Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 9. 2014 9:27

petrabila
♥------
Registrovaný: 18. 9. 2014
Příspěvky: 9

Kuřačka x nekuřák

Holky jak to řešíte? Přítel je zatím celkem v pohodě, ale když má příležitost tak mi mé "odskakování na cígo" pěkně vyčte. Asi to nemá moc řešení, ale ráda bych to probrala s někým, kdo má podobnou zkušenost:) wink

Není tady

 

#2 23. 9. 2014 9:40

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Kuřačka x nekuřák

petrabila napsal(a):

Holky jak to řešíte? Přítel je zatím celkem v pohodě, ale když má příležitost tak mi mé "odskakování na cígo" pěkně vyčte. Asi to nemá moc řešení, ale ráda bych to probrala s někým, kdo má podobnou zkušenost:) wink

To víš pro nás nekuřáky je to těžký bejt s někým kdo smrdí cigaretou, já si to neumím představit .Já bych do takovýho vztahu rovnou ani nešla. Chlapi asi jdou ,ale snaží se tu partnerku předělávat .


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#3 23. 9. 2014 9:40

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Kuřačka x nekuřák

Já jsem zapřisáhlý nekuřák ... nicméně žiji s kuřákem, který chodí i v mrazu kouřit na balkón a po cigárku si vyčistí zuby nebo vezme aspoň žvýkačku ... řekla bych, že právě díky ohleduplnosti druhé strany mi to v podstatě nevadí.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#4 23. 9. 2014 9:52

petrabila
♥------
Registrovaný: 18. 9. 2014
Příspěvky: 9

Re: Kuřačka x nekuřák

Asi tajně doufá, že toho nechámsmile a žvýkačka nebo pasta jsou jasný, spíš jde o princip, no uvidíme, třeba nakonec začne kouřit on, hehehe

Není tady

 

#5 23. 9. 2014 9:56

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Kuřačka x nekuřák

To bys chtěla? A bereš v úvahu zdravotní rizika, které to přináší? Nejde o tebe, ty si o sobě rozhoduj sama, jde o to, co on?


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#6 23. 9. 2014 10:26

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Kuřačka x nekuřák

petrabila napsal(a):

Asi tajně doufá, že toho nechámsmile a žvýkačka nebo pasta jsou jasný, spíš jde o princip, no uvidíme, třeba nakonec začne kouřit on, hehehe

To je hodně nevyzrálý až hloupý názor.
Kdysi jsem kouřila, 22 let nekouřím. Nechci mít partnera kuřáka. Netoužím se líbat s popelníkem. Je to jedno z kritérií mého výběru partnera.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#7 23. 9. 2014 17:01

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Kuřačka x nekuřák

Eva. napsal(a):

Nechci mít partnera kuřáka. Netoužím se líbat s popelníkem. Je to jedno z kritérií mého výběru partnera.

Mám to stejně, ale s tím rozdílem, že jsem si v životě nezapálila cigaretu, pouze jsem si dvakrát potáhla z vodní dýmky. Cigarety mně vždy strašně smrděly. Můj bratr kouří, cca 10-15 cigaret denně, a i když se vykoupe, umyje hlavu, vyčistí zuby a vezme si žvýkačku, tak to z něho stejně trochu cítím. Strašně mně rozčiluje, když čekám na semaforu nebo zastávce a někdo si vedle mě zapálí.

Není tady

 

#8 23. 9. 2014 17:19

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: Kuřačka x nekuřák

Vilemína napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nechci mít partnera kuřáka. Netoužím se líbat s popelníkem. Je to jedno z kritérií mého výběru partnera.

Mám to stejně, ale s tím rozdílem, že jsem si v životě nezapálila cigaretu, pouze jsem si dvakrát potáhla z vodní dýmky. Cigarety mně vždy strašně smrděly. Můj bratr kouří, cca 10-15 cigaret denně, a i když se vykoupe, umyje hlavu, vyčistí zuby a vezme si žvýkačku, tak to z něho stejně trochu cítím. Strašně mně rozčiluje, když čekám na semaforu nebo zastávce a někdo si vedle mě zapálí.

Vždycky jsem nesnášela autobusové nádraží na Florenci-nafta a ještě kuřáci přímo ve frontě. Nechápu bezohlednost kuřáků na stanicích.
Pár měsíců to vypadalo pro nekuřáky aspoň trochu nadějně, ale zase jsme v mínusových hodnotách. Nekuřáci aby při čekání na autobusy a tramvaje prchali mimo zastávky. Ti, co o tom rozhodují, berou v úvahu jen svoje  pochybné zájmy, a ne zdravotní hledisko. BEZMOC JE HROZNÁ.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9 23. 9. 2014 19:05

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Kuřačka x nekuřák

petrabila napsal(a):

Holky jak to řešíte? Přítel je zatím celkem v pohodě, ale když má příležitost tak mi mé "odskakování na cígo" pěkně vyčte. Asi to nemá moc řešení, ale ráda bych to probrala s někým, kdo má podobnou zkušenost:) wink

mám přítele nekuřáka ... toleruje , ale má věčně poznámky ... o vážnějším  vztahu s nekuřákem bych neuvažovala , podle mně to nemůže dělat dobrotu


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#10 23. 9. 2014 19:06

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Kuřačka x nekuřák

Míša Kulička napsal(a):

Já jsem zapřisáhlý nekuřák ... nicméně žiji s kuřákem, který chodí i v mrazu kouřit na balkón a po cigárku si vyčistí zuby nebo vezme aspoň žvýkačku ... řekla bych, že právě díky ohleduplnosti druhé strany mi to v podstatě nevadí.

to bych měla neskutečnou spotřebu pasty a žvýkaček smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#11 23. 9. 2014 19:14

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Kuřačka x nekuřák

Grainne napsal(a):

petrabila napsal(a):

Holky jak to řešíte? Přítel je zatím celkem v pohodě, ale když má příležitost tak mi mé "odskakování na cígo" pěkně vyčte. Asi to nemá moc řešení, ale ráda bych to probrala s někým, kdo má podobnou zkušenost:) wink

mám přítele nekuřáka ... toleruje , ale má věčně poznámky ... o vážnějším  vztahu s nekuřákem bych neuvažovala , podle mně to nemůže dělat dobrotu

už je zase přítel, takže se ozval? lol
Dyt si psala, že ho chceš navážno ,ale že to nějak  vázne........


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#12 23. 9. 2014 19:37

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Kuřačka x nekuřák

olasik napsal(a):

Grainne napsal(a):

petrabila napsal(a):

Holky jak to řešíte? Přítel je zatím celkem v pohodě, ale když má příležitost tak mi mé "odskakování na cígo" pěkně vyčte. Asi to nemá moc řešení, ale ráda bych to probrala s někým, kdo má podobnou zkušenost:) wink

mám přítele nekuřáka ... toleruje , ale má věčně poznámky ... o vážnějším  vztahu s nekuřákem bych neuvažovala , podle mně to nemůže dělat dobrotu

už je zase přítel, takže se ozval? lol
Dyt si psala, že ho chceš navážno ,ale že to nějak  vázne........

on je stále .. cosi.. přítel je moc silné slovo , ale jiný termín mně nenapadá .... vázne , ale k rozchodu stále nějak nedochází .
Tohle bylo o jiném .. příteli .. , s tím prvním už nepočítám


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#13 23. 9. 2014 19:41

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Kuřačka x nekuřák

Můj táta i babička kouřili, ale doma nikdy, jen venku. Maminka byla nekuřačka, nikdy jim nic nevytkla. Tátu si brala už jako kuřáka. Nepamatuji se, že by mi to jako dítěti vadilo nebo že bych z nich cítila nějaký nepříjemný zápach. Po druhém infarktu táta přestal kouřit, babička umřela, takže jsme začali být nekuřácká rodina. já to nikdy ani nezkusila, stejně tak, jako můj BM. Od té doby, co nemám kolem sebe kuřáky, mi cigaretový smrad hrozně vadí. Vadí mi, když někdo kouří na zastávce MHD nebo kdekoliv v mojí blízkosti. A co mi dělá hrozně zle, je někdo, kdo je doslova prolezlej zápachem z cigaret a nastoupí třeba do MHD. Myslím si, že každý, kdo trošku dbá o své zdraví, by měl dělat všecko pro to, aby přestal kouřit. Chápu to jako hazard se zdravím a zbytečné vyhazování peněz. Ale zřejmě je na kouření něco, co nechápu, něco, co dělá kuřákům dobře. Nikotin je holt droga. Jenže normální člověk přece nechce být závislý na droze, ne?

Není tady

 

#14 23. 9. 2014 19:53

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Kuřačka x nekuřák

Já musím říct, že někdy ucítím z nějakýho muže vůni cigaret , možná smíšenou s nějakým parfémem a voní mi to tak "chlapsky " , možná mi to připomíná nějakýho bývalýho , ty vůne nám hodně připomínají prožitý chvíle .......je to taková zvláštní slabá vůně chlapa . Ale jedině zdálky , doma ne.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#15 23. 9. 2014 19:56

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: Kuřačka x nekuřák

Třeba můj zeák kouří a rozhodně mu to na přitažlivosti neubírá , je sexy i s cigárem .
Akorát je mi líto , že si tatínek mých vnoučat zkracuje život kouřením.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#16 23. 9. 2014 22:13

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Kuřačka x nekuřák

petrabila napsal(a):

Holky jak to řešíte? Přítel je zatím celkem v pohodě, ale když má příležitost tak mi mé "odskakování na cígo" pěkně vyčte. Asi to nemá moc řešení, ale ráda bych to probrala s někým, kdo má podobnou zkušenost:) wink

Já - jako kuřačka - jsem si vybírala buď partnery kuřáky, nebo ty, kterým moje cigarety nevadily a tolerovali je bez jakýchkoliv poznámek smile S člověkem, který by byl zapřisáhlý nekuřák a každou cigaretu by mi častoval nepříjemnými poznámkami bych rozhodně nebyla.

Ve vztahu je potřebný buď stejný náhled na věc, nebo patřičná dávka tolerance a pakliže toto nefunguje, nemůže fungovat ani vztah jako takový stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#17 23. 9. 2014 23:05

Vilemína
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 4. 2008
Příspěvky: 1971

Re: Kuřačka x nekuřák

Ivana napsal(a):

Můj táta i babička kouřili, ale doma nikdy, jen venku. Maminka byla nekuřačka, nikdy jim nic nevytkla. Tátu si brala už jako kuřáka. Nepamatuji se, že by mi to jako dítěti vadilo nebo že bych z nich cítila nějaký nepříjemný zápach. Po druhém infarktu táta přestal kouřit, babička umřela, takže jsme začali být nekuřácká rodina. já to nikdy ani nezkusila, stejně tak, jako můj BM. Od té doby, co nemám kolem sebe kuřáky, mi cigaretový smrad hrozně vadí. Vadí mi, když někdo kouří na zastávce MHD nebo kdekoliv v mojí blízkosti. A co mi dělá hrozně zle, je někdo, kdo je doslova prolezlej zápachem z cigaret a nastoupí třeba do MHD. Myslím si, že každý, kdo trošku dbá o své zdraví, by měl dělat všecko pro to, aby přestal kouřit. Chápu to jako hazard se zdravím a zbytečné vyhazování peněz. Ale zřejmě je na kouření něco, co nechápu, něco, co dělá kuřákům dobře. Nikotin je holt droga. Jenže normální člověk přece nechce být závislý na droze, ne?

Něco na tom bude, cigarety byly jedním z hlavních platidel v koncentráku a gulagu.
Hodně psychicky nemocných lidí kouří cigarety, řekla bych tak 80% hospitalizovaných na psychiatrii.
Kouření prý uklidňuje.

Není tady

 

#18 25. 9. 2014 17:08

petrabila
♥------
Registrovaný: 18. 9. 2014
Příspěvky: 9

Re: Kuřačka x nekuřák

Teda, tady se to pěkně rozjelo! Zrovna včera jsme se o tom bavili a teď mám zelenou. Sbírám body a chci founa:) je to od B&Háček na www.urbanzone.cz Takže dobrý, ale pak asi zase bude útrum:)

Není tady

 

#19 25. 9. 2014 18:01

Mendy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 722

Re: Kuřačka x nekuřák

Obličej kuřačky se pozná na 1. pohled. Takový ty baby co jim je čtyřicet + vypadají jako feačky. Šedá tvář, vrásky, celkově starší vzhled, hrubý obličej, nepěkný zuby, kuřácký kašel... usch

Není tady

 

#20 25. 9. 2014 19:07

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Kuřačka x nekuřák

Jo ahá, to je reklama. Fikané lol


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#21 8. 10. 2014 9:33

babinetka211
♥♥-----
Registrovaný: 8. 9. 2014
Příspěvky: 37

Re: Kuřačka x nekuřák

Měli jsme doma to stejné. Je to dilema. Já věděla, že s kuřákem žit chvilkově můžu, ale on věděl, že se mi to nelíbí. Naštěstí byl ten kuřák, co se choval celkem ohleduplně.  Také jsem hned na začátku našeho vztahu avizovala, že chci rodinu a pokud budeme mít rodinu, tak v ní kuřáka tolerovat nebudu big_smile. Je to sobecké, ale já to tak měla a on se mohl rozhodnout, zda ve vztahu chce být, chce setrvávat či nikoli. Přestat kouřit nebylo zrovna lehké (přibírání, podrážděnost, velké zásoby Nutely, lékařská pomoc smile ,ale zvládl to, teď je asi pátý rok bez cigaret a myslím si, že celkem v pohodě.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů