Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 9. 10. 2014 8:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vztah se zadanym..

Takze ona by diky vztahu,prisla o praci,bydleni kde je zvykla,proste o vse.
erem, zkus mi prosím vysvětlit, co Teniska "diky vztahu" - konkrétně tomuto vztahu - získá/vá...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#27 9. 10. 2014 8:08

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Vztah se zadanym..

Erem, mluvim ze zkusenosti... takže neplácám jen tak do větru

Není tady

 

#28 9. 10. 2014 8:34

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Vztah se zadanym..

helena napsal(a):

Takze ona by diky vztahu,prisla o praci,bydleni kde je zvykla,proste o vse.
erem, zkus mi prosím vysvětlit, co Teniska "diky vztahu" - konkrétně tomuto vztahu - získá/vá...

Neziskava vubec nic,ale rikej to cloveku ktery je zamilovany.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#29 9. 10. 2014 8:34

Daphné
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 9. 2009
Příspěvky: 2683

Re: Vztah se zadanym..

eremuruss napsal(a):

sunshine... napsal(a):

Tenisko, jak už tady padlo několik názorů - zkus si začít vážit sama sebe a vykopej odněkud své sebevědomí smile neomlouvej ho, on si to nezaslouží. Proč se s ním musíš potkávat? Jsi ve stejném zaměstnání jako on? - hledej si místo jinde. Bydlí ve stejném městě? Není možnost změnit i bydliště? Jak dlouho "jste spolu"? Pokud jste na začátku, chápu, že mᚠhodně růžové brýle a ty by mohly postupem času spadnout a ty bys prozřela wink

Takze ona by diky vztahu,prisla o praci,bydleni kde je zvykla,proste o vse.Ono se to hezky pise hur cinni.

No já nevím....Teniska píše, jak on je smutný, když ona už "musí domů", takže asi nemá vlastní bydlení, nebo se prostě scházejí jinde smile, třeba v práci na přesčasech smile Změnit pracoviště v zájmu svého zdraví (hrdosti, sebeúcty) není zas tak špatný nápad, ale otázka je, jestli by v podobném vztahu za chvilku nebyla zas. Já si teda myslím, že by se měla sebrat,  vydolovat sebeúctu ze sklepa ze zamčené skříně a podobný propad vyřešit sama v sobě jednou provždycky, útěk to nevyřeší.

Není tady

 

#30 9. 10. 2014 9:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vztah se zadanym..

Neziskava vubec nic,ale rikej to cloveku ktery je zamilovany.
No moment... to tvrdíš ty, že "by diky vztahu,prisla o praci,bydleni kde je zvykla,proste o vse" - a ty snad zamilovaná nejsi... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#31 9. 10. 2014 9:33

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Vztah se zadanym..

kapitulation Když je něco negativní, neříká se díky ale kvůli.
Takže:
by kvůli vztahu přišla o práci...
Jedině že by to, že přijde o práci, bylo pozitivní.
Nedalo mi.

Upravil(a) Eva. (9. 10. 2014 9:33)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#32 9. 10. 2014 9:40

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Vztah se zadanym..

No ono to trva par mesicu takze je to da se rict dost na zacatku.. Zamilovana jsem hodne a je to tezke. Kdyby clovek nebyl zamilovany, nikdy by nic podobneho na sobe nedopustil (a na druhych taky).
On patri do okruhu mych pratel, a neni lehke se odstehovat a navic se mi zda, ze bych od problemu jenom utikala. Myslim, ze je potreba se mu postavit celem.. sad a vyzrat si nasledky svych cinu pekne do dna..
Ja jsem doufala, ze to utne on a ja to obrecim (bylo by to jednoduzsi), ale mu to takhle zda se vyhovuje a netrapi se tim ani za mak.. hmm

Není tady

 

#33 9. 10. 2014 9:49

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Vztah se zadanym..

Člověk se přece zamiluje do někoho kvůli něčemu. Neumím si představit, že bych milovala někoho, kdo by mě jen využíval a byl by vůbec pochybného charakteru. Kromě toho, i když tě to k němu táhne, tak snad mᚠnějaký zdravý rozum, tak ho použij. Člověk by neměl být jen otrokem svých emocí.

Není tady

 

#34 9. 10. 2014 9:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vztah se zadanym..

http://fora.babinet.cz/img/smilies/kapitulation.gif Když je něco negativní, neříká se díky ale kvůli
Lze použít jako ironii - například "Jen díky tobě jsme zabloudili." = "Tobě za to můžeme poděkovat."
Rovněž mi nedalo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

neni lehke se odstehovat a navic se mi zda, ze bych od problemu jenom utikala. Myslim, ze je potreba se mu postavit celem
Někdy je lepší odstup... ne útěk, ale vyloučení ovlivňujících faktorů, jako třeba to, že se potkáváte a potkávat budete.
I odchod může znamenat řešení... nebo aspoň cestu k jeho nalezení.

Upravil(a) helena (9. 10. 2014 9:58)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#35 9. 10. 2014 11:02

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Vztah se zadanym..

s tím odchodem resp. změnou zaměstnání jsem to myslela tak, jak to píše Helena smile pokud by se nepotkávali, on by neměl tolik možností ji ovlivňovat a Teniska by měla víc prostoru pro sebe, aby si to mohla v hlavě srovnat vissla  a posunout se dál wink

Není tady

 

#36 9. 10. 2014 12:53

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Vztah se zadanym..

Asi takhle, pokud by milenec Tenisky chtěl být opravdu s Teniskou, tak už s ní dávno je a nevymlouvá se, že žije s bývalkou a dětmi. Je to tak, že si rád odskočí za Teniskou (velice ráda mu udělá matračku) ale doma má jistotu, že má o děcka postarané, vyprané fusekle a občas třeba i navařeno a třeba občas s exkou udělají výlety, a se děti mají dobře. Tenisku nikdy nikam neveme, pouze do postele a pak zpět domů za exkou.

Není tady

 

#37 9. 10. 2014 16:05

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Vztah se zadanym..

Tenisko, nedokážu poradit, musí to být těžké, ale myslím, že bys to měla ukončit co nejdřív, evidentně Tě to ničí a to, že se Ti ještě navíc jeho manželka svěřuje - to musí být opravdu masakr. To bych nedala.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#38 9. 10. 2014 16:15

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Vztah se zadanym..

Také jsem příznivcem fyzického vzdálení se. Změní se perspektiva, rozšíří obzor, uvidíš teď neviděné a neviditelné.  A ani to nemusí moc bolet smile.

Není tady

 

#39 9. 10. 2014 17:03

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Vztah se zadanym..

karfice napsal(a):

Asi takhle, pokud by milenec Tenisky chtěl být opravdu s Teniskou, tak už s ní dávno je a nevymlouvá se, že žije s bývalkou a dětmi. Je to tak, že si rád odskočí za Teniskou (velice ráda mu udělá matračku) ale doma má jistotu, že má o děcka postarané, vyprané fusekle a občas třeba i navařeno a třeba občas s exkou udělají výlety, a se děti mají dobře. Tenisku nikdy nikam neveme, pouze do postele a pak zpět domů za exkou.

Presne.

Není tady

 

#40 9. 10. 2014 21:13

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Vztah se zadanym..

Teniska napsal(a):

karfice napsal(a):

Asi takhle, pokud by milenec Tenisky chtěl být opravdu s Teniskou, tak už s ní dávno je a nevymlouvá se, že žije s bývalkou a dětmi. Je to tak, že si rád odskočí za Teniskou (velice ráda mu udělá matračku) ale doma má jistotu, že má o děcka postarané, vyprané fusekle a občas třeba i navařeno a třeba občas s exkou udělají výlety, a se děti mají dobře. Tenisku nikdy nikam neveme, pouze do postele a pak zpět domů za exkou.

Presne.

Tenisko - zeptám se tě: Kolikrát tě ten tvůj milenec vzal třeba na večeři, na ples, na výlet, na pivko, s dětmi k vodě, zaplavat si, zahrát si bembajz, na kolo, na lyže, do kina...
S ženou tyto aktivity dělá určitě pravidelně.... a když tě tak zbožňuje, proč né teda s tebou. Proč s tebou jen souloží a nic víc??? Zkusila ses nad tím zamyslet?

Není tady

 

#41 10. 10. 2014 1:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vztah se zadanym..

eremuruss napsal(a):

sunshine... napsal(a):

Tenisko, jak už tady padlo několik názorů - zkus si začít vážit sama sebe a vykopej odněkud své sebevědomí smile neomlouvej ho, on si to nezaslouží. Proč se s ním musíš potkávat? Jsi ve stejném zaměstnání jako on? - hledej si místo jinde. Bydlí ve stejném městě? Není možnost změnit i bydliště? Jak dlouho "jste spolu"? Pokud jste na začátku, chápu, že mᚠhodně růžové brýle a ty by mohly postupem času spadnout a ty bys prozřela wink

Takze ona by diky vztahu,prisla o praci,bydleni kde je zvykla,proste o vse.Ono se to hezky pise hur cinni.

Niekedy to, čo vyzerá na prvý pohžad ako strata, môže by zisk - alebo aspoň šanca na nový začiatok, ktorý je tuná ažší.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#42 10. 10. 2014 1:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Vztah se zadanym..

Iste, že seba si človek so sebou odnesie všade smile , ale fyzické vzdialenie sa môže pomôc odvyknú si (opä čisto fyzicky) a trochu z odstupu lepšie pochopi situáciu, seba, jeho, pocity, vzah... A ponauči sa z toho do budúcnosti. Amen. vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#43 10. 10. 2014 10:42

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Vztah se zadanym..

Baby dokazala jsem to..! Rekla jsem mu at uz mi nepise a nevola a utla jsem to.. A krasne na tom je, ze uz jsem z toho tak unavena, ze kdyz jsem mu to rikala, myslela jsem to vazne..

Mate pravdu.. Nikdy me nikam nevzal. Byla jsem jen pro zabavu. Chce se mnou ted byt jako kamarad porad v kontaktu, ale nemyslim si, ze by to byl ted dobry napad. Mozna casem, ale ted ne. sad

Není tady

 

#44 10. 10. 2014 11:20

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Vztah se zadanym..

Tenisko, mám velkou radost, že jsi mu to dokázala říct a postavit se tomu tummenupp hlavně Ti teď přeju výdrž smile být Tebou, teď bych se s ním nevídala, pokud je to možné. Zkoušel by to znovu hmm  držím pěsti, a mᚠze svého rozhodnutí radost a brzo mᚠparádního nezadaného partnera, který Tě nebude mít jen pro zlepšení nálady smile

Není tady

 

#45 10. 10. 2014 11:28

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vztah se zadanym..

Chce se mnou ted byt jako kamarad porad v kontaktu, ale nemyslim si, ze by to byl ted dobry napad.
Nemyslíš si velmi dobře... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#46 10. 10. 2014 11:51

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Vztah se zadanym..

Teniska napsal(a):

Baby dokazala jsem to..! Rekla jsem mu at uz mi nepise a nevola a utla jsem to.. A krasne na tom je, ze uz jsem z toho tak unavena, ze kdyz jsem mu to rikala, myslela jsem to vazne..

Mate pravdu.. Nikdy me nikam nevzal. Byla jsem jen pro zabavu. Chce se mnou ted byt jako kamarad porad v kontaktu, ale nemyslim si, ze by to byl ted dobry napad. Mozna casem, ale ted ne. sad

Vyborne. Bude lip!!!!

Ted si dej maximalne tyden smutneni a pak ....vse je otevreno...!

Bahopreji, vidis,  ze k tomu mas silu.  To ti da hodne do budoucnosti. Muzes byt na sebe hrda.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#47 10. 10. 2014 11:59

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Vztah se zadanym..

On se i nasral, protoze se mnou chtel hned byt kamarad a ja jsem ho pozadala, ze bude lepsi, kdyz me proste nejakou dobu nebude psat a volat. Nevim proc je nastvany.. Vsak je to logicke, ze clovek asi potrebuje nejaky cas osamote, aby to prebolelo.
Urazil se, ze s nim nechci byt hned kamoska a ze jsem mu rekla aby mi nevolal.

Upravil(a) Teniska (10. 10. 2014 12:10)

Není tady

 

#48 10. 10. 2014 12:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vztah se zadanym..

On se i nasral, protoze se mnou chtel hned byt kamarad... Nevim proc je nastvany
To je jednoduchý... páč doufal, že tě zas nějakým způsobem dostane tam, kde tě mít chce - tedy hlavně do duchen... a teď mu zmehlo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Ještě se můžeš připravit na "to je všechno tvoje vina"... a podobný perly.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#49 10. 10. 2014 12:27

Teniska
♥♥-----
Registrovaný: 8. 10. 2014
Příspěvky: 45

Re: Vztah se zadanym..

A pritom on me teda nic nesliboval, tak jsem mu rekla, ze se na nej nezlobim a ze jsem to vedela vlastne od zacatku jak se veci maji a akorat ted nejakou dobu chci, aby jsme v kontaktu nebyli.. To je cele. A on je nasraty, ze prej si o nem myslim, ze je hajzl atd. Nic takove jsem nerekla. Jen jsem rekla, ze s nim nechci byt v kontaktu nejakou dobu. To je snad pochopitelne, ale zjevne ne pro kazdyho.. sad

Není tady

 

#50 10. 10. 2014 12:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vztah se zadanym..

A on je nasraty, ze prej si o nem myslim, ze je hajzl atd.
Koukám, že jsem se s tou "vinou" zas tak moc nemejlila... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
Přece to nenechá na sobě http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů