Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 6. 9. 2014 20:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: inkarnace duše

olasik napsal(a):

Tak já jsem si Ludka lehce prolustrovala a skutečně naše pocity jsou správné.
Je to člověk, který se duchovnem pravděpodobně živí , má několikero webů s touto tématikou , na které láká lidi a jeho texty nemají hlavu ani patu , je to jen lákadlo pro důvěřivce.
Čím víc píše na netu, tím je větší naděje , že se najde někdo , kdo bude ochoten absolvovat jeho výklady, nebo jinou placenou pomoc ( má i ceník)
A už od pohledu nevypadá jako duchnan , spíš jako člověk, který miluje vepřovou a možná i cigára.
A má ooobroovský ego.

Celý tvoj mužský náprotivok (teda až na to živenie sa SAMA čímkožvek...). Čo a na ňom preboha tak dráždi...? wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#52 6. 9. 2014 20:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: inkarnace duše

eremuruss napsal(a):

Co se tyce jmena tak u syna jsem mela vybrane jmeno hned.Hodne dlouho a vlastne porad se me libi jmeno Michal.Az na konci tehotenstvi jsem se bohuzel dala premluvit tchyni,manzelem a moji mamou,abych dala jmeno po otci,abych neznicila tradici a muj manzel,ze by mel radost.Takze se me narodil Vasik.Synovi se ale vic libi jmeno Vasek nez Michal,takze se to zrejme vybralo spravne.
U dcery jsem vybirala s nekolika jmen a nejvic se me libilo Monika.I memu manzelovi se tohle jmeno libilo-Monika byla jeho prvni laska.Dceri se jmeno take libi.

Ani Vašek, ani Michal (a ani Monika) nie sú tragédia, horšie je, keď sa svokor volá Horymír či Spytihněv alebo svokra Jenovéfa, prípadne Kvašena...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#53 6. 9. 2014 22:12

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: inkarnace duše

Selima napsal(a):

olasik napsal(a):

lupina montana napsal(a):

Jé, nazdárek Vanil! storstark Víš co, já v tomhle Luďka dost chápu - je to jako s každou jinou "paranormální" schopností - jak ji začneš dokazovat, jde to celý do kopru....funguje to zřejmě na úplně jiným principu, možná je za tím skutečně jen pevná víra - ale to byla v prvopočátcích vědy taky. Podle hesla "svět není vystavěn z atomů, ale z příběhů" jde možná jen o nekompatibilní příběhy.
A taky by se mohl porušit zákon o předčasném jásání - neboli spíš zaklepat.
Mně to taky dělá malinko potíže si to představit, co to vlastně Luděk podniká, asi že se to ničemu moc nepodobá; nicméně to, co tu kdesi dříve popisoval, mi přišlo dost věrohodný. Prostě jsem z toho měla pocit, že nekecá smile

Problém  je v tom,že já znám lidi ,kteří mají skutečně jasnovidný vhled.
Když přijdu k masérovi , nemusím říct ani popel a on přesně ví v jaký jsem aktuální situaci , pokud jde o vztahy, sex , peníze...... i kde mě bolí záda , nebo jestli mě zlobí  žlučník.
Takže když Luděk tvrdí ,  já něco umím a nepředvede to , to svědčí o tom,že neví nic .

A ako vieš, že Luděk NIE JE tvoj masér? big_smile Okrem toho - tvoj masér si z toho urobil živnos (čo tiež neviem, či je to pravé orechové), ale Luděk to zrejme používa ináč. No a čo? Musí každý povinne zmarketingova svoje dary, aby sa rátali?

To vím jistě, můj masér píše moudře a umí přesně věci pojmenovat , zatímco Luděk mlží .
A Selimo, to je přece normální , že když něco umíš, tak to prodáváš, nebo ty pracuješ zadara ? smile
On umí perfektně diagnostikovat a masáží toho člověka vyladit , takže si tím přivydělává.
Kdyby to dělal zadarmo, zbytečně by se vysiloval a nic by za to neměl ........žádnou energii zpátky  a vznikla by nerovnováha ..
To je hodně náročný , někoho energeticky srovnat ...někdy se dostane i do extáze.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#54 6. 9. 2014 23:15

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: inkarnace duše

Selima napsal(a):

Vanilka69 napsal(a):

luděk napsal(a):


neplýtvám propůjčenými dary na blbosti

Jaké blbosti?  Kdybys napsal každému, kdo o tvých schopnostech pochybuje, co přesně ten který dělal třebas včera v šest hodin, tak každému do té doby skeptikovi vůči tvému vhledu spadne brada a  jakémukoliv odpůrci by tak došly argumenty na téma že jsi podvodník.

A dobrá věc by pak měla skvělý prostor pro šíření a podporu. A na světě by pak bylo líp.

Mluvit o tom, že mᚠschopnost vhledu a dokazovat to na příkladech, které nejsou jednoduše prokazatelné (je to takový důkaz kruhem - ten, kdo má jiný názor dle tebe "jen" není schpen tvého "jediněsprávného" vhledu), to mi poněkud zavání. Nechci se tě nikterak dotknout, ale tímhle přístupem se jen řadíš do početného zástupu osvícených a už skutečně nebo jenom zdánlivě, kteří chtějí po druhých, aby uvěřili. A spolek Sisyfos je opět na koni.

To je číta masហega, na to je podža mňa fakt škoda energie (a prípadných schopností). Keby som tie schopnosti aj mala, bála by som sa, že mi "ich vezmú" za to, že nimi plytvám na také peachoviny. Čo ma je po bradách tých druhých...? wink

šmankote, Seli, jaká masហega???  Je zcela v pořádku, když někdo nechce jen slepě věřit (v tomto případě Luďkovým schopnostem), ale pátrá po nějakých důkazech, chce získat víc informací. A nejjednodušší důkaz skutečného jasnovidectví je přeci toto.

Připadá mi to jako opovrhování některými lidmi, když můžu jejich prosbě vyhovět, ale já to radši označím za peachovinu, blbost...

Já třebas Luďkovi nevěřím, především proto, že dle  mých zkušeností lidé s opravdovým napojením mají nadhled z pozice "všichni jedno jsme" a to Luděk ještě nemá.

Ale samozřejmě se mohu mýlit. Pokud Luděk má dar vhledu, může mi díky  tomu říct, jaký hrnek mi právě leží na stole, tak mi přeci tím hrozně pomůže, přijmu tak to, co nabízí, nasměruje mě a já nebudu tápat.

Když jdeš přeci ke kartářce, také si ověřuješ podle toho, co dokáže říct o tvé minulosti, jestli je to podvodnice či nikoliv.

Není tady

 

#55 6. 9. 2014 23:23

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: inkarnace duše

Přesně tak, Luděk se měl dokonce citát :lide, kdy konečně prozříš ......odděluje se a vyvyšuje.
To skutečně lidi , kteří jsou daleko, nikdy nedělají , on ještě necítí.........
A já se obávám, že to ani nikdy nezjistí , jde špatnou cestou ....ale takových je .


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#56 7. 9. 2014 9:23

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: inkarnace duše

olasik napsal(a):

Selima napsal(a):

olasik napsal(a):

Problém  je v tom,že já znám lidi ,kteří mají skutečně jasnovidný vhled.
Když přijdu k masérovi , nemusím říct ani popel a on přesně ví v jaký jsem aktuální situaci , pokud jde o vztahy, sex , peníze...... i kde mě bolí záda , nebo jestli mě zlobí  žlučník.
Takže když Luděk tvrdí ,  já něco umím a nepředvede to , to svědčí o tom,že neví nic .

A ako vieš, že Luděk NIE JE tvoj masér? big_smile Okrem toho - tvoj masér si z toho urobil živnos (čo tiež neviem, či je to pravé orechové), ale Luděk to zrejme používa ináč. No a čo? Musí každý povinne zmarketingova svoje dary, aby sa rátali?

To vím jistě, můj masér píše moudře a umí přesně věci pojmenovat , zatímco Luděk mlží .
A Selimo, to je přece normální , že když něco umíš, tak to prodáváš, nebo ty pracuješ zadara ? smile
On umí perfektně diagnostikovat a masáží toho člověka vyladit , takže si tím přivydělává.
Kdyby to dělal zadarmo, zbytečně by se vysiloval a nic by za to neměl ........žádnou energii zpátky  a vznikla by nerovnováha ..
To je hodně náročný , někoho energeticky srovnat ...někdy se dostane i do extáze.

pokud tvuj masér dává energii ze sebe, tak at si za to ty peníze bere. já svou energii nedávám, a taky si za rady a léčení nic neberu protože energii dostávám - nerovnováha nenastane.
a navíc, nebylo by to fer.

Upravil(a) luděk (7. 9. 2014 9:24)


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#57 7. 9. 2014 12:10

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: inkarnace duše

Selima napsal(a):

olasik napsal(a):

Tak já jsem si Ludka lehce prolustrovala a skutečně naše pocity jsou správné.
Je to člověk, který se duchovnem pravděpodobně živí , má několikero webů s touto tématikou , na které láká lidi a jeho texty nemají hlavu ani patu , je to jen lákadlo pro důvěřivce.
Čím víc píše na netu, tím je větší naděje , že se najde někdo , kdo bude ochoten absolvovat jeho výklady, nebo jinou placenou pomoc ( má i ceník)
A už od pohledu nevypadá jako duchnan , spíš jako člověk, který miluje vepřovou a možná i cigára.
A má ooobroovský ego.

Celý tvoj mužský náprotivok (teda až na to živenie sa SAMA čímkožvek...). Čo a na ňom preboha tak dráždi...? wink

Myslím, že se mýlíš Selimo , já neumím ani založit web a rozhodně si nehraju na věštce a kartáře , jako ten pán ze Solisu.

A že mi chodí domů peníze ze všech stran ? A víš o tom, že lidi co jsou hodně daleko duchovně , to tak taky mají? Často na něco pomyslí a Vesmír jim to hned splní ........všimni si, že buddhističtí mniši taky nepracujou a živí je druzí.
Asi musíš ještě trošku duchovně poskočit , abys měla to co já. big_smile

Upravil(a) olasik (7. 9. 2014 12:10)


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#58 7. 9. 2014 13:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: inkarnace duše

Vanilka69 napsal(a):

Selima napsal(a):

Vanilka69 napsal(a):

Jaké blbosti?  Kdybys napsal každému, kdo o tvých schopnostech pochybuje, co přesně ten který dělal třebas včera v šest hodin, tak každému do té doby skeptikovi vůči tvému vhledu spadne brada a  jakémukoliv odpůrci by tak došly argumenty na téma že jsi podvodník.

A dobrá věc by pak měla skvělý prostor pro šíření a podporu. A na světě by pak bylo líp.

Mluvit o tom, že mᚠschopnost vhledu a dokazovat to na příkladech, které nejsou jednoduše prokazatelné (je to takový důkaz kruhem - ten, kdo má jiný názor dle tebe "jen" není schpen tvého "jediněsprávného" vhledu), to mi poněkud zavání. Nechci se tě nikterak dotknout, ale tímhle přístupem se jen řadíš do početného zástupu osvícených a už skutečně nebo jenom zdánlivě, kteří chtějí po druhých, aby uvěřili. A spolek Sisyfos je opět na koni.

To je číta masហega, na to je podža mňa fakt škoda energie (a prípadných schopností). Keby som tie schopnosti aj mala, bála by som sa, že mi "ich vezmú" za to, že nimi plytvám na také peachoviny. Čo ma je po bradách tých druhých...? wink

šmankote, Seli, jaká masហega???  Je zcela v pořádku, když někdo nechce jen slepě věřit (v tomto případě Luďkovým schopnostem), ale pátrá po nějakých důkazech, chce získat víc informací. A nejjednodušší důkaz skutečného jasnovidectví je přeci toto.

Připadá mi to jako opovrhování některými lidmi, když můžu jejich prosbě vyhovět, ale já to radši označím za peachovinu, blbost...

Já třebas Luďkovi nevěřím, především proto, že dle  mých zkušeností lidé s opravdovým napojením mají nadhled z pozice "všichni jedno jsme" a to Luděk ještě nemá.

Ale samozřejmě se mohu mýlit. Pokud Luděk má dar vhledu, může mi díky  tomu říct, jaký hrnek mi právě leží na stole, tak mi přeci tím hrozně pomůže, přijmu tak to, co nabízí, nasměruje mě a já nebudu tápat.

Když jdeš přeci ke kartářce, také si ověřuješ podle toho, co dokáže říct o tvé minulosti, jestli je to podvodnice či nikoliv.

Vanil, nehnevaj sa, ale informácia čo si včera jedla alebo aký hrnček ti stojí na stole by mi nestála ani za úvahu v hodnote zlomku sekundy, nehovoriac o vynaloženej energii - a predpokladám, že podobne to majú aj žudia, ktorí tieto schopnosti skutočne majú. ZNEUŽÍVA tieto schopnosti takýmito banalitami, prípadne snahou dokazova niečo anonymným žuďom na nete - to zaváňa prúserom a koleduje si o to, aby im tento vzácny dar bol odňatý... Niekto, komu trhá žily, čo si o ňom myslí anonymný XY na Babinete, si takéto schopnosti v prvom rade vôbec nezaslúži, podža mňa. Preto to ego...
Niečo iné by bolo prezradi tu niekomu, z čoho má zdravotné problémy; kto ho preklial a prečo, alebo kto sa k nemu "privtelil" a ako sa ho zbavi. Toto je tiež ošemetné robi cez net, ale aspoň v tom vidím aký-taký zmysel, na rozdiel od farby hrnčeka alebo podobných (a hnevaj sa na mňa alebo nie) peachovín.
Ja sa rozhodne nikam nezaraďujem, a už vôbec mi je jedno, kto čomu verí alebo neverí - ja nesiem zodpovednos len za to, čomu verím ja, prípadne čo sa komu snažím nahovori aby mi uveril (a momentálne sa nesnažím o nič...). Ja ani nehovorím, že Luďkovi, Vlkodavovi alebo komukožvek bezvýhradne verím - hovorím len to, že rozumiem neochote čokožvek dokazova. Myslie si môže každý čo chce (chvalabohu), ale to ti iste nemusím hovori.

Upravil(a) Selima (7. 9. 2014 13:30)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#59 7. 9. 2014 13:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: inkarnace duše

olasik napsal(a):

Selima napsal(a):

olasik napsal(a):


Problém  je v tom,že já znám lidi ,kteří mají skutečně jasnovidný vhled.
Když přijdu k masérovi , nemusím říct ani popel a on přesně ví v jaký jsem aktuální situaci , pokud jde o vztahy, sex , peníze...... i kde mě bolí záda , nebo jestli mě zlobí  žlučník.
Takže když Luděk tvrdí ,  já něco umím a nepředvede to , to svědčí o tom,že neví nic .

A ako vieš, že Luděk NIE JE tvoj masér? big_smile Okrem toho - tvoj masér si z toho urobil živnos (čo tiež neviem, či je to pravé orechové), ale Luděk to zrejme používa ináč. No a čo? Musí každý povinne zmarketingova svoje dary, aby sa rátali?

To vím jistě, můj masér píše moudře a umí přesně věci pojmenovat , zatímco Luděk mlží .
A Selimo, to je přece normální , že když něco umíš, tak to prodáváš, nebo ty pracuješ zadara ? smile
On umí perfektně diagnostikovat a masáží toho člověka vyladit , takže si tím přivydělává.
Kdyby to dělal zadarmo, zbytečně by se vysiloval a nic by za to neměl ........žádnou energii zpátky  a vznikla by nerovnováha ..
To je hodně náročný , někoho energeticky srovnat ...někdy se dostane i do extáze.

No, ja to priamo nehodnotím, ale zasa uznaj, že sú aj iné spôsoby, ako používa dar neobyčajných schopností, než rovno na zárobok. Energetická rovnováha by mala by, ale dá sa dosiahnu aj inak ako peniazmi. wink A väčšina žudí, ktorí DOBRE masírujú  liečia, tvrdí, že energiu  silu nedávajú zo seba, ale odinakiaž, že cez nich len preteká. A zažila som, že PO masáži boli nabitejší ako PRED ňou. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#60 7. 9. 2014 13:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: inkarnace duše

olasik napsal(a):

Selima napsal(a):

olasik napsal(a):

Tak já jsem si Ludka lehce prolustrovala a skutečně naše pocity jsou správné.
Je to člověk, který se duchovnem pravděpodobně živí , má několikero webů s touto tématikou , na které láká lidi a jeho texty nemají hlavu ani patu , je to jen lákadlo pro důvěřivce.
Čím víc píše na netu, tím je větší naděje , že se najde někdo , kdo bude ochoten absolvovat jeho výklady, nebo jinou placenou pomoc ( má i ceník)
A už od pohledu nevypadá jako duchnan , spíš jako člověk, který miluje vepřovou a možná i cigára.
A má ooobroovský ego.

Celý tvoj mužský náprotivok (teda až na to živenie sa SAMA čímkožvek...). Čo a na ňom preboha tak dráždi...? wink

Myslím, že se mýlíš Selimo , já neumím ani založit web a rozhodně si nehraju na věštce a kartáře , jako ten pán ze Solisu.

A že mi chodí domů peníze ze všech stran ? A víš o tom, že lidi co jsou hodně daleko duchovně , to tak taky mají? Často na něco pomyslí a Vesmír jim to hned splní ........všimni si, že buddhističtí mniši taky nepracujou a živí je druzí.
Asi musíš ještě trošku duchovně poskočit , abys měla to co já. big_smile

Keďže nechcem ma to, čo mᚠty, poskakovanie zatiaž odložím. wink Kžudne sa budem ďalej pomaly plíži vlastnou rýchlosou, tak mi to vyhovuje.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#61 7. 9. 2014 17:44

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: inkarnace duše

Selima napsal(a):

Vanilka69 napsal(a):

Selima napsal(a):


To je číta masហega, na to je podža mňa fakt škoda energie (a prípadných schopností). Keby som tie schopnosti aj mala, bála by som sa, že mi "ich vezmú" za to, že nimi plytvám na také peachoviny. Čo ma je po bradách tých druhých...? wink

šmankote, Seli, jaká masហega???  Je zcela v pořádku, když někdo nechce jen slepě věřit (v tomto případě Luďkovým schopnostem), ale pátrá po nějakých důkazech, chce získat víc informací. A nejjednodušší důkaz skutečného jasnovidectví je přeci toto.

Připadá mi to jako opovrhování některými lidmi, když můžu jejich prosbě vyhovět, ale já to radši označím za peachovinu, blbost...

Já třebas Luďkovi nevěřím, především proto, že dle  mých zkušeností lidé s opravdovým napojením mají nadhled z pozice "všichni jedno jsme" a to Luděk ještě nemá.

Ale samozřejmě se mohu mýlit. Pokud Luděk má dar vhledu, může mi díky  tomu říct, jaký hrnek mi právě leží na stole, tak mi přeci tím hrozně pomůže, přijmu tak to, co nabízí, nasměruje mě a já nebudu tápat.

Když jdeš přeci ke kartářce, také si ověřuješ podle toho, co dokáže říct o tvé minulosti, jestli je to podvodnice či nikoliv.

Vanil, nehnevaj sa, ale informácia čo si včera jedla alebo aký hrnček ti stojí na stole by mi nestála ani za úvahu v hodnote zlomku sekundy, nehovoriac o vynaloženej energii - a predpokladám, že podobne to majú aj žudia, ktorí tieto schopnosti skutočne majú. ZNEUŽÍVA tieto schopnosti takýmito banalitami, prípadne snahou dokazova niečo anonymným žuďom na nete - to zaváňa prúserom a koleduje si o to, aby im tento vzácny dar bol odňatý... Niekto, komu trhá žily, čo si o ňom myslí anonymný XY na Babinete, si takéto schopnosti v prvom rade vôbec nezaslúži, podža mňa. Preto to ego...
Niečo iné by bolo prezradi tu niekomu, z čoho má zdravotné problémy; kto ho preklial a prečo, alebo kto sa k nemu "privtelil" a ako sa ho zbavi. Toto je tiež ošemetné robi cez net, ale aspoň v tom vidím aký-taký zmysel, na rozdiel od farby hrnčeka alebo podobných (a hnevaj sa na mňa alebo nie) peachovín.
Ja sa rozhodne nikam nezaraďujem, a už vôbec mi je jedno, kto čomu verí alebo neverí - ja nesiem zodpovednos len za to, čomu verím ja, prípadne čo sa komu snažím nahovori aby mi uveril (a momentálne sa nesnažím o nič...). Ja ani nehovorím, že Luďkovi, Vlkodavovi alebo komukožvek bezvýhradne verím - hovorím len to, že rozumiem neochote čokožvek dokazova. Myslie si môže každý čo chce (chvalabohu), ale to ti iste nemusím hovori.

Seli -ty to zdá se nechceš chápat - nejde přeci o hrníček nebo o to, co někdo anonymní dělal včera Jde o to, že když se někdo ohání tím, že má  mimořádný vhled a napojení a navíc ne na ledackoho, ale na nejvyššího, a navíc, nepřipouští žádné pochyby, tak je logické, že v diskusi s ním chtějí ti méně naivní důkaz.

A já si zase myslím, že o zneužití nejde, pokud to někomu pomůže, to už jsem ale psala. O zneužití takových darů se jedná, pokud ten dotyčný jich používá ke svému prospěchu.

A víš čím zavání, když někdo tvrdí, že má nějaké "nadpřirozené" schopnosti a přitom není schopen podat konkrétní důkaz? Podvodem.

Já té Luďkově neochotě také rozumím, protože by se tím mohlo lehce přijít, jak to s tím jeho vhledem ve skutečnosti je..

Daleko elegantnější je stírat ty, kteří ty důkazy po něm chtějí, že po něm chtěj něco, co není důležité.

Já kdybych měla takový vhled a chtěla bych ho využít ku prospěchu ostatních a pokud bych už zvolila jako Luděk anonymní diskusi, tak by mi rozhodně nebylo zatěžko přesvědčit váhající o svém daru třebas odpovědí na jejich otázky. I kdyby šlo z mého pohledu o peachovinu. Jediná zábrana by byla - pokud by to mělo někomu ublížit, to by pak byla stopka.

Není tady

 

#62 8. 9. 2014 6:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: inkarnace duše

stírat ty, kteří ty důkazy po něm chtějí, že po něm chtěj něco, co není důležité
Dítko pozdně školkovýho či raně školního věku:
"Mám doma živý lvíče... pravý Ferrari... tohle a tamto... ale naši mi zakázali si to brát ven a cizí děti k nám nesmí chodit..."


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#63 8. 9. 2014 7:33

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: inkarnace duše

Selima napsal(a):

... Niečo iné by bolo prezradi tu niekomu, z čoho má zdravotné problémy ...

Na to nemusíš být jasnovidná: stres, životní styl, stravovací návyky, stárnutí organismu apod. ... v případě dětí dtto u rodičů. Pak už stačí tyto informace opatřit vhodným esoterickým obalem na míru příslušnému klientovi ...  ve valné většině případů trefíš do černého, těch několik málo případů, kde je příčina složitější, vydávᚠza statistickou odchylku - nepřízeň hvězd, univerza, zatemnění vhledu, či tak něčeho. smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#64 8. 9. 2014 8:39

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: inkarnace duše

helena napsal(a):

stírat ty, kteří ty důkazy po něm chtějí, že po něm chtěj něco, co není důležité
Dítko pozdně školkovýho či raně školního věku:
"Mám doma živý lvíče... pravý Ferrari... tohle a tamto... ale naši mi zakázali si to brát ven a cizí děti k nám nesmí chodit..."

Ano, už vím co mi tahle kauza připomíná: bájná lhavost.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#65 8. 9. 2014 8:42

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: inkarnace duše

Míša Kulička napsal(a):

Selima napsal(a):

... Niečo iné by bolo prezradi tu niekomu, z čoho má zdravotné problémy ...

Na to nemusíš být jasnovidná: stres, životní styl, stravovací návyky, stárnutí organismu apod. ... v případě dětí dtto u rodičů. Pak už stačí tyto informace opatřit vhodným esoterickým obalem na míru příslušnému klientovi ...  ve valné většině případů trefíš do černého, těch několik málo případů, kde je příčina složitější, vydávᚠza statistickou odchylku - nepřízeň hvězd, univerza, zatemnění vhledu, či tak něčeho. smile

Skutečnej jasnovidec žádnou statistickou odchylku nemá , často dořekne větu, kterou já načnu .
A Luděk přece vidí do buněčných membrán, tak nemá nárok na nějaký nepřesnosti.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#66 8. 9. 2014 14:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: inkarnace duše

Vanilka69 napsal(a):

Selima napsal(a):

Vanilka69 napsal(a):


šmankote, Seli, jaká masហega???  Je zcela v pořádku, když někdo nechce jen slepě věřit (v tomto případě Luďkovým schopnostem), ale pátrá po nějakých důkazech, chce získat víc informací. A nejjednodušší důkaz skutečného jasnovidectví je přeci toto.

Připadá mi to jako opovrhování některými lidmi, když můžu jejich prosbě vyhovět, ale já to radši označím za peachovinu, blbost...

Já třebas Luďkovi nevěřím, především proto, že dle  mých zkušeností lidé s opravdovým napojením mají nadhled z pozice "všichni jedno jsme" a to Luděk ještě nemá.

Ale samozřejmě se mohu mýlit. Pokud Luděk má dar vhledu, může mi díky  tomu říct, jaký hrnek mi právě leží na stole, tak mi přeci tím hrozně pomůže, přijmu tak to, co nabízí, nasměruje mě a já nebudu tápat.

Když jdeš přeci ke kartářce, také si ověřuješ podle toho, co dokáže říct o tvé minulosti, jestli je to podvodnice či nikoliv.

Vanil, nehnevaj sa, ale informácia čo si včera jedla alebo aký hrnček ti stojí na stole by mi nestála ani za úvahu v hodnote zlomku sekundy, nehovoriac o vynaloženej energii - a predpokladám, že podobne to majú aj žudia, ktorí tieto schopnosti skutočne majú. ZNEUŽÍVA tieto schopnosti takýmito banalitami, prípadne snahou dokazova niečo anonymným žuďom na nete - to zaváňa prúserom a koleduje si o to, aby im tento vzácny dar bol odňatý... Niekto, komu trhá žily, čo si o ňom myslí anonymný XY na Babinete, si takéto schopnosti v prvom rade vôbec nezaslúži, podža mňa. Preto to ego...
Niečo iné by bolo prezradi tu niekomu, z čoho má zdravotné problémy; kto ho preklial a prečo, alebo kto sa k nemu "privtelil" a ako sa ho zbavi. Toto je tiež ošemetné robi cez net, ale aspoň v tom vidím aký-taký zmysel, na rozdiel od farby hrnčeka alebo podobných (a hnevaj sa na mňa alebo nie) peachovín.
Ja sa rozhodne nikam nezaraďujem, a už vôbec mi je jedno, kto čomu verí alebo neverí - ja nesiem zodpovednos len za to, čomu verím ja, prípadne čo sa komu snažím nahovori aby mi uveril (a momentálne sa nesnažím o nič...). Ja ani nehovorím, že Luďkovi, Vlkodavovi alebo komukožvek bezvýhradne verím - hovorím len to, že rozumiem neochote čokožvek dokazova. Myslie si môže každý čo chce (chvalabohu), ale to ti iste nemusím hovori.

Seli -ty to zdá se nechceš chápat - nejde přeci o hrníček nebo o to, co někdo anonymní dělal včera Jde o to, že když se někdo ohání tím, že má  mimořádný vhled a napojení a navíc ne na ledackoho, ale na nejvyššího, a navíc, nepřipouští žádné pochyby, tak je logické, že v diskusi s ním chtějí ti méně naivní důkaz.

A já si zase myslím, že o zneužití nejde, pokud to někomu pomůže, to už jsem ale psala. O zneužití takových darů se jedná, pokud ten dotyčný jich používá ke svému prospěchu.
A víš čím zavání, když někdo tvrdí, že má nějaké "nadpřirozené" schopnosti a přitom není schopen podat konkrétní důkaz? Podvodem.
Já té Luďkově neochotě také rozumím, protože by se tím mohlo lehce přijít, jak to s tím jeho vhledem ve skutečnosti je..
Daleko elegantnější je stírat ty, kteří ty důkazy po něm chtějí, že po něm chtěj něco, co není důležité.
Já kdybych měla takový vhled a chtěla bych ho využít ku prospěchu ostatních a pokud bych už zvolila jako Luděk anonymní diskusi, tak by mi rozhodně nebylo zatěžko přesvědčit váhající o svém daru třebas odpovědí na jejich otázky. I kdyby šlo z mého pohledu o peachovinu. Jediná zábrana by byla - pokud by to mělo někomu ublížit, to by pak byla stopka.

No a čo iné ako "svoj prospech" podža teba je, keď uhádne farbu tvojho hrnčeka a tým a presvedčí...? va Mᚠsnáď z toho prospech ty, ja alebo niekto iný? Nie, zas a len ON. Neviem, či takéto nepodložené tvrdenie zaváňa podvodom (na to by z toho musel ma práve ten hmotný prospech, podža právnej definície), ale chválenkárstovm ta asi zaváňa. No a čo? Ver alebo never! Si dospelá, svojprávna, je na tebe, ako sa rozhodneš.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#67 8. 9. 2014 14:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: inkarnace duše

Míša Kulička napsal(a):

Selima napsal(a):

... Niečo iné by bolo prezradi tu niekomu, z čoho má zdravotné problémy ...

Na to nemusíš být jasnovidná: stres, životní styl, stravovací návyky, stárnutí organismu apod. ... v případě dětí dtto u rodičů. Pak už stačí tyto informace opatřit vhodným esoterickým obalem na míru příslušnému klientovi ...  ve valné většině případů trefíš do černého, těch několik málo případů, kde je příčina složitější, vydávᚠza statistickou odchylku - nepřízeň hvězd, univerza, zatemnění vhledu, či tak něčeho. smile

Myslela som asi niečo iné ako ty. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#68 8. 9. 2014 14:58

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: inkarnace duše

Selima napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):

Selima napsal(a):

... Niečo iné by bolo prezradi tu niekomu, z čoho má zdravotné problémy ...

Na to nemusíš být jasnovidná: stres, životní styl, stravovací návyky, stárnutí organismu apod. ... v případě dětí dtto u rodičů. Pak už stačí tyto informace opatřit vhodným esoterickým obalem na míru příslušnému klientovi ...  ve valné většině případů trefíš do černého, těch několik málo případů, kde je příčina složitější, vydávᚠza statistickou odchylku - nepřízeň hvězd, univerza, zatemnění vhledu, či tak něčeho. smile

Myslela som asi niečo iné ako ty. wink

Asi vím, ale jela jsem po lince - "předvést něco, aby uvěřili" ... to podle mě nelze (a přes net už vůbec ne) ... tím by se to celé posunulo na úroveň cirkusových triků a prázdných výroků rádobyléčitelů ... smile

Upravil(a) Míša Kulička (8. 9. 2014 15:00)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#69 9. 9. 2014 12:01

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: inkarnace duše

luděk napsal(a):

inkarnace duše
kdy se inkarnuje duše .
v okamžiku početí, narození nebo někdy v 7 týdnu života plodu, kdy je už šišinka mozku vytvořena růstem těla .

Luďku... tomu věříš?


Zpomal.

Není tady

 

#70 10. 9. 2014 17:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: inkarnace duše

Míša Kulička napsal(a):

Selima napsal(a):

Míša Kulička napsal(a):


Na to nemusíš být jasnovidná: stres, životní styl, stravovací návyky, stárnutí organismu apod. ... v případě dětí dtto u rodičů. Pak už stačí tyto informace opatřit vhodným esoterickým obalem na míru příslušnému klientovi ...  ve valné většině případů trefíš do černého, těch několik málo případů, kde je příčina složitější, vydávᚠza statistickou odchylku - nepřízeň hvězd, univerza, zatemnění vhledu, či tak něčeho. smile

Myslela som asi niečo iné ako ty. wink

Asi vím, ale jela jsem po lince - "předvést něco, aby uvěřili" ... to podle mě nelze (a přes net už vůbec ne) ... tím by se to celé posunulo na úroveň cirkusových triků a prázdných výroků rádobyléčitelů ... smile

stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#71 10. 9. 2014 18:37

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: inkarnace duše

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

inkarnace duše
kdy se inkarnuje duše .
v okamžiku početí, narození nebo někdy v 7 týdnu života plodu, kdy je už šišinka mozku vytvořena růstem těla .

Luďku... tomu věříš?

nedá se říct věřím.
vidím to. 
na vlastní "oči" .
proto jsem zavedl tohle vlakno abych si popovídal s těmi, kteří taky vidí a případně upřesnit názor .
jak to dopadlo sis mohla počíst sama. sad


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 

#72 10. 9. 2014 20:37

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: inkarnace duše

luděk napsal(a):

gymnasión napsal(a):

luděk napsal(a):

inkarnace duše
kdy se inkarnuje duše .
v okamžiku početí, narození nebo někdy v 7 týdnu života plodu, kdy je už šišinka mozku vytvořena růstem těla .

Luďku... tomu věříš?

nedá se říct věřím.
vidím to. 
na vlastní "oči" .
proto jsem zavedl tohle vlakno abych si popovídal s těmi, kteří taky vidí a případně upřesnit názor .
jak to dopadlo sis mohla počíst sama. sad

Blbý je, že osobně nevidím takovýho nic... mám jen jakousi zkušenost, kdy jsem jasně vnímala příchod dítěte do početí (nikoli do svého). Byl to ohromující a silný zážitek...


Zpomal.

Není tady

 

#73 11. 9. 2014 0:07

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: inkarnace duše

Ja nevidím ani to smile, len občas proste VIEM, že je žena tehotná, ešte než to je vidno a než mi to prípadne povedia... Sem-tam viem ja pohlavie, ale zďaleka nie vždy. A ani to nemá logiku, kedy to viem a kedy nie... Teraz som si písala s kamošom, a len tak mmch sa ho pýtam, či nemajú niečo nové (pamätajúc, že pred časom prišli o bábo, teda o plod, a s nádejou, že sa im prihlásila nejaká ďalšia dušička z čakačky) a on že sú v radostnom očakávaní dcérky... Podotýkam, že sme si asi poldruha roka nepísali.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#74 14. 9. 2014 9:17

gymnasión
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2014
Příspěvky: 2392

Re: inkarnace duše

Luďku, je inkarnace duše důsledkem reinkarnace?

Upravil(a) gymnasión (14. 9. 2014 9:18)


Zpomal.

Není tady

 

#75 14. 9. 2014 13:37

luděk
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2008
Příspěvky: 1089

Re: inkarnace duše

gymnasión napsal(a):

Luďku, je inkarnace duše důsledkem reinkarnace?

nelze říci , že je to důsledkem , a ani příčinou.
je to prostě koloběh života ( nikoli smrti a narození v našem chápaní života)
já to vidím spíš opačně. jsme soustavně posílání někam do 3d forem života ze  svého domova, kde jsme se narodili, vznikli , byli stvořeni atd
slovo na tento způsob existence nemáme. jen příměry.
je to jako moře , obrovské moře čisté vody ,
kde  jedna kapka na jednom břehu steče a ve stejném okamžiku se na druhém břehu oddělí a jsme to pořád my. věčně.

je důležité hodnotit reinkarnaci z pozice mrtvého a tedy jen z pozice duše. ta cestuje světy a těly a při každém sestoupení se učí další věci , které bude potřebovat pro další inkarnaci.
nesouhlasím ale s tvrzením budhistů, že při tom jak ted žijeme , budeme v dalším životě trpět, nebo sestupovat na nižší formy života. ( např, jíte maso ? budete příště lvy a tygry)

Upravil(a) luděk (14. 9. 2014 13:42)


s blbci není radno diskutovat. udělaj z tebe blbce

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů