Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 11. 3. 2006 23:17

Wenda
Host

Mercilon,Yadine

Máte zkušenosti s HA Mercilon?Brala jsem jí rok a půl a teď jí vysadila,strašně mě bolela prsa,před menstruací mi bylo zle.Vysadila jsem bez porady s lékařem.Nevím,na jakou horm.anti.navázat.Nejhorší jsou první 3 měsíce,než si to "sedne".Při Mercilonu jsem zloustla o 6kilo...pak jako by to ze mě spadlo.Yadine-ta mě napadla,ale nevím účinky....ani cenu.Poradíte mi?Díky

#2 11. 3. 2006 23:39

Rybička
♥♥♥♥♥--

Re: Mercilon,Yadine

Yadine mi vyhovuje. Před ním jsem měla Marvelon (mám pocit, že to je silnější obdoba Mercilonu) a také se mi hodně zadržovala voda v těle. Měla jsem hlavně problém s celulitidou. Od té doby, co mám Yadine, jsem zhubla nabraných 7 kilo z Marvelonu a celulitida je zase pryč. Bohužel je to poměrně drahá záležitost. Teď jsem ho kupovala za 830,- Ale pozor, předtím jsem ho koupila za 870,- v jiné lékárně, tak se asi vyplatí vybrat si tu nejlevnější.

Není tady

#3 12. 3. 2006 7:23

Petina
♥♥♥♥---

Mercilon jsem brala 6 let bez přestávky. Myslím, že jsem nic z toho, co jsi popisovala Ty, necítila. Vyhovovalo mi to. Když jsem chtěla otěhotnět, vysadila jsem ji a do měsíce jsem byla těhotná.

Není tady

#4 18. 4. 2008 19:39

KlaRiiNkA
♥------

Začala jsem brát Yadine a chtěla jsem se zeptat od kdy můžu mít nechráněný sex?Díky :-)

Není tady

#5 18. 4. 2008 20:26

lenulinka002
♥♥-----

Na příbalových letáčcích se píše, že pokud začneš brát první den menstruace, jsi chráněná okamžitě, pokud začneš brát pátý den, jsi chráněná od dalšího platíčka... pokud se nepletu... ty příbalové informace jsou občas i k něčemu dobrý wink nemyslíš? wink

Není tady

#6 19. 4. 2008 13:21

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥

rybicka: u me to same, mela jsem dva mesice marvelon, bylo mi spatne, ztloustla jsem asi sest kilo, fakt chodici koule... mela jsem to hrzne silne a bolestive... pak yadine(do vysazeni kvuli otehotneni) a super, vse jsem shodila plus i dve kila navic jsem shodila a bylo mi dobre, trvala ms tak tri az ctyri dny... a dobry.. jooo holt cena je ale vyssi,ale co se da delat.

Není tady

#7 19. 4. 2008 13:41

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Já beru Yadine už pár let a naprosto mi vyhovuje. Pěkná ple, vůbec jsem nepřibrala, o menses skoro nevím. Stojí něco přes 800,- na 3 měsíce (ale záleží na lékárně. Jednou jsem platila i 880,- va )

Není tady

#8 4. 5. 2008 11:03

Sfings
♥♥-----
Místo: Praha 6

Mercilon jsem měla asi půl roku, prsa mě taky strašně bolela, pak se mi ale v průběhu cyklu objevovalo špinění, tak mi doktor napsal Jeanine a teda zlatý Mercilon. Mám snad všechny negativní účinky, které ta HA může mít. Takže je jdu panu doktorovi hezky v úterý hodit na hlavu. big_smile

Není tady

#9 8. 5. 2008 8:52

KlaRiiNkA
♥------

Já už 12 dní beru Yadine a pořád mě bolí prsa a ještě mi nezkončila menstruace..Už mě to začíná celkem vadit..

Není tady

#10 8. 5. 2008 10:30

Sfings
♥♥-----
Místo: Praha 6

Já jsem v úterý dostala Logest, tak jsem nato moc zvědavá. A koukám, že ještě že jsem si Yadine nevzala. big_smile Ale jsem zvědavá, jak tělo skousne Logest, jedu totiž za 3 týdny na dovču.

Není tady

#11 12. 5. 2008 7:25

sharek
♥♥♥♥---
Místo: praha
Web

Já beru Mercilon už 5 let a jsem spokojená. Je pravda že jednou jsem nastavovala 2 platíčka a pak jsem měla nateklá a bolavá prsa ale to bylo celé...jinak si na n ní nemúžu stěžovat. Nestlousltla jsem ani kilo  tummenupp

nikdo se mě neptal jestli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít

Není tady

#12 14. 5. 2008 9:32

zuzzik22
♥♥♥----
Místo: Plzeň

taky potrebuju poradit dneska du k dr se poptat na anti po trewch letech nebrani pred tremi lety sem mela jednu uz nevim jak se jmenuje pak jelikoz nevyhovovla sme ji vymenili za yadine a u ty sem pribrala a mela porad pocit na zvraceni. nevite o nejaky jiny na kterou bych se mela zeptat?

Není tady

#13 28. 5. 2008 13:50

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥

tak ja jakmie dokojim, se do YADINE asi zase pustim, byla jsem spokojena

Není tady

#14 7. 7. 2008 9:05

angela.ali
♥------

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo podobnou zkušenost...už rok a půl beru HA Mercilon, ale poslední dva měsíce pár dní před menstruací špiním, přibrala jsem asi 5 kilo a zhoršila se mi ple. Slyšela jsem, že Yadine nezadržuje vodu a má příznivé účinky na ple (i vlasy), tak bych ji chtěla zkusit...hlavně bych se ale chtěla zbavit toho špinění...Nevíte jaké složení má Yadine? Jestli je podobné tomu u Mercilonu, tak mi to nejspíš nepomůže a budu potřebovat nějakou "silnější".

Není tady

#15 7. 7. 2008 10:51

Barusja
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň

já brala Mercilon a úplně v pohodě, ale to bylo před 7 lety. Jeanine, úplná katastrofa, špinila jsem i po ruce používání. Pak jsem měla Gracial, to mi pořád bolela hlava a nakonec před půl rokem Diane 35 a taky děs. Ono každému vyhovuje něco jiného..

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí