Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#76 17. 10. 2014 22:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11825

Re: Jak znovu nakopnout vztah

K sobě patřit? Muž a žena, co k sobě patří, co jsou si souzeni, co se narodili pro sebe, kde jejich vztah byl uzavřen v nebi, vyber si, co je ti blízké.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#77 17. 10. 2014 23:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Hm, ale kto k sebe patrí v 20tke, už nemusí v 40tke - jeden alebo obaja sa zmenia a to "patrenie k sebe" už môže byť nepríjemné, ba až trápenie... Človek nie je furt, po celý život rovnaký...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#78 18. 10. 2014 7:36

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Eva. napsal(a):

K sobě patřit? Muž a žena, co k sobě patří, co jsou si souzeni, co se narodili pro sebe, kde jejich vztah byl uzavřen v nebi, vyber si, co je ti blízké.

S tím vůbec nemám zkušenost (nezažila/neviděla jsem to, ani mě to nenapadlo). Musím být pozornější, abych si případně všimla.

Není tady

 

#79 18. 10. 2014 7:38

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Barča napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Barča napsal(a):

Určitě se nebude pokaždé po 7 letech začínat znovu. Ale jednak si myslím, že existují v životě cykly a v období přechodu z jednoho do druhého se nasbírané změny zjeví výrazněji a za 2. je možné, že pokud ty "přirozené" změny na přechodu "přirozených cyklů" jsou relativně významné, je pro zachování kontinuity nutné nějaké adekvátní pojítko, které provede do dalšího cyklu.

offtopic Můžeš to nějak přiblížit?

Pokusím se. Nevím, jestli je to ono, ale myslím, že třeba péče o dítě, nějaký společný zájem, který je u zúčastněných na "stejném místě" na sinusoidě, některé katastrofy a asi ještě spousta dalšího.
offtopic O cyklech: udělala jsem zkušenost, že když se žena (ve fertilním věku, samozřejmě ......... i když, co Ráchel a Alžběta?) začne chystat na nějaký pro ni zcela nový úkol, který si vytýčila nebo akceptovala (třeba stáž v cizině) a který trvá minimálně 9 měsíců, často otěhotní (pokud se tomu cíleně nebrání). Všimla sis toho? Já jsem takhle přispěla k několika dětem vzniklým po x neúspěšných cyklech asistované reprodukce (spočívalo to v "jojo, jeď tam, to bude fakt skvělý, to nesmíš nechat bejt, když tě pozvala taková kapacita, no jezdit tam na 2 nebo 3 měsíce vůbec nemá cenu, tý vado, dyk neumíš pořádně jazyk, je fuk, že je tam jednací jazyk anglina, když si jinak ani nic nekoupíš, protože proč by se prodavači kvůli turistům nutili, na to sou hrdý a líný .....").

pokoušim se pochopit, co říkáš, ale před pochopením jsem musela odpreparovat sedmileté cykly smile, ty můžou být jaksi i reálné, ale taky mohou být jen sebenaplňujícím proroctvím... tak si na ně dávám bacha smile
Jasně, společný zájem je pojítko...a o to pojítko teď kacatko usiluje...
btw: ty sedmilete cykly jsi sama vypozorovala, nebo to je nekde psano? BI

Upravil(a) gymnasión (18. 10. 2014 7:39)


Zpomal.

Není tady

 

#80 18. 10. 2014 7:47

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11825

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Barča napsal(a):

Eva. napsal(a):

K sobě patřit? Muž a žena, co k sobě patří, co jsou si souzeni, co se narodili pro sebe, kde jejich vztah byl uzavřen v nebi, vyber si, co je ti blízké.

S tím vůbec nemám zkušenost (nezažila/neviděla jsem to, ani mě to nenapadlo). Musím být pozornější, abych si případně všimla.

Tak to nejspíš žiješ s mužem, se kterým je ti hezky a proto tě ani nenapadne o tom přemýšlet. Prima. stolt


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#81 18. 10. 2014 7:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11825

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Pro Barču a gymnaión - mně sedmileté cykly fungují spolehlivě. Aniž bych se nad tím zamýšlela. Když se někdy při zmínce o sedmiletých cyklech poohlédnu zpět do svého života, zjistím, že to opravdu tak je.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#82 18. 10. 2014 7:55

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Jak znovu nakopnout vztah

gymnasión napsal(a):

Barča napsal(a):

gymnasión napsal(a):


offtopic Můžeš to nějak přiblížit?

Pokusím se. Nevím, jestli je to ono, ale myslím, že třeba péče o dítě, nějaký společný zájem, který je u zúčastněných na "stejném místě" na sinusoidě, některé katastrofy a asi ještě spousta dalšího.
offtopic O cyklech: udělala jsem zkušenost, že když se žena (ve fertilním věku, samozřejmě ......... i když, co Ráchel a Alžběta?) začne chystat na nějaký pro ni zcela nový úkol, který si vytýčila nebo akceptovala (třeba stáž v cizině) a který trvá minimálně 9 měsíců, často otěhotní (pokud se tomu cíleně nebrání). Všimla sis toho? Já jsem takhle přispěla k několika dětem vzniklým po x neúspěšných cyklech asistované reprodukce (spočívalo to v "jojo, jeď tam, to bude fakt skvělý, to nesmíš nechat bejt, když tě pozvala taková kapacita, no jezdit tam na 2 nebo 3 měsíce vůbec nemá cenu, tý vado, dyk neumíš pořádně jazyk, je fuk, že je tam jednací jazyk anglina, když si jinak ani nic nekoupíš, protože proč by se prodavači kvůli turistům nutili, na to sou hrdý a líný .....").

pokoušim se pochopit, co říkáš, ale před pochopením jsem musela odpreparovat sedmileté cykly smile, ty můžou být jaksi i reálné, ale taky mohou být jen sebenaplňujícím proroctvím... tak si na ně dávám bacha smile
Jasně, společný zájem je pojítko...a o to pojítko teď kacatko usiluje...
btw: ty sedmilete cykly jsi sama vypozorovala, nebo to je nekde psano? BI

Sedmiletá období se tradují i uvádějí v literatuře. Vím o nich od babiček, z knih a starých rytin.

Není tady

 

#83 18. 10. 2014 8:42

Ivik76
♥------
Registrovaný: 28. 11. 2011
Příspěvky: 16

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Eva. napsal(a):

Já bych byla jela pracovat na Nový Zéland. Kdy jindy sbírat zkušenosti ve světě, když ne teď, když jste mladí a nemáte děti? Psa si buď vzít sebou, nebo zařídit, aby se o něj někdo postaral. Kvůli psovi - to je jenom výmluva, že nechceš. Kdybys chtěla, už byste tam byli. Udělalas chybu. Lze to ještě napravit a na Nový Zéland jet? Nebo může jet sám, když po tom touží? Neměla bys mu v tom bránit, jestli může a chce jet i sám. To je úžasná příležitost.

Souhlasím s Evou, buď chceš a nebo nechceš a pokud tě nedrží dítě, což pes není....tak je to jen výmluva. Určitě bych jela, rok uteče jak voda...


„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“
Elbert Hubbard

Není tady

 

#84 18. 10. 2014 19:09

kacatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 259

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Ivik76 napsal(a):

Eva. napsal(a):

Já bych byla jela pracovat na Nový Zéland. Kdy jindy sbírat zkušenosti ve světě, když ne teď, když jste mladí a nemáte děti? Psa si buď vzít sebou, nebo zařídit, aby se o něj někdo postaral. Kvůli psovi - to je jenom výmluva, že nechceš. Kdybys chtěla, už byste tam byli. Udělalas chybu. Lze to ještě napravit a na Nový Zéland jet? Nebo může jet sám, když po tom touží? Neměla bys mu v tom bránit, jestli může a chce jet i sám. To je úžasná příležitost.

Souhlasím s Evou, buď chceš a nebo nechceš a pokud tě nedrží dítě, což pes není....tak je to jen výmluva. Určitě bych jela, rok uteče jak voda...

Radsi si to přečti znovu a poradne.. Jet jsem nechtela,žádné výmluvy mad

Není tady

 

#85 18. 10. 2014 19:54

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4946

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Ivik76 napsal(a):

Eva. napsal(a):

Já bych byla jela pracovat na Nový Zéland. Kdy jindy sbírat zkušenosti ve světě, když ne teď, když jste mladí a nemáte děti? Psa si buď vzít sebou, nebo zařídit, aby se o něj někdo postaral. Kvůli psovi - to je jenom výmluva, že nechceš. Kdybys chtěla, už byste tam byli. Udělalas chybu. Lze to ještě napravit a na Nový Zéland jet? Nebo může jet sám, když po tom touží? Neměla bys mu v tom bránit, jestli může a chce jet i sám. To je úžasná příležitost.

Souhlasím s Evou, buď chceš a nebo nechceš a pokud tě nedrží dítě, což pes není....tak je to jen výmluva. Určitě bych jela, rok uteče jak voda...

Fakt žasnu, co jsou někteří lidé schopni provádět za soudy!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#86 18. 10. 2014 20:52

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6126

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Ivik76 napsal(a):

Eva. napsal(a):

Já bych byla jela pracovat na Nový Zéland. Kdy jindy sbírat zkušenosti ve světě, když ne teď, když jste mladí a nemáte děti? Psa si buď vzít sebou, nebo zařídit, aby se o něj někdo postaral. Kvůli psovi - to je jenom výmluva, že nechceš. Kdybys chtěla, už byste tam byli. Udělalas chybu. Lze to ještě napravit a na Nový Zéland jet? Nebo může jet sám, když po tom touží? Neměla bys mu v tom bránit, jestli může a chce jet i sám. To je úžasná příležitost.

Souhlasím s Evou, buď chceš a nebo nechceš a pokud tě nedrží dítě, což pes není....tak je to jen výmluva. Určitě bych jela, rok uteče jak voda...

A s tim psem ten rok bude co ? Kdyz je to jen vymluva


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#87 18. 10. 2014 23:16

kacatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 259

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Barča napsal(a):

Kiaro, to máš pravdu, že nedostal žádnou nabídku a tak, ale nemyslím si, že to nutně musí být znakem přesycenosti, spíš si myslím, že jak chlapec dostudoval, dostal strach, že mu teď přistřihnou křidélka, ostříhají dohola, začne hákovat a fotrovatět a přitom nic neviděl a nic si neužil - syndrom ujíždějícího vlaku.
Nevím, co studoval za školu. Osobně bych jako třeba jeho rodič (nebo i partnerka) kvitovala s povděkem, kdyby si tam našel práci ve svém oboru nebo příbuznou. Jet česat jabka mi příjde třeba pro čerstvého lékaře příliš pozdě (to po gymplu nebo během školy) nebo brzo (to až po vyhoření tongue).

Jj,to si myslim ze je presne.. Doteď studoval (ačkoliv pri praci) a co najednou se zivotem,kdyz studia skončila?
No uvidime,chvili to jeste necham.. Pokusím se mu dopřát ten cas o ktery tak usiluje (dny?tydny?mesice?), zkusim ho zabavit,aby nemel cas přemýšlet a treba to tam jeste padne zpatky.. A kdyz ne,tak holt to tak melo byt..
Diky vsem hjarta

Upravil(a) kacatko (19. 10. 2014 8:49)

Není tady

 

#88 19. 10. 2014 0:19

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jak znovu nakopnout vztah

kacatko napsal(a):

... Pokusím se mu dopřát ten cas o ktery tak usiluje (dny?tydny?mesice?),
zkusim ho zabavit,aby nemel cas přemýšlet ...

To se trochu vylučuje, ne???


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#89 19. 10. 2014 0:58

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Barča napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Barča napsal(a):


Pokusím se. Nevím, jestli je to ono, ale myslím, že třeba péče o dítě, nějaký společný zájem, který je u zúčastněných na "stejném místě" na sinusoidě, některé katastrofy a asi ještě spousta dalšího.
offtopic O cyklech: udělala jsem zkušenost, že když se žena (ve fertilním věku, samozřejmě ......... i když, co Ráchel a Alžběta?) začne chystat na nějaký pro ni zcela nový úkol, který si vytýčila nebo akceptovala (třeba stáž v cizině) a který trvá minimálně 9 měsíců, často otěhotní (pokud se tomu cíleně nebrání). Všimla sis toho? Já jsem takhle přispěla k několika dětem vzniklým po x neúspěšných cyklech asistované reprodukce (spočívalo to v "jojo, jeď tam, to bude fakt skvělý, to nesmíš nechat bejt, když tě pozvala taková kapacita, no jezdit tam na 2 nebo 3 měsíce vůbec nemá cenu, tý vado, dyk neumíš pořádně jazyk, je fuk, že je tam jednací jazyk anglina, když si jinak ani nic nekoupíš, protože proč by se prodavači kvůli turistům nutili, na to sou hrdý a líný .....").

pokoušim se pochopit, co říkáš, ale před pochopením jsem musela odpreparovat sedmileté cykly smile, ty můžou být jaksi i reálné, ale taky mohou být jen sebenaplňujícím proroctvím... tak si na ně dávám bacha smile
Jasně, společný zájem je pojítko...a o to pojítko teď kacatko usiluje...
btw: ty sedmilete cykly jsi sama vypozorovala, nebo to je nekde psano? BI

Sedmiletá období se tradují i uvádějí v literatuře. Vím o nich od babiček, z knih a starých rytin.

Docela by mě zajímalo, kolik partnerských vztahů po sedmi letech trvání ovlivní jen tato prostá informace ... to očekávání nevyhnutelné krize, bo to stojí v knihách, rytinách a aj ty babičky o tom mluví ... smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#90 19. 10. 2014 7:31

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12377

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Ivik76 napsal(a):

Eva. napsal(a):

Já bych byla jela pracovat na Nový Zéland. Kdy jindy sbírat zkušenosti ve světě, když ne teď, když jste mladí a nemáte děti? Psa si buď vzít sebou, nebo zařídit, aby se o něj někdo postaral. Kvůli psovi - to je jenom výmluva, že nechceš. Kdybys chtěla, už byste tam byli. Udělalas chybu. Lze to ještě napravit a na Nový Zéland jet? Nebo může jet sám, když po tom touží? Neměla bys mu v tom bránit, jestli může a chce jet i sám. To je úžasná příležitost.

Souhlasím s Evou, buď chceš a nebo nechceš a pokud tě nedrží dítě, což pes není....tak je to jen výmluva. Určitě bych jela, rok uteče jak voda...

Jasne,proc by nejela.....psa strci do utulku a je vystarano.Ja zasnu jak jsou nektery lidi bezcitny


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#91 19. 10. 2014 8:54

kacatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 259

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Míša Kulička napsal(a):

kacatko napsal(a):

... Pokusím se mu dopřát ten cas o ktery tak usiluje (dny?tydny?mesice?),
zkusim ho zabavit,aby nemel cas přemýšlet ...

To se trochu vylučuje, ne???

No jo,koukam jak blbe to vypada.. dumbom no zkratka se pokusím to mermomocí s nim neřešit a chovat se ok a tim mu dopřát cas "v klidu". Zároveň ale vymyslet program či společný zajem,abych ho zabavila a on zjistil,ze je nam fajn a nemusí o tom tak přemýšlet albert no stejne to zní divne..

Není tady

 

#92 19. 10. 2014 9:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Jak znovu nakopnout vztah

eremuruss napsal(a):

Ivik76 napsal(a):

Eva. napsal(a):

Já bych byla jela pracovat na Nový Zéland. Kdy jindy sbírat zkušenosti ve světě, když ne teď, když jste mladí a nemáte děti? Psa si buď vzít sebou, nebo zařídit, aby se o něj někdo postaral. Kvůli psovi - to je jenom výmluva, že nechceš. Kdybys chtěla, už byste tam byli. Udělalas chybu. Lze to ještě napravit a na Nový Zéland jet? Nebo může jet sám, když po tom touží? Neměla bys mu v tom bránit, jestli může a chce jet i sám. To je úžasná příležitost.

Souhlasím s Evou, buď chceš a nebo nechceš a pokud tě nedrží dítě, což pes není....tak je to jen výmluva. Určitě bych jela, rok uteče jak voda...

Jasne,proc by nejela.....psa strci do utulku a je vystarano.Ja zasnu jak jsou nektery lidi bezcitny

Zasa nešil, Erem, možno má niekoho, kto by sa na rok postaral - mne rodičia síce s remcaním, ale pol roka psa opatrovali... Akurát si potvora dosť odvykla a správala sa potom ku mne furt, akoby som bola len na návšteve. dumbom


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#93 19. 10. 2014 9:29

kacatko
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 259

Re: Jak znovu nakopnout vztah

eremuruss napsal(a):

Ivik76 napsal(a):

Eva. napsal(a):

Já bych byla jela pracovat na Nový Zéland. Kdy jindy sbírat zkušenosti ve světě, když ne teď, když jste mladí a nemáte děti? Psa si buď vzít sebou, nebo zařídit, aby se o něj někdo postaral. Kvůli psovi - to je jenom výmluva, že nechceš. Kdybys chtěla, už byste tam byli. Udělalas chybu. Lze to ještě napravit a na Nový Zéland jet? Nebo může jet sám, když po tom touží? Neměla bys mu v tom bránit, jestli může a chce jet i sám. To je úžasná příležitost.

Souhlasím s Evou, buď chceš a nebo nechceš a pokud tě nedrží dítě, což pes není....tak je to jen výmluva. Určitě bych jela, rok uteče jak voda...

Jasne,proc by nejela.....psa strci do utulku a je vystarano.Ja zasnu jak jsou nektery lidi bezcitny

A takových lidí je... usch

Není tady

 

#94 19. 10. 2014 17:22

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12377

Re: Jak znovu nakopnout vztah

kacatko napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Ivik76 napsal(a):


Souhlasím s Evou, buď chceš a nebo nechceš a pokud tě nedrží dítě, což pes není....tak je to jen výmluva. Určitě bych jela, rok uteče jak voda...

Jasne,proc by nejela.....psa strci do utulku a je vystarano.Ja zasnu jak jsou nektery lidi bezcitny

A takových lidí je... usch

No prave a proto u sebe zjistuju,ze mam radci zvirata nez lidi.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#95 19. 10. 2014 22:59

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Míša Kulička napsal(a):

Barča napsal(a):

gymnasión napsal(a):

pokoušim se pochopit, co říkáš, ale před pochopením jsem musela odpreparovat sedmileté cykly smile, ty můžou být jaksi i reálné, ale taky mohou být jen sebenaplňujícím proroctvím... tak si na ně dávám bacha smile
Jasně, společný zájem je pojítko...a o to pojítko teď kacatko usiluje...
btw: ty sedmilete cykly jsi sama vypozorovala, nebo to je nekde psano? BI

Sedmiletá období se tradují i uvádějí v literatuře. Vím o nich od babiček, z knih a starých rytin.

Docela by mě zajímalo, kolik partnerských vztahů po sedmi letech trvání ovlivní jen tato prostá informace ... to očekávání nevyhnutelné krize, bo to stojí v knihách, rytinách a aj ty babičky o tom mluví ... smile

Já si myslím, že nejde jen o partnerské vztahy - co Josef v zajetí egyptském a jím řádně vyložené sny? Áha? Kdybychom si furt nehráli na ten progres, taky si všimnem. To nejde jen o partnerské vztahy a ausgerechnet sedmileté cykly

Není tady

 

#96 19. 10. 2014 23:05

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Trochu dost mi tady chybi kompromis ze strany pritele. Pes je zavazek a ne kazdy to ma tak, ze ho druhej den strci na rok ke znamym a nazdar. V tomhle pisatelku chapu. A pokud ji pritel ma rad, tak by mel respektovat i to, ze nechce opustit psa a jet na druhej konec sveta. Pisatelka kompromis nabidla v ramci svych aktualnich moznosti. Ted je na jejim priteli, jak se k tomu postavi... Nicmene bych se asi dost zamyslela nad tim, jestli chci byt v budoucnu s nekym, ktery si jede svoji lajnu a kdyz se neprizpusobim, tak je zle a ohani se "principy"....

Není tady

 

#97 19. 10. 2014 23:11

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jak znovu nakopnout vztah

kacatko napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

kacatko napsal(a):

... Pokusím se mu dopřát ten cas o ktery tak usiluje (dny?tydny?mesice?),
zkusim ho zabavit,aby nemel cas přemýšlet ...

To se trochu vylučuje, ne???

No jo,koukam jak blbe to vypada.. dumbom no zkratka se pokusím to mermomocí s nim neřešit a chovat se ok a tim mu dopřát cas "v klidu". Zároveň ale vymyslet program či společný zajem,abych ho zabavila a on zjistil,ze je nam fajn a nemusí o tom tak přemýšlet albert no stejne to zní divne..

Kacatko, proc se tak snazis jen ty? Co on? On je urazenej, takze ty se ted mas jako pretrhnout?

Není tady

 

#98 20. 10. 2014 7:36

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11825

Re: Jak znovu nakopnout vztah

kacatko, kdybyste jeli pracovat do bližší země, se kterou bys souhlasila i ty, tam byste si vzali sebou psa?
Někdo se tě tady ptal, jestli jste si psa vybírali a rozhodli se pro něj s partnerem, anebo ty sama. Možná jsem přehlídla odpověď, ale zajímá mě to.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#99 20. 10. 2014 8:41

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Barča napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Barča napsal(a):


Sedmiletá období se tradují i uvádějí v literatuře. Vím o nich od babiček, z knih a starých rytin.

Docela by mě zajímalo, kolik partnerských vztahů po sedmi letech trvání ovlivní jen tato prostá informace ... to očekávání nevyhnutelné krize, bo to stojí v knihách, rytinách a aj ty babičky o tom mluví ... smile

Já si myslím, že nejde jen o partnerské vztahy - co Josef v zajetí egyptském a jím řádně vyložené sny? Áha? Kdybychom si furt nehráli na ten progres, taky si všimnem. To nejde jen o partnerské vztahy a ausgerechnet sedmileté cykly

To byl jen dotaz k zamysleni ... Co zpusobi ocekavani krize?
Je napr. odpozorovano, ze pokud lidem sdelis, ze prijde hospodarska krize, jsou schopni ji svou reakci na tuto informaci zpusobit a to i ve zcela zdrave ekonomice ... Ta informace v nich vyvola presne to chovani, ktere ji zpusobi ... Rekla bych, ze ten samy princip funguje ve vsech typech vztahu ... Ale to jen tak na okraj, ze ne vzdy je vhodne predjimat ...


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#100 20. 10. 2014 12:55

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: Jak znovu nakopnout vztah

Míša Kulička napsal(a):

Barča napsal(a):

gymnasión napsal(a):


pokoušim se pochopit, co říkáš, ale před pochopením jsem musela odpreparovat sedmileté cykly smile, ty můžou být jaksi i reálné, ale taky mohou být jen sebenaplňujícím proroctvím... tak si na ně dávám bacha smile
Jasně, společný zájem je pojítko...a o to pojítko teď kacatko usiluje...
btw: ty sedmilete cykly jsi sama vypozorovala, nebo to je nekde psano? BI

Sedmiletá období se tradují i uvádějí v literatuře. Vím o nich od babiček, z knih a starých rytin.

Docela by mě zajímalo, kolik partnerských vztahů po sedmi letech trvání ovlivní jen tato prostá informace ... to očekávání nevyhnutelné krize, bo to stojí v knihách, rytinách a aj ty babičky o tom mluví ... smile

Za sebe:Mám za sebou skoro čtyři cykly, a že existují, jsem nějak netušila.........lol


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů