemína napsal(a):

Pokud by se sraz konal v Brně, možná bych i přišla. Jinak ne.

No však já souhlasím - však jsem sobecky to Brno přece sám navrhoval smile Ovšem "možná" z Tvé strany znamená co? Že třeba jo a třeba ne? big_smile


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#6 2. 11. 2014 11:35

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co říkáte na nový srazík?

Brno je dost z ruky , ale kdyby byla nějaká slušná účast , tak bych to podpořila


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#7 2. 11. 2014 14:47

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Co říkáte na nový srazík?

klokan napsal(a):

Vilemína napsal(a):

Pokud by se sraz konal v Brně, možná bych i přišla. Jinak ne.

No však já souhlasím - však jsem sobecky to Brno přece sám navrhoval smile Ovšem "možná" z Tvé strany znamená co? Že třeba jo a třeba ne? big_smile

Tak záleží i na termínu srazu.

Není tady

 

#8 2. 11. 2014 16:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co říkáte na nový srazík?

klokane, ty dětinštíš? smile
Nevím, jestli je nějaký celostátní sraz dobrý nápad. Ale třeba vám to vyjde.
Andreo, kdy vlastně vznikl babinet? Já chodím od podzimu 2005. Nevěděla jsem, že byl už tak dlouho předtím.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#9 2. 11. 2014 17:34

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Co říkáte na nový srazík?

Eva. napsal(a):

klokane, ty dětinštíš? smile
Nevím, jestli je nějaký celostátní sraz dobrý nápad. Ale třeba vám to vyjde.
Andreo, kdy vlastně vznikl babinet? Já chodím od podzimu 2005. Nevěděla jsem, že byl už tak dlouho předtím.

co je na tom dětinského?

Není tady

 

#10 2. 11. 2014 17:35

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co říkáte na nový srazík?

Srazík je, když budu mírná, tak dětinský. Stejně jako fotečky a pod.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#11 2. 11. 2014 17:42

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co říkáte na nový srazík?

Eva. napsal(a):

Andreo, kdy vlastně vznikl babinet? Já chodím od podzimu 2005. Nevěděla jsem, že byl už tak dlouho předtím.

Babinet se datuje od července roku 2000, v té době byl pochopitelně v jiné podobě, než je ta nynější.

Není tady

 

#12 2. 11. 2014 17:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co říkáte na nový srazík?

Andreo, přihlašovala jsem se ještě do starého babinetu. To byl ten první, anebo byl před ním ještě jiný?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#13 2. 11. 2014 18:39

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Co říkáte na nový srazík?

Eva. napsal(a):

klokane, ty dětinštíš? smile
Nevím, jestli je nějaký celostátní sraz dobrý nápad. Ale třeba vám to vyjde.
Andreo, kdy vlastně vznikl babinet? Já chodím od podzimu 2005. Nevěděla jsem, že byl už tak dlouho předtím.

Proč jsi registrovaná 2012? Jako kdo jsi sem chodila předtím?

Není tady

 

#14 2. 11. 2014 22:58

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co říkáte na nový srazík?

Eva. napsal(a):

Andreo, přihlašovala jsem se ještě do starého babinetu. To byl ten první, anebo byl před ním ještě jiný?

Úplně ten prvotní byl ještě pod názvem Babinec.net, až později se podařilo zakoupit uvolněnou doménu Babinec.cz a došlo k přejmenování na Babinet.cz, kterýžto název zůstává dodneška.

Z hlubokého archivu pak dochovaný náhled úplně původního - Babinec.net (už bohužel bez původního loga)

http://web.archive.org/web/200010181133 … dkazy.cgi?

a následoval

http://web.archive.org/web/200011100739 … babinet.cz


To, že za 15 let prošel obrovským vývojem je si myslím znát.

Není tady

 

#15 3. 11. 2014 7:47

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Co říkáte na nový srazík?

AndreaP. napsal(a):

Eva. napsal(a):

Andreo, přihlašovala jsem se ještě do starého babinetu. To byl ten první, anebo byl před ním ještě jiný?

Úplně ten prvotní byl ještě pod názvem Babinec.net, až později se podařilo zakoupit uvolněnou doménu Babinec.cz a došlo k přejmenování na Babinet.cz, kterýžto název zůstává dodneška.

Z hlubokého archivu pak dochovaný náhled úplně původního - Babinec.net (už bohužel bez původního loga)

http://web.archive.org/web/200010181133 … dkazy.cgi?

a následoval

http://web.archive.org/web/200011100739 … babinet.cz


To, že za 15 let prošel obrovským vývojem je si myslím znát.

tummenupp Andrejko, to je hodně moc znát! Já jsem na Babinetu také od roku 2005 a nepamatuji ani jeden z těchto! Ten právní pamatovat asi nemohu, ale ten druhý? Nevím jestli je to ten, kam jsem chodila do diskusí.... buď už tak zpomínám nebo diskuse vypadaly jinak? A pamatuji také, jak všichni lamentovali, když se mělo přecházet na tento nový babinet smile. Hezký vývoj tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#16 3. 11. 2014 8:09

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Co říkáte na nový srazík?

Díky Andreo. To je moc zajímavé. Taky si ten druhý nepamatuji, že by vypadal takhle. Stejně, jako píše Lenna.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#17 3. 11. 2014 11:38

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Co říkáte na nový srazík?

Ona ta diskuze u předposledního Babinetu vypadala trochu jinak než úvodní stránka , jestli si dobře pamatuju.
Jinak jsem tu taky od roku 2005.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#18 3. 11. 2014 23:43

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Co říkáte na nový srazík?

Ten rok 2005 odpovídá tomu "zelenému Babinetu" - jak já mu říkám, a je to ten, který předcházel tomuto.  Diskuze v té době nebyly graficky sladěny se zbytkem Babinetu, proto vás náhledy zřejmě matou.

Není tady

 

#19 17. 11. 2014 22:59

LSK
Administrátor
Registrovaný: 12. 7. 2014
Příspěvky: 8

Re: Co říkáte na nový srazík?

Přátelé (a zejména "přátelkyně"), Babinet prošel za ta léta skrz spousty změn (a to také včetně několika marných a nyní již mrtvých pokusů o přechod na nějaký novější systém). Sám pamatuji ten úplně původní, který tu Andrea uvedla, diskuse tehdy byly v úplně jiném software. Stejně tak pamatuji "zelený" Babinet a s jeho designem nyní stále ještě chodí rozesílané maily zájemcům. Postupně přišel přechod na nové diskusní fórum, které je v provozu dodnes a které mělo slušný úspěch a v něm si tady právě nyní sdělujeme svoje příspěvky. Ostatní oddíly dnes již běží na jiném systému, který ale pomalu také přestává stačit tomu, co bychom od toho potřebovali, takže pravděpodobně nás čekají další změny, o nichž doufáme, že budou ku prospěchu zejména vám, našim váženým uživatelkám, a také ku prospěchu našeho magazínu.
A abych se dostal k jádru věci: netřeba klokana nazývat dětinským, on jím možná opravdu je (anebo už začíná senilnět...), ale co uděláme s tím navrhovaným srazem? Opravdu se nenajde dostatek lidí na to, abychom se mohli sejít a podiskutovat a probrat vše možné?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů