Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 10. 2014 21:31

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Jen tak probíhám diskuzemi..

smile  Jdu jen pozdravit "bojovnice" i ty  co mají příměří. tummenupp Při projíždění netu jsem opět narazila na  babinetí stránky. Dokonce i heslo jsem si vzpomněla!   


Vidím pár známých nicků  tak jen pro pamětníky a  ty, co měli tehdហpocit, že cestou jakou jsem si  vybrala já, jít nejde .    Jde  a život je krásný.  V téže párové sestavě vlečeme naši životní kárku dál. A myslím, že k radosti nás obou s manžou.
     Jmenovitě zdravím Zklamču!  storstark

Není tady

 

#2 18. 10. 2014 22:46

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Jen tak probíhám diskuzemi..

Zuzi zdravím tummenupp

Není tady

 

#3 19. 10. 2014 1:50

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Jen tak probíhám diskuzemi..

Zuzi - u mne to dopadlo poněkud jinak, ale to nevadí. Každý si to zařídí, jak to je pro něj nejlepší (nebo tak, jak si o tom myslí, že to nejlepší je). Pokud to ve Tvém případě dopadlo dobře, tak je to to nejlepší, co může být. A budeme moc a moc rádi, když tu s námi budeš i dál, protože Babinet není jen o téhle debatě o nevěrách a podobně nepříjemných věcech, ale naopak i o mnohem lepších záležitostech, třeba o receptech na dobré jídlo, o soutěžích o pěkné ceny, jiných debatách o koníčcích... atakdále.... No... Vím, že teď tu píšu asi trochu jinak, než jsem psával, ale ono to trochu jinak je... smile


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#4 19. 10. 2014 9:58

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Jen tak probíhám diskuzemi..

ahoj Zuzi, myslím, že Zklamča sem nechodí? Nebo pod jiným nickem? Je fajn, pokud se mᚠopravdu dobře


dum spiro spero

Není tady

 

#5 24. 11. 2014 14:54

Zklamaná
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: u nás v Galaxii :-))
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 8755
Web

Re: Jen tak probíhám diskuzemi..

Zuzi a xxxx a taky všechny ostatní,
no taky sem už nechodím, ale zrovna dnes jsem si říkala, že mrknu, jestli je to vše při starém, nebo už zcela nové osazenstvo. Přečíst si, kdo je už dál a kdo stagnuje na stejněm místě....
Takže raport: u nás jsme stále spolu, to pro ty, které věštily ponurou budoucnost. big_smile
ne, pod jiným nickem sem taky nechodím, mám jiné priority.

Takže ještě jednou zdravím a možná zase někdy nahlédnu, ale mám dost práce, tak snad, nic neslibuju ;-)


IDIOT SE UČÍ VLASTNÍMI CHYBAMI, MAGOR SE UČÍ DEBILITĚ OD IDIOTA…….JÁ SE UČÍM CIZÍMI CHYBAMI lol
Kdybych to, co mi tu někteří říkáte, proměnila na stravu, nežral by to ani můj pes!
Svět nekonečných možností - ten tvoří F+F+F+F+F+F {přesně v tomto pořadí}.
http://www.youtube.com/watch?v=uVR-jLWz_7A

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů