Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#101 18. 9. 2014 17:23

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

Re: inkarnace duše

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Tohle neznám... Je to něco jako cestovat v astrálu? K čemu je to dobré?

ne, není to cestování v astrálu.
jsou to jen skeny  ( člověk má na hlavě několik center pro telepatii, jedno je 6 čakra, třetí oko, pak sedmá- duchovní pro spojení s universem, pak je jedno centrum vzadu v týlu, kde je malý mozek , osobně to používám pro vstup do mysli někoho jiného , když se léčí a pak jsou dvě ,každé na jednom spánku . každý z nás určitě cítil  bolest- bodnutí ve spánku která za pár vteřin nebo minut sama pomine. to je způsobeno intenzivními energeticckými impulzy od lidí, kteří jsou např, nasraní a nebusí být zrovna na nás, jen si z nás udělají jakoby zesilovací stanici, použijí naši energii pro další skok.)
a duše používá všechny tyto dostupné prostředky k tomu, aby našla to , co hledá .  jenže je fakt dost lenošná a když nemá energii na spojení, tak hledá nejbližšího člověka, který má nějaké informace nebo si zněj vezme energii pro další skok. běžně to dělají léčitelé, když mají k dispozici medium. člověka, většinou ženu, kterou zhypnotizují a pak jí dávají příkazy k tomu, a by zkontrolovala nebo vyšetřila definovanou osobu.
asi tak, pro informaci.

Jj, dík... musím o tom popřemýšlet.

Zpomal.

Není tady

#102 18. 9. 2014 17:48

olasik
Zablokovaný

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):

luděk napsal(a):

při regresní terapii se dosti často děje, že člověk a jeho duše hledá v tranzu svoje i jiné minulé životy ne v sobě ale v infopolích a pak je interpretuje jako vlastní . a nastávají chyby.

.

může být tak jak píšeš.
ale jedno je pravda, že duše hledají nejmenší cestu odporu, tzn že najdou třeba velikého vojevůdce , protože se k němu váže spousta karmy, ostatních duší a jejich karmy atd. a v duchu se líp hledá  shluk stejných informací   a ještě k tomu hodně silných , než malá zapomenutá dušička v koutku.  jednou se mi stalo, že duše si ze mě vyloženě dělala srandu, laškovala...s duší mou, protože při těch skenech jsme oba ve vytržení ducha. tak jsem toho musel nechat, než jsme si ujasnili, že takhle ne. a pak to šlo, jinam, jiným směrem - tím správným.
všem ale říkám, že regerese nejsou vůbec důležitý. není vůbec důležitý vědět čím jsem byl, to je tak leda pro zasmání atd, duležitý je jak člověk žije tento život.

Prosímtě , tohle jsem nikdy od nikoho nečetla a přitom jsem pár učenců študovala .........co přeci jen zkusit tu Lucernu? lol
Když umíš laškovat s příchozí duší a ujasňovat si s ní , že takhle ne, skutečně by sis to neměl nechávat pro sebe ......jen tady pár lidem na netu to nemá cenu psát , to by měli znát všichni !

Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

#103 18. 9. 2014 18:24

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

Prosímtě , tohle jsem nikdy od nikoho nečetla a přitom jsem pár učenců študovala .........co přeci jen zkusit tu Lucernu? lol
Když umíš laškovat s příchozí duší a ujasňovat si s ní , že takhle ne, skutečně by sis to neměl nechávat pro sebe ......jen tady pár lidem na netu to nemá cenu psát , to by měli znát všichni !

Pro mě to cenu má...

Zpomal.

Není tady

#104 18. 9. 2014 22:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Luďku, je inkarnace duše důsledkem reinkarnace?

nelze říci , že je to důsledkem , a ani příčinou.
je to prostě koloběh života ( nikoli smrti a narození v našem chápaní života)
já to vidím spíš opačně. jsme soustavně posílání někam do 3d forem života ze  svého domova, kde jsme se narodili, vznikli , byli stvořeni atd
slovo na tento způsob existence nemáme. jen příměry.
je to jako moře , obrovské moře čisté vody ,
kde  jedna kapka na jednom břehu steče a ve stejném okamžiku se na druhém břehu oddělí a jsme to pořád my. věčně.

je důležité hodnotit reinkarnaci z pozice mrtvého a tedy jen z pozice duše. ta cestuje světy a těly a při každém sestoupení se učí další věci , které bude potřebovat pro další inkarnaci.
nesouhlasím ale s tvrzením budhistů, že při tom jak ted žijeme , budeme v dalším životě trpět, nebo sestupovat na nižší formy života. ( např, jíte maso ? budete příště lvy a tygry)

Ja vidím ako ošemetné aj ono "nižšie" a "vyššie", hlavne z pragmatického ľudského pohľadu. Ja vidím len život a jeho rovnocenné formy, žiadne rebríčky a hitparády...

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#105 19. 9. 2014 8:24

luděk
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

luděk napsal(a):

lupina montana napsal(a):

.

může být tak jak píšeš.
ale jedno je pravda, že duše hledají nejmenší cestu odporu, tzn že najdou třeba velikého vojevůdce , protože se k němu váže spousta karmy, ostatních duší a jejich karmy atd. a v duchu se líp hledá  shluk stejných informací   a ještě k tomu hodně silných , než malá zapomenutá dušička v koutku.  jednou se mi stalo, že duše si ze mě vyloženě dělala srandu, laškovala...s duší mou, protože při těch skenech jsme oba ve vytržení ducha. tak jsem toho musel nechat, než jsme si ujasnili, že takhle ne. a pak to šlo, jinam, jiným směrem - tím správným.
všem ale říkám, že regerese nejsou vůbec důležitý. není vůbec důležitý vědět čím jsem byl, to je tak leda pro zasmání atd, duležitý je jak člověk žije tento život.

problem všech těch učenců je, že věří  stoprocentně tomu, co vidí  v duchu,
já si při složitějších skenech  a hledání pouštím  kontrolní sken sebe sama  , takže vidím obrazy dva. jeden , kterým se dívám na nemoci dotyčného  a druhej, jestli jsem skutečně u toho člověka a jakou cestou je proveden spoj , protože pokud je to přes dalšího člověka, můžou být informace zkreslený tím člověkem, protože z velké části jsou to rodiiní příslušníci.
stává se to sice málokdy ale stává.

víš, nejhorší je, když je člověk na 100 % presvědčen že to co vidí je správně.
jsme nedokonalí a nikdo nemá 100  procentní pravdu.

Upravil(a) luděk (19. 9. 2014 8:27)

s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

#106 19. 9. 2014 8:30

luděk
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

Luďku, je inkarnace duše důsledkem reinkarnace?

nelze říci , že je to důsledkem , a ani příčinou.
je to prostě koloběh života ( nikoli smrti a narození v našem chápaní života)
já to vidím spíš opačně. jsme soustavně posílání někam do 3d forem života ze  svého domova, kde jsme se narodili, vznikli , byli stvořeni atd
slovo na tento způsob existence nemáme. jen příměry.
je to jako moře , obrovské moře čisté vody ,
kde  jedna kapka na jednom břehu steče a ve stejném okamžiku se na druhém břehu oddělí a jsme to pořád my. věčně.

je důležité hodnotit reinkarnaci z pozice mrtvého a tedy jen z pozice duše. ta cestuje světy a těly a při každém sestoupení se učí další věci , které bude potřebovat pro další inkarnaci.
nesouhlasím ale s tvrzením budhistů, že při tom jak ted žijeme , budeme v dalším životě trpět, nebo sestupovat na nižší formy života. ( např, jíte maso ? budete příště lvy a tygry)

Ja vidím ako ošemetné aj ono "nižšie" a "vyššie", hlavne z pragmatického ľudského pohľadu. Ja vidím len život a jeho rovnocenné formy, žiadne rebríčky a hitparády...

jo, taky by se to dalo takhle říct.
ale pro upřesnění jsem zvolil vyšší, nižší, je to stejný jako např. vlevo, vpravo, nebo i jinak.

Není tady

#107 19. 9. 2014 8:31

olasik
Zablokovaný

luděk napsal(a):

olasik napsal(a):

luděk napsal(a):

může být tak jak píšeš.
.

já si při složitějších skenech  a hledání pouštím  kontrolní sken sebe sama  , takže vidím obrazy dva. jeden , kterým se dívám na nemoci dotyčného  a druhej, jestli jsem skutečně u toho člověka a jakou cestou je proveden spoj , protože pokud je to přes dalšího člověka, můžou být informace zkreslený tím člověkem, protože z velké části jsou to rodiiní příslušníci.

Tohle vypadá jako bludy, zkus antipsychotika, třeba zaberou .

Není tady

#108 19. 9. 2014 8:55

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

luděk napsal(a):

Luďku, pro jistotu bych nemíchala léčitelstvi, v jakékoli podobě, s rozpravami o lásce a reinkarnacích. I když to k sobě nějak patří, to samozřejmě.
Léčitelství, byť duchovní, je trochu jiná liga odehrávající se někde na pomezí mezi egem a bezegovostí a prý tam lze velmi nepěkně uvíznout...
Ostatně si vem třeba ty kontrolní skeny, kdy bereš svou duši za etalon. Tak jako tak do porovnání obou duší promítáš svou míru znalostí a pochopení. Čemuž se říká projekce. Což nutně zkresluje jak sken tebe sama i sken druhého.. (Doplňuju: Což si uvědomuješ, jak tak koukám.)
Jak tohle odstíníš? (Abych mluvila elektrikářsky...smile )
Myslím, že jediný, co člověk fakt potřebuje, je prostor pro vlastní proměnu/změnu, dění, transformaci, říkejme tomu jakkoli... Jiná věc je, jestli si člověk ten prostor dokáže uvědomit a vstoupit

Upravil(a) gymnasión (19. 9. 2014 9:06)

Zpomal.

Není tady

#109 19. 9. 2014 10:26

luděk
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

luděk napsal(a):

olasik napsal(a):

Tohle vypadá jako bludy, zkus antipsychotika, třeba zaberou .

běžná praxe u šamanů, všuchni to maj stejně. nemusej chodit ke cvokaři, protože ví , že je to normální stav a uměj to řešit

Upravil(a) luděk (19. 9. 2014 10:57)

Není tady

#110 19. 9. 2014 10:49

luděk
♥♥♥♥♥♥-

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

Luďku, pro jistotu bych nemíchala léčitelstvi, v jakékoli podobě, s rozpravami o lásce a reinkarnacích. I když to k sobě nějak patří, to samozřejmě.
Léčitelství, byť duchovní, je trochu jiná liga odehrávající se někde na pomezí mezi egem a bezegovostí a prý tam lze velmi nepěkně uvíznout...
Ostatně si vem třeba ty kontrolní skeny, kdy bereš svou duši za etalon. Tak jako tak do porovnání obou duší promítáš svou míru znalostí a pochopení. Čemuž se říká projekce. Což nutně zkresluje jak sken tebe sama i sken druhého.. (Doplňuju: Což si uvědomuješ, jak tak koukám.)
Myslím, že jediný, co člověk fakt potřebuje, je prostor pro vlastní proměnu/změnu, dění, transformaci, říkejme tomu jakkoli... Jiná věc je, jestli si člověk ten prostor dokáže uvědomit a vstoupit

máš pravdu.
odtinováním, eliminaci chy atd, to je složitá otázka. 
je spousta možností, , používám to co jsem psal výše, naučil jsem svuj mozek pracovat paralalně a ještě k tomu ve více úrovních. ty kontrolní skeny jsou např až 3 paralelně a používám k tomu 6 čakru. , poku si nejsem jit, používám třeba jen 2 ze šestky a jeden ze 7 . případně 8 pro kontrolu z ducha - infopole. tam se upřesní  vzorce pro naladění 6 čakry a provede se korekce. 7 a 8 se vypne. pokud si nejsem jist, provedu ještě časový skok o cca 1-2 vteřiny zpět pomocí 7 a 8 a podívám se na to znovu kde jsem udělal chyby a opět se provede korekce.
to vše se děje na urovni setin či desetin vteřiny, o tom už jsem tady psal.

u spousty lidí se to děje automaticky a neuvědomují si ty procesy. prostě řeknou a vidí. a neřeší proč to funguje
dokonce jsem se setkal s lečitelem , který tvrdil, že je zakázaný to hledat, že je to tabu. nepřesvědčil jsem ho , že když má dary pro vidění, může se beztrestně podívat o co jde a jak to jde. na to mu bůh ty dary dal.
a stejně tak jsou ty dary k tomu, aby se případně uzdravil.

před mnoha lety jsem taky zápasil s depresemi díky tomu, že jsem otevřel ducha a protože to obrovské množství inforamcí mozeke nedával a nebyl schopen zpracovat, nevyřešené věci  se tlačily do " fronty" a některá centra pak kolabovala.
a na dotaz k duchu svatému, proč se mi tak děje přišla jednoduchá odpověď, : máš oči tak se dívej, máš uši takl poslouchej.
přeloženo to znamenalo, dívej se co k tobě lítá a vypínej přísun informací tak, aby s to ustál.
no a do  měsíce jsem byl uplně v klidu.
protože kdo je v duchu otevřen, řeší na úrovni podvědomí aniž by si to uvědomoval duše a životy ostatních . protože v duchu jedno jsme a když je někdo otevřen, svítí v duchu jako maják pro ty, kteří cestu hledají neboí trpí atd.

jedna zkušenost z praxe.
před lety jsem se skamarádil s velice dobrým šamanem, buddhistou . měl 80 let a byl to hrozně fajn dědula. a ten se mě ptal , jestli si mě může v noci"vypůjčit" že mám dost energie . říkám  jasně že jo. a v noci přiletěla myšlenka
" zavři oči, zavři uši !" přesně tak jak to píšu. tak jsem ze zeptal, jestli to je on a odpověděl mi , že jo a že potřebuje jednu babičku poléčit. tak jsem mu řekl že není problem, ale že poletím s ním , poléčili babulu , poděkovali a obrazy v mysli zhasly.
a ráno  jsem ho potkal, říkal jsem mu, že mě neuspí,  zasmál se a potrvdil, že jsem pěknej " zmetek" big_smile a dali jsme řeč o tý babičce a jejích problemech.

ještě doplním, v duchu lítá taky spousty egregorů, nazgůlů atd, kteří čekaj na to, jak se k tobě dostat přes otevřený centra mozku , přes čakry. musíš je vidět , aby se ti nedostali "pod kůži" do astrálu a aury. pak vzniká energetická či duchovní nákaza a prináší fysický nebo duševní problemy hraničící se stavem pro cvokaře. ( hlavně při časových skocích do minulosti svou vlastní vůlí, ne přes boha, protože tam je jich plno nejsou zrovna příjemní. to vyvětluje  rady v některých knihách od šamanů, psychotroniků , že se lidi můžou dostat do blázince) 

mě vždy zajímal princip jak to funguje a jak ho kontrolovat ku prospěchu svém i jiných, proto o tom tady píšu.

Upravil(a) luděk (19. 9. 2014 10:57)

Není tady

#111 19. 9. 2014 10:53

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Tak, jak jsi popsal svou zkušenost se šamanem, nesmí nikdo nikoho léčit.

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#112 19. 9. 2014 10:58

luděk
♥♥♥♥♥♥-

Eva. napsal(a):

proč ?

Není tady

#113 19. 9. 2014 11:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

luděk napsal(a):

Eva. napsal(a):

proč ?

To bys měl vědět ty lépe, než já.
Proč ten šaman "POTŘEBOVAL" léčit paní? Kvůli sobě?... Bůh mu to dovolil, nařídil?

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#114 19. 9. 2014 13:05

luděk
♥♥♥♥♥♥-

Eva. napsal(a):

luděk napsal(a):

Eva. napsal(a):

proč ?

To bys měl vědět ty lépe, než já.
Proč ten šaman "POTŘEBOVAL" léčit paní? Kvůli sobě?... Bůh mu to dovolil, nařídil?

no když ho požádlala, tak asi jo. já se ho neptal tak nevím.

ještě doplním,když se v duchu zeptáš, jestli někdo nepotřebuje pomoct , uslyšíš jich dost.

Upravil(a) luděk (19. 9. 2014 14:04)

Není tady

#115 19. 9. 2014 22:06

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

máš pravdu.
odtinováním, eliminaci chy atd, to je složitá otázka. 
1. je spousta možností, , používám to co jsem psal výše, naučil jsem svuj mozek pracovat paralalně a ještě k tomu ve více úrovních. ty kontrolní skeny jsou např až 3 paralelně a používám k tomu 6 čakru. , poku si nejsem jit, používám třeba jen 2 ze šestky a jeden ze 7 . případně 8 pro kontrolu z ducha - infopole. tam se upřesní  vzorce pro naladění 6 čakry a provede se korekce. 7 a 8 se vypne. pokud si nejsem jist, provedu ještě časový skok o cca 1-2 vteřiny zpět pomocí 7 a 8 a podívám se na to znovu kde jsem udělal chyby a opět se provede korekce.
to vše se děje na urovni setin či desetin vteřiny, o tom už jsem tady psal.

2. u spousty lidí se to děje automaticky a neuvědomují si ty procesy. prostě řeknou a vidí. a neřeší proč to funguje
3. dokonce jsem se setkal s lečitelem , který tvrdil, že je zakázaný to hledat, že je to tabu. nepřesvědčil jsem ho , že když má dary pro vidění, může se beztrestně podívat o co jde a jak to jde. na to mu bůh ty dary dal.
a stejně tak jsou ty dary k tomu, aby se případně uzdravil.

4. před mnoha lety jsem taky zápasil s depresemi díky tomu, že jsem otevřel ducha a protože to obrovské množství inforamcí mozeke nedával a nebyl schopen zpracovat, nevyřešené věci  se tlačily do " fronty" a některá centra pak kolabovala.
a na dotaz k duchu svatému, proč se mi tak děje přišla jednoduchá odpověď, : máš oči tak se dívej, máš uši takl poslouchej.
přeloženo to znamenalo, dívej se co k tobě lítá a vypínej přísun informací tak, aby s to ustál.
no a do  měsíce jsem byl uplně v klidu.
5. protože kdo je v duchu otevřen, řeší na úrovni podvědomí aniž by si to uvědomoval duše a životy ostatních . protože v duchu jedno jsme a 6. když je někdo otevřen, svítí v duchu jako maják pro ty, kteří cestu hledají neboí trpí atd.

7. jedna zkušenost z praxe.
před lety jsem se skamarádil s velice dobrým šamanem, buddhistou . měl 80 let a byl to hrozně fajn dědula. a ten se mě ptal , jestli si mě může v noci"vypůjčit" že mám dost energie . říkám  jasně že jo. a v noci přiletěla myšlenka
" zavři oči, zavři uši !" přesně tak jak to píšu. tak jsem ze zeptal, jestli to je on a odpověděl mi , že jo a že potřebuje jednu babičku poléčit. tak jsem mu řekl že není problem, ale že poletím s ním , poléčili babulu , poděkovali a obrazy v mysli zhasly.
a ráno  jsem ho potkal, říkal jsem mu, že mě neuspí,  zasmál se a potrvdil, že jsem pěknej " zmetek" big_smile a dali jsme řeč o tý babičce a jejích problemech.

8. ještě doplním, v duchu lítá taky spousty egregorů, nazgůlů atd, kteří čekaj na to, jak se k tobě dostat přes otevřený centra mozku , přes čakry. musíš je vidět , aby se ti nedostali "pod kůži" do astrálu a aury. pak vzniká energetická či duchovní nákaza a prináší fysický nebo duševní problemy hraničící se stavem pro cvokaře. ( hlavně při časových skocích do minulosti svou vlastní vůlí, ne přes boha, protože tam je jich plno nejsou zrovna příjemní. to vyvětluje  rady v některých knihách od šamanů, psychotroniků , že se lidi můžou dostat do blázince) 

9. mě vždy zajímal princip jak to funguje a jak ho kontrolovat ku prospěchu svém i jiných, proto o tom tady píšu.

Vidím, že ses řádně rozepsal: asi  léčení děláš rád a baví tě to smile
ad 1. tenhle popis je zcela mimo moje síly a spíš mi to připadá jako komplikovaný mentální veletoč, ale chápu, že si člověk vytvoří svůj vlastní mechanismus, s tim lze takhle nějak nakládat. Osobně mi to ale nepřipadá nějak významý (no možná prostě proto, že se léčení nevěnuju, ani nehodlám). Chápu, že v léčitelských kuloárech se probírají nejrůznější postupy, každej má svuj mustr, kterej mu funguje... Měla jsem tu čest.
Druhá stránka věci je, že je problematické, ne-li nemožné, takové postupy verifikovat.
Což je koneckonců jedno, pokud to někomu pomůže.
ad 2. No právě. Spíš zastávám stanovisko spontaneity než řízeného procesu: "Nechť pravice neví, co dělá levice." Připadá mi to korektnější vůči sobě, druhému, světu i vůči inkarnacím (ať je nevynechávám).
ad 3. Pro každýho platí prostě jiný pravidla: někdo může, jiný nemůže, a je to tak v pořádku.
ad 4. To je zajímavá interpretace depresí. Přetížení informacemi, hm...
ad 5. To děláme všichni už proto, že spolu na tý planetě musíme nějak vydržet a i strašidla milujou své děti  lol (ber to s nadsázkou)
ad 6. pokud to není jen glorifikace, tak to může být...
ad 7. Zajímavej příběh, pro normálního smrtelníka spíš sci-fi. Viz ad 1.
ad 8. Může bejt, všechno je možný... Přiznávám, že do tohoto tématu ani nemám chuť se pouštět. Možná, spíš určitě, jsou ty "nákazy" strašák vystavěný z vlastních projekcí
ad 9. princip je u tebe láska... nejspíš. Výklady mají spíš projektivní charakter. Ovšem může bejt, že na nich něco je a že to funguje... Vlastně jo. Proč ne...

P.S.: Jsme ulítli od hlavního tématu, že?
P.P.S.: Doporučuju Proslogion Anselma z Canterburry. Ohromně mě oslovil...

Upravil(a) gymnasión (19. 9. 2014 22:10)

Zpomal.

Není tady

#116 19. 9. 2014 23:48

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Selima napsal(a):

Vanilka69 napsal(a):

Selima napsal(a):

To je číta masáž ega, na to je podľa mňa fakt škoda energie (a prípadných schopností). Keby som tie schopnosti aj mala, bála by som sa, že mi "ich vezmú" za to, že nimi plytvám na také peachoviny. Čo ma je po bradách tých druhých...? wink

šmankote, Seli, jaká masáž ega???  Je zcela v pořádku, když někdo nechce jen slepě věřit (v tomto případě Luďkovým schopnostem), ale pátrá po nějakých důkazech, chce získat víc informací. A nejjednodušší důkaz skutečného jasnovidectví je přeci toto.

Připadá mi to jako opovrhování některými lidmi, když můžu jejich prosbě vyhovět, ale já to radši označím za peachovinu, blbost...

Já třebas Luďkovi nevěřím, především proto, že dle  mých zkušeností lidé s opravdovým napojením mají nadhled z pozice "všichni jedno jsme" a to Luděk ještě nemá.

Ale samozřejmě se mohu mýlit. Pokud Luděk má dar vhledu, může mi díky  tomu říct, jaký hrnek mi právě leží na stole, tak mi přeci tím hrozně pomůže, přijmu tak to, co nabízí, nasměruje mě a já nebudu tápat.

Když jdeš přeci ke kartářce, také si ověřuješ podle toho, co dokáže říct o tvé minulosti, jestli je to podvodnice či nikoliv.

Vanil, nehnevaj sa, ale informácia čo si včera jedla alebo aký hrnček ti stojí na stole by mi nestála ani za úvahu v hodnote zlomku sekundy, nehovoriac o vynaloženej energii - a predpokladám, že podobne to majú aj ľudia, ktorí tieto schopnosti skutočne majú. ZNEUŽÍVAŤ tieto schopnosti takýmito banalitami, prípadne snahou dokazovať niečo anonymným ľuďom na nete - to zaváňa prúserom a koleduje si o to, aby im tento vzácny dar bol odňatý... Niekto, komu trhá žily, čo si o ňom myslí anonymný XY na Babinete, si takéto schopnosti v prvom rade vôbec nezaslúži, podľa mňa. Preto to ego...
Niečo iné by bolo prezradiť tu niekomu, z čoho má zdravotné problémy; kto ho preklial a prečo, alebo kto sa k nemu "privtelil" a ako sa ho zbaviť. Toto je tiež ošemetné robiť cez net, ale aspoň v tom vidím aký-taký zmysel, na rozdiel od farby hrnčeka alebo podobných (a hnevaj sa na mňa alebo nie) peachovín.
Ja sa rozhodne nikam nezaraďujem, a už vôbec mi je jedno, kto čomu verí alebo neverí - ja nesiem zodpovednosť len za to, čomu verím ja, prípadne čo sa komu snažím nahovoriť aby mi uveril (a momentálne sa nesnažím o nič...). Ja ani nehovorím, že Luďkovi, Vlkodavovi alebo komukoľvek bezvýhradne verím - hovorím len to, že rozumiem neochote čokoľvek dokazovať. Myslieť si môže každý čo chce (chvalabohu), ale to ti iste nemusím hovoriť.

Necetla jsem to celé , ale myslím si, že kdo má nějaké  schopnosti, tak o nich nemluví, ani je nedokazuje nevěřícim tomasum, ale prostě je používá pro dobro všech. To je celá věda  smile

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#117 20. 9. 2014 7:31

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

Pandorraa napsal(a):

Necetla jsem to celé , ale myslím si, že kdo má nějaké  schopnosti, tak o nich nemluví, ani je nedokazuje nevěřícim tomasum, ale prostě je používá pro dobro všech. To je celá věda  smile

I mluvení může být čin použitý pro dobro všech...

Zpomal.

Není tady

#118 21. 9. 2014 11:11

haiel
♥♥♥♥♥♥-

Pandorraa napsal(a):

..............

A tím používáním už jde s kůží na trh…..  a pak se může stát, že ne všechno vyjde, jak by se chtělo a dotyčný bude podroben kritice, že se jen tak producíruje a hraje si na něco atd. Tomu se ale nelze vyhnout. S tím je třeba počítat a nebojovat s tím a jet si dál po správné linii s tím správným úmyslem.
A psaní je důležitý. Beztak se všichni učí slovem. Ústním podáním nebo písmem…..není asi nikdo, kdo by zakládal jen na vlastních zkušenostech, na to by jeden lidský život byl moc krátký.  A že se o své zkušenosti dělí všichni, matadoři i teprve učni, je podle mne úplně v poho, já mám vždycky co pochytit smile

Není tady

#119 21. 9. 2014 11:14

olasik
Zablokovaný

gymnasión napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

I mluvení může být čin použitý pro dobro všech...

Pandoro přesný.
A jak poznáš Gym podvodníka , kterej jen machruje a nic neumí , od člověka , kterej skutečně umí pomáhat lidem díky svým schopnostem? KDyž píše jen na netu ?

Není tady

#120 21. 9. 2014 11:36

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

Pandoro přesný.
A jak poznáš Gym podvodníka , kterej jen machruje a nic neumí , od člověka , kterej skutečně umí pomáhat lidem díky svým schopnostem? KDyž píše jen na netu ?

offtopic Ol, přeju pěkné nedělní dopoledne smile. Vidím a čtu, že ses dobře vyspala a nechybí ti energie gloria
Jak říkáš: leccos neumím a neskrývám to. To co umím, skrývám, protože, víš, jsem v podstatě takové plaché prosté děvče z hor... smile

Upravil(a) gymnasión (21. 9. 2014 12:13)

Zpomal.

Není tady

#121 21. 9. 2014 12:11

olasik
Zablokovaný

gymnasión napsal(a):

olasik napsal(a):

Pandoro přesný.

offtopic Ol, přeju pěkné nedělní dopoledne smile. Vidím a čtu, že ses dobře vyspala a nechybí ti energie gloria

Tak sama vidíš, že tyhle diskuze jsou úplně k ničemu .
Luděk napíše, že se pohádal s duší a vysvětlili si, že takhle teda ne a ty na to odvětíš , že o tom budeš přemýšlet .
A z toho si nikdo z  nás skutečně nic nevezme.
Otázka je, jestli chceš skutečně rozebírat téma, nebo jestli jsi osamělá a chceš od něj reakci i kdyby mlel bludy.
člověk, kterej skutečně něco umí, nepotřebue o tom psát na netu celý roky jako on.

Není tady

#122 21. 9. 2014 12:20

olasik
Zablokovaný

gymnasión napsal(a):

olasik napsal(a):

Pandoro přesný.

Jak říkáš: leccos neumím a neskrývám to. To co umím, skrývám, protože, víš, jsem v podstatě takové plaché prosté děvče z hor... smile

Z hor? Myslela jsem, že seš od Brna ?

Není tady

#123 21. 9. 2014 12:31

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

gymnasión napsal(a):

olasik napsal(a):

Pandoro přesný.

1. Tak sama vidíš, že tyhle diskuze jsou úplně k ničemu .
Luděk napíše, že se pohádal s duší a vysvětlili si, že takhle teda ne 2. a ty na to odvětíš , že o tom budeš přemýšlet .
A z toho si nikdo z  nás skutečně nic nevezme.
3. Otázka je, jestli chceš skutečně rozebírat téma, nebo jestli jsi osamělá a chceš od něj reakci i kdyby mlel bludy.
člověk, kterej skutečně něco umí, 4. nepotřebue o tom psát na netu celý roky jako on.

ad 1. To chápeme stejně: diskuse jsou (víceméně) k ničemu. Asi jako chodit na kafe: je to k ničemu, ale je to nějak lidsky důležitý...
ad 2. No, a je třeba věci vyzkoušet, popřemejšlet, najít si sem tam nějakou informaci, aby člověk nezakrněl, pak se dá o tématech mluvit. Když něčemu nerozumím, tak se zeptám nebo si vezmu čas na přemýšlení. A protože mám dost co dělat jinýho a nestíhám, tak jsem na to ouplně zapomněla, si představ...
ad 3. Jak uspokojit a uklidnit tvou zvídavou duši? smile. Mě to baví. Kdysi jsem těmto záležitostem věnovala poměrně dost času a úsilí, takže ráda pohovořím s člověkem, který má podobný zájem. (Doplněno)
ad 4. To ví nejlíp on sám, proč to dělá, do toho mu nekecám. Kdyžtak se zeptej přímo jeho...

Upravil(a) gymnasión (21. 9. 2014 12:52)

Zpomal.

Není tady

#124 21. 9. 2014 12:35

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

Z hor? Myslela jsem, že seš od Brna ?

Jak říkávala paní učitelka ve 4. třídě obecné školy: "Jeden myslel..., a víš, co se mu stalo?" – Nechtěj to vědět, patří tam slovo s hvězdičkou uprostřed smile

Upravil(a) gymnasión (21. 9. 2014 12:37)

Zpomal.

Není tady

#125 21. 9. 2014 12:41

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-

olasik napsal(a):

Jedinej, kdo nepodvádí, je sám pámbu, ale vzhledem k tomu, že  o něm (skoro) nic nevíme, je těžký to dokázat. My ostatní ten život koulíme, jak se dá. Tak jakej podvodník nebo poctivec... marná otázka, no ne?
Skutečně umi? Nevím. Kdo to posuzuje? Jaký jsou parametry toho, že umí? Atd. ...

Upravil(a) gymnasión (21. 9. 2014 12:54)

Zpomal.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí