Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 2. 10. 2014 9:05

noja
♥------

muz dava prednost onanii nez sexu

Ahoj, zajimal by me vas nazor.Jsme s muzem spolu 4roky.Sex nam fungoval a asi funguje dobre.Spis jde o to ze jsem si myslela ze mam vetsipotrebu nez on, mohla bych i 2xdenne.Dost casto vecer jdem do postele , ja se pritulim zacnu ho naladovat a bud to snim ani nehne nebo mi to da dost prace, jo nekdy je to v pohode.Ale zacina me to prestavat bavit, pripadam si ze se doprosuju.Kdyz se teda chovam jak on a jen si lehnu, a je to tak vic dni tak nez abych se dockala ze se projevi on, no neprojevi.Svadim ho i po sms ze mam na neho chut atd.Odpoved ze i on ale ze posledni dobou jsem ja nechtela.Sakra ale ja chci jen me ponizuje se doprosovat a zjistovat jestli dnes jo nebo ne.Navic jsem zjistila ze si to dela sam kazdy den , kdyz nektery den ne tak dojde k sexu bez potizi.Pochopila bych to kdybych s nim nespala a on stradal.Sotva vytahnu paty, jde si to udelat i kdyz je to chvilka nez se vratim.Pak se teda nedivim ze je vecer bez chuti.Nechapu to proc dava prednost autoerotice prede mnou.Pritom ja bych mohla pokazde co se priblizi.Vim onanovani je normalni ale nepripada me normalni zr tomu dava prednost.

Není tady

#2 2. 10. 2014 9:08

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Re: muz dava prednost onanii nez sexu

Třeba mu dává přednost proto, že tě už nemiluje a netouží po tobě. Jaký je vᚠvztah celkově? Přemýšlela jsi nad tím, že to může být v tom?

Upravil(a) Eva. (2. 10. 2014 9:14)

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#3 2. 10. 2014 9:16

noja
♥------

To me taky napadlo, rika mi ze me miluje, taky se tak chova.Kdyz tak premyslim i kdyz jsme spilu zacinali to tak bylo, mela jsem jen dojem ze nema tak casto potrebu.Chce se mi jen brecet, ptiadam si skareda, tlusta, nepritazliva......

Není tady

#4 2. 10. 2014 9:16

olasik
Zablokovaný

To může mít sto jiných příčin.
Třeba je na onanii závislej, jsou muži, kteří onanují mnoho let , když jsou sami a zvyknou si a sami si to prostě udělají líp.....s teou ženou je větší dřina .
Nebo má rád neobvyklé praktiky a bojí se ti to říct, prostě preferuje trošku jinej druh sexu , tohle spousta mužů zaboha doma neřekne .
Nebo je na muže a jsi mu po*ná ,ale snaží se mít vztah se ženou , třeba kvůli lidem rodině co já vím......
Atd.

Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

#5 2. 10. 2014 9:20

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Promluvila sis o tom se svým mužem, co tě trápí a proč a jak se cítíš?

Není tady

#6 2. 10. 2014 9:23

noja
♥------

Jinak mame krasny vztah, nema si jinak na co stezovat.Na muze neni urcite, vim podle toho jake ma nazory.Kdyz jde kolem pohladi me, da pusu.Proste by me toto ani nenapadlo.Jedine ze by byl zavisly, ale tak kdyz vi ze mam potrebu a i tak to uprednostni.....to nechapu

Není tady

#7 2. 10. 2014 9:25

noja
♥------

Jeste nemam silu o tom mluvit, potrebuju to stravit, premyslet a sledovst jak se chova.Jestli v tom neni jeste neco jineho.Ale utcite si s nim promluvim

Není tady

#8 2. 10. 2014 9:30

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Na tvém místě bych si s ním o tom v klidu, bez emocí a co nejdříve promluvila. Je to lepší, než se trápit nedostatkem sexu a přemýšlením, proč, vytvářením si nejspíš nesmyslných domněnek. Partneři spolu mají mluvit o všem. Spousta vztahů nefunguje anebo se rozpadá kvůli nedostatku komunikace.

Není tady

#9 2. 10. 2014 9:31

olasik
Zablokovaný

noja napsal(a):

Jeste nemam silu o tom mluvit, potrebuju to stravit, premyslet a sledovst jak se chova.Jestli v tom neni jeste neco jineho.Ale utcite si s nim promluvim

Jenže hromada mužů to doma neřekne .........z chatů znám muže , kteří mají doma slušnou hezkou ženu a strašně touží po opilý kur*vě, kterou mají v posteli .......dali by jí klidně i peníze a tohle žádnej doma nepřizná .
Nebo myslíš, že ti přítel řekne, hele já bych tě chtěl při sexu po*čurat ? To ti v životě neřekne, radši se koukne na video .
Protože řada žen je prudérní a bylo by po vztahu po takovým zjištění.

Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

#10 2. 10. 2014 9:41

noja
♥------

Prave abych mluvila bez emoci musi to poresit v sobe pak s nim.Jine praktiky me taky napadly.Vynalezavejsi je kdyz ma trosku hladinku.Ja se nicemu nebranim.Za celou dobu jsem mu sex neodmitla , nevymlouvala se.Vic iniciativni jsem porad ja, a uz me to prestava bavit.

Není tady

#11 26. 11. 2014 12:54

alieen
♥------

Mám už nějakou dobu nového přítele,se kterým sdílím ložnici.Nejsem typ ženy, která dosahuje orgasmu pokaždé, nicméně neshledávám to za závažný problém.Sex si užívám i tak. Zpočátku jsem  měla orgasmus , ovšem po čase ustal a nějak to nějde „ nastartovat“. Vidím že mého přítele to trápí čím dál více, i přesto že ho ujišuji že pro mě to problém není. Prostě když mám tak mám, když nemám tak nemám. Mám ráda milování pro jěho průběh, nikoliv pro výsledek.Dostávám se však  do stádia,kdy při milování začínám používat mozek nikoliv tělo a čekám zda „ budu“ či nikoliv a jak ho to zase bude mrzet.

emma

Není tady

#12 28. 11. 2014 12:55

Alzbeta
♥♥♥----

tak masturbace ho prostě baví smile souložíte s prezervativem? Ono pro muže sex s prezervativem není moc lákavé a mnohdy to dost otupí ten jeho prožitek, který si při masturbaci dokáže navodit.

Není tady

#13 29. 11. 2014 14:50

Irena001
♥♥♥♥---

....Jinak mame krasny vztah.....sex ale moc nefunguje...třeba si to jen namlouvᚠty, že máte pěkný vztah. Nepíšeš, že je to manžel. Po čtyřech letech se mi to vyhoření a nezájem o sex s tebou třeba i 2x denně zdá , že problém je.  Nedávno o onanii mluvil Uzel, že chlapi, kteří se dívají hodně na po*no selhávají v posteli. Pokud mᚠvyšší potřebu sexu jako partner, myslím, že  vztah brzy skončí.  Jak nefunguje sex, nefunguje pak nic. Můj názor je, že ho nebavíš už. Třeba potřebuje něco jiného, nebo ta frekvence je pro něho častá. To ale zjistíš jen u něho.

Není tady

#14 29. 11. 2014 20:05

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Irena001 napsal(a):

....Jinak mame krasny vztah.....sex ale moc nefunguje...třeba si to jen namlouvᚠty, že máte pěkný vztah. Nepíšeš, že je to manžel. Po čtyřech letech se mi to vyhoření a nezájem o sex s tebou třeba i 2x denně zdá , že problém je.  Nedávno o onanii mluvil Uzel, že chlapi, kteří se dívají hodně na po*no selhávají v posteli. Pokud mᚠvyšší potřebu sexu jako partner, myslím, že  vztah brzy skončí.  Jak nefunguje sex, nefunguje pak nic. Můj názor je, že ho nebavíš už. Třeba potřebuje něco jiného, nebo ta frekvence je pro něho častá. To ale zjistíš jen u něho.

mam stejny nazor

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#15 28. 1. 2015 11:54

mislaura7
♥------

Čau, ja jsem si tam objednavala ted nedavno a jsem moc spokojena. Jeste jsem na posledni chvili menila nejake udaje a byli moc vstricni. S roletami jsem moc moc spokojena!!! Funkcnost perfektni smile

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí