Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 9. 2014 7:15

taxonia
♥♥-----
Registrovaný: 1. 11. 2010
Příspěvky: 59

Problém s vyvrcholením u ženy

Dobrý den 
před nějakou dobou jsem zde řešila problém se svým " ženáčem", který už je dávno vyřešen a vztah ukončen.

Obracím se na Vás však  s prosbou o radu,by intimnějšího rázu.

Mám už nějakou dobu nového přítele,se kterým sdílím ložnici.Nejsem typ ženy, která dosahuje orgasmu pokaždé, nicméně neshledávám to za závažný problém.Sex si užívám i tak. Zpočátku jsem  měla orgasmus , ovšem po čase ustal a nějak to nějde „ nastartovat“. Vidím že mého přítele to trápí čím dál více, i přesto že ho ujišuji že pro mě to problém není. Prostě když mám tak mám, když nemám tak nemám. Mám ráda milování pro jěho průběh, nikoliv pro výsledek.Dostávám se však  do stádia,kdy při milování začínám používat mozek nikoliv tělo a čekám zda „ budu“ či nikoliv a jak ho to zase bude mrzet.
Chci se proto zeptat ,zda  je opravdu pro muže „ tak důležité“ aby partnerka dosáhla vyvrcholení, popřípadě co Vám pomohlo.
Děkuji

Není tady

 

#2 12. 9. 2014 11:21

carlos
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 7. 2010
Příspěvky: 332

Re: Problém s vyvrcholením u ženy

taxonia napsal(a):

Dobrý den 
před nějakou dobou jsem zde řešila problém se svým " ženáčem", který už je dávno vyřešen a vztah ukončen.

Obracím se na Vás však  s prosbou o radu,by intimnějšího rázu.

Mám už nějakou dobu nového přítele,se kterým sdílím ložnici.Nejsem typ ženy, která dosahuje orgasmu pokaždé, nicméně neshledávám to za závažný problém.Sex si užívám i tak. Zpočátku jsem  měla orgasmus , ovšem po čase ustal a nějak to nějde „ nastartovat“. Vidím že mého přítele to trápí čím dál více, i přesto že ho ujišuji že pro mě to problém není. Prostě když mám tak mám, když nemám tak nemám. Mám ráda milování pro jěho průběh, nikoliv pro výsledek.Dostávám se však  do stádia,kdy při milování začínám používat mozek nikoliv tělo a čekám zda „ budu“ či nikoliv a jak ho to zase bude mrzet.
Chci se proto zeptat ,zda  je opravdu pro muže „ tak důležité“ aby partnerka dosáhla vyvrcholení, popřípadě co Vám pomohlo.
Děkuji

Pro muže to důležité je. Ovšem neznamená to, že bude vᚠorgasmus "vyžadovat" pokaždé. Spíše ho asi mírně znepokojilo, že to nyní nejde vůbec.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů