Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 9. 2014 9:29

nighwolf
♥------
Registrovaný: 20. 9. 2014
Příspěvky: 7

Poradíte?

Odešla mi manželka za jiným, jí je 34 a jemu 59, byly jsme spolu 6,5  roku, přišel jsem jí na to podle chování, hned jsem jí to řekl a ona na to dej mi čas potřebuju si udělat v hlavě pořádek, miluju tě a nechci tě opustit, jsme oba dva v insolvenci 4 roky a zbývá rok, určitě to je kvůli penězům řekla mi to že si nemůžeme nic dovolit atd, řekl jsem jí že už jen rok a bude lépe, ale v pondělí mi to už vlezlo na mozek že mu předemnou pořád píše a volají si, tak jsem jí řekl, než půjdeš do práce tak chci slyšet jestli budeš semnou, nebo půjdeš za ním, řekla mi nedávej mi ultimátum, a zase si dál psaly a nic semnou neřešila, mě pukly nervy a řekl jsem jí tak víš co večer nechoď domů, a zase začala psát sms, tak jsem vyskočil a vytrhl jsem jí telefon a tam bylo ahoj lásko ten smile mě vyhodil nemám kam jít, a on jí sehnal ubytování v jeho vesnici, všichni v rodině mi říkají vyser se na ní není jediná na světě, ale pro mě bohužel ano, miluju jí od pondělí mám dole 9kg, a udělal bych vše aby se mi vrátila, odpustil bych jí vím to, on jí řekl mám dům, mám auto, atd ale je ženatý a již dvakrát se pokoušely rozvést a stejně zůstaly spolu, on má v domě svojí mámu, manželku a dvě děti, řekl jí dům napíšu na tebe atd, ale ona je slepá, je ženatý tak buď dům půjde napůl se ženou, nebo mají nárok synové, a ve finále jsem zjistil že ho mají v exekuci, trápím se za ní jak je hloupá, ale co si myslíte vrátí se ke mě? on je bývalý číšník a prý pěkný holkař, můj názor je že teď když má on doma krizi tak si našel zajíčka a až se to urovná ona zůstane na vše sama, díky za vaše názory Honza:grater:

Není tady

 

#2 23. 9. 2014 11:33

sombrero
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2014
Příspěvky: 17

Re: Poradíte?

Veža možností nemáš. Prinúti ju k ničomu zrejme nevieš (ak časom príde na to, že dotyčný nebol ten pravý) možno sa vráti. Ktovie. Čakanie ale nie je nič príjemné.
Otázka je, či by si jej skutočne vedel odpusti.

Není tady

 

#3 23. 9. 2014 13:42

nighwolf
♥------
Registrovaný: 20. 9. 2014
Příspěvky: 7

Re: Poradíte?

sombrero napsal(a):

Veža možností nemáš. Prinúti ju k ničomu zrejme nevieš (ak časom príde na to, že dotyčný nebol ten pravý) možno sa vráti. Ktovie. Čakanie ale nie je nič príjemné.
Otázka je, či by si jej skutočne vedel odpusti.

Právě že mám svázané ruce, nechápu proč to udělala v dluhách jsme byly společně, nikdy si semnou nesedla a neřekla to mě vadí nebo nevadí, já jí pořád miluju ikdyž mi řekla že se s ním jednou vyspala, on je také v insolvenci, je mu 59 jeho manželce 55 a je v polovičním invalidním důchodu, řekla že ho miluje, tak jsem jí řekl, řekni mi mám na tebe čekat a dát ti šanci, vždycky odpoví dej mi čas, ale na co?doma nemusela na nic sáhnout, kromě žehlení, ůklid, nádobí, mytí oken atd jsem dělal já a to jsem asi neměl, zlenivěla a vymýšlela blbosti až udělala tohle. Každý v rodině mi říká kašli na ní, byl jsi na ní moc hodnej, nezaslouží si tě, ale v tomhle mám svojí hlavu, ikdyž jsem asi pěkně blbej.

Není tady

 

#4 23. 9. 2014 14:04

sombrero
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2014
Příspěvky: 17

Re: Poradíte?

Poviem za seba - ja by som to zabalil a poďakoval sa jej za doteraz prežité.. poprial veža dobrého v ďalšom živote a zameral sa na hžadanie vlastného šastia a spokojnosti. A vôbec nie kvôli sebeckosti. Otázka je, či sa dá nájs v prípade zlepovaného vzahu dôvera. Možno. Kašli na detaily=kto má kožko rokov, zážub,dlhov, vrások... a tiež kto kedy doma čo umýval, pral, nakupoval... V tejto sekunde sú Ti tieto veci nanič. Podstata je inde, a žiaž ako som písal - spravi nevieš prakticky nič.
Neviem či sem na forum chodia ešte PANDORA, OXI, SELIMA, 1012 a ostatné rozumné bytosti, ale potom, čo som na babinete čítal veža ich príspevkov si viem predstavi, že ich rada by znela: je to na Tvojom rozhodnutí. Chceš trpie? Trp. Nechceš trpie? Netrp. Mᚠprávo na vlastné rozhodnutie. 
Asi by to chcelo podíva sa na vec z viacerých uhlov . Možno a má práve prebiehajúci exces niekam dovies.

Není tady

 

#5 23. 9. 2014 14:18

nighwolf
♥------
Registrovaný: 20. 9. 2014
Příspěvky: 7

Re: Poradíte?

sombrero napsal(a):

Poviem za seba - ja by som to zabalil a poďakoval sa jej za doteraz prežité.. poprial veža dobrého v ďalšom živote a zameral sa na hžadanie vlastného šastia a spokojnosti. A vôbec nie kvôli sebeckosti. Otázka je, či sa dá nájs v prípade zlepovaného vzahu dôvera. Možno. Kašli na detaily=kto má kožko rokov, zážub,dlhov, vrások... a tiež kto kedy doma čo umýval, pral, nakupoval... V tejto sekunde sú Ti tieto veci nanič. Podstata je inde, a žiaž ako som písal - spravi nevieš prakticky nič.
Neviem či sem na forum chodia ešte PANDORA, OXI, SELIMA, 1012 a ostatné rozumné bytosti, ale potom, čo som na babinete čítal veža ich príspevkov si viem predstavi, že ich rada by znela: je to na Tvojom rozhodnutí. Chceš trpie? Trp. Nechceš trpie? Netrp. Mᚠprávo na vlastné rozhodnutie. 
Asi by to chcelo podíva sa na vec z viacerých uhlov . Možno a má práve prebiehajúci exces niekam dovies.

Jo díky za upřimnost, možná je to příliš čerstvé proto mi jedna strana hlavy říká chceš jí zpátky, ale potom druhá strana hlavy mi říká kašli na ní, ona je tam kde je a nejhorší je že mi píše nebo volá že mám sehnat 2000kč na její bydlení, ve mě to vře, proto miluje někoho jiného a jí to zaplatí, mě tu nechala dluh na nájmu, plynu, elektřiny atd jí jde o 2000kč ale já musim dát 25tisíc, ale nevysvštlím jí to, musim jí začít ignorovat. Deptá mě to

Není tady

 

#6 23. 9. 2014 16:02

karfice
♥♥♥♥---
Registrovaný: 28. 2. 2014
Příspěvky: 276

Re: Poradíte?

nighwolf napsal(a):

sombrero napsal(a):

Poviem za seba - ja by som to zabalil a poďakoval sa jej za doteraz prežité.. poprial veža dobrého v ďalšom živote a zameral sa na hžadanie vlastného šastia a spokojnosti. A vôbec nie kvôli sebeckosti. Otázka je, či sa dá nájs v prípade zlepovaného vzahu dôvera. Možno. Kašli na detaily=kto má kožko rokov, zážub,dlhov, vrások... a tiež kto kedy doma čo umýval, pral, nakupoval... V tejto sekunde sú Ti tieto veci nanič. Podstata je inde, a žiaž ako som písal - spravi nevieš prakticky nič.
Neviem či sem na forum chodia ešte PANDORA, OXI, SELIMA, 1012 a ostatné rozumné bytosti, ale potom, čo som na babinete čítal veža ich príspevkov si viem predstavi, že ich rada by znela: je to na Tvojom rozhodnutí. Chceš trpie? Trp. Nechceš trpie? Netrp. Mᚠprávo na vlastné rozhodnutie. 
Asi by to chcelo podíva sa na vec z viacerých uhlov . Možno a má práve prebiehajúci exces niekam dovies.

Jo díky za upřimnost, možná je to příliš čerstvé proto mi jedna strana hlavy říká chceš jí zpátky, ale potom druhá strana hlavy mi říká kašli na ní, ona je tam kde je a nejhorší je že mi píše nebo volá že mám sehnat 2000kč na její bydlení, ve mě to vře, proto miluje někoho jiného a jí to zaplatí, mě tu nechala dluh na nájmu, plynu, elektřiny atd jí jde o 2000kč ale já musim dát 25tisíc, ale nevysvštlím jí to, musim jí začít ignorovat. Deptá mě to

Proč bys jí měl sehnat 2.000,-Kč? A platí bydlení ten její amant, který jí tak miluje. Být tebou, začnu plánovat rozvod a případné řešení majetku. Protože ona cca za půl roku, rok prozře a zjistí, že chlap, co jí miloval je pryč, milenec jí odkopl a bude v životních sračkách.

Není tady

 

#7 23. 9. 2014 18:44

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Poradíte?

nighwolf napsal(a):

Odešla mi manželka za jiným, jí je 34 a jemu 59, byly jsme spolu 6,5  roku, přišel jsem jí na to podle chování, hned jsem jí to řekl a ona na to dej mi čas potřebuju si udělat v hlavě pořádek, miluju tě a nechci tě opustit, jsme oba dva v insolvenci 4 roky a zbývá rok, určitě to je kvůli penězům řekla mi to že si nemůžeme nic dovolit atd, řekl jsem jí že už jen rok a bude lépe, ale v pondělí mi to už vlezlo na mozek že mu předemnou pořád píše a volají si, tak jsem jí řekl, než půjdeš do práce tak chci slyšet jestli budeš semnou, nebo půjdeš za ním, řekla mi nedávej mi ultimátum, a zase si dál psaly a nic semnou neřešila, mě pukly nervy a řekl jsem jí tak víš co večer nechoď domů, a zase začala psát sms, tak jsem vyskočil a vytrhl jsem jí telefon a tam bylo ahoj lásko ten smile mě vyhodil nemám kam jít, a on jí sehnal ubytování v jeho vesnici, všichni v rodině mi říkají vyser se na ní není jediná na světě, ale pro mě bohužel ano, miluju jí od pondělí mám dole 9kg, a udělal bych vše aby se mi vrátila, odpustil bych jí vím to, on jí řekl mám dům, mám auto, atd ale je ženatý a již dvakrát se pokoušely rozvést a stejně zůstaly spolu, on má v domě svojí mámu, manželku a dvě děti, řekl jí dům napíšu na tebe atd, ale ona je slepá, je ženatý tak buď dům půjde napůl se ženou, nebo mají nárok synové, a ve finále jsem zjistil že ho mají v exekuci, trápím se za ní jak je hloupá, ale co si myslíte vrátí se ke mě? on je bývalý číšník a prý pěkný holkař, můj názor je že teď když má on doma krizi tak si našel zajíčka a až se to urovná ona zůstane na vše sama, díky za vaše názory Honza:grater:

Ahoj Honzo,
Klíčová otázka - máte děti?


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#8 23. 9. 2014 20:32

nighwolf
♥------
Registrovaný: 20. 9. 2014
Příspěvky: 7

Re: Poradíte?

Míša Kulička napsal(a):

nighwolf napsal(a):

Odešla mi manželka za jiným, jí je 34 a jemu 59, byly jsme spolu 6,5  roku, přišel jsem jí na to podle chování, hned jsem jí to řekl a ona na to dej mi čas potřebuju si udělat v hlavě pořádek, miluju tě a nechci tě opustit, jsme oba dva v insolvenci 4 roky a zbývá rok, určitě to je kvůli penězům řekla mi to že si nemůžeme nic dovolit atd, řekl jsem jí že už jen rok a bude lépe, ale v pondělí mi to už vlezlo na mozek že mu předemnou pořád píše a volají si, tak jsem jí řekl, než půjdeš do práce tak chci slyšet jestli budeš semnou, nebo půjdeš za ním, řekla mi nedávej mi ultimátum, a zase si dál psaly a nic semnou neřešila, mě pukly nervy a řekl jsem jí tak víš co večer nechoď domů, a zase začala psát sms, tak jsem vyskočil a vytrhl jsem jí telefon a tam bylo ahoj lásko ten smile mě vyhodil nemám kam jít, a on jí sehnal ubytování v jeho vesnici, všichni v rodině mi říkají vyser se na ní není jediná na světě, ale pro mě bohužel ano, miluju jí od pondělí mám dole 9kg, a udělal bych vše aby se mi vrátila, odpustil bych jí vím to, on jí řekl mám dům, mám auto, atd ale je ženatý a již dvakrát se pokoušely rozvést a stejně zůstaly spolu, on má v domě svojí mámu, manželku a dvě děti, řekl jí dům napíšu na tebe atd, ale ona je slepá, je ženatý tak buď dům půjde napůl se ženou, nebo mají nárok synové, a ve finále jsem zjistil že ho mají v exekuci, trápím se za ní jak je hloupá, ale co si myslíte vrátí se ke mě? on je bývalý číšník a prý pěkný holkař, můj názor je že teď když má on doma krizi tak si našel zajíčka a až se to urovná ona zůstane na vše sama, díky za vaše názory Honza:grater:

Ahoj Honzo,
Klíčová otázka - máte děti?

Ne nemáme, o jedno jsme přišly.

Není tady

 

#9 23. 9. 2014 20:54

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Poradíte?

nighwolf napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

nighwolf napsal(a):

Odešla mi manželka za jiným, jí je 34 a jemu 59, byly jsme spolu 6,5  roku, přišel jsem jí na to podle chování, hned jsem jí to řekl a ona na to dej mi čas potřebuju si udělat v hlavě pořádek, miluju tě a nechci tě opustit, jsme oba dva v insolvenci 4 roky a zbývá rok, určitě to je kvůli penězům řekla mi to že si nemůžeme nic dovolit atd, řekl jsem jí že už jen rok a bude lépe, ale v pondělí mi to už vlezlo na mozek že mu předemnou pořád píše a volají si, tak jsem jí řekl, než půjdeš do práce tak chci slyšet jestli budeš semnou, nebo půjdeš za ním, řekla mi nedávej mi ultimátum, a zase si dál psaly a nic semnou neřešila, mě pukly nervy a řekl jsem jí tak víš co večer nechoď domů, a zase začala psát sms, tak jsem vyskočil a vytrhl jsem jí telefon a tam bylo ahoj lásko ten smile mě vyhodil nemám kam jít, a on jí sehnal ubytování v jeho vesnici, všichni v rodině mi říkají vyser se na ní není jediná na světě, ale pro mě bohužel ano, miluju jí od pondělí mám dole 9kg, a udělal bych vše aby se mi vrátila, odpustil bych jí vím to, on jí řekl mám dům, mám auto, atd ale je ženatý a již dvakrát se pokoušely rozvést a stejně zůstaly spolu, on má v domě svojí mámu, manželku a dvě děti, řekl jí dům napíšu na tebe atd, ale ona je slepá, je ženatý tak buď dům půjde napůl se ženou, nebo mají nárok synové, a ve finále jsem zjistil že ho mají v exekuci, trápím se za ní jak je hloupá, ale co si myslíte vrátí se ke mě? on je bývalý číšník a prý pěkný holkař, můj názor je že teď když má on doma krizi tak si našel zajíčka a až se to urovná ona zůstane na vše sama, díky za vaše názory Honza:grater:

Ahoj Honzo,
Klíčová otázka - máte děti?

Ne nemáme, o jedno jsme přišly.

Ok, v tom případě je má jediná rada tahle: tak půl roku si potruchli, poplač, zajdi si třeba i k psychologovi ... ale hlavně, poraď se s právníkem, rozděl finance a dluhy a začni se důkladně připravovat na rozvod (bezplatná právní poradna).


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#10 23. 9. 2014 21:00

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Poradíte?

nighwolf napsal(a):

Jo díky za upřimnost, možná je to příliš čerstvé proto mi jedna strana hlavy říká chceš jí zpátky, ale potom druhá strana hlavy mi říká kašli na ní, ona je tam kde je a nejhorší je že mi píše nebo volá že mám sehnat 2000kč na její bydlení, ve mě to vře, proto miluje někoho jiného a jí to zaplatí, mě tu nechala dluh na nájmu, plynu, elektřiny atd jí jde o 2000kč ale já musim dát 25tisíc, ale nevysvštlím jí to, musim jí začít ignorovat. Deptá mě to

Tady jsi preci popsal jeji povahu. jde jinam, presto, ze mate dluhy, nechava to na tobe, partner je zenat- Fakt o tohle stojis?

Pokud s ni budes polkracovat, nic se nezmeni. Za chvili se to bude opakovat a zase se budes trapit. Neumim si predstavt smysl jit dal zivotem a takovym partnerem.  Ona se s tebou ani nesejde, jen ti napise, posli prachy....


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#11 23. 9. 2014 21:09

nighwolf
♥------
Registrovaný: 20. 9. 2014
Příspěvky: 7

Re: Poradíte?

sahleb napsal(a):

nighwolf napsal(a):

Jo díky za upřimnost, možná je to příliš čerstvé proto mi jedna strana hlavy říká chceš jí zpátky, ale potom druhá strana hlavy mi říká kašli na ní, ona je tam kde je a nejhorší je že mi píše nebo volá že mám sehnat 2000kč na její bydlení, ve mě to vře, proto miluje někoho jiného a jí to zaplatí, mě tu nechala dluh na nájmu, plynu, elektřiny atd jí jde o 2000kč ale já musim dát 25tisíc, ale nevysvštlím jí to, musim jí začít ignorovat. Deptá mě to

Tady jsi preci popsal jeji povahu. jde jinam, presto, ze mate dluhy, nechava to na tobe, partner je zenat- Fakt o tohle stojis?

Pokud s ni budes polkracovat, nic se nezmeni. Za chvili se to bude opakovat a zase se budes trapit. Neumim si predstavt smysl jit dal zivotem a takovym partnerem.  Ona se s tebou ani nesejde, jen ti napise, posli prachy....

Řekla mi že dluhy se dají napůl a že svojí polovinu bude platit, věci si své vzala a řekla že nic už nechce že on vše má v domě, a že na ní přepíše dům atd, jen jsem jí řekl sundej ty růžové brýle, nejdříve na dům má nárok jeho manželka, nebo jeho dva synové, prý by byl rozvod dohodou, ale už zase mluví jinak, asi se jí mlží brýle, takhle jsme měly dost problémů a ona si teď dělá problémy s někým jiným, na ní kašlu ale celá rodina hlavně její rodiče jí jinak než krá.. neřeknou, musela jim dát klíče atd, jsou z toho taky hotový, my máme suprovej vztah, pomáháme si, držíme se pohromadě celá rodina, ale jak píšete co chtěla má.

Není tady

 

#12 23. 9. 2014 21:14

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Poradíte?

Nerozumím, proč dva ještě poměrně mladí lidé bez dětí můžou nechat dojít situaci tak daleko, že jsou v osobním bankrotu. Na tvém místě bych se co nejrychleji rozvedla, našla si hodně práce, abych rychle zaplatila své dluhy a začala znovu a tentokrát lépe. Mᚠještě čas.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#13 23. 9. 2014 21:19

nighwolf
♥------
Registrovaný: 20. 9. 2014
Příspěvky: 7

Re: Poradíte?

Eva. napsal(a):

Nerozumím, proč dva ještě poměrně mladí lidé bez dětí můžou nechat dojít situaci tak daleko, že jsou v osobním bankrotu. Na tvém místě bych se co nejrychleji rozvedla, našla si hodně práce, abych rychle zaplatila své dluhy a začala znovu a tentokrát lépe. Mᚠještě čas.

Moc jsme situaci nenechaly zajít daleko, ona měla dluhy, já měl dluhy a bylo to, ona je měla z minulého manželství, moje je toto první předtím jsem měl jen přítelkyni s kterou mám bohužel smrtelně nemocnou dceru a každým dnem se čeká jen na to nejhorší, měl jsem dům, ten jsem musel prodat kvůli vlastní matce, kdyby jste věděly vše čím jsem si prošel, nepíšete jak jsme se mohly zadlužit, jen nechápu že mi stále říká že jí to přerostlo přes hlavu, prý dluhy, ale čím jsem si prošel já to je daleko horší než dluhy. ale to je teď jedno, každý člověk má nějaký ten dluh, nebo něco jiného.

Není tady

 

#14 23. 9. 2014 21:25

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Poradíte?

To je mi líto, s tvou dcerkou.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#15 23. 9. 2014 21:59

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Poradíte?

nighwolf napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nerozumím, proč dva ještě poměrně mladí lidé bez dětí můžou nechat dojít situaci tak daleko, že jsou v osobním bankrotu. Na tvém místě bych se co nejrychleji rozvedla, našla si hodně práce, abych rychle zaplatila své dluhy a začala znovu a tentokrát lépe. Mᚠještě čas.

Moc jsme situaci nenechaly zajít daleko, ona měla dluhy, já měl dluhy a bylo to, ona je měla z minulého manželství, moje je toto první předtím jsem měl jen přítelkyni s kterou mám bohužel smrtelně nemocnou dceru a každým dnem se čeká jen na to nejhorší, měl jsem dům, ten jsem musel prodat kvůli vlastní matce, kdyby jste věděly vše čím jsem si prošel, nepíšete jak jsme se mohly zadlužit, jen nechápu že mi stále říká že jí to přerostlo přes hlavu, prý dluhy, ale čím jsem si prošel já to je daleko horší než dluhy. ale to je teď jedno, každý člověk má nějaký ten dluh, nebo něco jiného.

Nighwolfe, já tady do Tebe nechci brutálně tepat, ale nebylo by stokrát lepší věnovat se raději těžce nemocnému vlastnímu dítěti než řešit, že si Tvoje manželka našla milence usch ?!?


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#16 24. 9. 2014 9:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Poradíte?

nighwolf napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nerozumím, proč dva ještě poměrně mladí lidé bez dětí můžou nechat dojít situaci tak daleko, že jsou v osobním bankrotu. Na tvém místě bych se co nejrychleji rozvedla, našla si hodně práce, abych rychle zaplatila své dluhy a začala znovu a tentokrát lépe. Mᚠještě čas.

Moc jsme situaci nenechaly zajít daleko, ona měla dluhy, já měl dluhy a bylo to, ona je měla z minulého manželství, moje je toto první předtím jsem měl jen přítelkyni s kterou mám bohužel smrtelně nemocnou dceru a každým dnem se čeká jen na to nejhorší, měl jsem dům, ten jsem musel prodat kvůli vlastní matce, kdyby jste věděly vše čím jsem si prošel, nepíšete jak jsme se mohly zadlužit, jen nechápu že mi stále říká že jí to přerostlo přes hlavu, prý dluhy, ale čím jsem si prošel já to je daleko horší než dluhy. ale to je teď jedno, každý člověk má nějaký ten dluh, nebo něco jiného.

Kdybychom jen věděly, čím jsi si prošel... to pochopitelně nevíme a od tebe se ani nedozvíme.Stejně tak jaká je tvá žena. Protože tvoje interpretace je zakonite subjektivní, momentálně ještě ovlivněna bolesti/prikorim/ ponizenim/seblitosti/ zlobou / atc . atc. které cítit.
Jediné objektivní je realita kolem tebe, kterou tím vším spoluvytvaris a která ti to zrcadlí.

Neposuzuj. Dívej se.

Tvá žena zlenivela, protože ty všechno dělᚠza ní? Opravdu? A baví tě to? Jestli ano, tak proč ji to vycitas ? Jestli ne, tak proč to děláš?
Záměr se na sebe, ne na ní. Její chování nezmenis, své můžeš.

Nesud ji, neodvolavej se na příbuzenstvo, tak se chovají děti.
Ona si MOŽNÁ jen myslí, že potkala konečně chlapa. Nejspíš se krutě mýlí, ale to ti nijak nepomůže , pokud sám nedospejes .

Míša ti rádi dobře. Dovol si truchlit nad vším, co jsi ztratil a pak se postarej o SVÉ věci.
To stačí. Pro začátek určitě smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#17 24. 9. 2014 16:49

nighwolf
♥------
Registrovaný: 20. 9. 2014
Příspěvky: 7

Re: Poradíte?

Pandorraa napsal(a):

nighwolf napsal(a):

Eva. napsal(a):

Nerozumím, proč dva ještě poměrně mladí lidé bez dětí můžou nechat dojít situaci tak daleko, že jsou v osobním bankrotu. Na tvém místě bych se co nejrychleji rozvedla, našla si hodně práce, abych rychle zaplatila své dluhy a začala znovu a tentokrát lépe. Mᚠještě čas.

Moc jsme situaci nenechaly zajít daleko, ona měla dluhy, já měl dluhy a bylo to, ona je měla z minulého manželství, moje je toto první předtím jsem měl jen přítelkyni s kterou mám bohužel smrtelně nemocnou dceru a každým dnem se čeká jen na to nejhorší, měl jsem dům, ten jsem musel prodat kvůli vlastní matce, kdyby jste věděly vše čím jsem si prošel, nepíšete jak jsme se mohly zadlužit, jen nechápu že mi stále říká že jí to přerostlo přes hlavu, prý dluhy, ale čím jsem si prošel já to je daleko horší než dluhy. ale to je teď jedno, každý člověk má nějaký ten dluh, nebo něco jiného.

Kdybychom jen věděly, čím jsi si prošel... to pochopitelně nevíme a od tebe se ani nedozvíme.Stejně tak jaká je tvá žena. Protože tvoje interpretace je zakonite subjektivní, momentálně ještě ovlivněna bolesti/prikorim/ ponizenim/seblitosti/ zlobou / atc . atc. které cítit.
Jediné objektivní je realita kolem tebe, kterou tím vším spoluvytvaris a která ti to zrcadlí.

Neposuzuj. Dívej se.

Tvá žena zlenivela, protože ty všechno dělᚠza ní? Opravdu? A baví tě to? Jestli ano, tak proč ji to vycitas ? Jestli ne, tak proč to děláš?
Záměr se na sebe, ne na ní. Její chování nezmenis, své můžeš.

Nesud ji, neodvolavej se na příbuzenstvo, tak se chovají děti.
Ona si MOŽNÁ jen myslí, že potkala konečně chlapa. Nejspíš se krutě mýlí, ale to ti nijak nepomůže , pokud sám nedospejes .

Míša ti rádi dobře. Dovol si truchlit nad vším, co jsi ztratil a pak se postarej o SVÉ věci.
To stačí. Pro začátek určitě smile

Opravdu všem děkuji za odpovědi, neobviňuju ženu že nemusela doma na nic sáhnout, jen mi nikdy neřekla co jsem jí udělal, nechci se v tom rýpat, ale ona mi zavolá, a jsem kde jsem byl, opět v nervech, říká mi o věcech které jsou již pro mě tabu, říká kdy se s ním vyspala, kdy to dostala, a dnes mi napsala sms, dovolím si jí napsat: Ahoj řekla jsem ti už několikrát že na mě nemᚠnalíhat moje srdce teď tluče pro něj promiň vím že ti to ubližuje je mi s ním dobře a jsem šastná takže na mě nenalíhej promiň ale je to tak. dumbom, to bych potřeboval a pořádně, jsem tak hodnej až jsem blbej, proto si měním telefonní číslo a nebude mě jak deptat, rozvod jsem jí řekl a si podá že s ním nesouhlasím, třeba jí na něj někdy přistoupím ale už jen kvůli jejich rodičům to neudělám, pořád brečí a jsou z toho hotový, poslední roky měly problémy se synem a teď i z dcerou, a přitom o tomhle všem sama ví že jim ubližuje...

Není tady

 

#18 24. 9. 2014 19:41

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Poradíte?

nighwolf napsal(a):

Opravdu všem děkuji za odpovědi, neobviňuju ženu že nemusela doma na nic sáhnout, jen mi nikdy neřekla co jsem jí udělal, nechci se v tom rýpat, ale ona mi zavolá, a jsem kde jsem byl, opět v nervech, říká mi o věcech které jsou již pro mě tabu, říká kdy se s ním vyspala, kdy to dostala, a dnes mi napsala sms, dovolím si jí napsat: Ahoj řekla jsem ti už několikrát že na mě nemᚠnalíhat moje srdce teď tluče pro něj promiň vím že ti to ubližuje je mi s ním dobře a jsem šastná takže na mě nenalíhej promiň ale je to tak. dumbom, to bych potřeboval a pořádně, jsem tak hodnej až jsem blbej, proto si měním telefonní číslo a nebude mě jak deptat, rozvod jsem jí řekl a si podá že s ním nesouhlasím, třeba jí na něj někdy přistoupím ale už jen kvůli jejich rodičům to neudělám, pořád brečí a jsou z toho hotový, poslední roky měly problémy se synem a teď i z dcerou, a přitom o tomhle všem sama ví že jim ubližuje...

To je nesmysl, že to neudělᚠkvůli jejím rodičům. Nalej sám sobě čistého vína a nelži si.
Žij sám za sebe svůj život. Nemaskuj svá přání rodiči nebo kýmkoliv či čímkoliv  jiným.
Na rozvod jí nemusíš přistupovat. To je taky nesmysl. Když podá žádost o rozvod, sice ho nebudete mít n.e.s.p.o.r.n.ý, ale rozvedou vás. Nemáte děti a není žádná překážka rozvodu. Není lepší přistoupit na po*ný rozvod? K čemu to je, nechat cizí lidi (soudce) vrtat se ve vašem vztahu? To ti nepomůže. Když s tebou nechce být, mᚠpřece svou hrdost, proč ji nutit. Nech ji jít.
Ty smutni, jak potřebuješ, věnuj se své dceři, pracuj, abys splatil dluhy. Až vše přebolí a budeš připraven, potkᚠženu, se kterou vám bude dohromady hezky.

Upravil(a) Eva. (24. 9. 2014 19:43)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů